Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 23 Maja 2019, 08:07

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1519 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76  Następna strona
FIFA 19 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: FIFA 19
  Wysłano: Sobota, 23 Lutego 2019, 19:17
I teraz https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=dbTXE3rfnPYks:FFA19PCC to naprawdę czuję fun z gry, dobrze piłka chodzi, gracze się dobrze ustawiają. Na ławce jeszcze IF Arnautovic, Son i CL Lucas.

Może w przyszłości update Sterlinga do jakiejś wersji IF, bo to jest naprawdę szalona karta. W sumie zastanawiam się nad bramkarzem, bo jak czasem Schmeichel broni jak w finale MŚ tak czasem puszcza takie szmaty, że głowa mała.

Tak odbijając od tematu składów, to bardzo mnie cieszy, że EA dodało w końcu zasłużenie Nisterlooya do ikon (ta wersja 93 miodna), ale ja się pytam, gdzie jest Edgar Davids??

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Sobota, 23 Lutego 2019, 19:20
Wyszedł Payet i tak się zastanawiam czy opłaca się to robić, niby dobra nacja to wszelkich hybryd, gwiazdki 4/4, wydaje się całkiem sensowny. Grał ktoś jego Ifem albo chociaż zwykłą kartą, żeby coś o nim powiedzieć. Szkoda, że tylko to wypuścili, bo nie ma za bardzo jakich sbc robić, a te ligowe jak dla mnie słabe, żadnego sensownego dropa nie miałem z tego, Walker chyba najdroższy, chociaż mogę się mylić, zrobiłem całą la ligę i japońską z niemieckiej zostało z 7 drużyn, chińskiej porobiłem coś. Z tych ligowych to mi się najsensowniejsze wydają, co najlepsze srebrne paczki piłkarzy prime czy coś takiego, na tym zawsze jestem na plus, a reszta to chybił trafił. Jeszcze za Atletico jakiś Saul czy tam Koke wypadł już nie pamiętam, a że były te sbc o ikony to za ok. 30k poszedł. Resztę to pies..kochał.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 24 Lutego 2019, 01:23
fajny jak rabiot w ea access na początku fify albo dla ezia na bota będzie mocarz. w ogóle jak typ może mówić że mu się zajebiscie gra jak nakurwia na jebanego bota. ja bym się szczerze mówiąc zajebał jakbym miał grać na komputer. japierdole to wolę nie iwem w crasha bandicota se ponakurwiac niż w fifę na bota. albo w sapera.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 24 Lutego 2019, 08:31
A co ja poradzę, że EA jak zwykle spierdzieliło system, i nie mogę nic z tym zrobić :dunno: Może kiedyś to naprawią, to przynajmniej nie wejdę do DR ze składem za 20k

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW
moderator

Wysłano: Niedziela, 24 Lutego 2019, 11:48
Ezio_Wroclaw napisał(a):
ja się pytam, gdzie jest Edgar Davids??

To ja Ci odpowiadam - z tego co kojarzę to zawsze był w PESie (jak np. Romario). Nie wiem czy wiesz, ale nie mogą robić sobie takich zawodników, jacy im się spodobają bo to kwestia licencji.
A dwa znaki zapytania to dodawało się na GG żeby wyskoczyła fajna ikonka.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 25 Lutego 2019, 12:49
http://eweszlo.pl/post/ekstraklasa_uruc ... _lige_fify

Ktoś będzie próbował? :D

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 25 Lutego 2019, 16:28
w sumie zapisalem sie dla pizdy ale odpadne w pierwszej rundzie pewniak

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 25 Lutego 2019, 16:45
Ja bym pograł, ale jestem słaby to mi sie nie chce

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 25 Lutego 2019, 18:02
Z taką mentalnością nic nigdy nie wygrasz człowieku

Ezio_Wroclaw napisał(a):
Oskar to raczej experimental hip-hop w stylu Brockhampton.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Poniedziałek, 25 Lutego 2019, 19:54
Ale też nie przegram

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 2
Banned
  Wysłano: Wtorek, 26 Lutego 2019, 08:30
Szach mat skurwysynu!

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 26 Lutego 2019, 22:36
Mój Falcao ma zdjęcie Manolasa, pozdrawiam.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 28 Lutego 2019, 17:36
Nowy skład an zajawie

https://www.easports.com/fifa/ultimate- ... t:FFA19XBO

Ezio_Wroclaw napisał(a):
Oskar to raczej experimental hip-hop w stylu Brockhampton.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Czwartek, 28 Lutego 2019, 22:56
Taki skład dla zabawy, formacja rzeczywiście jest bardzo dobra.
https://www.futbin.com/19/squad/5656129

Ten Carrasco za chińską jak dla mnie bardzo spoko. Jović za LW dostałem razem z Antonio. Klasycznie zrobiłem ważne mecze GÓWNO WYPADŁO, z paczek za LW jeden walkout Fernandinho, no i równierz klasycznie miałem brać monety za DR w tym tygodniu i znów się nie udało. Paczki są silniejsze ode mnie, wybrałem niewymienne, bo stwierdziłem, że będzie ich aż 8 i najlepsza karta De W Ryj (mi splunął w morde), no nic przynajmniej trochę więcej kart na przepały w jakiś SBC będzie. Zawsze jak kończe SBC ligowe to zostaje mi taki klub gdzie za srebniaków trzeba płacił 8-10k, na szczęście również srebnym akcentem z Huesci mnie obdarowali to też opchnąłem za 10k. Teraz się zastanawiam nad Arabską, żeby mieć tego Musę, który będzie ujeżdżał przeciwnika ok.70 min. Zapoluję sobie jeszcze może na Gnabry'ego za niemiecką tam z 4 klubów mi brakuję. Zastanawiałem się też nad Oscarem za chińską. Na LW kupie sobię Ifa Ben Yeddera, a później go sprzedam i może jeszcze jedną ikonę dorzucę albo poczekam na jakieś flashback SBC, trochę żałuję, że Payeta nie zrobiłem, ale robiłbym go na styk jakoś. A ten Litmanen się okazał nawet przyzwoity, czekam jeszcze chwilę ze sprzedarzą, bo może wrzucą jakąś fajną ikonę (nie tą TURBO PRIME), to przepale, a jak nie to sprzedam i pomyślę nad czymś. Jeszcze straszną ochotę mam na tego Alessandriniego, niestety zero zrobionych klubów, bo kiedyś tam brałem Rooneya, którego przepaliłem. Może jutro rzucą jakimś spoko SBC.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 1 Marca 2019, 09:20
śmiechulcowo trafilem se larssona przy robieniu sbc van der sara, powiedzieć że się zwrócił to nic nie powiedzieć. teraz gruba kmina czy iść w kierunku seedorfa optimus prime czy zbierać se na coś innego, kucze nie wiem sam

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 1 Marca 2019, 17:33
Nie pogardziłbym sbc o optimusa Henry'ego albo od biedy Hernandeza, ewentualnie Gerrarda to bym pomyślał nad zrobieniem. Tym bardziej, że dopiero co ogarnąłem, że nie ma ograniczonego czasu zrobienia. Także całkiem spoko. Szkoda, że nie dali Crespo jako tego op.
e: Znaczy w sumie Seedorf też spoko, tylko najbardziej jakiegoś napadziora bym chciał.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 1 Marca 2019, 18:13
Ja teraz do urodzin fut będę grał tak (już po zmianach)

https://www.futbin.com/19/squad/5675293

W evencie liczę na jak jakiegoś kozackiego ŚO, który siądzie mi za Varana. Jeśli nic sensownego się nie pojawi to napaliłem się na tego pana na 8 zgrania

https://www.futbin.com/19/player/17728/ ... de%20Ligt/

A co u was? Nadal narzekamy na litmanena?

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 1 Marca 2019, 19:28
Litmanen czeka na fajną ikonę, a i coś tam strzelił. Ea daje jakąś paczkę z której i tak gówno wyleci. Jedno sbc za jakąś paczkę i te wymiany. No i kurwa Cannavaro, jprdl. Już chyba z nudów zacznę tego Seedorfa klepać. I jeszcze te paczki za pół ceny, chyba te za 12k jakieś z 4 otworze, może ciut więcej, w sumie nie wiem ile ich tam jest.e
e: Fajnie, że Hulka dali za wymianę, jest jeszcze Foden, ale wolę Hulka.
e2: Tych kart z wymiany fut jest więcej niż 14 w msc ? Nigdy nad tym uwagi nie skupiałem, a za SB na pewno są, jakby tak z 18 było to by było idealnie, ale w sumie zawsze mnie podkusi, żeby otworzyć tą za 2 elektrum, nigdy tam nic nie trafiłem.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 1 Marca 2019, 20:44
Ziomek trafił prime Ronaldinho, u mnie 83 Cancelo, wiec wszystko w normie

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 8 Marca 2019, 19:25
No i w końcu jakaś fajna ikona, ciekawe ile ten Socrates kosztuje, na futbinie nie wyświetla, ten Hulk całkiem ciekawy, z drugiej strony, tego ifa z wymiany fut można załapać więc nie wiem. Za WL i DR w tym tygodniu jeden walkout i to Mkhitaryan, Felipe Luisa i to na tyle + klasycznie zrobiłem ważne mecze. Chyba zacznę tego Socratesa robić, nie ma co czekać na jakieś ikony, jak dobrze pójdzie to do kwietnia może zrobię jak sprzedam z 1/2 klubu. Zostawię sobie jakiś trzon, chociaż kusi mnie ten hulk, to wtedy nie wezmę tego z wymiany, tylko wezmę Suso i Lalę, a przydadzą się jakieś ify. Jeszcze tak zastanawiałem się nad tym Aguero, ale w gościa trzeba 14 ifów wjebać, niby pewnie Socrates droższy, ale jednak to ikona z spoko wzrostem, ma te 4/5 gwiazdek i wydaje się całkiem sensowny. Może tempa nie ma jakiegoś kosmicznego, ale raczej na plus. W końcu się przyda Litmanen, chociaż go opierdolę, a Nakatę przepale i tyle. Czyli na dobry początek mam z 500k do wydania + trochę kart, jest szansa na zrobienie dość szybko tego gościa.
e: Teraz spojrzałem na nowe karty i zobaczyłem Ronaldo OP, nie pogardziłbym, chociaż i takim Ballerinem 86, też bym nie pogardził, a dla mnie na pozycjach bocznych obrońców liczy się tylko pace, chociaż i czasami strzał by się przydał, bo ci boczni obrońcy to tacy malutcy skrzydłowi, jednak pace, pace i jeszcze raz pace.
e2: Talisce z zadań tygodniowych można wyciągnąć tylko potrzeba pojedynczych meczy online, a można go z Hulkiem zgrać, 10 wygranych srebniakami z Brazylii i jeszcze jakieś inne placki, a tego tylko pod zgranie dla Hulka, no dobra pierw robię Hulka, później zabieram się za Sokratisa i czekam na Św. Patryka, sprzedam Irlandczyków i będę BOGATY.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1519 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76  Następna strona