Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 24 Sierpnia 2017, 09:44

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
[PC/PS4/XBONE] Destiny 2, Premiera: 08/09/2017 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post [PC/PS4/XBONE] Destiny 2, Premiera: 08/09/2017
  Wysłano: Wtorek, 16 Maja 2017, 12:32
Obrazek
Destiny 2 jest bezpośrednią kontynuacją bestsellerowej strzelaniny FPP z elementami MMO, opracowanej przez studio Bungie Software przy wsparciu ze strony zespołu Vicarious Visions. Podobnie jak poprzedniczka, produkcja została wydana przez firmę Activision Blizzard. Oprócz wersji na PlayStation 4 i Xboksa One, deweloperzy przygotowali edycję przeznaczoną na komputery osobiste, czyli platformę pominiętą przez pierwszą odsłonę cyklu.
Akcja Destiny 2 rozgrywa się po wydarzeniach opowiedzianych w pierwszej części serii. Ostatnie Miasto (Tower) zostało zniszczone przez złowrogi Czerwony Legion, któremu przewodzi Ghaul. Garstce ocalałych nie pozostało nic innego, jak połączyć siły i wyruszyć w podróż do najdalszych zakątków Układu Słonecznego. Ich zadaniem jest odnalezienie nieznanego dotąd arsenału i przygotowanie do ostatecznego starcia z ową niszczycielską armią. Fabuła odgrywa tutaj znacznie większą rolę, aniżeli miało to miejsce w poprzedniczce, a kolejne wątki opowieści poznajemy głównie w trakcie przerywników filmowych.
Podobnie jak miało to miejsce w pierwszej odsłonie cyklu, rozgrywkę w Destiny 2 rozpoczynamy od kreacji postaci. Właściwa zabawa skupia się natomiast na eksploracji, wykonywaniu zadań fabularnych i misji pobocznych oraz na walce z napotkanymi przeciwnikami. Twórcy wzięli sobie do serca opinie społeczności skupionej wokół marki, czego efektem są wprowadzone przez nich zmiany. Wśród nich brylują inaczej zaprojektowane i znacznie większe planety – porzucenie konsol poprzedniej generacji pozwoliło autorom na implementację o wiele większych map. Prym wiedzie tutaj Saturn, czyli lokacja znacznie większa, aniżeli wszystkie miejsca z Destiny razem wzięte. Dodatkowo, obok pustych przestrzeni na odwiedzenie czekają sporych rozmiarów metropolie. Pustkowia z kolei, wzorem innych gier z otwartym światem, zapełniono nie tylko rozmaitymi oponentami, lecz również posterunkami, które możemy przejmować w toku przygody.
Pierwszy zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=3_7MTANOg-E
/e: 18 maja pojawia się pierwszy gameplay z rzeczywistej rozgryki, ma trwać ponoć aż 3 godziny.

Forumek będzie grał?

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Ostrzeżenia: 1
Post Re: [PC/PS4/XBONE] Destiny 2, Premiera: 08/09/2017
  Wysłano: Wtorek, 16 Maja 2017, 13:49
Zastanawiam sie choc obawiam sie ze bedzie jak z jedynka masa dodatkow za gruba kase.

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 16 Maja 2017, 15:38
ja na xone będę na pewno. ogólnie jeszcze w jedynkę nie grałem, polecacie to samemu przejść czy jednak cisnąć mam slg crew do coopa?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 16 Maja 2017, 19:14
Hasszz napisał(a):
Zastanawiam sie choc obawiam sie ze bedzie jak z jedynka masa dodatkow za gruba kase.

Za ~400zł można kupić wersję Digital Deluxe/ ed. limitowaną (dająca w tym przypadku to samo co wersja DD + standardowo parę rzeczy fizycznych), gdzie oprócz podstawki i różnych rzeczy do gry (emblemat, miecz, coś tam jeszcze) dostajemy jeszcze season pass'a na dwa przyszłe dodatki. Wydaje mi się, że opcja super, bo jakby chciało się doliczać wszystko osobno to:
- D2 podstawka 250zł
- Dodatek 1 ~170zł
- Dodatek 2 ~ 170zł,
razem prawie 600zł, a tutaj dostajemy to za o wiele mniej.

BillieMathers napisał(a):
ja na xone będę na pewno. ogólnie jeszcze w jedynkę nie grałem, polecacie to samemu przejść czy jednak cisnąć mam slg crew do coopa?

Do pewnego etapu dasz radę spokojnie solo, a potem znaleźć ekipę na raidy/Osirisy/cokolwiek, to jest 5 minut szukania w grupach na FB albo LFG. Ogólnie z D1 do D2 nie przechodzą żadne Twoje postacie/itemy, tak że jeśli chcesz nadrobić stricte z myślą o sequelu, to tak na luzie ;).

Ja bankowo będę brał wersję [PS4] właśnie albo Digital Deluxe, lub limitkę, przede wszystkim ze względu na te DLCki , a do tego przecież dochodzi nam jeszcze trochę fajnego contentu zarówno cyfrowego jak i fizycznego. Polecam obczaić, jak ktoś się skusi to zbieramy SLG ekipę do klanu i lecimy z kurwami

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Piątek, 19 Maja 2017, 09:58
https://www.youtube.com/watch?v=Daey6qGgLKU&t=1742s
gameplay z konferencji w LA

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 19 Maja 2017, 10:24
pięknie się to wszystko zapowiada, bardzo fajne nowe klasy, postaci, pojazdy (?), ekwipunki ... no cudnie!
Btw- przewidywana beta - 17/07/17

/e:
zawartość 'zwykłej' Limited Edition
Spoiler:

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Piątek, 19 Maja 2017, 12:46
Bede grał w gre

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 11 Lipca 2017, 09:08
Early Access Beta dla preorderowców (jestem tu chłopaki) startuje 18/07/17, Open Beta - 21/07/17. Dla jednych i drugich granie kończy się 23/07.
kto będzie tam na PS4? Jakieś wspólne granie?

Powrót do góry
Zobacz profil WWW
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 8 ]