Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 20 Października 2017, 04:32

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Tekken 7 (Xbox One, PS4, PC) 
Autor Wiadomość
FEJM

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Tekken 7 (Xbox One, PS4, PC)
  Wysłano: Piątek, 30 Czerwca 2017, 21:18
nie wiem

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Post Re: Odp: Tekken 7 (Xbox One, PS4, PC)
  Wysłano: Piątek, 30 Czerwca 2017, 21:25
Sidd aka AlbatrBoss napisał(a):
Pójdzie mi na i5 4570, 8GB RAM, GTX 760 i Win7 x64?

sprawdz na canyourunit

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Piątek, 30 Czerwca 2017, 21:27
Kup konsole

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 30 Czerwca 2017, 21:33
Stary, no na pewno musi pójść, toć chyba tak się nie spierdoliło z wymaganiami gier? Sam na 2500k + 7870xt odpalam dużo gierek na zadowalających detalach. Chyba, że teken to jakaś spierdolina pod względem optymalizacji, nie wiem - nie śledziłem gry... no ale 760 jest zdecydowanie mocniejszą kartą od mojej, procek też... mocniejsze od konsolowych speców to jest.

Edit:
https://www.youtube.com/watch?v=8YLt3pT3WW4
https://www.youtube.com/watch?v=GTPl_QvXJR0

Z palcem w dupie pójdzie, a Ty mnie straszysz, że złe czasy nastały dla mojego kompa :P

@up
ty tak kurwa serio? :lol: :damn:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 30 Czerwca 2017, 21:45
Tak ja na serio
Rozne rzeczy sobie wyobrazam ale nie tekkena na pc

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 30 Czerwca 2017, 21:49
Tekken to tekken. Jest zajebisty bez względu na platformę. Kolego wyżej, mi na lapku na geforce 940M poszło bez problemu wiec spokojna głowa ;)

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 30 Czerwca 2017, 21:51
Niby tak
Ale duzy tv + pad+ zero problemow z odpaleniem to domena konsol.
Za tyle kasy co wydalem na tv konsole i osprzet bym mial pc za grube tysie ale nigdy bym tego nie zamienil

Ps.
Pad xbox sssie w bijatykach

Obrazek

Ostatnio edytowano Piątek, 30 Czerwca 2017, 21:53 przez Hasszz, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Post Re: Tekken 7 (Xbox One, PS4, PC) [Premiera 02.06.2017]
  Wysłano: Piątek, 30 Czerwca 2017, 21:52
MoTyW napisał(a):
O kurde, mniejsze niż Mortal Kombat X w takim razie, który na moim leciwym już sprzęcie, co prawda przy niskich detalach, ale ciągnie całkiem nieźle.

Cytuj:
Pad i konsola

Chuja tam prawda, rozpierdolę mordeczkę z padem w każdą bijatykę na klawiaturze jeżeli tylko znam grę, mam 100% pewności.

chciałbym zobaczyć kręcenie deathfistów czy wykonywanie innych multipartsów na klawiaturze

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 30 Czerwca 2017, 21:57
@Hasszz
Ja pierdolę :lol: Powstrzymam się, chociaż z chęcią agresywniej bym to napisał.

Zachowaj swoją subiektywną opinie dla siebie, gdyż jego sprzęt mimo, że ma już pewnie sporo czasu, jest na wyższym poziomie niż konsolowy. Gra jeśli została dobrze wydana, to nie odczuje żadnej kurwa pierdolonej różnicy względem konsoli - to raz, pojmij to. Dwa, dzięki PC ma możliwość stałych 60fps, lepszej grafiki oraz modowania. Trzy - podłączy pada i komputer do telewizora to będzie miał kurwa to samo.

Cytuj:
Ale duzy tv + pad+ zero problemow z odpaleniem to domena konsol.

Przecież to samo ma kurwa na pc :lol: podłączy do TV, pada i ma jeszcze lepiej niż konsola, bo ładniej graficznie, gdyż jeśli na konsoli gra śmiga, to na PC na pewno będzie(mało jest przypadków, gdzie naprawdę twórcy aż tak spierdolą robotę) w lepszych setach popierdalać. Baa... nawet spierdolenie nie powoduje takich konsekwencji, by gra na takim sprzęcie na lekko niższych setach niż na konsoli nie chodziła XDDDD

Rozumiem, że ktoś lubi mieć konsole i "wygodę" pod względem tego, że ma wszystko na tacy... kiedy na PC sytuacja tak naprawdę nie jest bardziej skomplikowana XDD

Jeszcze kurwa sugerujesz mu, by wymienił pieca na konsole z powodu jednej jebanej gry... XDDD

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 30 Czerwca 2017, 22:01
Runiek aka Captain Obvious

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 30 Czerwca 2017, 22:01
Ale po co ty sie produkujesz?
Konsola>pc elo

Kurwa na zawsze konsole>pc

Komputery sa popularne w biednych krajach takich jak polska gdzie malo kto moze sobie pozwolic na pc i konsole jednoczesnie.

Dodam ze 3/4 kopi tekkena 7 poszlo na ps4 dziekuje dobranoc.
Mozecie mnie jechac i nienawidzic ale nie zaprzeczycie faktom.

Pozdro runiek kup konsole.

Obrazek

Ostatnio edytowano Piątek, 30 Czerwca 2017, 22:14 przez Hasszz, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry
FEJM

Wysłano: Piątek, 30 Czerwca 2017, 22:10
nie no runiek bez przesady, popatrz po forach czy redditach i zobacz ile ludzi kurwi na problemy, ze nie bangla bo karta niezgodna, bo procek niezgodny, bo system niezgodny, do tego jakies żałosne steamy, uplaye i reszta ścierwa

z reszta sie zgadzam - wystarczy dokupic pada + kabel hdmi i też siedzisz rozwalony na fotelu i grasz komfortowo

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Piątek, 30 Czerwca 2017, 22:15
rkn napisał(a):
nie no runiek bez przesady, popatrz po forach czy redditach i zobacz ile ludzi kurwi na problemy, ze nie bangla bo karta niezgodna, bo procek niezgodny, bo system niezgodny, do tego jakies żałosne steamy, uplaye i reszta ścierwa

z reszta sie zgadzam - wystarczy dokupic pada + kabel hdmi i też siedzisz rozwalony na fotelu i grasz komfortowo

Jasne ze mozna ale po co?

Lepiej i latwiej kupic konsole i cieszy sie grami bez zadnych problemow.
:))))

Obrazek

Powrót do góry
FEJM

Wysłano: Piątek, 30 Czerwca 2017, 22:19
no tak, łatwiej wydać 1k zlotych niż dokupic pada za stówke i kabel hdmi za dyche :wink:

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Piątek, 30 Czerwca 2017, 22:21
Captain Obvious - ale widzę, że Hasszz tego nie pojmuje.
Produkuję się dlatego, że znów piszesz jak debil :lol: Kurwa pojmij, że konsole mają swoje plusy jak i wady. Nic mnie tak nie triggeruje jak wczuty kurwa konsolowiec, który pomimo jawnych argumentów napisze sobie z pizdy... KONSOLA > PC, KURWA ELO XDDDD :damn:

Moja subiektywna opinia jest taka, że jako całokształt fajniejszą opcją jest pc i co? Nikomu nie wciskam na siłę tego, ani nie będę szkalować konsolowców, mimo, że takie posty nie bez powodu tworzą stereotyp, że większość konsolowców to zakompleksione barany.

Konsola jest fajna jak jesteś causalowym graczem, który raz na jakiś czas przysiądzie z padem do TV, mając wszystko na tacy, nie myśląc nawet o większej ilości fps, jakichś modach i innych wariantach. No i oczywiście w niektórych grach bardziej się sprawdza(z powodu "faworyzowania") jak Fifa.

Jesteś w dodatku strasznym ignorantem, że pomimo faktu posiadania PC przez Sidda i to nie jakiegoś z najwyższej półki, pytającego się czy pójdzie mu na sprzęcie oznacza, że nie miał/ma budżetu na zmodernizowanie PC a ty mu jeszcze sugerujesz kurwa wjebanie ponad jednego klocka na jakąś konsolete XDD

Cytuj:

W większości to piszą ludzie, którzy sami nie ogarniają prostych rzeczy. Nie rozumiem w czym niby miałby być procek niezgodny? Po prostu coś Ci się ubzdurało, bo karta już prędzej, ale procek za nic. Tak, z kartą były takie cyrki, ale powiedz mi kiedy? Przy jednej premierze jakiegoś batmana, który był gównem totalnym(mam na myśli port na PC). Steam ścierwem? Bardzo wygodna rzecz, często nawet kupuję gry spejcalnie na steam, mimo, że muszę zapłacić 20% więcej od ceny pudełkowej gry, jak nie więcej.

Sprostuję jeszcze. Nie ma możliwości, że procek niezgodny czy grafika. Problemem może być słaba optymalizacja gry, dzięki czemu niektóre produkty mogą mieć zaskakująco gorszą wydajność niż powinny mieć, takie faworyzowanie jednej stajni, że w jednej grze konkurujące ze sobą karty(o podobnej wydajności) mają straszny kontrast, bo gra była ewidentnie pisana na kolanie pod jedną z tychże dwóch firm. System? Masz 10-tkę i najnowsze gry banglają spokojnie.

Problemy występujące na PC to sterowniki leżące w danej grze(po części wina twórców), gdzie i tak szybko dochodzi do aktualizacji od strony producenta karty, albo grę paczują :-) No i dodać to, że community też potrafi wiele rzeczy naprawić, jeśli nie chce się ruszyć dupy wcześniej wspominanym jednostkom.

Mam nadzieję, że jesteś prowem(teraz do Hasszza ponownie uderzam), a raczej inaczej... że prowokujesz, widząc, że nieźle się irytuję, bo trafiłeś w mój czuły punkt, gdyż nic mnie tak nie podpala jak pierdolona ignorancja i ślepota wczutych konsolowców, zakompleksionych stulejek.

Edit:
By Ci pokazać twoją hipokryzje, jeszcze szybko tylko coś dodam do twojego
Cytuj:
Lepiej i latwiej kupic konsole i cieszy sie grami bez zadnych problemow.

Przykład wiedźmina 3. Przez ile tam czasu konsolowcy mieliście tragiczne dropy do 20fps? Gdzie na sprzęcie zbliżonym do konsoli mogłeś w chuj więcej wyciągnąć? Jeszcze wgrać mody graficzne, które nie pobierały nic fpsów a zauważalnie polepszały oświetlenie? Albo jakieś mody - głupie błahostki, które potrafiły odczuwalnie umilić gameplay?
Jak jesteś zwykłym casualem, któremu dropy do 20fpsów nie odbierają smaku gry, to może faktycznie konsola to zero problemów.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 30 Czerwca 2017, 22:26
Koles nie masz pojecia o rynku gier, jestes DEBILEM bez odbioru

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 30 Czerwca 2017, 22:36
Okej. Widzę, że naprawdę jestem debilem, skoro nie mam pojęcia o rynku gier, gdzie produkty singleplayer multiplatfomowe - różnią się od pctówych wariantów tym, że masz sztywno ustawione średnie delate(w odniesieniu do wersji pctowych), lock na 30fps, brak możliwości zewnętrznego ingerowania w grę... No i są jeszcze droższe. Tak działa rynek gier, który jakże daje wielką korzyść twojej ukochanej konsoli... :lol:

W multi sprawa wygląda różnie, zależy od gatunku danej gry. Fakt, w bijatyce może być korzyść dla konsoli, bo mniejsza szansa na korzystanie z cheatów, jakieś stabilniejsze serwery, większe community... No wow, tym bardziej, że nie wiemy jak Sidd chce podejść do Tekkena, czy w ogóle skorzysta z opcji grania po sieci, a dwa - w tych kwestiach skala różnicy zależy od twórcy, więc nie można gdybać, bo każdy tytuł to indywidualny temat.

Ty... To próbując jak najbardziej Cię zrozumieć i znaleźć sens w Twoich postach, to... na konsolach macie jakiś dodatkowy content w grach? Nam coś ucinają? Pewnie modderzy miesiącami pracują na to, co wy macie w standardzie... :lol:

Dobrze, że skończyłeś posta słowami bez odbioru. Jesteś skończonym ignorantem i chyba nie muszę ci tego tłumaczyć, jeśli doradzasz chłopakowi wydać ponad 1000zł by się cieszył grą, w która tak samo może grać dając tylko 200zł.

Powrót do góry
FEJM

Wysłano: Piątek, 30 Czerwca 2017, 22:42
oj runiek, weź sobie wbij np w temat dotyczacy fify i zobacz ilu graczom legalne wersje crashują, wypierdala się steam i milion innych rzeczy

co do multi - na konsolach masz wiecej graczy i brak problemow z cziterami (po raz kolejny polecam temat o fifie i opisy kurew z trainerami)

co do cen gier na konsolach - ceny gier na pc juz dobijaja do konsolowych, a bedzie jeszcze gorzej, w dodatku nie ma rynku używek - tutaj szach mat

niestety, ale też wykazujesz sie ignoracją (oczywiscie nie taką jak haszz :wink: )

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
I Mistrz Quizwania

Wysłano: Piątek, 30 Czerwca 2017, 22:44
Ale burzę rozpętałem... Miałem kilka konsol w życiu i nie ciągnie mnie do kupna kolejnej. Grałem w Tekkena zawsze na padzie, więcej pewnie na emu PSX niż na faktycznej maszynie. I tak Tekken Arcade > Wszystko
U mnie monitor HDMI = telewizor, więc PC i tak by wygrało

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Piątek, 30 Czerwca 2017, 22:47
Ktos jest na tyle glupi zeby przeczytac post tego debila?

Obrazek

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona