Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 19 Sierpnia 2017, 02:37

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
The Long Dark 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post The Long Dark
  Wysłano: Niedziela, 30 Kwietnia 2017, 20:27
The long dark świetny survival, gdzie głównym przeciwnikiem jest przyroda oraz niesprzyjające zimowe warunki pogodowe. Moim zdaniem jedna z najlepszych gier tego typu i pomimo ciągłej wersji alfa chyba najbardziej grywalna. Potrafi wciągnąć i pomimo wielu początkowych porażek, daje masę satysfakcji z przeżytego każdego kolejnego dnia. Na wyższych poziomach jest to nie lada wyczyn, na bieżąco trzeba modyfikować założone plany, bo wszystko potrafi się nagle posypać i nawet z pozoru prosta, krótka wyprawa w poszukiwaniu zasobów, może się okazać ciężką walką o przeżycie. Mój rekord póki co to 39 dni na łowcy z obecnie dobrą sytuacją i ze sporymi zapasami świeżego mięska. Dawno nie grałem i nie kontynuowałem przygody, bo nie chciałem zbyt dużo ogrywać przed premierą i czekam na większe aktualizacje i całkiem możliwe, że 4 maja dostaniemy długo oczekiwany tryb fabularny oraz możliwe, że gra wyjdzie z wczesnego dostępu. Czekam z zaciekawieniem.

Powrót do góry

Post Re: The Long Dark
  Wysłano: Niedziela, 30 Kwietnia 2017, 22:51
Zawszespoko92 napisał(a):
Kurwa zipy. Zjadłem sobie brzoskwinie z puszki w syropie, przeczytałem całą gazetę o wędkarstwie, zdrzemnąłem się 2 godziny, już słońce wyszło, to idę zapolować na jakieś jedzenie, jakąś rybkę może złowić. I kurwa idę na szczyt wzgórka takiego zerknąć co po drugiej stronie, bo nie byłem tam jeszcze, coś tam szukam, chodzę. Nagle kurwa jak się śnieżyca zerwała!! Kurwa zgubiłem się w chuj, nie wiem gdzie moja chatka leśna, biegnę przed siebie, opadam z sił, patrze kurwa tory! Biegne po tych torach, znajduje wagon, wchodzę, myślę może ognisko rozpalę, a tu jeb kurwa zamarznięty trup! Z tego wszystkiego zapomniałem go rozebrać, przydałaby mi się cieplejsza kurtka. Biorę się za ognisko - chuj, nie udało się, ostatnie zapałki zmarnowane.. Dobra, wskakuje w śpiwór, tutaj chociaż nie wieje. 2 godzinki snu i jeb kurwa, 37stopni mrozu jak się obudziłem!! Zaraz zamarznę w chuj ale biegnę. Głodny, spragniony, niewyspany, biegne tymi torami, dobiegam do jakiegoś torfowiska i kurwa tak!! WIDZĘ W ODDALI JAKĄŚ CHATKĘ KURWA URATOWANY JESTEM!! Biegnę ostatkiem sił i co? I pod wpływem wyimaginowanego ciepła z kominka, który na bank musiał być w tej chatce nieopatrznie wbiegłem na cienki lód! cienki lód kurwa przy prawie 40 stopniowym mrozie, czaisz? Zapadłem się w pizdu, zamarzłem, elo. Przeżyłem jedynie 2 dni gdzieś w głębokiej Kanadzie we wspaniałej grze The Long Dark
Spoiler:

czekamy z kapciem również, szkoda, że zagram prawdopodobnie dopiero w czerwcu, cały maj bez czasu
rekord chyba 13 dni ale odinstalowałem do czasu trybu fabularnego, jeszcze żyw byłem i miałem spory zapas dziczyzny
http://www.thelongdark.com/

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 1 Maja 2017, 04:46
Podbijam chłopaków, polecam. Chyba dalej jest darmowy trial, także można spróbować bez wykładania siana.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 4 Maja 2017, 12:57
Ciekawe co dzisiaj dostaniemy. Z jednej strony odliczanie mogło by wskazywać na datę premiery, z drugiej wspominali przy okazji uruchomienia zegara, że przed publikacją story moda dostaniemy jeszcze jedną dużą aktualizację, której jednak w tym czasie nie było. Tydzień temu była też ostatnia promocja na steamie dla wczesnego dostępu i ostatnia okazja, aby nabyć tytuł w niższej cenie, później ma wzrosnąć. Myślę, że chyba będzie to jednak ostatnia duża aktualizacja dla sandboxa, start strony internetowej oraz data ostatecznej premiery, która już nie długo.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 10 Maja 2017, 13:06
No i wystartowała strona. Ciekawsze fragmenty z FAQ. Premiera pierwszych dwóch epizodów (ma być 5) z Season One: Wintermute 1 sierpnia 2017. Gracze którzy wykupili grę przed premierą mają dostęp do całego sezonu 1. Po premierze cena rośnie z $19.99 do $34.99.

Cytuj:
Wintermute opowie o losach pilota imieniem Will Mackenzie oraz doktor Astrid Greenwood. Historia rozpocznie się, gdy dziwne wydarzenie geomagnetyczne doprowadzi do rozbicia samolotu bohaterów gdzieś w północnych regionach kanadyjskiej dziczy. Podczas katastrofy postacie zostaną rozdzielone. My pokierujemy Willem, który będzie musiał przetrwać w mroźnej głuszy i odnaleźć swoją pasażerkę. Autorzy przewidują, że przejście dwóch pierwszych epizodów zajmie około 6-10 godzin.

Zanim pełne wydanie trafi do sprzedaży, twórcy planują wypuszczenie jednej, ostatniej aktualizacji do wczesnych wersji dostępnych na PC i Xboksa One. Patch zaoferuje m.in. mocno ulepszony system zapisywania stanu gry, nowy interfejs, mechanikę tworzenia własnych map oraz dodatkowe opcje graficzne.

Razem z premierą pojawi się wersja na PS4.

Cytuj:
Both Steam and Xbox One have “early access” programs, where players can purchase games that are still in development. Sony does not have an “early access” program for the PlayStation, so our 1.0 version will be the first version available on PlayStation 4.

Trailer

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 11 Maja 2017, 18:57
A jednak tak jak przeczuwałem, tylko ogłosili datę premiery, bez żadnej aktualizacji, za co swoją drogą widziałem poszły niezłe hejty za tego typu rozwiązanie co po części rozumiem. Rozwiązanie z zegarem, żeby tylko ogłosić premierę to kiepskie rozwiązanie w ich przypadku. Na przełomie maja/czerwca ostatnia aktualizacja i już tylko czekać na story mod i więcej nowych mechanik do gry. Szkoda tylko, że nie wszystkie z zaplanowanych rozwiązań mogą doczekać się realizacji takie jak np. zmienne pory roku, rzeki, kajak, coś takiego kojarzę pisali w rozpisce długo terminowej. Niby mają później dalej wspierać i rozwijać grę, jednak wątpię czy aż w takim stopniu, aby dodawać tak rozbudowane nowości. A trailer świetny, a muzyka w nim jeszcze lepsza. Także tylko czekać do sierpnia.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 31 Lipca 2017, 12:05
Już jutro oficjalna premiera gry wraz z dwoma epizodami story moda https://www.youtube.com/watch?v=syoDWIt9yZY

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 14 Sierpnia 2017, 22:21
2 rozdziały przeszedłem w zeszłym tygodniu i dupy nie urwało, tryb przetrwania bardziej do mnie trafiał. Ale w wolnej chwili na pewno przejdę do końca fabułę.
Śmiesznie z tymi zającami swoją drogą, w early acces stawiałem te pułapki na nie i nigdy nic nie upolowałem, a tu wystarczy kamieniem przez łeb^ Powinno to sporo ułatwić eksploracje i przetrwanie w normalnej grze.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 8 ]