Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 20 Października 2017, 10:05

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Call of Duty: WWII 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Call of Duty: WWII
  Wysłano: Czwartek, 27 Kwietnia 2017, 08:29
Wczoraj już oficjalnie wyszedł pierwszy trailer oraz potwierdziło się to, że cod po tylu latach wraca do korzeni, czyli do realiów drugiej wojny światowej. Kampanię ma być osadzoną wyłącznie w Europie, podczas ostatnich miesięcy działań wojennych. Będzie więc to niby to samo co w masie innych fpsów z tych czasów, jednak jestem tak głodny tych realiów, że kolejny rajd na Berlin nie będzie tak przeszkadzał i będzie to pierwszy cod od mw2, którego myślę, że jednak zakupię. W końcu doczekam się Omahy w dzisiejszej grafice i technologii, dla mnie bomba.

Powrót do góry

Post Re: Call of Duty: WWII
  Wysłano: Czwartek, 27 Kwietnia 2017, 09:01
Trailer ładnie bardzo wygląda, jebać narzekanie, że znowu Normandia, hurr durr, miotacze ognia. CoD to CoD, na swoją infamię sobie zapracował ostatnio, więc wiadomo, że trzeba podchodzić z rezerwą, ale zapowiada się fajnie.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 27 Kwietnia 2017, 09:58
Jaką infamię? XD

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Czwartek, 27 Kwietnia 2017, 09:59
Tez jestem ciekaw jaka to infamia :D

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 27 Kwietnia 2017, 10:03
Z jednej strony hejtowani przez coraz większe grono graczy za te wyskoki coraz bardziej w przyszłość i brak większych zmian w każdej odsłonie, a z drugiej i tak cały czas fenomenalne wyniki sprzedaży. Można to zobaczyć przy okazji traileru poprzedniej części i masakrycznej ilości łapek w dół.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 27 Kwietnia 2017, 10:10
Kogo obchodza lapki w dol gdy kasa sie zgdadza :)

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 27 Kwietnia 2017, 10:19
Ogólnie środowisko graczy hejtuje, a i tak masa ludzi kupuje rok w rok i hajs się zgadza. Mnie akurat cieszy powrót do klimatów 2WŚ, bo tego mi brakowało i może dzięki temu wróci popularność tej tematyki w grach i ukaże się więcej podobnych tytułów. Najbardziej liczę, że dzięki temu może ukaże się jeszcze gra z serii Brother in Arms.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 27 Kwietnia 2017, 10:24
Gra od giganta Activision nie może się źle sprzedać, szczególnie biorąc pod uwagę potężną machinę marketingową, jaka jest zaangażowana w ten produkt. Nie zmienia to faktu, że gra jest z każdą częścią coraz bardziej krytykowana, szczególnie że pod względem jakości zaczyna zostawać w tyle za BFami. Taka infamia. Trailer do Infinity Warfare dostał 3,5 miliona łapek w dół przy 500k w gore i stał się jednym z najbardziej negatywnie ocenianych filmów w historii youtube. Sama gra została sprzedana remasterem Modern Warfare. Jak ktoś uważa, że marka dalej jest w świetnej kondycji, to polecam popracować nad analizą faktów.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 27 Kwietnia 2017, 10:35
Gra sama sobie jest spoko, lapki w dol sa od ludzi ktorzy zapewne nigdy nie grali w tego coda zreszta sam trailer jest zwyczajnie slaby.

Widzialem kometarze typu "mam nadzieje ze to ostania czesc coda niech zdycha tylko bf" xd xd

Ea to tez gigant a sprzedalo sie gorzej ale zaraz jasne remaster gry to sprawil xd

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 27 Kwietnia 2017, 10:42
Liczba graczy w IW na Steamie po premierze była mniejsza, niż w Farming Simulatora. Oceny też ma słabsze, swoją drogą.
A to, że remaster MW można było dostać TYLKO przy kupnie IW to też przypadek, nie?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 27 Kwietnia 2017, 10:45
Tu akurat kshaqu moim zdaniem ma rację, wiadomo, że i tak by się dobrze sprzedała jednak remaster MW też na pewno odegrał przy tym znaczącą rolę.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 27 Kwietnia 2017, 10:46
wiem, że raczej nikogo, ale zrobiło mi się do CoDów i BFów podejście pt. co mnie obchodzi, że ludzie krytykują jak jest ładna graficzka (plus się szczela do leszczy)?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 27 Kwietnia 2017, 10:51
Ale casuale maja w dupie remastery nie?
A to tylko oni kupuja coda? ;)

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 27 Kwietnia 2017, 10:55
Oj spensi, najpierw na graficzkę się patrzy tylko, a potem ludzie narzekają, że przemysł schodzi na psy... Zresztą CoD właśnie podejściem "pościgi, strzelaniny, skurwysyny to nie film" (tylko gra) przeszedł drogę od świetnego, efektownego FPSa z dużym ładunkiem emocjonalnym do efekciarskiej, odklejonej od rzeczywistości strzelaniny z ładną graficzką :dunno:

@Hasszz to casual już nie może lubić Modern Warfare? ^^ Pokrętna logika.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 27 Kwietnia 2017, 11:07
Ja wiem Kszaczqu, że to z mojej strony jest po części wynajdowanie plusów w fali podobnych gier i w ogóle jestem pewnie w stanie znaleźć pozytyw w każdej grze, czy filmie. Ale no ja do tych gier podchodzę w kategorii "akcyjniak w którym wszystkie problemy ludzkości rozwiążemy przy pomocy broni palnej i bajka z dobrym zakończeniem, a jak nie to nie skończyliśmy jeszcze trylogii typie" (chociaż jak sobie pomyślę to tam bywają fajne momenty, w Advanced Warfare np napierdalanie przeciwników robotem z liścia :bowdown: albo te granaty podświetlające znakomitych typów (pozdro Fusion) na czerwono) i głównie na to patrzę jak na gry z przejebanie ładną warstwą wizualną. (w kategorii shootery/FPP z ładunkiem emocjonalnym/coś innego to ja bym paczał raczej w stronę Metro, Bioshocka Infinite niekiedy, albo Spec Ops: The Line, albo nie wiem kurwa Portala, tudzież Gone Home, Mirror's Edge [chociaż on już się ociera np. o Prince of Persia i te skaczaki, chociaż kurwa no bieganie po ścianach w kosmicznych CoDach też się o to ociera] i tu mogę pewnie odlecieć dalej w indyki, ale nie jestem na bieżąco :( )

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 27 Kwietnia 2017, 11:40
W tym przypadku mogę rzucić przykład Titanfalla 2 - futurystyczna gra, mechy, tempo rozgrywki, świetna mechanika, wygląda też elegancko, a przy okazji jest single, który teoretycznie miał być tylko wprowadzeniem, a bije pod względem poziomu kampanii większość rzeczy z zeszłego roku. Oryginalne rozwiązania, kreatywność twórców w urozmaicaniu poziomów widoczna na każdym kroku, a przy okazji w czasie dość krótkim (bo kampania max z 8 godzin pewnie może zająć, jak ktoś się nie śpieszy) udało im się sprawić, że gracz angażuje się w fabułę emocjonalnie za pomocą BT i relacji pilota z mechem. Wszystko to dalej szalenie efektowne, ale jest coś poza tym. I o to mi się rozchodzi.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 27 Kwietnia 2017, 11:43
Nie kręć, IW ma oddzielne serwery dla graczy steamowskich i tych z Windowsem 10, co zaniża ilość graczy.

Jakie środowisko graczy hejtuje? Janki z reddita płaczące, że nie można siedzieć i campić cały mecze, czy ludzie, którzy bezpodstawnie hejtują oceniając grę na podstawie realiów w których odbywa się akcja? Środowisko graczy wypromowało nowe COD-y do rangi popularnej marki w esporcie, a zawodowcy regularnie współpracują z Activision w celu usprawnienia trybu dla wielu graczy. Argument o "środowisku graczy hejtującym nowe części" to kompletna bzdura, community jest największą wartością kol of djuti.

Machina promocyjna Activision musiała się zmierzyć z machiną hejtu, która toczyła się na nowego COD-a. Ty powiesz, że gra się świetnie sprzedała, bo miała dobrą reklamę, a ja, że się obroniła przed krytykami swoimi ocenami. Modern Warfare dodany do IW jest ostatecznym rozwiązaniem tej kwestii (apropo, nikt w niego nie gra na xboxie, serwery stoją puste po dodaniu Black Opsa II do wstecznej kompatybilności).

A krytyki zawartości gry to już w ogóle nie rozumiem :wtf:
Skakanie, bieganie po ścianach, taktyczne granaty są po to, aby gra była dynamiczna i uniemożliwiała campienie. Myślę, że normalny, biały człowiek potrzebuję jakichś 30 sekund na opanowanie biegania po ścianie, i skakania. Już pomijam fakt, że hejtujecie Black Opsa III, który jest zdecydowanie najlepszą częścią serii w historii, to jest fakt, a nie opinia.

E: w titanfalla nikt nie gra.

Ps, IW jest w każdej recenzji chwalone za dobrą fabułę.

Powrót do góry
FEJM

Wysłano: Czwartek, 27 Kwietnia 2017, 11:48
Druhu napisał(a):
mimo, że zebrał lepsze oceny niż cod, który na metacriticu ma całe... 70/100
więc tak właśnie się cod obronił ocenami, a nie marketingiem

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Czwartek, 27 Kwietnia 2017, 13:19
ja czekam bardzo, system gry coda lubiłem zawsze natomiast jetpacki i inne gówno mnie po prostu wkurwiało do tego stopnia że nie chciało mi sie w to grać, chociaż rozumiem ludzi którzy to lubią
world at war uwielbiałem w chuj, licze że ta gra zahaczy o tamtą produkcje

ogólnie problemem tych wydawców, szczególnie activison imo jest to że napierdalają oni na jedno kopyto do wyrzygania
gra wychodzi co rok, ja z tym problemu nie mam, ale taki problem balansować te gameplaye? raz rzucać jakieś stare klimaty, następnego roku współczesność a kolejnego jetpacki i bieganie po ścianach - wtedy każdy byłby zadowolony, ja wiem że to dla nich więcej pracy z texturami itd ale nie przesadzajmy że to jakieś mega ciężkie wyzwanie
tym bardziej mogliby to robić bo przecież chyba nad codami pracują obecnie 3 studia zmiennie? każdej grupie można by przydzielić 1 okres, czas developingu 3 lata i jechane - przecież to nie mogłoby sie nie udać
no i oni tym bardziej powinni to rozumieć bo cod to gra głównie konsolowa w tym momencie więc jest problem żeby grać w te stare części tak jak mogą to robić pctowcy

Druhu napisał(a):
hejtujecie Black Opsa III, który jest zdecydowanie najlepszą częścią serii w historii

kontrowersyjnie xd

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Czwartek, 27 Kwietnia 2017, 13:34
Druhu napisał(a):

Ja gram i na puste serwery nie narzekam. Zresztą, to, że premiera wschodzącej marki została perfidnie wjebana przez EA między premiery BF1 i IW, żeby odebrać troche graczy temu drugiemu podobnymi klimatami, to już inna kwestia.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona