Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 15 Listopada 2019, 10:46

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Red Dead Redemption 2 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Red Dead Redemption 2
  Wysłano: Niedziela, 7 Kwietnia 2019, 14:01
Prezzz napisał(a):
jak teraz wygląda granie online? singla skończyłem dawno, a teraz ziomek też przeszedł i planujemy właśnie wjebać się w multi ale z dwa miesiące temu naczytałem się praktycznie samych negatywnych opinii. zmieniło się coś na plus?

TVGRY wypuścili ostatnio (dwa tygodnie temu, no dobra) cały materiał na ten temat.

https://www.youtube.com/watch?v=E2YlHyLr1DM

W skrócie - mocno rozjebana ekonomia, mało sposobów na porządny hajc, ludzie nadal ganiają żeby cię upierdolić po dwóch minutach rozgrywki mimo wprowadzonych dedykowanych temu zmian (ograniczenie widoczności graczy na mapce, nagrody za zabicie zabijającego xd), które de facto napędziły trollowanie jeszcze bardziej.

Tchórz zanim umrze ginie wiele razy

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Red Dead Redemption 2
  Wysłano: Niedziela, 26 Maja 2019, 03:32
nie rozumiem zachwytów nad ta gra jest fajna ale nie na tyle zeby mnie zmusiło do wbicia platynki gdzie na przykład w horizonka wbiłem poatynke z przyjemnością ale nie oszukujmy sie nie bede jak podupcony szukał każdego gatunku zwierzęcia i każdego kwiatka haha trzeba miec ładnie najebane do gara zeby to zrobić ale szanuje zwłaszcza jak ktoś to wbił bez poradniczkow z youtuba :rotfl:

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16