Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 13 Listopada 2018, 01:11

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona
Red Dead Redemption 2 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Red Dead Redemption 2
  Wysłano: Piątek, 9 Lutego 2018, 18:45
Wydaje mi się, że raczej na 99% ukaże się wersja na pc, a jeżeli ma być multi to tym bardziej. RDR z tego co pamiętam i kojarzę z plotek nie ukazało się głównie dlatego, że negatywnie przyjął się port GTA4, mieli problemy z optymalizacją na piecach, a że była to mniejsza marka to darowali sobie roboty, kosztów i skupili się na następnej części GTA. W tym przypadku jednak hajp na tą grę jest tak duży, (mimo, że będzie to western, który jest bardziej niszowy) że wątpię, żeby odpuścili, tym bardziej po GTA5, które cały czas świetnie zarabia. A to, że poprzednie części nie były na pc to nic nie znaczy, raz, że to zamknięte historie, a dwa były już przypadki, że duże tytuły dostawały wersje z konsol na kompa mimo, że ich wcześniejsze były exclusivesami.

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: środa, 2 Maja 2018, 16:00
trailer #3
https://www.youtube.com/watch?v=eaW0tYpxyp0

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: środa, 2 Maja 2018, 20:32
brak słów, ten klimat, wbitka z Marstonem, ja pierdolę

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 3 Maja 2018, 16:40
ta data już pewna mur beton?

maczety jebać kurwami

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Czwartek, 3 Maja 2018, 16:48
na to wygląda

Powrót do góry

Wysłano: środa, 8 Sierpnia 2018, 15:07
Watch the Red Dead Redemption 2: Official Gameplay Video this Thursday, August 9th at 11AM Eastern on rockstargames.com and at the official Rockstar Games YouTube, Facebook and Twitch channels.
u nas to będzie 17 chyba

maczety jebać kurwami

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Czwartek, 9 Sierpnia 2018, 16:01
leci na twitchu
https://www.twitch.tv/rockstargames

jest i na yt
https://www.youtube.com/watch?v=Dw_oH5oiUSE

najfajniejsze co płynie z tego trailera to ta mechanika różnego rozwiązywania interakcji, robienia sobie wrogów i sprzymierzeńców
bo w gta v było to bardzo jednokierunkowe, mam nadzieje że będzie to działać dobrze
no i karty oraz łowienie ryb na łódeczce :bowdown: :D

a no i jeszcze model walki wręcz który był totalnie spierdolony w V, tylko klikanie bez sensu na pałe 1 przycisku
w 4 z tego co pamiętam to było w chuj bardziej rozwinięte i skillowe i chyba będzie do tego powrót

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 10 Sierpnia 2018, 08:54
Powaznie zastanawiam sie nad preorderem tego cuda, ale jednoczesnie cholernie nie podoba mi sie zachowanie Rockstara z tymi "edycjami specjalnymi" i jestem rozdarty mocno. Jak zyc.

wierzę w rap, za naiwność mnie zabij kurwo

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 12 Sierpnia 2018, 07:20
<googlam ocb z edycjami specjalnymi> a co do trailera - klimacik i graficzka (łażenie po bagnie i w śniegu :bowdown: ) ale nie wiem czy nie za bardzo rpgowe to jest jak na mój gust, ale no jedynki jestem sajko i uważam za jedną z mądrzejszych/lepszych rzeczy jaka powstała like ever.

co do preorderów to obejrzałem Zero Punctuation z E3 ostatniego i tam Yahtzee sugerował, żeby pierdolić preordery ;d (chociaż to było konkretnie na przykładzie Battlefielda V)

(Sigh) You know why I still do these rundowns every year; it's because gamers as consumers have conceded too much fucking ground, and what counts as acceptable standard business practice inches more and more toward Fort Bullshit, Tennessee, every year. Twenty years ago, the relationship was, "Play one-third of our game for free as much as you like, and then consider paying this unworthy mortal twenty insignificant dollars for the rest, Your Grace." And somehow, that's turned into, "Pay in full now, stinking plebs, 'cos we showed you a logo. You can't have it for six months, and then you have to pay another ten bucks for the special helmet with a bell-end on the front so everyone knows what a cockhead you are." The pushback against loot boxes was a good start, but how about this? Let's all stop preordering stuff! Just for a year, six months maybe, trial period. If you're tempted, ask yourself: "Can I envision a scenario in which my decision to purchase this game might ultimately hinge on whether or not I can play it while wearing a special preorder cock helmet?" At least consider it, so the next year, I'm not saying, "Hey guys, how about we all stop ticking the box that says, 'Sony have the exclusive ownership rights to our blood'?"

obejrzałem te preordery, nie nadążam kurwa za rzeczywistością i tym co się dzieje kurwa i jak oni sprzedają to, a najmniej to kurwa rozumiem jak w Collector's Boxie może nie być kopii gry :dunno:

Powrót do góry

Post Red Dead Redemption 2
  Wysłano: Niedziela, 12 Sierpnia 2018, 10:08
Dlatego ja se elegancko pójdę w dniu premier po pudełko i wjbn
Jeszcze się może okazać jak z GOW nowym, ze edycja specjalna day one zalega po dziś dzień na sklepach i chuja wartało brać preorder

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 13 Sierpnia 2018, 13:51
to będzie gra swojej generacji, dokładnie tak samo jak pierwsza część tej genialnej serii

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 14 Sierpnia 2018, 13:49
Sprawdzałem preorder to jak dla mnie nie ma tam nic ciekawego, gra jest tylko warta swojej uwagi

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 14 Sierpnia 2018, 13:57
Na tureckim ms store do powinięcia za 165 zł na xone aktualnie

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: środa, 19 Września 2018, 18:24
Cytuj:
Today we’re excited to announce Red Dead Online, a new online connected experience set against the backdrop of Red Dead Redemption 2's enormous open world.

Red Dead Online is an evolution of the classic multiplayer experience in the original Red Dead Redemption, blending narrative with competitive and cooperative gameplay in fun new ways. Using the gameplay of the upcoming Red Dead Redemption 2 as a foundation, Red Dead Online will be ready to be explored alone or with friends, and will also feature constant updates and adjustments to grow and evolve this experience for all players.

Red Dead Online is planned for launch in November 2018, initially as a public beta, with more news to come soon. As with most online experiences of this size and scale, there will inevitably be some turbulence at launch. We look forward to working with our amazing and dedicated community to share ideas, help us fix teething problems and work with us to develop Red Dead Online into something really fun and innovative.

Access to Red Dead Online is free to anyone with a copy of Red Dead Redemption 2 on either PlayStation 4 or Xbox One.

Red Dead Redemption 2 will be available for PlayStation 4 and Xbox One on October 26, 2018.

https://www.facebook.com/rockstargames/ ... 581895097/

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 20 Września 2018, 19:39
jeśli to będzie działać tak jak gta online, że pięć minut czekasz w lobby żeby w końcu jakiś pedał wyszedł i kolejne pięć minut gapienia się we wczytywanie hotelu to tfu, jebać

obejrzałem dziś kilka filmików i przeczytałem kilka tekstów od ludzi, którzy mieli okazję zagrać - większość zachwycona :oops:

maczety jebać kurwami

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 21 Września 2018, 10:36
jajca konia beda sie kurczyc na zimnie 10/10 GOTY

YOU SHOULD HAVE LEARNED - BITCHES LOVE CAKE

Powrót do góry

Wysłano: środa, 26 Września 2018, 09:09
Ale to rozjebie co

Boję się tylko żeby to głaskanie konia ( ͡° ͜ʖ ͡°), czyszczenie leworweru i mycie osobno jaj, pach i dupy nie było jakieś natretne, raz w tygodniu przy sobocie i git

Rockstar daje swoje gry do recenzji przed premierą czy niekoniecznie?

maczety jebać kurwami

Powrót do góry

Wysłano: środa, 26 Września 2018, 10:47
Kurde jeszcze tyle czekania, ale gierka rozjebie bankowo fakt jest to

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 27 Września 2018, 19:49
https://thehardtimes.net/harddrive/prev ... idnt-haha/
Cytuj:
Did you know that the horses’ testicles shrink and expand with the seasons of the game? Those are you. You’re just little horse testicles inflating and deflating with every little bit of information that comes out about Red Dead Redemption 2, a game that only gets to be enjoyed by a higher class of people: video game reviewers.

XDDDD
Spoiler:

a tu sporządzona przez dobrych chłopaków z reddita lista różnych, mniej lub bardziej potwierdzonych, wiadomości o przeróżnych ficzerach, ale to będzie sztos :bowdown:
https://old.reddit.com/r/reddeadredempt ... requently/

maczety jebać kurwami

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Poniedziałek, 1 Października 2018, 00:11
Cytuj:
Gameplay Video Part 2 coming tomorrow
9am Eastern

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona