Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 16 Grudnia 2017, 16:03

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 908 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46  Następna strona
Pokemon GO 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Pokemon GO
  Wysłano: Piątek, 17 Lutego 2017, 17:04
Ja jebe, jakie te Pokemony z Johto są zjebane. Szkoła designu niczym spierdolony Lickitung. I nie chodzi o to, że nostalgia za pierwszymi 150 daje się we znaki, ale po prostu patrzę na to łapiąc i myślę "co to kurwa jest?". Nie wiem czy projektanci tych tworów wzorowali się na dziecięcych zabawkach czy co, ale jest mi po prostu smutno kiedy na to patrzę.

Ledyba wygląda jakby ktoś mocno inspirował się logiem Biedronki. Caterpie i Weedle mają 10 razy więcej uroku od tego czegoś.
Spoiler:

Natu aka kulka z dziobem i skrzydłami. Chuj wie czy to fikuśna ozdoba choinkowa czy jakieś kolabo z Angry Birds. Druga forma to Xatu, ptak w spódnicy ala tipi, też świetny.
Spoiler:

Spoiler:

Hoppip - latające... coś z liściastym śmigłem na głowie. Super design kurwo.
Spoiler:

Swinub to połączenie prosiaka z Yorkshire Terrierem. SUPER DESIGN KURWO.
Spoiler:

No i absolutna wisienka na torcie na koniec. Obraz wyraża więcej niż 1000 słów. CZYM JEST TO PASKUDZTWO? Upośledzoną kung-fu małpą z dłonią na ogonie?
Spoiler:

Serio wolałbym łapać do usranej śmierci Pidgeye i Rattaty zamiasty tych abominacji.
Jedyny props leci dla Hoothoota, ale to kropla w oceanie.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Wysłano: Piątek, 17 Lutego 2017, 17:14
:lol:
A ja w sumie znów zainstalowałem i pare nowych już złapałem, może nie będzie tragedii. Jak Totodile wpadnie, to już będę zadowolony.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 17 Lutego 2017, 17:17
Hahaha, Michał, jaki piękny wjazd. :lol:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Wysłano: Piątek, 17 Lutego 2017, 18:47
II generację bronią Totodile, Heracross i Larvitar

pomiędzy leszczy

Paradoks napisał(a):
haha biedny motyw się naprodukował a carrington i tak ją tylko kutasem w czoło uderzy i elo

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 19 Lutego 2017, 12:21
Motyw za post dałbym lajka, ale taka prawda. Im dalej w las, tym bardziej szkoda gadać

Powrót do góry
I Mistrz Quizwania

Wysłano: Niedziela, 19 Lutego 2017, 12:56
Ej, ale pokemonów z Johto nie szkalujcie. Powstawały w tym samym czasie co pierwsze 150, tylko przeczekały w większości do kolejnej generacji. Moim zdaniem psuć zaczęły się od i tak niezłej Gen III

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: środa, 5 Lipca 2017, 19:58
No co tam, gra ktoś jeszcze?

Jakiś czas temu zmieniła się bardzo mechanika Gymów. Od teraz nie trzeba podbijać prestiżu tylko po prostu po przejęciu danej areny każdy trener może zostawić tam swojego Pokemona, do maksymalnie sześciu unikalnych (nie mogą stać dwa takie same) na Gymie. Zamiast prestiżu mają one paski motywacji, od których uzależnione jest ich CP (jako procent wyjściowego). Kurczą się one w miarę upływu czasu lub zbierania wpierdolu od innych graczy. Kiedy pasek ten spadnie do zera pokemon znika z Gymu.

Podbijać go można za pomocą dowolnych owocków (od jakiegoś czasu są trzy główne rodzaje). Można także karmić Pokemony graczy ze swojego teamu przez co wspólnie przyczyniacie się do jak najdłuższego utrzymania Gymu (choć i tak przy odrobinie samozaparcia można samemu zdjąć wszystkie sześć pokemonów - wymaga to jakichś 10-15 minut czasu i nieco zasobów w postaci Revive'ów i Potionów).

Monety otrzymuje się teraz w momencie gdy Pokemon spada z Gymu, zależnie od czasu, który tam spędził (od 1 do maksymalnie 50). Zmiana bardzo na plus, monety lecą o wiele szybciej, choć obecnie (chyba ze względu na bugi, ale nie mam pewności) jest dość ograniczony limit dzienny.

Oprócz tego na każdym Gymie jest teraz Pokestop (choć nie da się na nim postawić Lure'a)... Weszła także super nowość jaką są raidy: co jakiś czas na szczycie różnych aren (często kilku w jednym rejonie) pojawiają się jajka, które wykluwają się dwie godziny. Po tym czasie na danym Gymie pojawia się rzadki albo silny Pokemon (na przykład: Muk, Machamp, Exeggutor, Charizard, czy Blastoise oraz startery z drugiej generacji). Są cztery poziomy trudności - pierwszy i drugi osobiście daję radę zbić samemu (choć w przypadku drugiego sugerowana grupa to 9 osób), trzeci to już hardkor i trzeba mieć bardzo silne Pokemony kontrujące w dodatku tego bossa, albo faktyczną pomoc innych graczy, a czwórka to sami sobie dopowiedzcie. Na poziomie trzecim Pokemon raidowy ma około 18000 CP, na poziome czwartym bywa to już około 28000. Po wygranej walce mamy kilka szans na złapanie tego dziada w specjalnym wyzwaniu i kiedy taki Pokemon trafia do naszej kolekcji ma zawsze ponad 1500CP i przeważnie ma bardzo dobre staty.

Mechanika ta faktycznie działa i zdarzyło mi się już napierdalać bossa, na którym mi zależało w 5-6 spotkanych przypadkowo osób. Ogólnie rzecz biorąc gra dalej żyje i ma się dobrze, ludzie się spotykają i napierdalają razem wyzwania, konkurencja na Gymach trwa, ale da się czasem ugrać jakiś dzień, w porywach nawet dwa (mieszkając w mieście liczącym 150000 mieszkańców i raczej nie zapuszczając się na zadupia)...

Ogólnie rzecz biorąc jest super. Tak czy tak śmigałem praktycznie codziennie gdzieś po drodze, ale teraz zajawka odżyła i potrafię poświęcać na spacery o wiele więcej czasu, zwłaszcza, że pogoda sprzyja.

Polecam i pozdrawiam.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 5 Lipca 2017, 20:31
W ogóle szedłem sobie ostatnio przez miasto i widziałem przy jednym gymie dwie osoby w wieku 25+, które sobie pykały, więc wciąż grają w to nie tylko dzieciaki.

Pykam dalej, tzn. żona ma zainstalowane, ale jak sobie chodzimy to zawsze odpalamy. 29 lvl i w sumie większość poksów już mamy, zostały w większości same rzadko spotykane.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 6 Lipca 2017, 12:33
Z racji że Motyw odświeżył i pojutrze mija rok odkąd odpaliłem pierwszy raz grę to zrobię małe podsumowanie.

Start 8 lipca 2016, przez pierwszy miesiąc grałem aktywnie, później odpalałem apkę tylko w drodze z/do pracy + okazjonalnie przy wyjściach. Nabity 31 lvl + takie staty

Spoiler:

Z I generacji odliczając legendy + regionalne można złapać 143 poki, ja mam 139 (brakuje laprasa, gayardosa, dodrio, i machampa)
Z II do złapania jest 92, mam 67 także jeszcze trochę zostało.

A to najmocniejsze co mam, bez szału

Spoiler:

Jak tam u Was?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 6 Lipca 2017, 15:38
Od 16.07 - w drodzę
kapec napisał(a):
Start 8 lipca 2016, przez pierwszy miesiąc grałem aktywnie, później odpalałem apkę tylko w drodze z/do pracy + okazjonalnie przy wyjściach. Nabity 31 lvl + takie staty

Mogę się podpisać pod powyższym, aczkolwiek zacząłem 16.07 i mam 28 lvl.

Co do statów to 895.7 km pokonanych, 3364 złapane poksy i 3550 pokestopów.

Z pierwszej generacji brakuje mi Machampa, Hitmonchana i dwóch ewolucji Dratiniego, a z drugiej ok. 20. Najlepszy Gyardos 2629.

No i trafiłem dwa 100% - Weezinga z raidu z najgorszymi atakami i Jolteona z bardzo dobrymi, także ten akurat się przyda.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 6 Lipca 2017, 15:57
No to lecim. Ja zacząłem 27.07.2016. Grałem do późnej jesieni praktycznie codziennie. W lecie napierdalałem ostro, kilkugodzinne i kilkunastokilometrowe spacery były grane cały czas. Na jesień/początek zimy trochę temat osłabł, ale i tak ogarniałem... Aż w grudniu nie rozkurwiłem se telefonu. Wrócił do mnie dopiero w lutym i od tamtej pory znowu gram codziennie. Wkurwiła mnie ta przerwa bo zostałem przez to srogo w tyle, no ale życie. Obecnie po nowym updacie jak już wspomniałem zajawka odżyła i napierdalam, choć nie są to już takie ilości przebytych kilometrów dziennie jak rok temu - życie życie.

Jak na dzień dzisiejszy:
Level 31, 3/5 do 32.
5735 złapanych Pokemonów.
6172 Pokestopy.
Przebyte 634,8km.

Jeżeli chodzi o "złap je wszystkie" to braki mam dość spore: 183 złapane gatunki na 215 widzianych.

Mój top to:
Spoiler:

Swoją drogą od dziś śmigają urodzinowe Pikachu w czapce Asha:
http://pokemongolive.com/en/post/birthday2017
Mają także wypadać jakieś Anniversary Boxy, pewnie z Pokestopów.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 22 Lipca 2017, 08:32
Od dzisiaj ruszają rocznicowe eventy, promocyjny filmik.

Cytuj:
Jesteśmy podekscytowani mogąc ujawnić, że częścią trwającej celebracji pierwszej rocznicy Pokemon GO są legendarne pokemony! Niedługo miliony trenerów na całym świecie będą mogły odkryć, walczyć i złapać te ekstremalnie rzadkie oraz bardzo silne pokemony.

W trakcie gdy trenerzy na całym świecie będą eksplorować swoje okolice w poszukiwaniu pokemonów oraz raidów, powinni mieć oko na unikalne legendarne jajka pojawiające się na gymach. Jeśli trenerzy i ich team skutecznie pokonają legendarnego bossa raidu, będą mieć możliwość by złapać legendarnego pokemona na własność! Legendarne pokemony mogą pomagać podczas walk w raidach i gymach, ale nie zechcą opuścić swojego trenera, tak więc nie mogą bronić aren.

Będzie oficjalny stream na YT i Twitchu, aż z ciekawości zobaczę ile zejdzie się ludzi.

Powrót do góry
I Mistrz Quizwania

Wysłano: Poniedziałek, 24 Lipca 2017, 12:57
Podobno PokeFest, który robiło Niantic w Chicago okazał się niebywałą klapą, od problemów technicznych po jakiś mikro zamieszki :lol:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: środa, 26 Lipca 2017, 00:58
Uciekajo mi pierdolone legendy :(
Lugię dziś złapałem, ale kurwa Articuno cały czas nie mam, a chcę :(
A dobra, już mam xd

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 5 Września 2017, 19:06
Ktoś już złapał Enteia?

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: środa, 6 Września 2017, 15:00
Proste, że ja. Od razu w pierwszy dzień, 91-93% IV :D
W ogóle najebałem tych legend dziesiątki, poznałem całe community w swoim mieście i generalnie z samotnego mistrza Pokemon unikającego ludzi stałem się graczem całkiem całkiem zespołowym. Polecam :D

Ponoć exclusive passy na MewTwo gdzieś już poleciały. Czekam bo obskoczyłem raidy na 90% gymów w swoim mieście i będę łoił gnoja aż złapię.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 6 Września 2017, 15:53
w sumie propsy :D
jak to się stało?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 6 Września 2017, 16:06
Ja mam 2 Moltresy, 3 Lugie(jedna 98iv), 2 Articuno i 1 Zapdos z ptaków.
Teraz już 2 Enteie, licze ze uda sie dostać zapro na EX raid. :D

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 7 Września 2017, 14:19
U mnie 5 Articuno, 12 Zapdosów, 5 Moltresów, 3 Lugie, no i 1 Entei. Najlepsze ptaki gdzieś około 85% IV, Lugie chujowe (najlepsza jakieś 70%), ale za to Entei fajny 91-93 :D
Cytuj:
jak to się stało?

Powstała lokalna grupa na FB, a później konwersacja na messengerze, na której zgaduje się z ludźmi na raidy i tak wyszło, że jestem semi-hardkorem w tę grę : D Akurat u nas też można fajnie pograć, bo na największych raidach, które widziałem było spokojnie 30-40 ludzi.

Nie wiadomo na jakiej zasadzie te ex passy są przyznawane, ale mam nadzieję, że liczba raidów, które zrobiłem (około 60 legendarnych, innych nie liczę) wystarczy na to, żeby go dostać :D

Powrót do góry

Wysłano: środa, 1 Listopada 2017, 20:21
raikou 96% wpadł dziś, wszystkie legendarne psy siedzą

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 908 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46  Następna strona