Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 26 Września 2018, 15:18

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Pro Evolution Soccer 2019 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Pro Evolution Soccer 2019
  Wysłano: Czwartek, 30 Sierpnia 2018, 08:29
piękna jest ta gra, oby tylko serwery online nie były zajebane mułem i będzie grane w opór

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 2
Post Re: Pro Evolution Soccer 2019
  Wysłano: Czwartek, 30 Sierpnia 2018, 08:39
Liczę że ktoś do 16 zda relacje jak działa online.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 3 Września 2018, 12:43
I jak wrażenia z gry? Nie wiem czy kupować bo to jednak z 200 zlotych

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 3 Września 2018, 12:55
gram na pc, dorwałem za 130 zł. Gameplay miodny, gra się fenomenalnie o ile serwery stoją. Na dany moment leżą i nie wydaje się by miały wstać.. Od 2 lat przesiadłem się z fify i imersje jest na najwyższym poziomie. Skandalem jest natomiast to, że gra przez serwery jest niegrywalna kilka dni po premierze.. Z tego co wyczytałem problem występuje tylko na PC

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 3 Września 2018, 21:41
u mnie też pc grany, polecam. serwery dzisiaj chyba ogarnęli, bo już nie ma żadnych problemów, a online chodzi elegancko.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 4 Września 2018, 08:09
Mam ps4 i gram w fifę od wielu lat, wcześniej w pro evo jak pewnie większość z Was. Tegorocznej edycji nie kupię, bo mało gram w FUTa, częściej offline i ze znajomymi, więc nawet obecna edycja jeszcze mi się nie znudziła i sprawia dużo radości. Jednak po zagraniu w demo PESa zacząłem się zastanawiać czy nie powrócić po latach do serii Konami, bo to jest najważniejsze w grze czyli gameplay, stoi tutaj na wyższym moim zdaniem poziomie. Przede wszystkim lubię jak czuć wagę piłkarzy, ruchy ich są na prawdę "mięsiste" ;), a w fifie jednak wszystko dzieje się dużo szybciej, błyskawiczne zwroty, podania, strzały. Choć w tym roku i tak jest lepiej pod tym względem w porównaniu do poprzednich edycji, co moim zdaniem jest na duży plus. Jeszcze jak po dośrodkowaniu przy strzale Salaha z woleja piłka prawie wyleciała na aut, albo gdy pozornie proste podanie prostopadłe podałem minęło zawodnika o kilkanaście centymetrów pomyślałem, że może być to gra dla mnie. Może warto zrezygnować z tej całej marketingowej otoczki, licencji (choć ponoć można się poratować patchem) na rzecz gameplayu. Czekam na recenzje obu tytułów, i może skuszę się na PESa, który patrząc po poprzedniej edycji szybko będzie tracił swoją cenę. Pozdrawiam tych, którzy doczytali do końca mój wywód! ;)

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Wtorek, 4 Września 2018, 08:25
zagrasz pare meczy więcej i zobaczysz że wylewy obrońców, bramkarzy i chujowe przyjmowanie piłki w najważniejszych momentach nie gorsze niż fifie :lol:
ja w to demko co było cisnąłem ze 2 dni online i byłem oczarowany, ale w końcu 3-4 dnia się zaczęły dziać cuda gorsze niż w fifie i zacząłem też dostrzegać ogromne niedociągnięcia

sama gra obronna w tej grze też jest bardzo chujowa, toć to stary system obrony fifa 2k10 albo i dalej, osobiście mi on zupełnie nie odpowiada

chociaż gra idzie w dobrą strone, może przez najbliższych pare lat wróci do świetności, narazie jeszcze jednak troche brakuje

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 4 Września 2018, 08:38
Możliwe, że masz rację, zagrałem dotąd kilka-kilkanaście meczy i to raczej moje pierwsze wrażenia. Co do obrony to masz na myśli ten system automatycznego odbioru piłki? Pes chyba nigdy z tego nie zrezygnował? Choć z drugiej strony, nie trzeba z niego korzystać ;) Chyba, że chodzi o coś innego?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 5 Września 2018, 16:22
Kupiłem pełną wersję po tym jak grałem w demo ktore było super. Gra online przyspieszyła co jest na minus. Obrona przy wybiciu potrafi odjebac tak jak w fifie prosto na przeciwnika sam na sam. Różnica jest taka że jest więcej animacji tego pięknego sabotażu ma pes. Generalnie wkurza mnie tryb myclub w stylu fma i dramatyczne szukanie przeciwnika do online. Gameplay jest fajny ale inny niż FIFA i nie ma sensu mówić ktory lepszy bo oba mają masę błędów i fajnych rozwiązań. Jednak licencje i cała otoczka marketingowa jest ważna. Decydująca według mnie.

Ostatnio edytowano środa, 5 Września 2018, 19:05 przez Lidwin, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: środa, 5 Września 2018, 17:08
Pytam całkiem serio, bez prowokacji; pytanie podyktowane dylematem nad tegorocznym zakupem - o co chodzi z tymi licencjami? W sensie, z tego co wiem, wystarczy jeden patch i po problemie. Sypią za to bany w multi? Nie można pograć w MyClub mając wgrane licencje?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 5 Września 2018, 18:37
Nie. Ściągasz patch 150mb, wrzucasz to do gry i po 5 minutach masz normalne nazwy klubów, logosy i koszulki. Na online sobie z tym śmigasz.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 5 Września 2018, 19:38
potwierdzam to co kolega wyżej napisał. Jest dostepny option file od pesuniverse, ja jednak poczekam aż jakiś pożadny na reddicie sie pojawi

Powrót do góry

Wysłano: środa, 5 Września 2018, 20:41
Dzięki, no ale to sorry ziomeczki, ale decydujący argument Lidwina
Lidwin napisał(a):
Jednak licencje i cała otoczka marketingowa jest ważna. Decydująca według mnie.
nie jest znowu chyba taki decydujący. :dunno:

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: środa, 5 Września 2018, 20:56
casuali którzy napędzają gre i sprzedaż (bo taka jest prawda i to się nie zmieni nigdy) to nie interesuje że można se szukać na necie i wgrywać jakieś pliczki tylko słysząc że wiele z ich ulubionych drużyn w grze nie ma po prostu tego nie kupują
dużo osób też wydając 2 paczki nie chce się już z takimi rzeczami pierdolić mimo że niby jest to proste (chociaż na xboxie chyba nie do końca z tego co wiem)
w dodatku to nadal nie są oficjalne filsy tylko robione przez jakichś łebków, a wersji tych baz też jest 1050 pewnie z kilku źródeł co też jest złe i robi chaos
i przez to ta gra zawsze będzie w piździe

Cytuj:
Jak donosi firma Chat-Track, w Wielkiej Brytanii PES 2019 w wersji pudełkowej sprzedał się aż o 42 % gorzej w porównaniu do zeszłorocznej edycji w tym samym okresie od dnia premiery.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Czwartek, 6 Września 2018, 07:33
Ja Wam powiem, że zachęcony demem postanowiłem zamówić sobie zeszłoroczną edycję, używka za nieduże pieniądze 40zł i będę mógł sobie na spokojnie testować. Kto wie, może się przekonam. Po powrocie do Fify 18 gameplay wydał mi się za szybki i zbyt "dokładny i precyzyjny".

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 6 Września 2018, 08:55
Przecież wiem że są option file. Zawsze mialem pesa z kitserverami. Problem jest taki jak napisał instinct, każdy op jest inny, mi jako leniwej osobie nawet nie chce się wgrywac teraz tych plików bo dla mnie najwazniejsze jest myclub które według mnie za bardzo chce być fmem a nie jest. Na ironie ich menager na telefony byłby lepszym myclubem niz ten w grze. A gameplay od wylewow i momentami paskudnego faworyzowania jeden ze stron wcale nie jest taki idealny. Serwery online też pozostawiają wiele do życzenia.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 6 Września 2018, 10:32
kedzior napisał(a):
Ja Wam powiem, że zachęcony demem postanowiłem zamówić sobie zeszłoroczną edycję, używka za nieduże pieniądze 40zł i będę mógł sobie na spokojnie testować. Kto wie, może się przekonam. Po powrocie do Fify 18 gameplay wydał mi się za szybki i zbyt "dokładny i precyzyjny".

Ja ostatnio kupiłem nówkę na ps store za 3 dychy, takze chyba nie było sensu kombinować :D Aczkolwiek jak to tylko do sprawdzenia to co to za różnica w sumie. Ale fakt, że brak licencji i polskiej wersji (w sensie chodzi o samą grę, komentarz to i tak nie potrzebny) sprawił, że nie chciało mi się długo nad tym siedzieć. Też chyba jestem leniwy

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 6 Września 2018, 20:07
ale myclub zjebali w tym roku, juz prawie kazdy (w tym ja) ma Messiego w skladzie :roll: no i zeby sie zalogowac na pc to tez trzeba probowac x razy zeby sie wkoncu udalo..

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 11 Września 2018, 09:20
Jestem po przesiadce z fify, może mi ktoś podpowiedzieć jak się zastawia piłkę i jak się przepuszcza piłkę innemu zawodnikowi albo sobie bez kontaktu?
Na razie z tego co znalazłem to przepuszcza się teoretycznie r1 a mi nie działa, gram na standardowych ustawieniach.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 11 Września 2018, 16:14
To mi niech ktoś powie jak jest z przyśpieszeniem, mam je przypisane do R1 i mam jakieś takie wrażenie, że faktycznie jest to przyspieszenie ale jak klikam kilka razy to R1 to jest jeszcze szybszy bieg..czy tylko mi się wydaje? Bo w sumie cały czas klikać R1 byłoby głupie

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona