Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 15 Grudnia 2017, 12:57

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 237 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Overwatch (2016) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Overwatch (2016)
  Wysłano: Wtorek, 28 Lutego 2017, 21:04
Właśnie spory patch wjechał, wyszukiwarka customowych serwerów i buff dla Bastiona.
A za 4h rusza czwarty sezon rankingowy, będzie platynka po placementach #believe

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 2 Marca 2017, 10:30
Piękny ten update mocno. Super wyszukiwarka serwerów, super Bastion (ulubiona postać mojej dziewczyny :lol: ), super CTF z super mapkami, lekko zmieniony wygląd menu wyboru gier ... no super ;)

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Czwartek, 2 Marca 2017, 10:49
Server browser super, ale kurwa bastion dostanie nerfem po dupie bardzo szybko. Przecież to jest katastrofa. Grałem wczoraj placementy i defence bastion był obowiązkowo na każdej mapie. Z początku nie chcieliśmy się zniżać do tego poziomu ze znajomymi, ale po prostu dostawaliśmy po piździe, więc trzeba było się upodlić i ogień zwalczać ogniem. Bastion + Mercy jest praktycznie nie do zabicia, szczególnie jeśli jeszcze mają Reina do obrony. Przez tarczę się nie przebijesz wystarczająco szybko, żeby zdążyć go zajebać, a nawet jak mu padnie, to ma healera plus własne leczenie. No i w turret formie -35% obrażeń :lol: Aż mi się przypomniała era przed wejściem competitivów, kiedy w każdej grze był Bastion, bo nikt nie wiedział, jak go skontrować.
Trzeba uczyć się grać Genjim ^^

Ale niskie złoto na początek wpadło, za wygrany mecz wpada na razie +50 sr, więc potencjał do wbicia się wyżej jest.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 2 Marca 2017, 11:06
Bastion jest zwłaszcza nie do zajebania w formie zwiadowcy, bo w zasadzie wygląda to teraz tak:

1. napierdalasz ile wlezie (dodatkowo ma teraz zwiększoną celność),
2. spierdalasz i leczysz się w tym samym momencie
3. repeat

co do skontrowania Bastiona to jest to całkiem proste jak grasz Złomiarzem, Genjim (reflect), Farą, Hanzo, Wdową albo jakąkolwiek inną postacią, która wali z daleka (magazynek Żołnierza-76 + rakiety Helix też sztos), bo najczęściej jednak spotykam się z tym, że ludzie jak mają przewagę odległości to zmieniają się w formę strażnika, a ona jest tak kurewnie niecelna, że się prędzej zesrasz nosem, niż kogokolwiek wtedy ustrzelisz z dalszej odległości.

zapraszam do dyskusji.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Czwartek, 2 Marca 2017, 11:44
W zasadzie w takim kształcie bastion może wyprzeć z mety Soldiera, bo w sentry formie spokojnie taka Pharę zdejmie :lol:

Tylko co do kontr, to widzisz, obecnie wygląda to tak - w sumie zawsze wyglądało - że żeby Bastion był viable w obronie, to trzeba chociaż częściowo zbudować team comp wokół niego. Oznacza to zazwyczaj właśnie Mercy i Reina, którzy go wspierają. I w tym momencie większość z wymienionych kontr się zesra. Niechronionego jestem w stanie rozjebać czymkolwiek w zasadzie - Junkrat właśnie, Pharah, snajperzy, Roadhog jest bardzo fajną kontrą, to samo Zarya, Genji, Tracer, itp, itd. Soldier był, ale w tym momencie nawet z Helixami praktycznie nie ma szans rozwalić Bastiona, za mały burst. Wczoraj to w trakcie placementów przerabiałem. Tylko to się wszystko rozbija, kiedy Bastion jest chroniony. Jedyna opcja, to wziąć flankera i spróbować jakoś od dupy strony to załatwić, co też nie zawsze jest możliwe - wczoraj na Numbani jebaniec na punkcie w rogu się ustawił, Rein z przodu i pograne ^^
Z turret formem Bastiona jest ten problem, że z jednej strony jest niecelny, a z drugiej wcale nie musi być. Niewiele jest map, które pozwalają na wykorzystanie takiego zasięgu, żeby ciężko było Bastionem traffic. Poza tym nawet jeśli takie miejsca są (np. w świątyni Anubisa, na Volskayi, Numbani, tak na szybko co mi się przypomina), to głupotą jest się w ten sposób ustawiać, bo jednocześnie wystawiasz się na ostrzał. Bastion ustawiony gdzieś delikatnie za rogiem to maszynka do mielenia przeciwników. Szczególnie teraz, kiedy ma taka mobilność, najniebezpieczniejszy jest, kiedy przeciwnicy nie do końca wiedzą, gdzie się rozstawił.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 2 Marca 2017, 18:59
Wjezdzam sobie w bastiona zadowolony mccree strzal ogluszam seria a tu ponad 1/3 hp mu zostala :D
Do nerfa zdecydowanie...

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 3 Marca 2017, 06:51
Widzieli nową postać? Toż to jest taki OP, że ja pierdole :D

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Piątek, 3 Marca 2017, 10:04
Ja się mega jaram.
Ciężko jeszcze powiedzieć, czy jest OP, ale w moim umyśle już kreuje się million sposobów na użytek :D Oj, może namieszać w mecie. Dzisiejszy dzień w robocie poświęcę na oglądanie gameplay'ów :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 3 Marca 2017, 10:31
Ja też się jaram ogromnie, bo naprawdę świetnie wykreowana postać zarówno pod względem wyglądu (skiny - cudo!!!) , jak i sposobu rozgrywki. Pierwsza myśl, która przyszła mi do głowy, to że to taka hybryda D.Vy (broń główna), symmetry (wystrzeliwana tarcza), Anki (pod względem ult'a) i Zaryi (granat przyciągający - podobny do ulta Zaryi). Jak na razie jak widzę po YT-gameplay'ach (na PS4 nie było jeszcze update'u) to DPS (pod względem szybkostrzelnośći i obrażeń) jest naprawdę potężne w chuy. Postać idealna?

Ps kreator własnych meczy tutaj siada idealnie, widziałem już dzisiaj filmik, gdzie gra była wykreowana na zasadzie Evolve, tzn.
Orisa z podkręcony HP do 2k vs 6 ludków e przeciwnej drużynie. Mega!

ps2 oczywiście mowa o OP + ewentualnie narzucającym się na myśl nerfie to nie była jakakolwiek przypierdolka, bo mam nadzieję, że tego nie zrobią :D
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Ostatnio edytowano Piątek, 3 Marca 2017, 10:38 przez Peyton, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Piątek, 3 Marca 2017, 10:36
ziomek na fp Overwatcha napisał(a):
Just in case everyone was wondering, she is basically Rein, Winston, Zarya and D.va all mixed into one tank. Thankfully they left out roadhog abilities.

Overwatch napisał(a):
She's more like 50% Reinhardt, 20% Zarya, 30% D.va, 20% Left Shark, and 100% reason to remember the name.

:lol:

Tarcza jest stacjonarna, bardziej właśnie jak Harambe, nie jak Symmetra.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 3 Marca 2017, 10:43
no to tak jak mówiłem, nie widząc wcześniej tego wpisu haha.
Tarcza z tego co widziałem (może coś przeoczyłem, nie wykluczam) jest wystrzeliwana w dowolnym kierunku na ziemię, także stąd skojarzenie bardziej z Symmetrą (choć jej tarcza jeszcze lata), niż z Rein'em, który swoją tarczę ma integralnie przyczepioną do siebie

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Piątek, 3 Marca 2017, 10:46
No, czyli mniej więcej coś w stylu Winstona :P
Szkoda że live wjedzie dopiero pewnie za jakieś 2 tygodnie, bo chętnie już bym pograł. Btw może to będzie nowa kontra na bastiona? Jeśli ta kula grawitacyjna będzie mogła go wyciągnąć z miejscówki w turret formie, to wyczuwam potencjał.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 3 Marca 2017, 10:58
Oczywiście popierdolił mi się Winston z Reinhardt'em, my bad.

Ja wyczuwam rozpierdol w połączeniu kula grawitacyjna + zamknięte miejscówki, gdzie ściągniesz 2-3 osoby i przypierdolisz z działka, które - jak już wspomniałem - napierdala jak szalone, a przynajmniej tak się wydaje.
albo kula grawitacyjna + Bastion / połączenie z ultami obszarowymi typu Smuga, Fara, Złomiarz, itp.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Piątek, 3 Marca 2017, 11:25
No ja już sobie to wyobrażam, na przykład na Illios punkt w tym budynku. Stawiasz obok ulta, na Fortify wpierdalasz się do środka, ściągasz wszystkich right clickiem, a ktoś dokańcza przeciwników ultem. TEAM KILL

PS. Jeff from the Overwatch team o nowym bastionie:
https://us.battle.net/forums/en/overwat ... =2#post-36

Cytuj:
I want to share my personal opinion on Bastion (which is dangerous because I know I am a spokesperson for the game). I play every night. I'm playing both Quick Play and Competitive (I played 2 games of CTF to get my loot box). Over the past few nights I've played with, as and against Bastion. My perception is that he is a little too powerful right now. In particular, in one match I was playing Bastion and the enemy Tracer was trying to hunt me down. The Tracer player was clearly a better player than I am -- a very skilled individual. I relied heavily on my self-heal and the Tracer could not finish me off. But I was able to kill Tracer in recon mode almost through attrition. This part felt wrong to me. But a lot of the feedback I read feels wildly blown out of proportion. Bastion isn't the "I Win button" and he can be focused and countered. When a team is coordinated, he is far scarier than when a team is just playing a pick-up/deathmatch style of play -- and I've witnessed both over the past few nights. I think complaints and praise of Bastion are both valid. I don't think he's perfect yet. But I do think there is a high amount of hyperbole around this particular situation.

W linku więcej.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 3 Marca 2017, 11:33
właśnie też myślałem o Ilios, albo o Hollywood (ostatni punkt, przejazd przez hangar) - granat w środek i rozpierdalasz.
Tak samo nasuwa mi się na myśl wykorzystanie tego granatu w Capture The Flag, gdzie wszyscy są pokampieni po bokach i chuj wie skąd uderzą, albo w ogóle fortyfikują się przy swojej fladze tak, że wchodzisz jak w ścianę - teraz pierdolnie się granacikiem w środek, ściągasz wszystkich w środek, wrzucasz fortify, do tego obok np którykolwiek high-DPS (Bastion/Żołnierz/Junk) + dla pewności - Łaska na plecach i eeeeeeelooooooo
ta sama zasada na mapach gdzie przejmujesz punkt, albo jako obrona przy eskortowaniu ładunku (no np wspomniany Hollywood) - rzucasz granat pod wózek i pograne

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Piątek, 3 Marca 2017, 11:43
W sumie Mercy może wylecieć z mety jeszcze bardziej teraz. Dmg boost jest od Any i Orisy, healing to wiadomo, a role resa może spełniać, szczególnie na CTP, teleport dalej OP Symmetry. To samo z Winstonem, Zarya też nie będzie tak przydatna... Oj namiesza w mecie.

https://www.youtube.com/watch?v=kc7kNVs9JEI - przykładowy gameplay od Moosetitsa ^^

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 3 Marca 2017, 11:52
btw teoria spiskowa:
być może update sprawiający, że Bastek jest teraz tak dojebany, był spowodowany planem wypuszczenia Orisy, która będzie mogła go dobrze skontrować?

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Piątek, 3 Marca 2017, 12:03
I tak jest bardzo mocno przesadzony. Dzisiaj na reddicie ktoś wrzucił post pod tytułem "Things bastion can survive". I tak oto na liście znalazły się takie rzeczy jak:
Cytuj:
Reaper’s entire ultimate.

Reaper’s entire 8 shot clip (if Bastion makes sure to heal slightly before he shoots, to keep his health in armor).

Pharah’s entire rocket clip.

Torbjorn’s Level 2 Turret can NEVER kill Bastion in Sentry mode. (He can literally tank it forever and never die by healing periodically. Tanked it for an entire minute and was at full 300 HP at the end.)

Torbjorn’s Molten Core Turret (until healing runs out, at which point Bastion can turn and kill it).

Symmetra’s laser does literally zero damage until healing runs out.

6 Symmetra turrets.

Genji’s entire ultimate from start to finish if Genji only attacks Bastion (he only loses about a third HP).

Soldier’s entire clip + rockets.

Tracer’s bullets can literally be tanked forever until healing runs out.

Tracer’s ultimate.

McCree’s ultimate, if he fires it right as the circle disappears (leaves Bastion with 60HP).

Zarya at 100 charge firing her entire laser clip.

Junkrat’s entire clip.

Troszkę za dużo tego ^^

PS. https://gfycat.com/PaltryUnluckyKakarikis :lol:

Powrót do góry
FEJM

Wysłano: Piątek, 3 Marca 2017, 12:07
kshaq napisał(a):
She's more like 50% Reinhardt, 20% Zarya, 30% D.va, 20% Left Shark, and 100% reason to remember the name.
:lol:

ile osob z forumka grywa na ps4?

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Piątek, 3 Marca 2017, 12:12
Ja(h)

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 237 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona