Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 16 Lipca 2018, 04:02

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Quest for glory 1-5 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Quest for glory 1-5
  Wysłano: Sobota, 13 Maja 2006, 19:45
Nieprawdopodobna seria. RPG/Adventure - połączenie upływu czasu z podziałem na dzień i noc, rozwijania cech i pojedynków z przygodówką na zasadzie weź i pogadaj. Jeden bohater z którym łatwo się utożsamić. Kilka różnych sposobów na przejście zagadki. Postać przechodząca z części do części - mimo że wiele lat je dzieliło. Od prostej jedynki z wpisywanymi komendami i grafiką EGA po wypasioną graficznie piątkę z filmami i digitalizacją mowy. Scenariusze, dobór krain...

Jedynka była w realiach północno-zachodniej europy.
Dwójka to krajobrazy arabskie i pustynie.
Trójka jest Afrykańska.
Czwarta to Bałkany - Bułgaria i rumunia.
Piatka jest w konwencji antycznej Grecji.

Kocham tą serię. Przez kilka lat kiedyś nią żyłem. Ktoś podziela moją chorobę psychiczną?;)

Powrót do góry

Post Re: Quest for glory 1-5
  Wysłano: Poniedziałek, 15 Maja 2006, 20:56
kufa... to była taka przygodówka gdzie się łatwo można było zabić? coś mi się kojarzy, ale nie jestem pewien... jak tak to chyba grałem w dwójkę i się ciągle zabijałem na pustyni. :P

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 15 Maja 2006, 21:26
gralem kiedys
zostala mi na kompie 1,3 i 4. pogralbym w sumie ale oczy mnie bola bo mam jakies dziwne odswiezanie w dosie, poza tym 4 chodzi mi jakos mega szybko ;) szkoda, w teenagent tez nie moge grac, ale ten chodzi za wolno dla odmiany

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 16 Maja 2006, 19:27
Keajs - no niestety podejrzewam, że trzeba programy do spowalniania zasysać, dużo tego jest w sieci i łatwo znaleźć.
Choć ja na Athlonie 900 mogłem grać we dwójkę - serii towarzyszyła szeroka konfigurowalność szybkości działania.
Trójka się nieźle broni z racji na malarską, artystyczną bardziej niż realistyczną grafikę.
Czwórka jest bilka - imiona takie jak Olga, rusałki, cyganie, wampiry,krajobrazy swojskie;)

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ]