Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 13 Grudnia 2018, 07:41

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Bloodborne 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Bloodborne
  Wysłano: Piątek, 6 Lipca 2018, 07:07
Czy aż platynować to nie wiem, raczej nie zbieram platyn w grach, po prostu gram, dopóki mi się nie znudzi :).
Póki co, mam mocną zajawkę na to NG+, bo kurde mega ciekawym uczuciem jest wrócić do początkowych lokacji Yharnam, z dobrym sprzętem i Ludwig's Holy Blade'm wbitym na +10. Ogólnie póki co, to wszystkie miejscówki, gdzie ginąłem jak dziki za pierwszym graniem, nie sprawiają mi żadnego problemu (nie wiem czy to over-level w moim przypadku, bo zacząłem NG+ na 121, czy klasyczne GIT GUT), aczkolwiek czuję, że ta dziwka Cleric Beast mi pewnie wpierdoli kilka razy.
W każdym razie, jak na razie, gra mi się świetnie i dopiero teraz widzę ogromny przeskok między move-set'ami przeciwników z początków gry, a końcowymi lokacjami w DLC, gdzie każdy jest w opór szybki i chce Ci najebać w mgnieniu oka.

btw. Dzięki za podsunięcie pomysłu z farmieniem krwi na świniach na Mergo's Loft Middle! Zanim zacząłem NG+, w godzinkę wyfarmiłem tam z ~1,5kk dusz, co pozwoliło mi zlevelować całkiem fajnie.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7