Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 17 Września 2019, 01:50

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Bloodborne 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Bloodborne
  Wysłano: Piątek, 6 Lipca 2018, 07:07
Czy aż platynować to nie wiem, raczej nie zbieram platyn w grach, po prostu gram, dopóki mi się nie znudzi :).
Póki co, mam mocną zajawkę na to NG+, bo kurde mega ciekawym uczuciem jest wrócić do początkowych lokacji Yharnam, z dobrym sprzętem i Ludwig's Holy Blade'm wbitym na +10. Ogólnie póki co, to wszystkie miejscówki, gdzie ginąłem jak dziki za pierwszym graniem, nie sprawiają mi żadnego problemu (nie wiem czy to over-level w moim przypadku, bo zacząłem NG+ na 121, czy klasyczne GIT GUT), aczkolwiek czuję, że ta dziwka Cleric Beast mi pewnie wpierdoli kilka razy.
W każdym razie, jak na razie, gra mi się świetnie i dopiero teraz widzę ogromny przeskok między move-set'ami przeciwników z początków gry, a końcowymi lokacjami w DLC, gdzie każdy jest w opór szybki i chce Ci najebać w mgnieniu oka.

btw. Dzięki za podsunięcie pomysłu z farmieniem krwi na świniach na Mergo's Loft Middle! Zanim zacząłem NG+, w godzinkę wyfarmiłem tam z ~1,5kk dusz, co pozwoliło mi zlevelować całkiem fajnie.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Sobota, 19 Stycznia 2019, 16:30
kurwa coś mnie ostatnio tknęło i zacząłem grać, wtedy jak dali w plusie to się odbiłem.

cośtam se spojrzałem jak kiszak grał ostatnio początek, też se wziąłem topór 2h i jazda. trochę pofarmiłem, teraz skoczyłem na gascoina i go jebnąłem za pierwszym razem. bez parowania i bez pozytywki bo zapomniałem jej zbindować przed wejściem do walki :huh:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 21 Stycznia 2019, 17:13
Ja to dopiero jak te gre splatynowalem to sie dowiedzialem o pozytywce :lol:

Obrazek

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: środa, 23 Stycznia 2019, 12:12
ja zacząłem 3 raz przechodzić wczoraj, platyna wbita już dawno, ale dlc nadal nie ruszone więc czas najwyższy
niestety stracilem save'y na hard resecie konsoli więc musze lecieć od nowa - większość lokacji pamiętam więc to tylko speedrunowanie do bossa w większości, chociaż będę musiał troche podexpić

topór skurwysyńsko OP jest, jak ktoś średnio ogarnia gry od From to z tym toporem może luźno całą gre zrobić bez problemu
pamiętam jak na początku wziąłem tą broń z okładki bo ktoś polecał i się meczyłem bardzo mocno, potem po paru godzinach ziomek który był początkujący powiedział żebym sobie wziął topór i się czułem jakbym czitował w PVE
ale jak potem byś chciał się jeszcze pobawić w PVP czy coś (chociaż teraz już chyba o to ciężko tak na pałe bo field graczy jest minimalny, w momencie gdy gra wleciała do plusa to te najazdy były piękną sprawą) to nie jest to najlepszy wybór przez średnie skalowanie i słaby moveset

i ogólnie wole build pod skilla, blade of mercy rozpierdala - to moja ulubiona broń z tych jakich miałem okazje używać i do tego łatwa do zdobycia w 5 minucie grania przez glitcha z drabiną :D
będę chciał na pewno też te bronie z dlc przetestować bo masa fajnego oręża tam została dodana

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7