Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 25 Września 2018, 20:28

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 493 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25  Następna strona
Tibia SLG KRU 

Gdzie wolicie przegrywać?
Aurora 5%  5%  [ 2 ]
Obsidia 15%  15%  [ 6 ]
OTS 80%  80%  [ 32 ]
Liczba głosów : 40

Tibia SLG KRU 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Tibia SLG KRU
  Wysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2014, 20:03
Druhu napisał(a):
dzięki LeeSu.

Pobrałem tego windbota i nie mogę go odpalić, bo niby trial mi się skończył. Zawsze mogę napisać na forum tego bota, by mi odblokowali triala, ale jak patrze, to tam mnóstwo ludzi czeka na te triale, więc odpuszczam tego windbota.

Pobrałem iBota i kurwa zbyt skomplikowany jak dla mnie. Odpaliłem na youtubku jakiś poradnik nagrany przez brazola jak to wszystko poustawiać, ale waypointy mi się zapisać nie chcą, więc też to pierdole :dunno: Chuj, jak będę miał chwile, to se pobiegam z 8lvlem po trollach i znowu mi się po 15 minutach znudzi, bo wbijanie poziomów na początku jest strasznie wkurwiające.

To nie słyszałem o tym problemie z trialem na windbocie, ale to pewnie by odblokowali niedługo.
No i przepraszam, bo faktycznie zapomniałem powiedzieć, że się skryptów nie da robić na zcrackowanym ibocie i trzeba latać na tych zrobionych przez człowieków.

http://www.tibiaibot.com/forum/showthre ... 17-06-2014

Tu jest spis darmowych skryptów na ibota, ale ostatnio coś nie mogłem pobrać, więc spróbuj, może to tylko ja miałem taki problem.
Ewentualnie tutaj szukać
http://pandoriumx.com/forum/index.php/forum/7-ibot/
Są tam paczki ze skryptami od 0-300lv dla każdej profki, więc tylko kupić pacc (30zł teraz, jakby kupić gp, a potem w grze scrolla, to pewnie jeszcze taniej) i cisnąć sobie lajtowo bez spiny.
Wiadomo, że pierwsze 50lv najgorsze full, ale taki bot zrobi to w 20 dni i potem sobie z przyjemnością można pograć od czasu do czasu manualnie, a bot niech expi dalej. Po pierwszych paru miesiącach bot będzie już sobie sam zarabiał na pacc i premke bota (za cc można kupować) i wtedy można już multi zaczynać i się bawić.

No i taki bot to jest taki interes po jakimś czasie, że ja pierdolę. Wystarczy ogarnąć któryś z tych tematów:
https://forums.tibiawindbot.com/forumdi ... -Showcases

Na przykład to
http://www.tibiaibot.com/forum/showthre ... ti-Project
No brak słów ile gość musi zarabiać na sprzedawaniu kasy z tych botów.

KTO PRAWILNY TEN NIEWINNY

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2014, 20:26
Chodziło mi bardziej o syfki w crackach.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2014, 20:31
Jaki największy level wbiliście i kiedy? Ja miałem 120 ek, skille 91/89, nie gram od 2008. Ostatnio wbiłem sobie z ciekawości zobaczyć co i jak i się złapałem za głowę, jakieś dziki do jeżdżenia, brak możliwości lurowania mobów, skillowanie offline :lol: Szkoda, że tak bardzo to wszystko zjebali, kto grał w 7.6-8.0 (mniej więcej) na pewno czuje jakiś sentyment.

Jeszcze 30 dni pacca za 1.7kk :wall: jak kończyłem grać to za 400k był na 3 miesiące.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2014, 20:48
Leesu, to jedno forum, z którego nie mogłeś niczego pobrać udostępnia pliki tylko tym, którzy mają wykupione premium, więc skryptów od nich nie pobierzesz (ja też ich nie mogę pobrać jbc)
Z tego drugiego co dałeś, to pobrałem skrypt na trolle w venore, wczytuje go w ibocie, w kliencie coś się odpala i pojawiają się jakieś tabelki na ekranie, ale postać stoi w miejscu :dunno:

chuj te skrypty i boty to dla mnie jakaś czarna magia, przez te eksperymenty z oszukiwaniem straciłem całą chęć do gry :lol:

poza tym na globalu jak co parę dni wejdę, to strasznie muli i laguje, idźcie w chuj z tą grą.

najlepszą moją postacią był Sorc 85 lvl na securze, potem komuś go oddałem, a teraz nawet nie wyszukuje go w rankingu na stronie tibii. Pewnie poleciał za boty i inne dziwactwa.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2014, 20:51
Crack jest czysty.

Wiadaomo, że do 8.2 najlepsza tibia. Wszystko zjebali. Nawet rookgaard, który kiedyś przesiewał noobów, którzy nie potrafili wbić 8 lv zmienili na wyspę, którą się przechodzi w 20 minut (wczoraj za pierwszym razem 8lv w 30 min wbiłem) i można na niej używać spelli.
Co do pacc, to teraz jest tak drogi, bo 300lv to jest standard i dla takiego to jest nocka na kopach (a właściwie dla bota). Ale ogólnie łatwiej się zdobywa kasę.

Ostatnio otworzyli 2 serwy ze starym systemem pvp, więc jak sobie zarobie na n-pvp botem, to od razu tam wbijam. Fajny ruch w sumie pośród miliona niepotrzebnych update'ów, w których w każdym wjeżdżają 2 mounty, 2 nowe questy i 2 nowe miejscówki dla high lvl.

e:
No, lagi są nieprzerwanie chyba od półtora roku odkąd dwóch wkurwionych brazoli kładło tibię przez kilka miechów ddosowaniem. A co ciekawe, to cipsoft wykupił jakąś najlepszą ochronę przez ddosowami, w chuj drogą i pomogło na 2 miesiące :lol:

Ostatnio edytowano Poniedziałek, 29 Grudnia 2014, 20:53 przez LeeSu, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2014, 20:53
Ogólnie jak teraz stoi bocenie na otsach + czy są w ogóle jakieś warte uwagi bez wybujałych sms shopów itp., bo brak czasu i chęci na rl.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2014, 21:00
Druhu napisał(a):
Leesu, to jedno forum, z którego nie mogłeś niczego pobrać udostępnia pliki tylko tym, którzy mają wykupione premium, więc skryptów od nich nie pobierzesz (ja też ich nie mogę pobrać jbc)
Z tego drugiego co dałeś, to pobrałem skrypt na trolle w venore, wczytuje go w ibocie, w kliencie coś się odpala i pojawiają się jakieś tabelki na ekranie, ale postać stoi w miejscu :dunno:

To zmienili to, bo kiedyś można było normalnie pobierać.

Co do tego, że postać stoi w miejscu, to jeszcze jak Ci się chce sprawdzić, to odpal chara, bota, załaduj skrypta i w tym małym, głównym okienku klikasz extras -> states i włączasz wszystko. Char powinien iść. Dla pewności postaw go nad depo w veno, na tym głównym poziomie.

brethf napisał(a):
Jaki największy level wbiliście i kiedy?

Mam 152 ek na Candii, skille 104/93, ale trochę żal mi go na bota. :(

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2014, 21:02
ukrz zazwyczaj na stronie otsa jest napisane czy można używać bota czy nie. Ja bym sobie popykał na 7.6, ostatnio wjechał jakiś nowy, na torgu jest temat. Tylko jak to z otsami - pół roku postoi i tyle. Wbić dobre skille (80/80 chociaż) przy x2 czy x3 to za dużo roboty, żeby pograć 2 tygodnie i to stracić. Jeśli chodzi zaś o inne otsy, które obczajałem całkiem niedawno, to wszędzie zjebane sms shopy bez których ciężko się gra.

LeeSu napisał(a):

No to całkiem ładna postać, jak wbijałeś ręcznie takie skille to propsy.

Ostatnio edytowano Poniedziałek, 29 Grudnia 2014, 21:06 przez brethf, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2014, 21:04
No i właśnie te zjebane sms shopy mnie bolą, bo bez tego to nawet trudno do jakiejś gildii warowej trafić.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2014, 21:08
brethf napisał(a):

LeeSu napisał(a):

No to całkiem ładna postać, jak wbijałeś ręcznie takie skille to propsy.

No nie do końca :lol:
Ale głupi byłem w chuj, bo na bocie to robiłem i zamiast bota wyjebać na monki, żeby razem z shieldingiem mi szło, to na 3 miechy wyjebałem go na target dummy xDDDDD

Powrót do góry
  Wysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2014, 21:13
Sam bym sobie wrócił do tej gry, ale trochę za dużo czasu zmarnowałem przy niej, 300 MS, 200 EK, jeszcze kilka słabszych postaci nie wartych uwagi, potem na OTSach trochę latania, udział w tych konkursach na najlepszą gildię po starcie serwera, tylko to trochę nudne bo trzeba było latać z serwera na serwer bo ciągle zmieniały się ekipy które grały i niestety nawet dobrego commandera nie potrafiły sobie ogarnąć tylko SDSDSD.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2014, 21:18
LeeSu napisał(a):
No nie do końca :lol:
Ale głupi byłem w chuj, bo na bocie to robiłem i zamiast bota wyjebać na monki, żeby razem z shieldingiem mi szło, to na 3 miechy wyjebałem go na target dummy xDDDDD

Bot żeby się leczył i jadł grzybki klasyka wiadomo, bardziej myślałem o tym chujowym offline treningu, choć nawet nie wiem kiedy to dodali. To według mnie już przesada i zabija cała idee skillowania w tej grze i czasu jaki trzeba było na to poświęcić.

6element 300ms i 200ek to już (jak na moje) naprawdę nieźle, kiedy to wbijałeś?

Powrót do góry
  Wysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2014, 21:24
Skończyłem przed pojawieniem się mountów, potem ta gra dla mnie straciła zupełnie sens, nie podobało mi się to Zao i w ogóle update 8.6, ludzie zaczęli się wykruszać to nie było z kim robić serviców = gorzej zarabiałem a na tego typu gry nie wydałem nigdy złotówki. A do tego wprowadzili możliwość przechodzenia przez ludzi co zabrało mi najlepszą zabawę czyli trapowanie wirażkow, a do tego trzeba trochę więcej wprawy niż do pvp.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2014, 21:30
Pograłbym nawet na jakimś otsie, ale nie chce mi się nawet skryptować ;_;

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2014, 21:30
Zawsze powtarzam, że jakby zrobiliby 5 serwów starej tibii w okolicach 8.0, to i oni by zarobili i full osób by wróciło.
6element widzę kozak, wtedy 100lv mieć to było marzenie, co dopiero jakiś 300. Props.

Do dzisiaj nie znajduję odpowiedzi czemu nie otworzą takich serwów, w końcu otworzyli niedawno te 2 nowe ze starym pvp. Myślę, że jakby to zrobili, to byłoby jak przyznanie się do swojej porażki w rozwijaniu tibii. Może dlatego?

Powrót do góry
  Wysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2014, 21:44
Nowe serwery ze starym pvp? Muszę obadać. Nie otworzą bo takie gry są już tworzone dla coraz młodszych graczy, którzy muszą mieć więcej i szybciej bo inaczej się znudzą i porzucą tę grę. A strasznie Tibia straciła na swojej wartości, kiedy dla przykładu żeby zrobić outfit shamana/assasina/warriora trzeba było mieć itemek który latał po ogromnych sumach, w realu dochodziło do ceny nawet kilkunastu stówek, ludzie na niego czaili się tygodniami a wprowadzili update i wszystkie te rzeczy można sobie zdobyć z achievków, które robisz śmieszną ilość czasu w porównaniu z tym co było przed updatem.

A gracie jeszcze na jakimś serwerze? Mógłbym sobie zacząć z nudów pykać, gdyby grało więcej osób można by nawet pohuncić trochę.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2014, 21:49
Chuja tam, jaki props, skoro teraz wszystko to robione po prostu na botach?

No i nie otworzą takich serwerów, bo teraz Tibia poszła niestety w zapomnienie. Dla nich byłby to wydatek, a ilu ludzi by tak naprawdę wróciło? Malutko, o ile w ogóle ktoś.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2014, 21:50
Morta i mortera
http://tibiopedia.pl/forum/t/15229,Swia ... P-Online,1
Tutaj lista zmian.

Feru hat teraz to nic, a przecież kiedyś ludzie dawali grube tysiące za to.
No i klimat straciła tibia całkowicie, kiedyś były te mity, legendy, questy niewykonane itd. Teraz chodzi tylko o to, żeby wbić najwyższy lv i gonić się na zjebanym pvp. :dunno:

asttaer napisał(a):
No i nie otworzą takich serwerów, bo teraz Tibia poszła niestety w zapomnienie. Dla nich byłby to wydatek, a ilu ludzi by tak naprawdę wróciło? Malutko, o ile w ogóle ktoś.

Te nowe serwy są przecież bardzo oblegane, a to i tak daleko od tego co by ludzie chcieli.

Ostatnio edytowano Poniedziałek, 29 Grudnia 2014, 21:51 przez LeeSu, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2014, 21:51
Druhu ja na Twoim miejscu kupiłbym sobie jakąś postać z 50-60 lvlem, bo faktycznie początki są zawsze chujowe.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2014, 21:53
@LeeSu

Hmm, no skoro tak... Po prostu jak ostatnio patrzyłem, to na serwerach było po 50 osób, a raczej nie jest to jakoś mega dużo.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 493 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25  Następna strona