Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 18 Grudnia 2017, 15:44

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona
Hearthstone: Heroes of Warcraft 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
  Wysłano: Czwartek, 23 Lutego 2017, 17:27
Cytuj:
Brann dosyć kluczowy w mirrorze i w cięższych matchupach ogólnie, więc ciężko może być grając bez niego. Portal całkiem fajny, tym bardziej jeśli grasz wersję z solią. Jeśli chodzi o matchupy to na dragon priesta jest dosyć ciężko jeśli zrobi dobre value i ma przyzwoity mana curve, jade druid jest praktycznie nie do wygrania. Szaman jak to szaman w obecnej mecie, jeśli nie dobierzesz to się po tobie przejedzie i nic z tym nie zrobisz. Na aggro rób hard mulligan po reno/kazakusa, a na kontrole staraj się grać wolniej i wyciskać jak najwięcej value (masz 4x kazakusa, więc nie powinieneś z założenia wolnych matchupów przegrywać). I nie oglądaj z dupy poradników tylko streamy najlepszych graczy, na pewno w końcu złapiesz co robisz źle i dlaczego te gry przegrywasz.

Oglądam, oglądam i progres jest, 13 ranga, w sumie te 15 mogę wbijać już nawet basicami, więc jakiś progres poszedł. Może do 10 bym dotarł, ale nie mam cierpliwości do przedzierania się przez kilku Dragon Priestów pod rząd, choć czasami udaje mi się wygrać. Nie mniej na tym etapie nigdy nie spotkałem ludzi ze słabszymi deckami, każdy ma talie z mety albo trochę słabszą w obecnym sezonie, ale kompletną, tylko ja gram tak wybrakowanym Reno Magiem :lol: Poza tym podoba mi się gra równie wybrakowanym Evolve Shamanem, dobry fun, czasami nawet na wildzie pogram bo ciekawe kreatury wychodzą.

Generalnie mam już plan działania, od nowego dodatku wchodzę na dużo wyższy poziom, gdyż nie będą mnie już krępować stare przygody i Wielki Turniej, zostanie Karazhan i nowe rozszerzenie, gdzie na samych arenach skompletuje sporo kart. W sumie nową mete ciężko mi sobie nawet wyobrazić, liczę na brak cancera jak szaman tera. Poza tym, Ragnaros już scraftowany, Sylvanki nie mam, więc jak uda mi się uzbierać te 3200 dustu i nie wypadnie mi po drodze z pakietu to robię złotą i na starcie sporo darmowego pyłu :joint: Jeszcze jak w nagrodach za sezon wypadnie złoty Azure Drake to już w ogóle wypas.

Co do zmian, to większość mi się podoba, ale trochę szkoda braku kompletnej przygody, a najbardziej zjebania aren, przecież większość zabawy to właśnie dostęp do wszystkich wildowych kreatur. Dobrze, że chociaż zaklęcia i rzadkość kart będą zbalansowane.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 2 Marca 2017, 11:54
Co się zmieni na arenkach? Bo nie ogarniam jaka ma być zmiana.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 2 Marca 2017, 12:31
Już się zmieniło: karty tylko ze standardu, większa szansa na spelle, mniejsza szansa na flamestrike'a i abyssal enforcera.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 2 Marca 2017, 13:55
+ więcej kart klasowych i epiców/legend. W praktyce oznacza to, że zostało mało 2dropów, walka o tempo zaczyna się 3/4 tura i z doświadczenia (+inni też tak mówią), jest więcej obszarówek i innych kart wokół których trzeba grać, a nie już tylko rzucać max tempo.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 2 Marca 2017, 14:07
Ok, dzięki za informację. Mało gram arenek, więc nawet się nie zorientowałem. Tak, żeby rozruszać temat, kim gracie chłopaki? Macie jakieś ulubione klasy? Nie lubicie grać na kogoś? Ja nienawidzę grac na szamana. Ogólnie uważam, że przeciążenia są niezbilansowane i jest to jedna z najbardziej OP rzeczy w grze. Za to śmigam od zawsze paladynami przez co teraz meta daje mi popalić, ale coś tam staram się ciułać buffadinem.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 2 Marca 2017, 17:56
Jeśli chodzi o ulubione to uwielbiam Freeze Mage'a, a z ostatniej mety Reno też mi się bardzo podobał. Na razie poczekam kilka dni, aż się ustabilizuje gra po zmianach, ale strasznie się boje, że Jade Druid zostanie najlepszą talią. W ogóle moim zdaniem Jade Idol jest okropną kartą i sie obawiam że przez nią nie będą grane inne kontrolne decki.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 3 Marca 2017, 14:13
Zgadzam się, że Jade Idol jest troche za mocny i o ile to możliwe to przydałby się jakiś nerf, ale póki co nie zauważam, żeby Jade Druidy dominowały jakoś specjalnie. Być może zmieni się to z czasem, ale nadal chyba będą spokojnie do ogrania.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 3 Marca 2017, 14:19
Jeśli po kolejnym dodatku aggro osłabnie to druid może być shamanem hearthstona po kolejnym dodatku :lol:
Aż sobie przypominam te mroczne czasy gry Combo druid na aggro miał 50% matchup i niszczył każdą kontrolę

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 6 Kwietnia 2017, 10:28
No panowie jutro wychodzi dodatek. A w sumie to dzis w nocy. Jak sie z tym czujecie? :D nawet sobie nie wyobrażacie jak dlogo czekalem na ten moment :D

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na myspace

Wysłano: Czwartek, 6 Kwietnia 2017, 16:39
Ja się jaram, już mnie zmęczyła ta meta. Mam nadzieje, że zwolni trochę. No i jestem mega ciekawy maga z questem i shamana z elementalami, także już 6,5k golda leży odłożone na pakieciki i liczymy na farta :D

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 6 Kwietnia 2017, 23:42
Ooo zazdro 6,5 k golda :D ja mam 3100 i z kart ktore odchodza wychodzi mi okolo 13 k pylu wiec cos tam jest :cool:

Ciekawe czy za 20 minut uda mi sie zalogowac do hsa

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: Sobota, 8 Kwietnia 2017, 10:59
Narazie nie da się grać, same turbo aggro decki. Poza tym jebać Blizzarda, dali kurwa 5 darmowych paczek i chuj, zadowoleni. Zamiast dać jakieś questy na paczki...

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 8 Kwietnia 2017, 11:14
No z tymi paczkami to żenada, dali 2x więcej klasowych kart legendarnych, dodatek zamiast przygody a pakietów mniej niż przy normalnym dodatku. Co do talii to mi się na razie żadna jakoś nie spodobała z tej mety. Mechanika Elementali mi się nie podoba, jest o wiele ciężej o synergie niż ze smokami. OTK Mag musi dociągnąć całą talie. Rogue to jest dziwny, ale myśle że jest luzno do zjedzenia jak masz aoe albo dużą presję w ciągu pierwszych 4-6 tur kiedy on sie tylko bawi w questa. W ogóle ciekawie jest z tym drop ratio z pakietów, dużo osób na hearthpwn narzeka że legenda wypadała praktycznie 1 na 40 pakietów czyli tak jak jest gwarantowane i jest od cholery duplikatów

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 8 Kwietnia 2017, 11:18
Ja gram teraz głownie Quest Rogalem. Bardzo mi się podoba ta talia, fajnie sie nią gra.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 8 Kwietnia 2017, 11:23
Ja bym chętnie pograł sobie quest magiem, ale nie mam questa i jeszcze szkoda mi tworzyć dopóki się meta nie ustabilizuje :D

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: Sobota, 8 Kwietnia 2017, 23:52
Przecież ten rogue to najgorszy rak...

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 9 Kwietnia 2017, 01:33
Piters napisał(a):
Rogue to jest dziwny, ale myśle że jest luzno do zjedzenia jak masz aoe albo dużą presję w ciągu pierwszych 4-6 tur kiedy on sie tylko bawi w questa.

Quest rogal to najmocniejszy z questów. Zauważyłem że rogue w połowie przypadków wbija questa już w 4 rundzie. Potem absolutna dominacja. Legenda pirata 1/1 x2, dzik x2, pirat 2/1 x2. Wszystko z szarżą. 30dmg w 5-6 turze. Do tego Edwin, nagle 11/11 na stole i hej. Deck prawie kompletny. Już face hunter był łatwiejszy do kontrowania.
AOE nic nie da, jak rzuci dzika i go cofnie. Nie ma czego czyścić spellami, stół jest pusty. Ostatnio gram tempo hunterem, ciężki temat, mimo dużej presji w early.

Póki co wysyp przede wszystkim rogali, ale też innych questowych decków. IMO w mecie zostanie tylko quest rogal. Sporadycznie mag, może warrior. Tak jak z c'thunem, szybko wejdą mety bezzadaniowe.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 9 Kwietnia 2017, 08:58
Przecież jak masz dobry start w taunt warriorze to wszystkie aggro mogą najwyżej sobie popłakac

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 9 Kwietnia 2017, 12:09
No z AOE moze faktycznie przesadziłem, ale ten rogal ma duży problem z aggro deckami. Taki pirat warrior zjada go jak chce, murlok shaman w większości wygrywa i inne aggro pewnie też, bo quest rogal nie radzi sobie z bordem przed zrobieniem questa. Przynajmniej z tych gier co ja widziałem/grałem w większości to się zgadzało

e: chociaż dzisiaj już siekają jak chcą te rogale, może macie racje jednak

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 11 Kwietnia 2017, 15:14
Typowy deck rogalowy poszerzył się o żywiołaki, no i cześć.
Nie wiem czy jest jakiś deck, który jest w stanie skontrować >50% przypadków tego raka. Może ewentualnie jakieś fejsy

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona