Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 17 Grudnia 2017, 04:59

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Path of Exile 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Path of Exile
  Wysłano: Poniedziałek, 7 Sierpnia 2017, 12:33
Mam postać chyba w 4 akcie jak coś, mogę dołączyć w sumie. Jak wrócę z roboty to sprawdzę dokładnie jak to u mnie się przedstawia.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 7 Sierpnia 2017, 22:23
Zacząłem dziś grać,kończę 1 akt i mam wrażenie że moja postać jest strasznie overpowered. Miałem problem tylko z jednym bosem tym w jakichś pojebanych lochach,ale i tak używając trochę potionów na luzie go zabiłem. Ogólnie giera spoko,tylko narazie wszystko jest jakies za łatwe.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 8 Sierpnia 2017, 15:58
Ja do a4 moim łucznikiem zginąłem może raz, ale już akt 5 wyszorował mną podłogę bo mam za mało hp, evasion zamiast armor więc jak skill bossa mnie trafia to zgon natychmiastowy. Teraz jak gram to tylko w party fast runy aż nie będę miał lepszej postaci/sprzętu.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 8 Sierpnia 2017, 18:00
no ja na tym ostatnim bossie w 4 akcie już dostawałem solidny wpierdol, ale w 5 to nie zliczę ile razy próbowałem

6 ledwo zacząłem i już kilka dedów wpadło

trzeba będzie przysiąść nad lepszym eq i trochę bardziej taktycznie walki grać xd

Ostatnio edytowano Wtorek, 8 Sierpnia 2017, 19:18 przez Kalom, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 8 Sierpnia 2017, 19:04
Dobra cofam,siedzę chyba na ostatnim,albo przedostatnim bossie 1 w akcie xD Gram Marauderem ale w sumie może to wina tego że nie ogarniam tej gierki :lol:

@edit

a jak ogarnęliście lepsze itemy na niższych poziomach i aktach? Po prostu expiliście i wam spadały czy jak? Bo te chłopy to sam syf mają w 1 akcie :D

@edit2

dobra kurwa,okazało się że to był ostatni boss,i nie walczyłem z nim tylko kurwa z czymś innym ale nawet mocniejszym xD bo dopiero teraz znalazlem prawidłowe dojście do niego.

w każdym razie nie było jakoś lekko ale dałem radę,zaczynam akt 2

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 8 Sierpnia 2017, 21:23
Ja pierwszą postacią leciałem z tym co miałem i chyba dlatego odechciało mi się nią grać :D

Drugą już kupowałem przedmioty na poe.trade i dużo lepiej idzie, ale i tak mnie wkurza że ginę co chwilę. Chyba że to normalne aż nie będę miał wysokiego lvl.

Sam nie wiem czy nie zrobię kolejnej postaci bo też robiłem przed chwilą akt 6 i z jednym bogiem (kozy) musiałem kilkadziesiąt razy próbować :bag:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 8 Sierpnia 2017, 21:25
o kurwa,na czym polega ta strona?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 8 Sierpnia 2017, 21:30
Ja robiłem tak że odpalałem ją na komórce, wcześniej ogarniałem w necie jaki chce przedmiot, wpisywałem jego nazwę i wyskakują oferty. Pod każdą ofertą masz cenę (zaczyna się od najtańszych) i nick gościa w grze. I generalnie polega to na tym że piszesz do gości czy jeszcze mają. Czasem idzie szybko, a zwykle trzeba dużo próbować różnych gości jak chcesz kupić najtaniej.

E: to instrukcja dla unique przedmiotów. To jest dużo bardziej rozbudowane i sam nie ogarniam tego dobrze.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 8 Sierpnia 2017, 22:57
Na którym jesteś akcie?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 9 Sierpnia 2017, 09:45
George_IND napisał(a):
Sam nie wiem czy nie zrobię kolejnej postaci bo też robiłem przed chwilą akt 6 i z jednym bogiem (kozy) musiałem kilkadziesiąt razy próbować

Generalnie z tego co widzę to duża część graczy po dojściu do 5. aktu zaczyna mieć spore problemy z czyszczeniem. Wydaję mi się, że gra po prostu ma się robić co raz trudniejsza i sprawiać więcej kłopotów.
Mój build poza tym, że mógłbym mieć ciut lepsze eq jest raczej bardzo dobry, więc nie sądzę, że nagle postać sama z siebie przestaje grać.

e; nie no przecież ludzie na hardkor ligach muszą być jakimiś pojebami :lol:
bossy w 6 akcie to już w ogóle
1500hp i 300 armora i jakaś szmaciura mnie na hita rozpierdala :rotfl:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 9 Sierpnia 2017, 13:26
Akt 6 był mega trudny. Z jednej strony super bo jest jakieś wyzwanie, ale z drugiej to żadna przyjemność jak jednynym wyjściem jest próbować 30 razy po prostu spamując atak do śmierci bo się inaczej nie da. Tak miałem z tą kozą bo mi się utworzyły te pola lawy zaraz przy wejściu, a boss między nimi. Jedynie mogłem wchodzić i bić chwilkę aż mnie jebnie na hita :lol:

Mam jedną postać początek 7 aktu, jak chcecie to mogę nią pobiegać nawet we wcześniejszych aktach. Do tego zrobię nową postać tak żeby mi się nie znudziło, najlepiej jakiegoś tanka.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 9 Sierpnia 2017, 14:13
To możemy coś pomysleć,ja biegam po drugim właśnie :)

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Sierpnia 2017, 13:27
Ja w sumie też chętnie bym zaczął jak coś

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2