Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 19 Sierpnia 2017, 02:44

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2724 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 133, 134, 135, 136, 137
Wiedźmin 3: Dziki Gon [2014] 

Kupiłaś/-eś Wiedźmina 3?
Kupiłem podstawkę i dodatek/dodatki. 42%  42%  [ 64 ]
Kupiłem tylko podstawkę. 16%  16%  [ 25 ]
Mam pirata. 12%  12%  [ 18 ]
Grałbym, ale nie mam sprzętu ;-(((( 20%  20%  [ 30 ]
Nie kupiłem i nie gram. 10%  10%  [ 16 ]
Liczba głosów : 153

Wiedźmin 3: Dziki Gon [2014] 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Wiedźmin 3: Dziki Gon [2014]
  Wysłano: Piątek, 30 Czerwca 2017, 11:59
krew i wino wspaniałe, co prawda dialogi dalej powodują ciarki wstydu, ale jak to się gra...
murzyn zadowolony że uderzył

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Piątek, 30 Czerwca 2017, 16:35
tiger_kj napisał(a):
Nie wiem czy dasz radę wrócić do jedynki po trójce - mi się to nie udało, pomimo że jestem fanatykiem pierwszej części bo przeszedłem ją chyba 5 razy. Dwójkę też chciałem przejść jeszcze raz, ale się odbiłem przez walkę, trójka po prostu jest za dobra pod wieloma względami.

Sorry, że tak odkopuję, bo nie zaglądam do tego tematu od roku gdzieś, a tak z ciekawości wbiłem.

Trójki całej co prawda nie przeszedłem(a mam od premiery XD), jestem po
Spoiler:
w KM. Odpuśćmy z jakich powodów to jest, bo na pewno nie ze względu jakości gry :D No i jak trójka jest świetna pod każdym względem, tak jednak od samego początku do końca mojej przygody z dzikim gonem - stwierdzam, że jedynka była lepsza pod jednym względem... Klimatu :) Ten obskurw, zaraza, kurestwo... Trójka jest niemal grą idealną, jak nie idealną? I nie mówię, że jest gorsza od jedynki czy lepsza, uderzam tylko do tego, że teraz z chęcią pograłbym w jedynkę pomimo tak dużej ilości przegranych godzin w W3 :P Gdyż jest duży kontrast w kwestii atmosfery. Pierwsza część - wiadomo, mniejszy budżet, ale naprawdę jak się przełamie na niektóre bolączki gameplayu i się skupi na fabule, to ta gra do dziś cieszy japę. Nie wiem czy dobrze czy nie, że w trzecia jest taka cieplejsza, jednak dla odmiany taka jedyneczka idealnie się wpisuje w zabicie czasu :P

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 30 Czerwca 2017, 22:10
Jedynka to jest pożeracz a nie zabijacz czasu :) Żadna inna gra mnie aż tak nie wciągnęła - w pierwszy akcie po kilku przejściach pamiętałem jakie itemy są w której beczce... Klimat wiadomo, mnie ogólnie gra nakłoniła do przeczytania książek i uważam to za jedną z piękniejszych chwil w życiu.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 1 Lipca 2017, 04:34
Jak ostatnimi czasy wróciła mi wena na Wiedźmina i wreszcie skończyłem Krew i Wino, a następnie wziąłem się za przechodzenie serii od nowa, to przeszedłem jedynkę, by następnie zabrać się do ponownego przejścia drugiej części. Odłożyłem tę grę trochę po prologu. Miałem problemy z przejściem z Dzikiego Gonu na pierwszą część, ale naprawdę ciężko było się przesiąść z jedynki na dwójkę, a najbardziej przeszkadzał mi chyba system walki, który odbierał smak życia, nawet wgrałem mod podmieniający turlanko na piruet, bo wytrzymać nie mogłem. W jedynce system walki był dla mnie najgorszy (dało się przyzwyczaić) i dałbym wiele za ten z trójki, no ale nie spodziewałem się, że ten z Zabójcy Królów będzie przeze mnie tak źle odebrany. Jak pierwszy raz przechodziłem tę grę, to z czasem walczyło mi się przyjemnie. W ogóle przenosiny z niesamowicie klimatycznej jedynki na kolorową dwójkę były dla mnie nieprzyjemne, więc z ciekawości wróciłem do Dzikiego Gonu i tam czułem się jak w domu. Ta gra jest kompletna w moim mniemaniu, a dwójka, choć naprawdę dobrze wspominam pierwsze przejście tej gry, to w tym momencie jest dla mnie nieosiągalna. Teraz mam przerwę, może zbyt duża ilość grania w Wiedźmina w krótkim okresie, sprawiła, że czuję przesycenie materiałem, więc po dłuższym odpoczynku może zmieni się mój odbiór Zabójcy Królów.

Z tym pożeraczem czasu to najprawdziwsza prawda. :D

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2724 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 133, 134, 135, 136, 137