Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 12 Grudnia 2018, 11:25

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition
  Wysłano: Wtorek, 11 Grudnia 2018, 17:14
https://www.youtube.com/watch?v=vJ4SVSm1ARQ

Divinity: Original Sin II to osadzone w realiach fantasy klasyczne RPG z widokiem w rzucie izometrycznym, turową walką i dużymi obszarami do eksploracji. Na graczy czeka kilka wariantów rozgrywki: tradycyjna kampania fabularna, arenowe starcia PvP oraz sandboksowy tryb mistrza gry (tylko na PC). Za produkcję – tak jak w przypadku wszystkich wcześniejszych gier z serii Divinity – odpowiada belgijskie Larian Studios. Rok po premierze wersji PC ukazało się wydanie Definitive Edition, któremu towarzyszyło wprowadzenie gry na rynek konsolowy oraz zaimplementowanie bardzo licznych poprawek w oryginalnym kodzie.
(z gry-online)

Od siebie dodam, że ogrywałem wersję na PS4 i konwersja na pada jest bardzo udana. Gra dla wszystkich fanów baldura, torrmenta, starych falloutów itp. Świetnie napisane questy, wymagające walki, multum różnych możliwości. Dobra pozycja na zimowe wieczory ;)

Ostatnio edytowano Wtorek, 11 Grudnia 2018, 18:15 przez Rymek, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition
  Wysłano: Wtorek, 11 Grudnia 2018, 18:08
Po ukończeniu pierwszej części chciałem się zabrać za sequel, ale - nie wiedzieć czemu, bo wymagania sprzętowe mój pecet spełniał - strasznie mi się zacinała, może ogarnę na plejce jeśli mówisz, że tak przyjemnie skonwertowana na konsolę. Jedynka była piękna, wg metacritic dwójka jest jeszcze lepsza, więc z pewnością tytuł warty uwagi, ogarnę jak stanieje czy coś.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ]