Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 11 Grudnia 2017, 21:56

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5356 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254 ... 268  Następna strona
Ogólna dyskusja o grach i konsolach 

Co kupić?
Xbox 31%  31%  [ 43 ]
PS 69%  69%  [ 96 ]
Liczba głosów : 139

Ogólna dyskusja o grach i konsolach 
Autor Wiadomość

Ostrzeżenia: 1
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
  Wysłano: Wtorek, 4 Lipca 2017, 20:32
Tommy Vercetti...Huh! Shit. :oops:

Takie same jak Janusz Korwin Mikke na zostanie prezydentem Polski.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 4 Lipca 2017, 20:54
Fanowskie logo GTA VI, świetnie by pasowało. Pomijając to, że ma wyjść teraz RDR2, to przez sukces i dochody online raczej nie dostaniemy dlc do singla 5 i póki gra będzie cały czas dobrze zarabiać na multi to nie prędko zobaczymy nową odsłonę, ale jak już to obstawiał bym właśnie VC. Ogromna masa ludzi chciała by odświeżenia tej części i patrząc na historię uniwersum od 2d, przez 3d do hd to tylko tej części brakuje i ta część była by najbardziej prawdopodobna i by pasowała, a do tego gwarantowany sukces i sprzedaż, przez wzgląd na ogromny sentyment ludzi do tej części.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 5 Lipca 2017, 18:58
BillieMathers napisał(a):
ciesz się, że na peceta w ogóle wychodzi :)
ogólnie jaranko max, nie mogę się doczekać. zacząłęm nawet kiery przeglądać na allegro, nie jest dobrze Xd

cieszę się oczywko, FH3 niby na początku wyglądała, uf, damn it ultra, ale później jakoś tak meh, tym bardziej że w multi trzeba robić jakieś cyrki zamiast po prostu kręcić czasy dobre oraz szybkie

jaranko w sumie odkąd ktoś mi tu napisał (chyba ty nawet :D), że Motorsport jest bardziej poważna (szok co) niż Horizon i ogólnie lepsza

Takie same jak Janusz Korwin Mikke na zostanie prezydentem Polski.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 13 Lipca 2017, 08:28
grupie STEAMPUNKS udało się a właściwie wypuścili scrackowaną wersję Fify 17. Grupa póki co crackuje wszystkie dostępne gry, które mają denuvo także robi się ciekawie :D

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 13 Lipca 2017, 18:57
Gran Turismo 18 października
więc nasuwa się pytanie czy Thrustmaster T150 wystarczy czy trzeba wydawać 1k+ na co innego?
do tej pory jak jeździłem to na tym Driving Force GT które mimo że miało swoje mankamenty to mi pasowało (tym bardziej że było tanie w chuj), czy ten Thrustmaster jest chociaż tak samo dobry czy płaci się tylko za nazwe?

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Czwartek, 13 Lipca 2017, 19:00
miałem T150 i chujnia na maksa. Dopiero jak kupiłem Logitecha G29 byłem zadowolony. Wcześniej też jeździłem na driving force GT. Od t150 wolałbym grać na padzie.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 13 Lipca 2017, 19:33
logitecha już nigdy nie kupie bo walą w chuja z kompatybilnością

zresztą ja cie lidwin nie słucham bo ty dużo głupot pierdolisz :lol:
czekam na post MONKa bo on chyba kumaty w tych tematach i może kogoś jeszcze kto używa tej kiery bo opinie nie są najgorsze ale wiadomo jak to z opiniami bywa
jak ta będzie chujowa to sobie najwyżej dorzuce pare stówek i kupie T300, chociaż dawać 1200 czy ile tam na zabawkową kierownice to troche średnia opcja

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 13 Lipca 2017, 21:44
Post do posiadaczy/byłych posiadaczy internetu LTE(w domu). Co polecacie, odradzacie? Mam Play od lekko ponad 2 lat, umowa się skończyła i leci na nieokreślonym. Płacę od długiego czasu 70zł/miesiąc, niby to LTE UNLIMITED, ale wiadomo jak to jest, powyżej 100gb lejek. Pierwsze półtora roku było w porządku, poza tym lejkiem to internet był stabilny i się dało grać w fpsy(najważniejsze - CS:GO). Niestety, później KURWA TEN INTERNET STAŁ SIĘ PIERDOLONYM OBSRANYM KURWA GÓWNEM, który potrafi z dupy zrywać, w sensie, że grasz rundę w kanterka, jest akcja i nagle łapiesz laga, gdzie słyszysz przez kolejne 10sekund na bieżąco info na teamspeaku(czyli tak, jakby internet jeszcze był). Jak nie odłączę modemu to mogę wkurwe długo czekać, a jeśli szybko odłączę i podłączę, to od razu śmiga, ale sam ten proces trwa z 20 sekund, zanim PC wyszuka i połączy z siecią. Zależy mi na dużym transferze, gdyż to będzie typowo domowy internet do wszystkiego: do grania, ściągania, oglądania filmów, wszystkiego. Jeśli to coś da, to posiadam abonament w orange na telefon, umowa kończy się w listopadzie(24msc), Smart Plan LTE 65,98zł.
Nie chciałbym płacić więcej, więc 70zł to jest MAX.
Nie mam możliwości wyciągnięcia jakichś super bonusów od PLAY, gdyż internet nie był na mnie i nie mogliśmy się dogadać, więc odpuściliśmy współpracę.

Z góry uprzedzam posty o jakichś światłowodach i innych, obowiązkiem jest mobilność, gdyż net ma mi towarzyszyć przy każdej przeprowadzce.

TLDR:
LTE, gdzie priorytetem ma być STABILNOŚĆ - dzięki której bez problemu będę mógł grać ważne mecze w csa.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 13 Lipca 2017, 22:35
Plus weź

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 13 Lipca 2017, 23:03
lte =/= stabilność

wiem Runiek że to co napisałem wyżej jest oczywiste, ale w branży siedzę ponad 4 lata i trochę się odpierdala z nadajnikami i jakością (w szczególności w playu)

http://www.uke.gov.pl/files/?id_plik=25288 strona 31 jak coś, polecam serdecznie

tl;dr - spierdalać z playa, (lecz rzuć okiem na ten wykres koniecznie i masz odpowiedź co się dzieje z playem teraz), w każdej sieci powinieneś mieć ok, najlepiej przetestować sobie startówki z pakietami internetowymi robiąc router z telefonu (chyba że Twoje urządzenie nie ma simlocka, ale play dawał simlocki nawet na modemy pewnego czasu) ale polecam to zrobić w godzinach nocnych, bo wtedy sieci komórkowe są najmniej obciążone i da Ci to pogląd gdzie najlepiej. zresztą każda sieć praktycznie ma w ofercie internet na próbę, również jak zawierasz umowę na odległość czyli telefonicznie lub przez neta to przysługuje Ci prawo do odstąpienia w ciągu 10/14 dni od usługi więc można sobie tak jakby "przetestować", lecz licz się z tym że pomimo korzystania z kilku dni i tak naliczą Ci rachunek za aktywację + te dni, w których używałeś abo (czyli np jak abonament wziąłeś za 60 zł i korzystałeś z niego 6 dni, dopłacisz do opłaty aktywacyjnej gdzies ~12-13 zł, no i odsyłasz umowę i sprzęt na koszt własny)

mam nadzieje że lekko wyczerpałem temat, jak masz pytanka jakieś to wal śmiało

e: popatrzyłem sobie ogólnie oferty no i najlepiej sobie numer do plusa przenieść w takim samym abonamencie praktycznie, a na drugą usługę możesz mieć 50% rabatu (czyli tu na net mobilny), żaden operator nie ma lepszego rabatu obecnie niż smartdom (w orange -10 zł za drugą usługę, a w tmobile to na stronie nie mogę obadać nawet xd), więc 70 gb z nolimitem LTE za śmieszną sumę 40-45 zł można ugrać z routerem co obsługuje to lte advanced

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 14 Lipca 2017, 06:17
runi moi rodzice mają plusa, w najwyższej (na czas jak to zakładali, ze 3 lata temu) ofercie jest chyba 200 giga/miech, potem zwalnia, ale mi to nigdy nie przeszkadzało w internetowaniu/graniu w wowa

chociaż moja siorka grająca w lola czasem coś marudzi że chujowo to śmiga, ale ja tam nie wiem

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 14 Lipca 2017, 08:48
Jebać plusa, ja się właśnie z nim męczę. Jak przekroczysz limit, to ci zakładają taki lejek, że w grach online mam po 800 pingu, a facebook ładuje się pół godziny, na yt nie obejrzysz nic, mimo że non stop jestem w zasięgu LTE.
Co do stabilności, to jest stabilny o tyle, że jeśli masz transfer, rzadko zdarzają się jakieś zwiechy, ale codziennie wieczorem jedną masz gwarantowaną. Jakoś pomiędzy 22 i 24 nie wiem, czy IP zmienia, czy co, więc na chwilę wypierdala mi sieć, ale to wystarczy, żebym już setki punktów w rankedach na tym stracił.

Tylko czekam aż mi się umowa skończy, to im rzucę ruterem w twarz i wezmę jakiś ludzki internet przez kabel, za taka samą cenę 2 razy lepszy.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 14 Lipca 2017, 09:24
ziomy przecież te internety mobile wiadomo, że to się nie nadaje raczej do takiego codziennego użytku typu oglądanie/ściąganie filmów, granie w gry, itp. To jest spoko opcja żeby sprawdzić se pocztę, przeglądnąć internety, wrzucić posta na slizgu i ewentualnie czasem odpalić Spotify'a (+ oczywiście jeśli dużo się podróżuje).
Moja dziewczyna męczyła się przez 1,5 roku z takim gówno-internetem z Play'a i jakie to było marne to ja pierdole po prostu ... po pewnym czasie, nawet po restarcie miesięcznym, nie dało się już nawet zbyt wygodnie przeglądać internetu, o Youtubie nie wspomnę, bo filmy się buforowały z prędkością internetu sprzed 12 lat na złączu PCIMC.
Niestety, ale do wygodnego grania w gry/ściągania/oglądania/słuchania, jedyna dobra opcja to jest sieciówka z UPC/Vectry/etc., a usługę można sobie zawsze zabrać ze sobą i przenieść, w razie przeprowadzki.
Ja na ten moment mam założony na mieszkaniu internet 250Mb/s z UPC, płacę za niego ~70zł (za sam net, mam jeszcze do tego TV, więc wychodzi więcej za całość) i to jest po prostu przepiękna sprawa. Polecam serdecznie

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Piątek, 14 Lipca 2017, 11:48
Runiek napisał(a):
Post do posiadaczy/byłych posiadaczy internetu LTE(w domu). Co polecacie, odradzacie? Mam Play od lekko ponad 2 lat, umowa się skończyła i leci na nieokreślonym. Płacę od długiego czasu 70zł/miesiąc, niby to LTE UNLIMITED, ale wiadomo jak to jest, powyżej 100gb lejek. Pierwsze półtora roku było w porządku, poza tym lejkiem to internet był stabilny i się dało grać w fpsy(najważniejsze - CS:GO). Niestety, później KURWA TEN INTERNET STAŁ SIĘ PIERDOLONYM OBSRANYM KURWA GÓWNEM, który potrafi z dupy zrywać, w sensie, że grasz rundę w kanterka, jest akcja i nagle łapiesz laga, gdzie słyszysz przez kolejne 10sekund na bieżąco info na teamspeaku(czyli tak, jakby internet jeszcze był). Jak nie odłączę modemu to mogę wkurwe długo czekać, a jeśli szybko odłączę i podłączę, to od razu śmiga, ale sam ten proces trwa z 20 sekund, zanim PC wyszuka i połączy z siecią. Zależy mi na dużym transferze, gdyż to będzie typowo domowy internet do wszystkiego: do grania, ściągania, oglądania filmów, wszystkiego. Jeśli to coś da, to posiadam abonament w orange na telefon, umowa kończy się w listopadzie(24msc), Smart Plan LTE 65,98zł.
Nie chciałbym płacić więcej, więc 70zł to jest MAX.
Nie mam możliwości wyciągnięcia jakichś super bonusów od PLAY, gdyż internet nie był na mnie i nie mogliśmy się dogadać, więc odpuściliśmy współpracę.

Z góry uprzedzam posty o jakichś światłowodach i innych, obowiązkiem jest mobilność, gdyż net ma mi towarzyszyć przy każdej przeprowadzce.

TLDR:
LTE, gdzie priorytetem ma być STABILNOŚĆ - dzięki której bez problemu będę mógł grać ważne mecze w csa.

hah,jak ja dobrze znam tę sytuacje z playem,mam dokładnie to samo,gram sobie i kurwa nagle lag,słyszę kumpli na tsie,i w ogóle widzę jak grają ale już powiedzieć coś czy cokolwiek ni chuja,trzeba restartować modem :bowdown:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 16 Lipca 2017, 20:00
Mordeczki czy istnieją zamienniki do padów od ps4 w cenach mniej więcej takich jak oryginalne ? Wieczna miłość do padów od xboxa ale nie wiem czy mnie exclusivy od ps4 bardziej nie przekonują :(

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 16 Lipca 2017, 20:18
możesz podłączyć pad od xboxa ale musisz mieć przejściówke

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 16 Lipca 2017, 20:32
W sensie od One ? bo raczej 360 odpada ?

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 16 Lipca 2017, 20:33
każdego pada chyba można podłączyć z przejściówką tylko że odpowiednia swoje kosztuje

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 25 Lipca 2017, 20:22
https://www.youtube.com/watch?v=Jfnu49hQ26E

August 2017 Games with Gold
Cytuj:
Games with Gold lineup for Xbox One includes: Slime Rancher and Trails Fusion. For Xbox 360 owners (and through Xbox One backward compatibility), August kicks off with Bayonetta, followed by Red Faction: Armageddon.

O wiele lepsze gry od tych, które były w tym miesiącu.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 26 Lipca 2017, 09:19
cronusmax sie ta przejsciowka do padow nazywa jc, kiedys u chinczykow byla po 30$ ale teraz nie ma i najtansze po 60, na allegro 320zl nowka

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5356 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254 ... 268  Następna strona