Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 22 Sierpnia 2017, 17:45

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1882 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95  Następna strona
GTA 5 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: GTA 5
  Wysłano: Wtorek, 31 Stycznia 2017, 21:36
bo to GTA mimo że zajebiste to nie ma repeat value :D
ja teraz przechodze i pierwsze 15-20% mi się ciągnęło (może dlatego że to już moje 3-4 podejście do tego etapu gry) ale potem jak się zaczęły misje które przechodziłem tylko raz i już niektórych niepamiętałem (bo przechodziłem przy premierze) + pare rzeczy dodanych na ps4 jak dodatkowe te poboczne i losowe zdarzenia to zaczęło mi się grać bardzo fajnie

no i gra z 1 osoby też jest bardzo ciekawa, tylko że ja dopiero teraz ogarnąłem odpowiednie ustawienia gry pod to bo na tej co jest basic to sie kurwa nie da grać

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 31 Stycznia 2017, 22:22
Ja przechodziłem dwa razy - za pierwszym razem na pożyczonym od ziomka PS3, za drugim (ponad rok później) już na swoim PS4 i wciąż świetnie się bawiłem, ale jednak zajawka o wieeele mniejsza niż za pierwszym podejściem.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 31 Stycznia 2017, 23:16
ja nadal marze o dodatku fabularnym i jest mi smutno że nic takiego nie wyszło
chociaż jak teraz wjeżdża RDR to możliwe że kolejne GTA dopiero za te 4 lata więc może jeszcze jakieś dodatki się pojawią w międzyczasie
8 lat bez niczego nowego z serii GTA to troszke długawo by było

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 12 Lutego 2017, 12:39
Moje pierwsze podejście do tej części, jestem w połowie gry no i jestem pod wrażeniem. Myślałem, że ten klimat do mnie nie przemówi, ale zajarany jestem opór. Fabuła wciąga i chcę się grać. Franklin zdecydowanie ulubiona postać z gry. I SOUNDTRACK ROZPIERDALA PO CAŁOŚCI.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Niedziela, 12 Lutego 2017, 15:22
soundtrack niestety bardzo średni w porównaniu do poprzednich części, gram często z wyłączonym radiem co w poprzednich gta sie nie zdarzało

właśnie ukończyłem drugi raz pare dni temu główne misje (pierwszy raz na "new genie") i nie było takiego wow już jak sie znało motywy, ale przyjemnie było i szybko ta fabuła poleciała
jak nie dadzą dodatków to będą chujami najgorszymi
tak czy inaczej mam zamiar wbić platynke

pamiętam jak pierwszy raz grałem tą misje co kradniesz fure Franklinem, zajebiście - ja tam skupiony na dialogach a tu nagle Michael wjeżdża :bowdown:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 12 Lutego 2017, 16:16
Ja Radio Los Santos propsuje, zwłaszcza za przypomnienie mi o takim świetnym kawałku jak Illiminate :bowdown:

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Niedziela, 12 Lutego 2017, 16:28
100s - life of a mack przekozacki numer, a nie sądzę żebym go usłyszał gdyby nie ta gra

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 12 Lutego 2017, 16:36
dla mnie dobór kawałków np w West Coast Classics w tej grze to jest jakaś chujnia totalna (dobór artystów jest dobry, ale dobór numerów kurwa najgorszy na świecie - jak można było kurwa Regulate nie dać do gry które leciało w trailerze nawet jakimś :dunno: ), Radio LS tym bardziej i męcze sie jak tego słucham podczas gry
kompletnie to nie płynie i nie buja

w dodatku te stacje są jakoś chujowo zaprogramowane, niektóre numery lecą co chwile a niektóre raz do roku (przynajmniej takie mam wrażenie z tego czasu co grałem z radiem i z old genów bo tam grałem cały czas z radiem)
Hood Gone Love It słyszałem w tej grze pare może kurwa 2x, a ten jebany Gucci Mane leci co 5 minut

jak już miałem czegoś słuchać to wybierałem zazwyczaj Lowdown 91.1
klasyczki samplowane w rapowych hiciorach 10/10
https://www.youtube.com/watch?v=keF4Y2J7tv0

Ostatnio edytowano środa, 5 Lipca 2017, 11:50 przez instinct, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 20 Lutego 2017, 12:23
Chłopaki, mam problem. Kilka dni temu grałem sobie elegancko w GTA V, dzisiaj chcę odpalić i wyskakuje mi informacja na samym początku przy włączaniu się gry, że "program przestał działać" i mam napisane żeby ponowić albo wejść w tryb awaryjny i zredukować ustawienia graficzne. Ok, wchodzę w awaryjny, gra się odpala, zmieniam ustawienia na takie, na których grałem zawsze, od premiery, gra mówi że muszę ją zrestartować żeby zapisać ustawienie i znowu błąd wyskakuje. Co jest? Przecież nie dalej jak 3, 4 dni temu wszystko było ok, a teraz nagle źle? Ogólnie to nawet jak dam niskie ustawienia, ale zrestartuje to grę, to i tak mam ten błąd. Nie instalowałem żadnych modyfikacji, w ogóle nie ruszałem gry od kilku dni. Ma ktoś jakiś pomysł?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 22 Lutego 2017, 17:40
ok, wystarczyło pobrać nowszy luncher i działa. ale mam inne pytanie

które biuro najlepiej kupić? do robienia zdań typu eksport/import aut wystarczy mi sam magazyn? co daje w takim razie biuro? czy kazdy magazyn ma inne zastosowanie, czy w kazdym moge skladowac cokolwiek? zbieram sie do kupna biura/magazynu, ale nie wiem dokładnie o co w tym wszystkim chodzi, a pieniążków nie chcę stracić

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 24 Lutego 2017, 08:15
Kupiłem 3 raz tą pierdoloną grę. Tym razem ją przejdę.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 24 Lutego 2017, 11:51
czemu w tym online nie dodadzą jakichś fajnych trybów tylko jakieś zabawy dla dzieci? ; (

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 27 Lutego 2017, 12:36
nie no, te zbrodnie i finanse, kluby motocyklowe czy import/eksport wydaje się bardzo fajne :)

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 28 Lutego 2017, 23:28
gra ktoś online na ps4 i jest chętny pogliczować Pacific Standard? w chuj siana do wyjęcia xd
myśle że pod milion na głowe w 1h jesteśmy w stanie nawet robić
potrzeba 4 osób żeby robić to w kółko (glicz auta pod bankiem, glicz kurumy, glicz powtórki napadu bez przygotowań) :D

Powrót do góry

Wysłano: środa, 1 Marca 2017, 08:24
Glicz z kuruma juz chyba naprawili

Powrót do góry

Wysłano: środa, 1 Marca 2017, 09:10
"już" :lol:
nie ma to znaczenia tak czy inaczej bo można wziąć pancerną ciężarówke policyjną jest to nawet prostsze tylko trzeba wywołać alarm podczas zbierania sianka z banku

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 14 Marca 2017, 18:26
Instalował ktoś moda LCPDFR? W momencie włączania "ragepluginhook.exe" przez chwile coś się ładuje i następnie nic się nie dzieje, na necie nie mogę znaleźć żadnej solucji.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 8 Kwietnia 2017, 11:37
Jarekk napisał(a):
nie no, te zbrodnie i finanse, kluby motocyklowe czy import/eksport wydaje się bardzo fajne :)

i grałeś te tryby jarek?

myślę czy kupić sobie na xone gta, tylko weźcie powiedzcie czy w online jest coś fajnego do roboty oprócz napadów

może byśmy pograli ekipką slizgową w ogóle

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 8 Kwietnia 2017, 11:51
mnie troche wkurwia w jaką strone postanowiono rozwijać to gta online od kiedy główny typ co zarządzał tym odszedł ze stanowiska (nie pamiętam jak on sie tam nazywał)
pierwotne plany były na tworzenie filmowość i na samym początku sie tego trzymano poprzez dodanie tych heistów właśnie np
i to było fajnie, mi sie te heisty podobają bardzo, niestety jest ich tylko pare, a 2 część tego dodatku i w przyszłości pewnie kolejne zostały zorane gdy ta główna decyzyjna osoba sie zawinęła
potem R* postanowiło z tego trackmanie zrobić co jest chujowe
natomiast są też fajne rzeczy jak te zadania właśnie import/export aut, paczek czy gangi motocyklowe - fajnie to zostało zrobione, dzieje się normalnie live na mapie bez żadnych loadingów ani innego gówna co powoduje fajne dymy bo każdy gracz będący na mapie może chcieć ci zajebać towar co powoduje że trzeba mieć ogarniętą ekipe bo inaczej jesteś skazany na wpierdol bo osoby niszczące te dostawy zgarniają profity też

problem jest też taki że jak chcesz wbijać online i grać od 0 teraz to troche farmy na chujowych często powtarzających się misjach przed tobą bo obie siedziby swoje kosztują, jak nie masz ekipy to zbieranie tego trwa w chuj czasu

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 8 Kwietnia 2017, 12:06
mam na pececie sporo przegrane, mogę przenieść swoją postać chyba nie?

ta trackmania też mnie wkurwia, trzeba mieć 10 lat by się tym jarać, jakieś kurwa wyścigi kaskaderskie po kolorowych rurach, kaskaderka w chuj xd

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1882 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95  Następna strona