Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 16 Grudnia 2017, 17:37

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 288 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
NBA 2K12 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: NBA 2K12
  Wysłano: Niedziela, 21 Czerwca 2015, 14:20
chuja się znam na nba, jedyny koszykarz jakiego kojarzę to Lebron i to tylko dlatego, bo arab o nim nawijał w żywym rapie, ale propsuję benka za zajawkę

Spoiler:

Powrót do góry
SZEF FIFA 15 [PC]

Wysłano: Niedziela, 21 Czerwca 2015, 14:36
masz ustawione swoje slidery czy na domyślnych grasz ?

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Niedziela, 21 Czerwca 2015, 16:26
Domyślne. Pobawiłbym się, ale bez pada i tak mam utrudnioną grę, więc boję się zwiększać poziom trudności (bo tylko tak rozumiem zmianę sliderów, nie widzę sensu zmieniania w stronę ułatwienia gry).

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 21 Czerwca 2015, 17:13
Ależ przechwytów jebiesz zuchu

Powrót do góry
Zobacz profil WWW
SZEF FIFA 15 [PC]

Wysłano: Niedziela, 21 Czerwca 2015, 17:29
benek187 napisał(a):
Domyślne. Pobawiłbym się, ale bez pada i tak mam utrudnioną grę, więc boję się zwiększać poziom trudności (bo tylko tak rozumiem zmianę sliderów, nie widzę sensu zmieniania w stronę ułatwienia gry).

slidery to nie zmiana poziomu gry. grałem kiedyś dość często w nba na konsoli (na pc pewnie jest tak samo) i na domyślnych sliderach gra się po prostu chujowo.
http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f=143&t=87575
tutaj masz przykładowe slidery, które sprawią że gra będzie bardziej realna. pokombinuj z tym

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Niedziela, 21 Czerwca 2015, 18:06
Ja grałem SG specjalista od rzutów za 3, niestety wkurwiłem się motzno gdy np nie wpadało mi 7 rzutów za 3 pod rząd i czysta pozycja, analogiem rzucać nie umiem, przyciskiem jak się okazuje, wchodzi to bardziej losowo ale dalej słabiutko. Generalnie i tak wpierdalałem po 30-40 oka na mecz, zbiórek podobnie jak Benek, tak samo stealsy dośc ładnie wjeżdzały. Dostałem Rookie of the Year, wygrałem PO z Bullsami (dość niezłe transfery porobiły władze w sezonie, ale nie pamiętam mocno szczegółów)
Nie grałem jednak trochę i jak zaczałem to myslałem, że mój stary PS3 FAT skończy komuś na głowie, niczym rozładowany 5kg dron.
Zatem nastapił czas zmian, niedawno:

Zrobiłem sobie centra, Djembe Mokebe, czarnoskurwy, wysoki, atletycznie zbudowany. Pierwszą gierczkę skończyłem z dobrymi statystykami, w drafcie kurwy jebane 11 miejsce, ale troche prowokowałem, bo chcicałem dojść do Golden State Warriors, udało się, zagrałem kilka meczyków (gram wszystkie mecze, wyrabiam wszystkie treningi), inwestuje w stojące dunki, zbiórki, stamine, potem dodam se innych statystyk, by mój murzyn nabrał finezji i szybkości. Tutaj się spoko gra, dużo zasłon, granie pod zagrywki skutkuje tym, że czesto mam piłeczkę, czy też właśnie zejście po pick&rollu i mimo grania mniej niz połowę całych meczy, mam staty koło double-double/ pkt-zbiórki. Teraz gram nawet więcej niż połowę meczu, ale ciągle nie w pierwszej 5tce, chociaż wiem, że szybko się do niej przebije, bo drugi murzyn na centrze jest full słaby.

Pytanie, Benek, ile minut masz kwartę ustawioną? Ja gram po 8, granie po mniej mnie wkurwiało, bo statystyki były jak cieniutkie, a jednak punkty za osiągnięcia musza się zgadzać.

Pozdrawiam

Problemów miałem więcej niż wyprzedaży w czarnym piątku

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 21 Czerwca 2015, 19:06
lolek2391 napisał(a):
benek187 napisał(a):

slidery to nie zmiana poziomu gry. grałem kiedyś dość często w nba na konsoli (na pc pewnie jest tak samo) i na domyślnych sliderach gra się po prostu chujowo.
http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f=143&t=87575
tutaj masz przykładowe slidery, które sprawią że gra będzie bardziej realna. pokombinuj z tym

Oczywiście, że slidery odpowiadają za poziom gry. Jeśli zwiększę skuteczność rzutów za 3, to będę częściej trafiał. Nie pamiętam tylko czy tu są slidery razem dla playera i CPU czy można je osobno ustawiać. Jeśli są takie same dla wszystkich, to poziom gry się zmienia, ale rzeczywiście - tak samo dla wszystkich. :)

Co do czasu - gram kwartę na 12 minut, nie widzę sensu gry na krótszym dystansie.

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 21 Czerwca 2015, 19:40
@Benek,

a grasz PC czy konsolka? Pad czy klawiatura? Kurwa, nie wiem, ludzie potrafią z tego analoga rzucać jak Steph Curry, ja nie wiem, po prostu nie mogę :(

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 21 Czerwca 2015, 19:56
PC, klawiatura. Z trójkami to jest tak, że trzeba wiedzieć, z jakich pozycji rzucać. Generalnie forsowanie rzutów nie ma sensu, bo jest co najmniej pół na pół, że spudłujesz, nawet jak masz A+ quality i niekontestowany rzut. Najpewniejsze są te rzuty, które wynikają z rodzaju rozgrywanej akcji, tj. jeśli specjalnie grasz akcję pod rzut za trzy. W grze jest taki specyficzny moment, kiedy wbiegasz w "swoją pozycję" np. obiegając zasłonę - zawodnik tak jakby zakotwicza płynnym ruchem w pole otrzymując piłkę i wtedy najczęściej się trafia. Do tego dobrze wchodzą rzuty za trzy z boku, czyli najmniejszego dystansu, przy fastbreaku, bo wtedy też zazwyczaj jest to rzut niekontestowany. Trzeci rodzaj rzutów, które uskuteczniam, to te w trakcie fastbreaka, kiedy ja wyprowadzam piłkę, dobiegam do linii rzutu za trzy, puszczam przyspieszenie i tak jakby naturalnie wyhamowuję przy linii rzutów - jeśli mam open look, to często wpada.
Warto też czasem przed rzutem... zamarkować rzut, naciąć kryjącego na wyskok. Jak mnie kryje, ale we w miarę sensownej odległości i nie boję się przechwytu, to zdarzy mi się dwa, trzy razy zamarkować i dopiero wtedy rzucić.
No i oczywiście nie ma sensu rzucać za trzy, jeśli nie stoi się na wprost kosza, tj. np. stoi bokiem czy tyłem, bo to od razu jakieś D czy F wyskakuje. Gdzieś czytałem o tym, że należy zwrócić uwagę na to, która noga zawodnika jest z przodu, ale nie chce mi się wierzyć, żeby to miało jakiekolwiek znaczenie.

Tak jak napisałem na początku, najlepiej wchodzą jednak te rzuty, które wynikają z tego, że gra się właśnie taką akcję. To dzięki tym rzutom zaliczyłem 15 trójek z rzędu bez pudła. No i mam wysokie offensive clutch, więc staram się kończyć każdą kwartę, którą mój zespół kończy w posiadaniu, rzutem za trzy.

Muszę jednak nabyć tego pada, bo jest dużo shooting abilities, których i tak nie kupuję, bo na klawiaturze nie wykorzystam, a chciałbym porzucać jakieś inne rzeczy, jak rzut z dryblingu czy step back.

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 23 Czerwca 2015, 09:30
Ja pierdolę, nie da się zdzierżyć tego MyPlayera. Znowu mi skład przemeblowali. Horford i Asik, z nadmiaru centrów, zostali wypierdoleni do Clippers, przy czym tego drugiego nie żałuję, ale Horford był mistrzem w moim systemie gry. W zamian dostałem Erica Gordona i Al Faruqa Aminu. Fajnie, brakowało mi SG, ale dzięki temu rozwiązaniu w podstawowym składzie zaczął wychodzić Greg Oden, marny center z niską skutecznością (na ławce siedzi Mo Buckets i to jest popierdolone, bo jak wchodzi, to zwykle w 10 minut robi jakieś 7-8 punktów i 5-6 zbiórek). Rozegrałem więc mecz, potem obczaiłem co się właściwie wydarzyło na rynku, przystąpiłem do kolejnego spotkania... patrzę, a tu kurwa w składzie Luis Scola i Gary Neal bodajże. :bag:

Gram zatem teraz w następującym zestawieniu (coś tam mi się chyba na ławce zapomniało, ale nieważne):

PG - ja (Felton, Watson)
SG - Eric Gordon (Gary Neal)
SF - Al Faruq Aminu (Turkoglu)
PF - Luis Scola (Blatche, Booker)
C - Greg Oden (Speights)

Realna pizda nad głową. Gordon i Aminu niby potrafią rzucać za trzy, ale tak naprawdę nie potrafią. Wkurwiłem się zatem i zacząłem grać pick and rolle, to mi się coś zjebało w playach i zniknął mi mój ulubiony pick and roll i nie wiem teraz jak go odnaleźć, bo nie pamiętam nazwy. Gram jakimiś dziadowatymi zagraniami, w ostatnim meczu pobiłem rekord NBA w stealach (Rondo to jest największy marniak, wszystko mu zabieram z łap, pajac się wypierdala o mnie jak zachęcam go do postowania na środku boiska), nahukałem chyba z osiem asyst, no ale okupiłem to siedmioma stratami. Niestety Scola i Oden to kloce i nie da się z nimi grać.

Długo się nie zastanawiałem i pierdolnąłem żądanie trade'a. Ustawiłem na pierwszą opcję Heat (tam jest kosmiczna paka i mają chujowego Chalmersa, którego zjadłbym i wysrał dupą w chwilę), na drugą Lakers (Bryant to Bryant, nie ma dyskusji - a jeszcze mają P. Gasola; na PG esesman Hinrich do zjedzenia i wysrania), na trzecią Warriors (tu chyba źle postąpiłem, bo Curry z Iguodalą ciągną ten zespół jak lokomotywa, a jak przyjdę, to niestety Curry adios, a ja chciałbym pograć razem z nim). Heat nawet przez moment byli zainteresowani, ale nagle zniknęli i tylko Mavericks się mną interesują. Dziwne, bo miażdżę ligę. GM tyle syfu odpierdala, co chwila jakieś trade'y, a ja się nie mogę doprosić wypuszczenia mnie i jeszcze coś bredzą, że kontrolują moją krótkoterminową przyszłość - i niech sobie kontrolują, został mi rok kontraktu i torby mam już spakowane.

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Wtorek, 23 Czerwca 2015, 14:00
i słusznie robisz. niech pizdy wiedzą, że nic nie jest na stałe i za swoje chujowe decyzje muszą ponieść konsekwencje

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 23 Czerwca 2015, 15:55
benek skoro już tak się wkręciłeś, że piszesz epopeję o swoim murzynie z nba2k12, to serio zainwestuj w pada albo np. kup przejściówkę do jakiegoś starego z ps2. w tę grę nie ma sensu grać za pomocą klawiatury.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 23 Czerwca 2015, 18:41
Niestety nie mam żadnego pada, a że obecnie zamieszkałem na swoim i urządzam mieszkanie od podstaw - nie bardzo mam pieniądze na tak "trywialne" (wydawałoby się) wydatki. :(

Niestety mój trade request się przeterminował - Miami, Lakers i Warriors nie zgłosili chęci. Ponowiłem request, tym razem stawiając na Miami, Boston i Memphis. Może tam jakoś pójdzie?

Dzisiaj kolejne dwa spotkania za mną i niestety w obu minimalnie zabrakło do triple double - w jednym dwóch asyst, w drugim trzech przechwytów. Nauczyłem się też, że Deron Williams jest pierdoloną maszyną w tej grze. To tyle z nowości. Napiszę może coś jak się uda wyrwać z Bulls, bo ugrzęzłem w pizdu.

PS. Ten gość wcale nie jest murzynem, tzn. to taki jasny murzyn albo ciemny biały, a nie Jrue Holiday.

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 23 Czerwca 2015, 20:24
Mój center jest murzynem, nie widze sensu innego skurwiela na tej pozycji.

Ja gram troszkę mniej, ciągle poczatek pierwszego sezonu, ciągle około połowy spotkań (jeszcze nie ustawiłem na 12 minutex, dalej 8), ale wpadły już double-double, myslę że jeszcze chwila i wbije się do pierwszego składu z Golden State.
Btw, centrem się gra super, zasłony, zagryweczki, jest aktywny bez piłki.
Nie widzę, w ogole sensu grac pozycjami PF SF SG, bo nieaktywne głównie chodzą i kryją co jest kuresko nudne.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 23 Czerwca 2015, 20:30
Hmm, SG może faktycznie średnio interesujące, dużo biegania (zwłaszcza w defensywie mnie SG wkurwia, bo jako PG kryję ich PG i mogę zaliczać przechwyty, a jako SG to już samo krycie), ale już SF robi dość sporo. Nie wiem jak PF, bo mnie tam raz Thibs wjebał i jedyne co zrobiłem, to inbound pass, a potem mnie natychmiast zmienił, jak zobaczył, że z moimi 45 kilogramami nikogo nie przepchnę. xD

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 23 Czerwca 2015, 20:56
benek187 napisał(a):
Hmm, SG może faktycznie średnio interesujące, dużo biegania (zwłaszcza w defensywie mnie SG wkurwia, bo jako PG kryję ich PG i mogę zaliczać przechwyty, a jako SG to już samo krycie), ale już SF robi dość sporo. Nie wiem jak PF, bo mnie tam raz Thibs wjebał i jedyne co zrobiłem, to inbound pass, a potem mnie natychmiast zmienił, jak zobaczył, że z moimi 45 kilogramami nikogo nie przepchnę. xD

Ja SG robiłem sporo przechwytów, ale przez switche w kryciu, przez to często psuła mi sie ocena, bo switche nie są do końca fajnie zrobione i czasami nagle z dupy się zmienia krycie.
Własnie jak robiłem, to myślałem o PG (ale wkurwiały mnie trójki i bałem się o asysty - że te śmieciuchy będą lepiej wiedziec kiedy rzucać + musiałbym lepiej ogarniać zagrywki) lub C.
Z centrem fajnie w ataku, bo mogę się przepchnąć i poczekać na piłe, ewentualnie zrobić zasłone, zbiec, dostać piłe i wrzucić. W defensywie wiadomo, ciągłe przepychanie, bloki, zbiórki, to mój chleb powszedni.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 25 Czerwca 2015, 06:43
Kolejny mecz, w którym Thibs morduje moje nadzieje. Zacząłem cudownie, bo w pierwszej kwarcie wbiłem Bucks 11 punktów, miałem 5 asyst i 4 przechwyty. Triple double będzie na bank! W połowie czwartej kwarty miałem ponad 30 punktów, 10 asyst i 9 przechwytów i... debil Thibs mnie zdjął do końca meczu. Nie wiem gdzie tu logika, gdzie tu sens. Chyba nigdy nie uda mi się jebnąć tego wyniku.

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 25 Czerwca 2015, 11:50
Ja ściągnąłem sobie mod na sezon 94/95 i jaram się nieziemsko przez klimat gry. Może też coś opiszę

Gdy za dużo zobowiązań dźwiga moja głowa, to słucham sobie UNDY, bo taka nasza rola

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 25 Czerwca 2015, 18:08
No w końcu! Musiałem trafić na Timberwolves, żeby w końcu zaliczyć swoje pierwsze triple double. 22 punkty, 13 asyst, 10 przechwytów, a do tego dołożyłem 5 zbiórek, blok i... 7 strat. No i zagrałem na 73 % FG, także jest klawo. Na konferencji zwrócono mi uwagę, że pewnie nie zdaję sobie jeszcze sprawy, że zrobiłem pierwsze w karierze triple double, na co odrzekłem (xD), że już w trakcie meczu, jak tylko usiadłem na ławce, powiedziałem trenerowi, że fajnie by było, jakby mnie na konferencji o to triple double zapytali. xD

W ogóle coś mi się przestawiło w NBA 2k12. Odinstalowałem Vjoya, ale podejrzewam, że to nie ma związku. Wszystkie sugerowane przyciski w grze przestawiły mi się same z pada na klawiaturę, więc zamiast pokazywać mi np. R1 czy L1, teraz pokazuje mi odpowiedniki klawiaturowe ustawione przeze mnie i bardzo mnie to cieszy, W KOŃCU. Poza tym zmieniły mi się kolory na boisku, nie wiem czemu, ale passing lanes czy sugerowanych ścieżek ruchu nie mam już na zielono, tylko na ciemno niebiesko. Tak samo z moim wskaźnikiem pod zawodnikiem - tym kółkiem zmęczenia, zamiast zielone, jest granatowe. Czy coś pozmieniałem w opcjach czy mi się komp pojebał?

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 25 Czerwca 2015, 18:13
benek187 napisał(a):
No w końcu! Musiałem trafić na Timberwolves, żeby w końcu zaliczyć swoje pierwsze triple double. 22 punkty, 13 asyst, 10 przechwytów, a do tego dołożyłem 5 zbiórek, blok i... 7 strat. No i zagrałem na 73 % FG, także jest klawo. Na konferencji zwrócono mi uwagę, że pewnie nie zdaję sobie jeszcze sprawy, że zrobiłem pierwsze w karierze triple double, na co odrzekłem (xD), że już w trakcie meczu, jak tylko usiadłem na ławce, powiedziałem trenerowi, że fajnie by było, jakby mnie na konferencji o to triple double zapytali. xD

W ogóle coś mi się przestawiło w NBA 2k12. Odinstalowałem Vjoya, ale podejrzewam, że to nie ma związku. Wszystkie sugerowane przyciski w grze przestawiły mi się same z pada na klawiaturę, więc zamiast pokazywać mi np. R1 czy L1, teraz pokazuje mi odpowiedniki klawiaturowe ustawione przeze mnie i bardzo mnie to cieszy, W KOŃCU. Poza tym zmieniły mi się kolory na boisku, nie wiem czemu, ale passing lanes czy sugerowanych ścieżek ruchu nie mam już na zielono, tylko na ciemno niebiesko. Tak samo z moim wskaźnikiem pod zawodnikiem - tym kółkiem zmęczenia, zamiast zielone, jest granatowe. Czy coś pozmieniałem w opcjach czy mi się komp pojebał?

Trener Ci tak specjalnie zrobił.
A tak serio, nie mam pojęcia, na konsoli mam ubogie opcje :(

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 288 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona