Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 24 Sierpnia 2017, 09:47

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Minecraft 
Autor Wiadomość

Banned
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Minecraft
  Wysłano: Niedziela, 19 Grudnia 2010, 17:45
nnm napisał(a):
spoko, później na porządku dziennym będziesz miał złote kilofy, łopaty i miecze. Wtedy tak się tego nie odczuwa

Ja na razie jaram się dwoma kilofami z stali. :lol: Jest jakiś sposób na usprawnienie wydobycia? jakaś automatyzacja, czy coś?

JESTEŚ KURWĄ, ZDECHNIESZ KURWĄ, KURWA, KURWO

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm WWW

Wysłano: Niedziela, 19 Grudnia 2010, 19:01
Jedyne co możesz usprawnić w wydobyciu to budowa kolejek, które później znacznie przyspieszą drogę wgłąb kopalni i z powrotem na górę. ;)
Trzeba mieć farta po prostu. Najwięcej złota i czerwonego proszku jest w miejscach zalanych lawą i w okolicach jakichś podziemnych "wodospadów". Cierpliwości. Najlepiej na początku gry pozwiedzać po prostu kilka okolicznych kopalni. Tam zawsze jest pełno węgla.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Banned
  Wysłano: Niedziela, 19 Grudnia 2010, 19:24
No węgla mam pod dostatkiem akurat. ;)

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 20 Grudnia 2010, 21:14
wyszla nowa wersja beta ale jeszcze nie sprawdzalem

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Banned
  Wysłano: Wtorek, 21 Grudnia 2010, 20:44
Zgubiłem się, skończyły się kilofy i pochodnie. Jebać tę głupią grę.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 23 Grudnia 2010, 03:08
ahahaha
:rotfl:

Ale jej nie usuwaj. Jeszcze wrócisz. Ja też wróciłem po tym jak przypadkiem podpaliłem sobie całą fortecę, a później po odbudowie wpadło kilka wybuchowych zombie, którzy rozjebali mi kilka drogocennych skrzynek wyładowanych po brzegi złotem i żelazem głównie. Złota nic się nie uratowało, bo jakiś bug w grze przy przenoszeniu tego z podłogi pousuwał mi wszystko. :damn:

Ale teraz wróciłem i testuję wspomnianą betę. Dużych zmian nie widać, no. Zombie nadal potrafią cudem znaleźć się w mojej strzeżonej i niedostępnej twierdzy. :/ Na plus, że jest zegarek, więc można kontrolować lepiej momenty wychodzenia i wchodzenia do kopalni. No i widać nazwy przedmiotów po najechaniu. In plus. Tylko kurwa dobra passa się skończyła już dawno i teraz mimo, że zwiedziłem kawał podziemnego świata to więcej wydaję na budowę narzędzi niż przynoszę minerałów. 10 żelaznych kilofów, 8 żelaznych łopat a wracam z ośmioma kostkami żelaza, czterema złota, czterema diamentami i trochę proszku do tego. Żenada.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 23 Grudnia 2010, 03:14
http://www.youtube.com/watch?v=LWPk5zlKAEM&feature=related OSOM

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 27 Grudnia 2010, 08:40
Nie jarają mnie budowle z edytorach i w multi. Największe osiągnięcie zrobić coś samemu bez sztuczek. Patrz typa:
http://www.youtube.com/watch?v=rneu9AHQMR4

Tutaj bardziej, wiadomo, chodzi o bramki logiczne, ale robi wrażenie.

EDIT:
O kurwa, polecam jeszcze trochę pograć i ogarnąć budowę kolejek :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Ale zajebista sprawa. Ta genialna gra staje się jeszcze bardziej genialna ze świadomością, że wsiadasz w kolejkę pod domem i zawozi cię prosto na samo dno kopalni, a później możesz podjechać takim samym tempem na górę i wrócić do domu.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 17 Maja 2011, 20:45
dobra troche nie gralem i teraz wyszedl ten 1.5_01 i sie jaram, bo sa zlote koleje ktore same sie napedzaja i nie trzeba sie pieprzyc z tymi boosterami co raz dzialaja a raz nie.
i jeszcze mi taki zajebisty swiat wygenerowalo no jaram sie.

fb.com/UNNMD

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 17 Maja 2011, 21:29
Podkleje tu bo może kogoś zainteresuje jak mu się Minecraft podobał - wczoraj wyszła nowa gra "Terraria", podobna nieco do Minecraft, tyle że w 2D. Również sandbox, nieograniczone możliwości budowania i kopania, ale rozgrywka nastawiona bardziej na walkę. http://www.terraria.org/ polecam, zagrywam się. 9,99 euro na Steamie.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 19 Maja 2011, 13:04
Nie przemawia do mnie ta Terraria kompletnie. MC > Terraria na zawsze, ale gusta gustami.
Wracając do minecrafta, jak mrowa napisał - nowy update daje w chuj fajnych możliwości, głównie dzięki detector i powered rails(om).
Ja i tak odkrywam teraz drugą młodość gry w multi na zajebistym serwerze 18+, więc nie ma gimberiady, która nie potrafi napisać logicznego zdania. Są zasady, jest hierarchia, wielkie królestwo itd. Piękna sprawa. Mógłbym 24 na dobę uskuteczniać.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 12 Czerwca 2011, 00:33
pogrywam czasami w betę 1.5, kozak gierka. mam pytanie, czy da się ściągnąć jakąś wcześniejszą wersję/mod, w którym ma się nieograniczony zasób materiałów i można sobie pobudować? w sensie bez zabaw w wydobywanie, walki z potworami (czyli tak jak w przeglądarkowym demie, tyle że z możliwością zapisu gry)
Spoiler:

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 12 Czerwca 2011, 13:29
cały czas wydawało mi się, że to jakieś gówno w stylu Tibii i Metina, pełne półmózgich tzw dzieci neo, ale poczytałem trochę o tym i stwierdziłem, że to fajna rzecz. Chciałem sobie to pograć, ale okazało się, że bez akceleratora 3D (a chwilowo takiego nie posiadam, bo jestem tymczasowy zmuszony do używania chujowej grafiki zintegrowanej z płytą główną) gra nie chce śmigać, co wydaje się w chuj dziwne przy jej grafice :lol: z drugiej strony to może dobrze, bo gry sandboxowe, to tak wciągające gówno, że pewnie bym się w jakiegoś nerda zamienił :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 12 Czerwca 2011, 13:46
Chojny, polecam single player commands. Wklepujesz komendy na co chcesz, ile chcesz itd + możliwość latania, zmiany pory dnia/nocy itd..
Jest jeszcze invedit, który umożliwia edycję sejwów i zmianę ekwipunku w nich. Był też jakiś mod, dosyć popularny, który pozwalał na bezpośrednie dodawanie z poziomu inwentarza dowolnych rzeczy w dowolnych ilościach. Bardzo wygodny, ale nie korzystałem i nie pamiętam nazwy.

1.7 wychodzi po targach E3. Ma być bardzo mocny update, a ja jeszcze nie grałem za wiele w 1.6, bo grałem na serwerze z 1.5.

r'm'b wbrew pozorom to dosyć wymagająca gra. Dziwię się, że u mnie w ogóle płynnie działa, a czytam jakie ludzie mają problemy na nowych komputerach. Ale to może być kwestia windowsa, bo ja jadę na starym xp-ku, a problemy ludzie mają na 7 zazwyczaj.

W ogóle się wkurwiłem, bo wspominany serwer, 18+ musimy zamknąć (choćby tymczasowo) bo są problemy z hajsem. :cry:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 14 Sierpnia 2011, 22:32
Gra ktoś jeszcze ? Ja wróciłem po przerwie bodajże z wersji 1,4 i zmiana tekstur, automatyzacja kolejki, dodanie tłoków oraz tych ślimaków robi wrażenie, podoba mi się ta 1,7. Jakby ktoś byłby chętny to można trochę pograć przez hamachi, bo nie dysponuje oryginałem

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Niedziela, 14 Sierpnia 2011, 22:43
Ja gralem na serwerze Gamefreedom i jednak wole the sims do budowania domow, he he.

DVKJ?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 15 Sierpnia 2011, 10:40
no mi się udało odpalić w końcu tą grę, trochę szkoda, że od 1.6 boostery nie działają, w sumie też bym jakieś multi pograł chętnie

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 15 Sierpnia 2011, 11:39
Ja mogę pyknąć, tylko jest jeden problem ktoś musi postawić serwa. Mi to nawet na singlu tnie, myślę że przyczyną jest słaba karta graficzna, także jeśli ktoś postawi serwer na hamachi dajcie znać na pw

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 15 Sierpnia 2011, 16:12
no ja mam ten sam problem właśnie :(

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 18 Sierpnia 2011, 06:41
@r'm'b: To, że notch zlikwidował boostery jest na wielki +. To był tylko bug, a te nowe szyny są świetne i niezawodne. Zresztą co innego można zrobić ze złota? Od 1.5 czy wcześniej zalegało mi go sporo bo nie było dla niego zastosowania.

Dawno nie grałem, ale jaram się, że są już te pistony. Można sobie fajnie życie komplikować nimi, ale jaki piękny efekt to daje.

Grałem kiedyś na serwerze mcrp.pl ale admin musiał odejść. Po dłuższej przerwie widzę, że serwer wrócił i wygląda zupełnie inaczej, ale zasada 18+ została zachowana, więc nie ma tam gimbusów.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona