Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 23 Października 2017, 14:11

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2286 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115  Następna strona
League of Legends 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: League of Legends
  Wysłano: Niedziela, 27 Marca 2016, 21:28
Dostałem w końcu tego bana za chat, skończył się i nie dostaje tych kluczy i skrzynek bo coś tam za zachowanie. Jeb sie rito

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 27 Marca 2016, 21:42
Groszku napisał(a):
Dostałem w końcu tego bana za chat, skończył się i nie dostaje tych kluczy i skrzynek bo coś tam za zachowanie. Jeb sie rito

To na chuj flejmujesz? To tylko gra, a jak ktoś cię wkurwia to mute i po problemie

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 5 Kwietnia 2016, 23:13
taric w końcu dostanie reworka
Spoiler:

wszystkie nowe skille spoko oprócz stuna, poprzedni byl lepszy

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 4 Czerwca 2016, 20:12
gra ktos w to jeszcze na smiesznym eune na gold/plat?

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 4 Czerwca 2016, 20:26
wstyd sie przyznać ale ta

Kadłub napisał(a):
Dlatego to forum zmierzam ku końcowi.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 4 Czerwca 2016, 21:37
Ja grałem w miare regularnie ale jak powiedzieli ze solo q nigdy nie wróci to i ja nie mam zamiaru wracać

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 10 Czerwca 2016, 04:59
od zawsze byłem przekonany, że między srebrem a platyną nie ma praktycznie żadnej różnicy skillowej i to w jakiej lidze się znajdujesz jest sprawą losową, ale przed chwilą z nudów włączyłem sobie to https://www.youtube.com/watch?v=-XFBBf0Pwu4 i ja pierdole, DIAMENTY odpierdalają takie rzeczy, że gdybym był z nimi w drużynie to chyba wyszedłbym z siebie :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 10 Czerwca 2016, 06:17
Przecież ten brudas nawet przerwa na Blitza na midzide

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 10 Czerwca 2016, 10:29
Ale ten nervarien jest marny, nie mogę go słuchać.

Poziom, oczywiście, spadł drastycznie w ciągu 3 sezonów, diament teraz nic nie znaczy.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 10 Czerwca 2016, 11:04
Pierdolenie, jak jesteś silverem to zasługujesz na silver i tyle. W 4 sezonie u mnie D1 był grany, teraz w D5 się męczę, imo poziom jest wyższy(zapewne najbardziej to widać na poziomie master+ na EUW), problemem jest plaga boostowanych kont(najwięcej z okolicach 5 dywizji czyli D5,P5,G5). To że jakiś silverek sobie ogląda i mówi, że by lepiej zagrał i jest lepszy, to nie znaczy że zasługuje na diament. Bo oprócz mechaniki w tej grze liczy się w chuj więcej rzeczy takich jak robienie presji na mapie, map awarness, kontrola fal, objectivów itd.
A blitz na midze mocna postać, polecam pooglądać jedynego prawilnego polskiego streamera Overpowa(Ex-LCS), który rozpierdala blitzem na midze na poziomie master/challenger na EUW

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Piątek, 10 Czerwca 2016, 11:27
No właśnie mówiłem, że na niego nerva przegrał, ale over strasznie pajacuje na tym strimku

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 10 Czerwca 2016, 11:40
koniec wyjaśnił silver - plat mechanicznie podobnie w większości postaci, no ale różnica taka że silvery goldy grają tylko deathmatch biegają po mapie za gościem ze 100hp, żeby paść w 3 i 10000 innych chujowych decyzji

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 10 Czerwca 2016, 12:00
No przegrać na tego Blitza to żaden wstyd bo z tym protobeltem naprawdę ma naprawdę mocne dmg(nawet na jakimś lanie go ostatnio 2 razy wyciągnął i 2 razy win), a pajacerki na streamie wcale dużo nie ma(ludzie mówią, że pajacuje pickami, ale jakimś cuden jego non meta picki działają), z tym że czatu lepiej nie czytać.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 10 Czerwca 2016, 14:18
ale o czym wy pierdolicie, ja wlasnie mialem na mysli glownie takie rzeczy jak map control, map awarness itd, obejrzalem w nocy z nudo ten mecz do konca i o ile mechanicznie bylo niezle (blitz kilka fajnych grabow, kha zix calkiem ogarniety) to to co oni odkurwiali nadawalo sie do co najwyzej mocnego brazu, 50 minuta, jedna druzyna robi najbardziej obvious barona w historii tej gry, a enemy jungler gragas biegal sobie po bocie, dwie druzyny byly przy smoku, poszly 2 smajty, a smoka dobil chyba teemo, nikt w tej grze nie kupil pinka, top i mid puszowaly zupelnie bez wizji, teemo fejs czekowal wszystko, czerwonym puszowal sie bot i top, a niebiescy przez 10 min za wszelka cene chcieli wejsc midem (przez co prawie przegrali gierke) i pewne miliard innych rzeczy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 10 Czerwca 2016, 15:54
Nie oglądałem tej gierki, może jakieś zboostowane zwierzęta grały na tilcie ale gwarantuję Ci, że jak dasz typowi z golda/silvera pograć na koncie z diamentu to bardzo szybko spadnie do swojego poziomu. To samo na odwrót, jestem tylko d5 a gdy wbijam na swoje 2 konto kilka dywizji niżej to wszystko stompuję.

tl;dr po jednym chujowym meczu nie da się powiedzieć jaki poziom jest na danym elo

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 24 Grudnia 2016, 12:08
Fredo1 napisał(a):
Ja grałem w miare regularnie ale jak powiedzieli ze solo q nigdy nie wróci to i ja nie mam zamiaru wracać

wróciło, gra się spoko

jak ma ktoś sprzedać konto euw/eune posiadające kilka stron runek i z 70+ champów (top/jungle) z mailem oraz mmr gold+ (może być unranked, tylko żebym nie zaczynał z silvera 5 po placementach 10:0 bo tyle czasu nie chcę tracić ze zwierzętami) to pw

autofill to najgorsza rzecz jaką wymyślili, to już lepszy był pick order, a nie błaganie o to, żeby ktoś wziął tego suppa od ciebie

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Stycznia 2017, 14:06
Interesuje się ktoś profesjonalną sceną ? Polski Team Kinguin dostał się wczoraj do Challenger Series po wygranej z NERV i obecnie na scenie mamy 9 naszych graczy(z czego 2 zeszłorocznych półfinalistów Worldsów ofc).

Cieszy fakt, że Hatchy stworzył team z najlepszych dostępnych zawodników, bez żadnych Kubonów i Overpowów(sub) którym został tylko hype a najlepszy czas mają za sobą. Widać że podchodzi do tego profesjonalnie i na pewno przygotuje graczy jak najlepiej, nie powtórzy się sytuacja z iHG.

We wczorajszych meczach NERV w early potrafił zdobyć lekką przewagę, ale gubili się w grze macro i posiadanie mocnych zawodników(Ruin TOP1 challenger na EUW, 2 zawodników którzy będą grali w tym roku w LCS :lol: ) nie wystarczyło.

Icebeasto MVP, świetnie teamfighty i dużo większy wpływ na grę niż hypowany Ruin przez którego był counterpickowany, do tego Ryze Sebka był świetny. Spory potencjał.

Obecnie nie mam czasu na gre, ale czasami zerknę na poczynania Kinguin w CS, gdzie w tym roku jest sporo mocnych graczy.

Swoją drogą co to za zjebane zasady panują w kwalifikacjach do CS, że w "preelimkach" są mecze BO3 a w bezpośredniej walce w grupach o dostanie się już tylko BO1. Do tego mogą tam grać zawodnicy z LCS + możliwość sprzedania slotu :lol:
Przecież to zabija rozwój graczy.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 17 Stycznia 2017, 02:21
no dokładnie

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 17 Stycznia 2017, 12:46
ta gra jest takim gownem, zwlaszcza na low elo, ze kurwa pozostaje tylko ogladac lck itp

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Wtorek, 17 Stycznia 2017, 13:21
Co masz na myśli mówiąc low elo? Jak siedzisz teraz w brązie i myślisz, ze wyjdziesz do powiedzmy platyny i będzie lepiej to mam dla Ciebie złą informacje: prawie nic się nie zmieni i dalej będziesz się wkurwiał, bo mentalność graczy będzie taka sama a co najwyżej ich umiejętności mechaniczne itp. będą lepsze.

Sam już nie gram, na jesień jeszcze jakieś aramy głównie pykałem i może do takiego casualowego grania ze znajomymi jeszcze kiedyś wrócę, ale do normalnego już nie. Prawda jest taka, że by grać dobrze trzeba jednak grać regularnie i poświęcać sporo czasu.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2286 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115  Następna strona