Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 14 Sierpnia 2018, 11:40

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 368 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
Konsole 
Autor Wiadomość

Banned
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Konsole
  Wysłano: Sobota, 5 Marca 2016, 19:04
Beka kurwa, ps4 w subskrypcji dostaje jakieś gówno gry po 5 zł, a xbox one dostaje : borderlands,supreme commandera 2,sherlocka holmesa i lords of the fallen

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Sobota, 5 Marca 2016, 19:30
ja odkąd mam ps4 nie wiem czy oferta plusa mnie bardziej śmieszy czy żenuje. Zapłaciłem im haracz za grę online, ale jak mają dawać takie gówno to mogliby przestać dawać cokolwiek, przynajmniej by mnie nie wkurwiało co miesiąc czytanie o nowej ofercie. Z drugiej strony za te pieniądze niech sobie kurwa zatrudnią kogoś kto zrobi porządek z serwerami bo to jak one działają to jest już kpina. Miałem Xbox One i gdyby MS nie dał dupy z wydajnością i na starcie wyjebał kinecta a hajs zainwestował w lepsze parametry nawet bym na sony nie splunął. Ale sami są sobie winni tymi pomysłami o koniecznością bycia online raz na 24h (jakby i tak nie były konsole podłączone cały czas do sieci czy normalnie czy w trybie spoczynku) albo kamera sprawdzająca kto gra na konsoli i czy wszyscy grający kupili grę. Przykre jest to że jeżeli DX będzie dalej zamkniętym systemem sony może osrać wszystko a i tak wygrają tę generację...

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Sobota, 5 Marca 2016, 19:38
Lidwin napisał(a):
j. Ale sami są sobie winni tymi pomysłami o koniecznością bycia online raz na 24h (jakby i tak nie były konsole podłączone cały czas do sieci czy normalnie czy w trybie spoczynku) albo kamera sprawdzająca kto gra na konsoli i czy wszyscy grający kupili grę. Przykre jest to że jeżeli DX będzie dalej zamkniętym systemem sony może osrać wszystko a i tak wygrają tę generację...

Cooo ? xD
Jaka kamera sprawdzająca ocb

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 5 Marca 2016, 20:07
A wykrywanie twarzy nie było można wyłączyć odczepiając kinecta,który w sumie do niczego się nie przydawał?

Tu masz książę trochę o tym https://youtu.be/Z4iU_pxbSsA?t=14m9s

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Sobota, 5 Marca 2016, 20:11
na ps3 na początku było w chuj fajnych gier w plusie, kiełbasa promocyjna chwyciła
potem na 4 wymusili i ludzie jakoś lżej do tego podeszli bo myśleli że dalej nie takie złe gry będą dostawać w ramach tego
a wyszło jak wyszło

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 5 Marca 2016, 21:28
Książę Goldszus napisał(a):
Lidwin napisał(a):
j. Ale sami są sobie winni tymi pomysłami o koniecznością bycia online raz na 24h (jakby i tak nie były konsole podłączone cały czas do sieci czy normalnie czy w trybie spoczynku) albo kamera sprawdzająca kto gra na konsoli i czy wszyscy grający kupili grę. Przykre jest to że jeżeli DX będzie dalej zamkniętym systemem sony może osrać wszystko a i tak wygrają tę generację...

Cooo ? xD
Jaka kamera sprawdzająca ocb

MS miał pomysł że jeżeli kinect wyczyta że kolega nie ma kupionej gry grając z tobą, nie mogłeś z nim razem grać na jednej kanapie. Poszukaj sobie pomysły MS na XO przed premierą :lol:

Powrót do góry
FEJM

Post Re: konsole
  Wysłano: Sobota, 5 Marca 2016, 21:38
stockwell napisał(a):
Próbują nakłonić Segę do wyprodukowania Dreamcasta 2.

http://www.projectdream.co/#

http://www.ppe.pl/news/41653/sega-nie-m ... sta-2.html

Jarałbym się straszliwie gdybym mógł zagrać w Shenmue 3... Sega nie mówi nie, więc jest szansa, szczególnie, że w dobie kickstarterów być może ten producent mający się świetnie w kraju kwitnącej wiśni (gdzie wciąż ludzie wydają hajs na to by pograć na automatach, w dużej mierze wyprodukowanych przez Segę) powróci na światowy rynek? Co myślicie? Miał ktoś kiedyś tą świetną platformę?

http://www.pssite.com/news/48236/shenmu ... czona.html

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Piątek, 11 Marca 2016, 21:33
Siemka, przymierzam się do zakupu pierwszej konsoli, peawdopodobnie bedzie to PS4 i zastanawiam sie kiedy najlepiej ja kupic. Nie spieszy mi sie, dlatego mysle o okresie wielkanocy, albo gwiazdki, czy w tym pierwszym tez zdarzaly sie dotad takie promocje jak np. w biedronce? I jak myslicie, jak moze spasc cena konsoli do konca roku?

Powrót do góry
FEJM

Wysłano: Piątek, 11 Marca 2016, 22:27
wątpie żeby cena czystej konsoli spadła poniżej obecnego 1,3k

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: środa, 23 Marca 2016, 10:45
mam xbox one i mieszkam w Niemczech. Coś jest zjebane z serwerami 2k w tymże kraju i nie moge grać online. W polszy wszystko mi działało. Ktoś wie jak ogarnąc te servery VPN na xbox one ?

sprawdź mój soundcloud, nie pożałujesz - https://soundcloud.com/ziemovit

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Kwietnia 2016, 07:53
Lidwin napisał(a):
ja odkąd mam ps4 nie wiem czy oferta plusa mnie bardziej śmieszy czy żenuje. Zapłaciłem im haracz za grę online, ale jak mają dawać takie gówno to mogliby przestać dawać cokolwiek, przynajmniej by mnie nie wkurwiało co miesiąc czytanie o nowej ofercie. Z drugiej strony za te pieniądze niech sobie kurwa zatrudnią kogoś kto zrobi porządek z serwerami bo to jak one działają to jest już kpina. Miałem Xbox One i gdyby MS nie dał dupy z wydajnością i na starcie wyjebał kinecta a hajs zainwestował w lepsze parametry nawet bym na sony nie splunął. Ale sami są sobie winni tymi pomysłami o koniecznością bycia online raz na 24h (jakby i tak nie były konsole podłączone cały czas do sieci czy normalnie czy w trybie spoczynku) albo kamera sprawdzająca kto gra na konsoli i czy wszyscy grający kupili grę. Przykre jest to że jeżeli DX będzie dalej zamkniętym systemem sony może osrać wszystko a i tak wygrają tę generację...

x2

Tylko,ze mnie śmieszy czy żenuje ,tylko wkurwia.

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Czwartek, 28 Kwietnia 2016, 02:09
kurwa odpaliłem xboxa po kilku miechach nie używania i to jak on głośna działa to jest jakiś kurwa dowcip, jak kurwa helikopter jebany

E; w ps+ Tropico 5 na PS4 więc chyba pierwszy raz skorzystam z gry, którą warto mieć ( no może jeszcze kiedyś demko MGS było coś warte )

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 14 Lipca 2016, 16:26
Zakupiłem wlasnie za darmo Atari Jaguar bez padów i gier oraz GameCube z dwoma padami i Mario Kart. Łącznie za 130 zł. Dzięki Ci Warszawo za twe Chojne dary :hardasfuck:

[list=]ye[/list][color=#404000]ye[/color]

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 14 Lipca 2016, 19:57
Props za deal ye ye.
Nintendo zapowiedziało mniejszą wersje NESA- NES Classic Edition. Ma być mniejsza od swojego pierwowzoru oraz ma mieć zainstalowane 30 gier. Cena to 60 dolarów. Osobiście mnie ciekawi czy będzie można wgrać w jakiś sposób gry do konsoli. Niby 30 gier spoko jak za taką cenę, ale mogli by dać wejście na dyskietki. Ponadto, ma obsługiwać pady classic od wii

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Czwartek, 14 Lipca 2016, 20:26
Pozdrawiam ludzi ktorzy odpala te gry na tv 40+ cali

Czy wymiana dysku w ps4 na 7200 przyspieszy czas ladowan czy nie ma na to szans?
Przeczytalem gdzies ze dyski o predkosci 7200 moga nie dzialac z ps4 prawda to czy mozna bez obaw kupowac?

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Lipca 2016, 02:13
Must play na xbox360? Mam jakiegos wiedzmina 2, nba 2k13, jakies tekkeny i soulcalibur. Co jeszcze wartego ogrania?

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Lipca 2016, 03:10
@up Fable 2, Red Dead Redemption, Lost Odyssey, Bayonetta, Fight Night Champion i może Forza 4, o ile lubisz szybką jazdę. Aha, jeszcze jakieś Gearsy są warte ogrania.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Lipca 2016, 17:35
HALO REACH

sprawdź mój soundcloud, nie pożałujesz - https://soundcloud.com/ziemovit

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 16 Lipca 2016, 08:32
sydemon napisał(a):
Props za deal ye ye.
Nintendo zapowiedziało mniejszą wersje NESA- NES Classic Edition. Ma być mniejsza od swojego pierwowzoru oraz ma mieć zainstalowane 30 gier. Cena to 60 dolarów. Osobiście mnie ciekawi czy będzie można wgrać w jakiś sposób gry do konsoli. Niby 30 gier spoko jak za taką cenę, ale mogli by dać wejście na dyskietki. Ponadto, ma obsługiwać pady classic od wii

Dzięki ziomus Pozdro dla Ciebie!
Ktoś tam niżej wpisał jak grać na na dużych telewizorach. No to z reguły chujnia jest i obraz słaby, najlepsze stare telewizory CRT, który jak czytam na polskich retro stronach sa coraz droższe. Kto by sie spodziewał w 2006, ze za 10 lat stare konsole, telewizory, kasety vhs/magnetofonowe beda cokolwiek warte :)

[list=]ye[/list][color=#404000]ye[/color]

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 16 Lipca 2016, 10:29
a ja dziś mam zamiar kupić nintendo wii u tylko jeszcze sie bije z myślami czy przepierdolić 1350 jest warto. Po testach mario tennis i mario kart w media markcie spodobało mi się jak graliśmy z kuzynem...Ma ktoś i mi powie że NI CHUJA NIE WARTO?

Spoiler:

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 368 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona