Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 21 Listopada 2017, 13:06

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 354 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona
Konsole 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Konsole
  Wysłano: Wtorek, 26 Lipca 2005, 11:34
no wlasnie, lubicie konsole?,macie konsole? jak tak to w co gracie? ktora uwazacie za najlepsza?

ja posiadam Xbox'a i jestem zadowolony.
gier mam tylko 4 : NBA ESPN 2k3 (z sezonu 2003), Medal'a, Fife'03 i Swat'a.

konsola to wg mnie dobra rzecz, bo mozana sobie zagrac (no to wiadomo :lol: ) ale nie tracac miejsca na dysku komputera (wiecej miejsca na mp3 :wink: ).

ciekawe jaki bedzie ten nowy Xbox360, pewnie bedzie bardzooooo drogi.

Powrót do góry

Post Re: konsole
  Wysłano: Wtorek, 26 Lipca 2005, 17:26
ja mam Gamecube i SNES'a. GC bardzo przyjemne przez takie gry jak The Legend of Zelda: The Windwaker, MGS: The Twin Snakes, serie gier z mario, no i oczywiście Tony Hawk'i. Na snesa to wiadomo, że mario, zeldy i wszystkie inne charakterystyczne postacie nintendo (o, np kirby). Poza tym też megamany. Nie ma co SNES rządzi jeśli chodzi o konsole. A teraz się napaliłem na PSP ... to musi być handlheld kurde... no ale to tylko marzenia, bo kupić sobie nie kupie bo za drogie.

Powrót do góry
Zobacz profil numer skype WWW
アドミン

Wysłano: Wtorek, 26 Lipca 2005, 17:30
Gamboy (ten stary, czarno-biały, tyle że pomniejszony)

gry: Wario ! zajebista była. wogóle postać Wario jest świetna:) pamiętam że tez mnie pokemony wciągneły :oops:

Playstation też miałem.

gry: THPS2!!! Tekken!!! te dwie gry, i do szczęścia mi więcej nie potrzeba 8) :lol:

pozdro

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na myspace profil na discogs profil na lastfm WWW

Wysłano: Wtorek, 26 Lipca 2005, 20:40
mam ps2, kiedys mialem ps1.
fajna rzecz, gier mam duzo chyba, choc w wiekszosci ripy na cd. ale najbardziej wkurza mnie to, ze zgubila mi sie gdzies z 5 miesiecy temu plyta z pro evolution soccer 4 :evil: . trudno, gram w tekkena 5, nba street v3, jeszcze ostatni boss mi zostal w metal gear solid 3, jakis czas temu gralem tylko w nba live 2005. czekam teraz na nba 06 (poszukajcie w necie, nba, ale od sony, ma byc kariera jednym zawodnikiem, trzeba grac na obozach, brac udzial w drafcie, walczyc o miejsce w skladzie, sluchac sie agenta, itp. jaram sie na sama mysl). jeszcze ma byc tak gra o ecko, chyba chodzi o grafiti, gdzie glos ma podlozyc talib kweli. ea robi ojca chrzestnego, jeszcze robi sie (choc nie wiem czy na ps2) scarface.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 26 Lipca 2005, 20:50
Cytuj:
Gamboy (ten stary, czarno-biały, tyle że pomniejszony)

ja kiedyś miałem ten taki duuuży czarno biały, tą cegiełke taką. W zelde grałem :P

a jeszcze o snesa:

www.cherryroms.com

dużo romów ;] można sobie pograć na kompie. ale joybadem na orginalnym snesie dużo lepiej.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 27 Lipca 2005, 21:30
JA mam Gameboya Advance i Xboxa

Mam na nich duzo gier same piraty :twisted: ostatnio gram w Splinter Cella i Fife Streets a na Gejm Boju tne w w Castelvanie

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 1 Sierpnia 2005, 10:00
Ja mam Plejstacje pierwsza i druga, z obu jestem zadowolony, no a niedlugo postaram sie zdobyc 360 bo nie liczy sie firma tylko gry na dany sprzet. Gier mam tylko kilka bo kupuje oryginaly, a ostatnio mi sie troche z kaska pogorszylo...

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Banned
  Wysłano: Niedziela, 14 Sierpnia 2005, 15:11
też mam gc i snesa, dla mnie nintendo jest szefem tego biznesu ich gry to są GRY a nie. mialem tez ps2 i sprzedalem bez zalu a gc bym nie oddal nigdy.

w tym roku premiera xbox 360, pewnie bedzie fajny aja i tak czekam na revolution nintendo, ewentualnie ps3, ale te gry co pokazali na e3 to są fejki chyba, jak będą TAK wyglądać to nie wiem

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 15 Sierpnia 2005, 19:24
w tym roku jeszcze nie wyjdzie X-Box 360 w przyszłym dopiero już trzeba powoli kase odkładać na PS 3 je pewnie kupie bo na Xa mniej gier wychodzi

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 15 Sierpnia 2005, 20:00
wlasnie microsoft placi teraz tym znanym firmom, zeby robili gry na xboxa 360. ale widzialem juz pare trailerow (z jakiegos rpg i z dead or alive) i jakos mnie nie zachwycilo. ps3 widzialem screeny z paru gier i ojaaaaaaaaa. no ale podobno to bylo puszczane z komputerow. zreszta tak jak xbox 360. nientendo jeszcze nic nie pokazalo. a widzieliscie ta nowa mala konsole nintendo? nie wiem jak sie nazywa (nintendo ds?), ale ostro zajaralem sie kontrolerem, to taki jakby rysik. w tym nowym nintendo tez slyszalem, ze bedzie jakis fajny kontroler.
jestem znawca bo przeczytalem neo+.

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Poniedziałek, 15 Sierpnia 2005, 21:09
no nintendo ds ma jeden ekran dotykowy mozesz sterowac palcem czym chcesz a ten rysik to stylus sie nazywa fajne sa niektore pomysly ale technologicznie do sony psp to nie ma szans wiec znow nintendo musialo zrobic konsole dla freakow ale ja juz sie powoli buntuje bo kilka gier i koniec [tak jakbymn mial hajs na wiele]
nie wierzcie w trailery gier na ps3 poki co.
to niemozliwe

jestem taki madry bo czytam psxextreme:)

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 15 Sierpnia 2005, 21:45
nintendo nigdy nie było lepsze od sony pod wzlędem technicznym. ale miało pomysły. i miało klasyki tj. mario, zelda. Poza tym nie tylko same koncsole były pomysłowe, ale też gry: no takie wario ware inc. rozwala. poschizowana gierka. a o nowym paper mario na cube'a nie mówie, skręcałem się ze śmiechu. Pomysł+klasyk w nowym wcieleniu+dawka humoru to najlepsza broń big N ;]

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 16 Sierpnia 2005, 09:27
No ja niestety nigdy nie mialem zadnej konsolki, poprostu nigdy nie mialem nań pieniędzy. Ostatnio sie zajarałem PSP ale to cholerstwo jest drogie jak sam skurwysyn, Pozostaje jeszcze Nokia N-Gage, to masz telefon plus konsolka w jednym.

Ktos z Was moze mial ?????

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Banned
  Wysłano: Wtorek, 16 Sierpnia 2005, 11:27
kozik napisał(a):
nintendo nigdy nie było lepsze od sony pod wzlędem technicznym.

bylo :)
n64 >>>>> psone

a ta sama generacja niby co z tego ze 64 i 32 ale okres ten sam:P

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 16 Sierpnia 2005, 15:17
ngage nie oplaca sie, nokia ma zrobic z tego platforme do gier na nowych komorkach (jak java). zreszta i tak te z dupy jest ten caly ngage.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 18 Sierpnia 2005, 18:28
mam xbox no i kurde nic innego nie chce, zadne ps2, no ale takie halo2 to mi troche czasu zabralo, cudowny conker z najlepszym humorem ( pozdro crook:)) seria nba street, tony hawki, oddworld strangers wrath, soul calibur dwojeczka, duzo tego jest, myslalem, ze tylko ja i krukz gramy na konsolach haha

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 18 Listopada 2005, 00:21
ja mam Gamecube , dobra rzecz ostatnio zagrywam sie wieczorami w
Resident Evil , mam jeszcze w zanadrzu zelde , a ostatnio ukonczylem
Tonego Hawka Undeground.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Sobota, 19 Listopada 2005, 20:56
A ja mam oldschoolowego Pegasusa :D Raz na ruski rok pierdolnę sobie w coś (Contra, Gol, Green Baret - to były gierki :D A parę lat temu od znajomego pożyczyłem gierkę gdzie popierdalało się w piłkę nożną i były prawdziwe squady z Japonii!!), dawniej było lepiej, bo nie miałem kompa - teraz lekko zaniebydwuje swojego Pegaza :D

Powrót do góry
Zobacz profil profil na myspace profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 20 Listopada 2005, 13:02
a propos gier na pegazusa - graliście w gre Battle City (NES) (albo jak kto woli Tank (na pegazusie)), gdzie się czołgami jeździło i napieprzało w przeciwników i trzeba było bronić "orzełka" a dodatkowymi utrudnieniami byly różne rodzaje terenu? (woda, ślizgawka, cegły itp). ja się strasznie w to wkręcałem zawsze. mam na emulatorze i się jaram xD jeszcze nie wiedziałem, że to namco wyprodukowało i wyszło w 1985 roku

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

wersja 2 player wymiatała :D

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 20 Listopada 2005, 14:15
W Tanka chyba każdy posiadacz pegaza grał ;) Klasyk w formie czystej. Z ojcem kiedyś się ciągle grało. W Contrę kiedyś mocno napierdalałem, ale prawdę mówiąc trochę trudno było przejść grę z 3-ma live'ami (podstawowa wersja), dlatego miałem kartidż z wersją gdzie możesz sobie liczbę live'ów wybrać ;) Była też ciekawa gra, już nie pamiętam jak się nazywa, ale karate wyprodukowane przez Konami (1989 rok z tego co pamiętam).

Powrót do góry
Zobacz profil profil na myspace profil na lastfm
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 354 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona