Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 25 Listopada 2017, 08:34

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
METAL GEAR SOLID 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: METAL GEAR SOLID
  Wysłano: Czwartek, 3 Listopada 2016, 15:16
Hm, ja się starałem właśnie rozkminić na głos tą kwestię na swoim przykładzie, możliwe że wyszło mi jakoś nieczytelnie. Jedynka jest jako całość poważna i ze spiętymi pośladami napisana, co prawda są kurwa jacyś telepaci, drażliwe jelito, tudzież kurwa voodoo kruki i megarobot, ale no jest to poważnie podane i ja w podstawówce tą powagę łapałem i bardzo cenię (chociaż jak ostatnio po latach przechodziłem to bywało przegięcie pały, ale to nie wiem czy patrzyłem innym sobą, czy jak).

Powrót do góry

Post Re: METAL GEAR MEDIOCRE
  Wysłano: Wtorek, 20 Grudnia 2016, 14:11
nie mogłem się zebrać, żeby to napisać, ale przeszedłem metal gear solid 4: guns of the patriots i to nie jest dobra gra

w moim odczuciu cały współczesny wątek historii metal gear solid jest do spuszczenia w śmietniku - wiem, że te słowa mogą brzmieć jak przesada, ale najciekawsze jest to, że nią nie są! jak napisał kiedyś grzech gorzała

wiem, że niektóre z nich mają kultowy status i 9.7 na metacritic, ale to niestety niczego nie zmienia, jestem wrażliwy na piękno i takie pierdolenie i niestety koniec końców metal gear solid to dla mnie zawód

a zaczynało się tak pięknie w ubiegłym roku, kiedy włączyłem ground zeroes i kiedy przedstawiono mi skullface'a przy akompaniamencie rewolucyjnej piosenki joan baez, pomyślałem "chryste, co to jest za gra" i że być może spełniło się marzenie, które współdzielę z tomaszem z nieznośnej lekkości bytu i nareszcie nadeszło królestwo boże na ziemi
niestety ta obietnica nie została nigdy spełniona i cała seria była całkowicie różna niż ta kojarząca się z automatami do gry czołówką - nic lepszego niż niż ta zapowiedź nie dostałem i dlatego jest to nieustający ciąg rozczarowań

liczyłem na uberżołnierza na czele elitarnej jednostki rzucającego wyzwanie potęgom świata w skomplikowanej rozgrywce politycznej, a dostałem niezliczone godziny jakiegoś pierdolenia o telepatii, drażliwym jelicie, jednej megaorganizacji rządzącej światem, drugiej megaorganizacji rządzącej światem, superkomputerach rządzących światem i przenikających wszystko nanomaszynach, hideo kojima napełnił gównem swój pieprzony bidon

wiadomo że gra wideo to upośledzona kuzynka filmu, ale liczyłem na solidny (hehe) sensacyjniak szpiegowski łamane na akcję z black sitem cia i świetnie napisanym powracającym villainem, a jedynym takim był ten zjeb pierdolony vamp (i revolver ocelot, którego nawet nie wiadomo jak traktować)

szkoda że zabrakło kogoś kto przejrzałby draft tego gówna i powiedział "hideo, to jebnie", bo oprócz znakomitego snake eatera, świetnego ground zeroes i phantom paina - który płynie jak pierdolony statek, gdy już się zaakceptuje że ta cała fabuła jest bez sensu - to ta seria to garść scen z peace walkera (wyjątkowo spójnego fabularnie) i kilka z nowożytnej serii

a reszta nie jest milczeniem, tylko gównem, z upośledzonym koleżką która powtarza wszystko co usłyszy ("wszystko co usłyszy?"), chujowymi dialogami, chujową fabułą i innymi rzeczami przy których czujemy najgorszy rodzaj wstydu - wstyd istnienia - bo tej gry nie pisał dorosły i zdrowy na umyśle człowiek

nie powinno się grać w stare gry, a może i nie powinno się grać w gry wcale

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Piątek, 23 Grudnia 2016, 14:27
Przeczytałem, szanuję, opowiem o tym mamie, żem to czytoł pan Fusion. A ona pewnie pomyśli se "Wuff, Wuff! Co tam kurwo szczekasz?", ale pewnie powie coś innego, bo jest miłą kobietą w większości przypadków.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 5 Stycznia 2017, 11:35
za bardzo się starasz ziomek

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14