Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 19 Grudnia 2018, 12:15

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
gta:sa 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: gta:sa
  Wysłano: Sobota, 4 Października 2008, 13:48
a jest jakieś pilotowanie małych pojazdów na czas?

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2009, 22:12
Imho najlepsza czesc serii GTA.Wprowadza wiele nowego i w dodatku jest dosc dluga.Moze to przez te 'ziomalskie klimaty' podpasowala mi najbardziej,ale wole czarnego CJ'a ,niz bialego ROSJANINA.
Przeszedlem 2 razy na konsoli i 2 na pc.I nadal pogrywam z nudow ^^

DVKJ?

Powrót do góry
admin

Wysłano: Piątek, 23 Stycznia 2009, 17:18
Vice City > San Andreas, tyle mam do powiedzenia. Chodzi przede wszystkim o klimat, jakby Vice City troche bardziej rozbudowane było, to mielibyśmy grę wszechczasów ;)

People you grew up with, layin in a coffin

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg numer komunikatora tlen profil na lastfm WWW

Wysłano: Piątek, 23 Stycznia 2009, 17:43
enemy napisał(a):
Vice City > San Andreas, tyle mam do powiedzenia. Chodzi przede wszystkim o klimat, jakby Vice City troche bardziej rozbudowane było, to mielibyśmy grę wszechczasów ;)

Zgadzam sie w zupełności San Andreas to jednak gorsza cześć serii bo naprawdę trudno było dogonić Vice City (ale nie niemożliwe), przede wszystkim chodzi o klimat gry ,dzięki temu Vice City ma stałe miejsce w moim TOP 3.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 23 Stycznia 2009, 19:48
Jeżeli mam porównywać - z Vice City mam związanych dużo miłych wspomnień, jak z kumplem graliśmy u niego, bo rodzice byli wiecznie w pracy i jak się spóźniałem na obiad, bo musieliśmy zrobić misję, którą robiliśmy od rana (mistrzami nie byliśmy :D ) i jak szukaliśmy aut, nie no, chyba więcej wspomnień mam tylko z Tony Hawk'iem 2 związanych. San Andreas to już było co innego, wtedy mało kto miał napędy DVD, jeden koleś skombinował płytkę i lataliśmy z dyskami twardymi, gówno się znaliśmy więc był ogrom zepsutych dysków na osiedlu no a jaka była zajawka jak uruchomiłem ten pokaz slajdów!

Podsumowując - w obie gry zagrywałem się jak głupi, jednak jako grę (nie obiekt wspomnień) wolę SA.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 23 Stycznia 2009, 21:31
vice city lepsze. san andreas jest fajne do momentu jak się opuszcza san fierro, wszystko traci klimat, z kolesia z getta stajemy się rambo kradnącym jetpacka z bazy wojskowej :roll:. no i ogromnym błędem były te siłki, jedzenie, pływanie... dobrze że zrezygnowali z tego w czwórce, bo bałem się, że dojebią konieczność dbania o mikroelementy w posiłkach i odpowiednie ćwiczenia do osobnych partii mięśni

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku profil na lastfm

Wysłano: Piątek, 23 Stycznia 2009, 21:53
:lol:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 23 Stycznia 2009, 22:25
Powiem tak - dialogi, klimat, humor, fabuła, muzyka przemawiają jednoznacznie na korzyść Vice City. Na dodatek wszystko było spójne, nie przekombinowane, nawet jak misja wybiegała poza typowe ramy dla gier akcji, to miała jakiś tam kontakt z rzeczywistością. Czego nie można powiedzieć o San Andreas :grin: Tam norma były misje typu "wyskocz z awionetki i wejdź do Boeinga" albo "ukradnij JetPacka z tajnej bazy wojskowej". Ale nie powiem, miało to swój urok, poza tym była to jedna z najbardziej rozbudowanych gier w historii. Grałem w nia blisko 100 godzin, i przeszedłem ją tylko w bodajże 70 %, wiadomo, nie zawsze wykonywałem misje, ale to i tak można IMO grać miesiącami.

Esdoer - fajne wspomnienia mi przywołałeś, sam pamiętam, jak do mnie kumpel przyszedł z dyskiem twardym, i mieliśmy szybko zgrać, bo lecieliśmy na bal gimnazjalny :cool: Po drodze na niego, rozmawialiśmy praktycznie tylko o GTA.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 28 Stycznia 2009, 16:37
Esdoer napisał(a):
Jeżeli mam porównywać - z Vice City mam związanych dużo miłych wspomnień, jak z kumplem graliśmy u niego, bo rodzice byli wiecznie w pracy i jak się spóźniałem na obiad, bo musieliśmy zrobić misję, którą robiliśmy od rana (mistrzami nie byliśmy :D ) i jak szukaliśmy aut, nie no, chyba więcej wspomnień mam tylko z Tony Hawk'iem 2 związanych. San Andreas to już było co innego, wtedy mało kto miał napędy DVD, jeden koleś skombinował płytkę i lataliśmy z dyskami twardymi, gówno się znaliśmy więc był ogrom zepsutych dysków na osiedlu no a jaka była zajawka jak uruchomiłem ten pokaz slajdów!

Podsumowując - w obie gry zagrywałem się jak głupi, jednak jako grę (nie obiekt wspomnień) wolę SA.

Ja mialem od kolegi gre na 6 cd. Obraz płyty spakowany na 6 win rarowych plikow po 700mb :smile: Wszyscy sepili gta na cd. GTA San Andreas miało zajebista radie(Los Santos), dobry ziomalski klimat. Vice City klimat taki ze scarface. Ogolnie San andreas bylo lepsze.. Vice city za różowe.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 20 Stycznia 2010, 22:19
Niedawno sobie kupiłem chyba za 60 zł. Bardzo fajna gierka, im dłużej gram tym bardziej mi się podoba. Pewnie z podobnym opóźnieniem sprawdze kiedyś GTA IV :lol:.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm WWW

Wysłano: Czwartek, 21 Stycznia 2010, 01:23
vice city>4>3>1>san andreas>2. w dlc do 4 ani londona do 1 nie grałem. tak jak ktoś tam zauważył, ta gra jest świetna tylko do momentu opuszczenia pierwszego miasta, okropne dłużyzny na tych wszystkich polach, lasach, przesadzone misje, jedyne co fajne później to wątek tego hipisa i misja z kombajnem a potem paleniem szklarni trawki.

edit: poza tym, wkurwiało mnie to że gliny mnie molestują o jakiegostam jednego gliniarza na poczatku, a w miedzyczasie odstrzeliłem trzystu innych i to ich nie obchodziło. dziwna gra, rockstar przedobrzyło w tym wypadku.

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Czwartek, 21 Stycznia 2010, 19:25
barnej napisał(a):
Ja mialem od kolegi gre na 6 cd. Obraz płyty spakowany na 6 win rarowych plikow po 700mb :smile:

ja tak samo :D

Paul napisał(a):
Niedawno sobie kupiłem chyba za 60 zł.

a gdzie kupiles? w sumie, to moja ulubiona gra i wstyd nie miec oryginalu :( ja ostatnio widzialem w empiku za 89 zl chyba.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Stycznia 2010, 20:10
klimat, klimat, klimat - ta gra ma go na pewno (jak kazde GTA), drive-by, zamalowywanie tagów innych gangów, okradanie domów, przejmowanie dzielnic, low rider hop - dobra zabawa gwarantowana i to bez zaglebiania sie w fabule! to jest najwieksza moc GTA chyba ;p

hahah mieliscie SA na 6cd, ja pamietam jak mialem ViceCity spakowane w 100mb (rip bez audio), rozpakowywalo sie 1,5 godziny (do 1gb) na moim starym kompie, ale mialo najlepiej zoptymalizowany kod na świecie, mialem strasznie slabego kompa ale dzialalo bez zarzutu :D

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Czwartek, 21 Stycznia 2010, 23:25
typ napisał(a):
a gdzie kupiles? w sumie, to moja ulubiona gra i wstyd nie miec oryginalu :( ja ostatnio widzialem w empiku za 89 zl chyba.

http://www.allegro.pl/item884505529_gta ... owana.html

Od Premium Games jak wyżej, ja w Tesco dorwałem za podobną cenę :D .

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm WWW

Wysłano: środa, 24 Lutego 2010, 14:54
zapierdala ktoś na mulitplejerze ??

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 25 Lutego 2010, 13:40
Ja bawiłem się kiedyś w to, w Role-Play, jednak na dłuższą metę to jest to nuuuudne.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 25 Lutego 2010, 14:38
a w multiplayer jakie sa zasady ?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 25 Lutego 2010, 15:28
Różne. W DM NAPIERDALASZ, w RP odgrywasz sobię postać, w RACE ZAPIERDALASZ, w stunt stuntujesz, KURWA RÓŻNIE.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 25 Lutego 2010, 18:50
AdoKa napisał(a):
Różne. W DM NAPIERDALASZ, w RP odgrywasz sobię postać, w RACE ZAPIERDALASZ, w stunt stuntujesz, KURWA RÓŻNIE.

co do stuntingu - http://www.youtube.com/watch?v=JW3jqjjK ... onse_watch chyba najlepszy film wydany do tej pory

a tu rozkmina w vc - http://www.youtube.com/watch?v=E3ptprg9kAM

Od razu mówie, że tu nie ma żadnych modów typu gravity hack, to wszystko było robione bez ingerencji w silnik gry. Na kanale GTAStunting i na moim (Stre3m) jest troche fajnych filmow tego typu

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 28 Lutego 2010, 11:34
Przez długi czas gościła na moim monitorze. Nie przeszedłem, bo mi się zjebał save po jakimś wyjątkowo trudnym epizodzie i mi odeszły chęci :D Ale przeszedłem kawał giery i kozak. W wersji na PS2 ta gra ssała z powodu raz - grania padem i braku możliwości celowania myszką i swobodnego MOUSE AIM'u 2 z powodu widoczności na 20m. do przodu i ubogiej wchuj grafiki w porównaniu do PC, dodatkowo framerate na poziomie 20FPS...

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg WWW
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona