Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 19 Sierpnia 2017, 02:29

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
gta:sa 
Autor Wiadomość

Banned
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: gta:sa
  Wysłano: Sobota, 4 Czerwca 2011, 02:02
Teksty pozostaja te same, wiec nie ma sie czym jarac

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 7 Maja 2012, 07:38
Panowie na pewno już ktoś się spotkał z modami robiącymi w San Andreas grafikę z IV, albo chociaż dość podobną. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć co i jak? Co pobrać, gdzie wrzucić bo nie bardzo wiem jak to zrobić. A wszelkie próby sporej modyfikacji gier powodowały u mnie całkowite spierdolenie gry (czyt. nie do odpalenia) i trzeba było instalować od nowa.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 7 Maja 2012, 17:45
Podbijam, może ktoś pomoże :(

Powrót do góry

Wysłano: środa, 9 Maja 2012, 15:08
Forumku podbijam!

Powrót do góry

Wysłano: środa, 9 Maja 2012, 18:24
Masz chłopaku,

http://forum.gtasite.pl/index.php?topic=70320.0

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: środa, 9 Maja 2012, 18:43
SzescSiedem napisał(a):
Panowie na pewno już ktoś się spotkał z modami robiącymi w San Andreas grafikę z IV, albo chociaż dość podobną. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć co i jak? Co pobrać, gdzie wrzucić bo nie bardzo wiem jak to zrobić. A wszelkie próby sporej modyfikacji gier powodowały u mnie całkowite spierdolenie gry (czyt. nie do odpalenia) i trzeba było instalować od nowa.

1. robisz bakap katalogu dat oraz execa, a najlepiej calego folderu z gra
2. sciagasz moda
3. czytasz magiczny plik readme
4. postepujesz wg wyzej wyminionego pliku

it's no big deal

Powrót do góry

Wysłano: środa, 9 Maja 2012, 19:21
Dzięki bardzo :bowdown:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 29 Maja 2012, 20:22
Jest tu ktoś może zainteresowany kupnem ewentualnie? 30 zł i koszt wysyłki, płyta z grą i spolszczeniem ma parę rysek, ale wszystko działa, do tego przewodnik (parę stron luźnych bo po prostu inaczej nie dałoby się otworzyć go)

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2014, 10:22
na jakim polskim serwerze role play obecnie gra najwiecej graczy?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2014, 10:26
Net4game.com

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: środa, 31 Grudnia 2014, 11:34
Dawajcie na ls-rp.com, tam zabawa jest przednia, no tylko trzeba angielskim ładnie. Ale jak będziecie kaleczyć to też nie kłopot, bo znam ziomka, który przez 10 lat szkoły nic, a wystarczył rok na .com, żeby zjeść każdego dupą. Ja na przykład nadal mało ogarniam angielski, ale nie zastanawiam się zbyt długo, tylko rzucam jak mi się podoba i czają wszystko. Czasem z akcji innych można wiele zaobserwować. Ludzie na prywatnym są nawet w stanie Ci pomóc, bo tak naprawdę spotykasz się z każdą narodowością, więc wszyscy starają się być życzliwi. Za to jak jakiś problem czy coś, to zawsze mamy własne forum, wystarczy zapytać. Tam ludzie są normalni, a nie swagpolaczki, co tylko chcą Ci na forum najebać. Nawet Ruscy są do zniesienia. Word.

net4game, klasycznie - pay4game
ls-rp.net, mentalność ameby z upośledzeniem
devgaming też żadne odkrycie.
cała reszta ssie. Wszystko na tych samych zasadach. Od lat trzeba oczami świecić, żeby wbić do gangu, bo cywilkiem nie można nic napaść. Teraz tylko nooby jakieś freelancery wymyślają. Tak to na .com wszystko sprawnie rozwiązane levelami i resztą. Żaden GayM Ci nie wbije i nie CKnie postaci, bo tak. Robi się z tego syf, no trudno, prawdziwe roleplay tylko na forach i starociach, a tu zawsze powinna być frajda, a nie skype i wbijaj na gangbang, bo chuj w Twoje życie.

Generalnie cały roleplay dla mnie w PL zaczął się i skończył w 2008 roku. Wtedy grałem na .net, 18'st Idlewood Family i w ogóle fajne rzeczy i żałuję, że od następnego roku nie grałem tylko na .com, bo na .net grałem chyba do 2014, z czasem z coraz większymi przerwami.

I mówię poważnie. LS-RP.com to jaranko. Luźno po czterysta typa. Jak gang motocyklistów przejeżdża przez Idlewood, to dobre pół godziny. Raz nawet przy Crack Den było więcej ludzi niż na wszystkich polskich serwerach razem wziętych. Jeszcze jedną klawą akcję miałem, że ziomków z dzielnicy zgarniali i powaga, nie wiadomo kto w jakim gangu, dopiero jak typ zastackował i skumałem, że jest z Crips, to wyciągnąłem go z radiowozu. A nie, że na polskich skinpacki i takie oszukiwanie siebie, że nie robi się MG xd. Zapraszam bardzo. Jak chcecie więcej info, dajcie tylko znać. Jak nie graliście wcześniej, to trzeba napisać biografię czy coś w tym stylu pierwszej postaci (potem już nie) i odpowiedzieć na pytania. Mogę komuś z tym pomóc, podrzucić źródła gdyby było trzeba i tak dalej.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 1 Stycznia 2015, 03:29
poważnie ktoś dalej się w to bawi?

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Czwartek, 1 Stycznia 2015, 10:52
W RP? A dlaczego nie?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 1 Stycznia 2015, 12:17
Ogólnie nie ma żadnego sensownego polskiego serwera RP. Prawdopodobnie nigdy już taki nie powstanie, bo to nie ta sama społeczność co parę lat temu i taki serwer prędzej czy później upadłby z powodu braku graczy. Jedyny RP, który trzyma jeszcze większą ilość graczy to Net4game, lecz on od dłuższego czasu przez zmiany w oprogramowaniu i skrypty zmierza bardziej w kierunku gry mmo, niż serwera RP i w sumie moim zdaniem dzięki temu jeszcze jako jeden z nielicznych serwerów ma się dobrze.

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Czwartek, 1 Stycznia 2015, 12:30
No, to mówię dawać na .com. Samo używanie języka angielskiego to spory plus dla odczuć.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 1 Stycznia 2015, 14:45
Agioii napisał(a):
W RP? A dlaczego nie?

bo ile można robić to samo.

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Czwartek, 1 Stycznia 2015, 15:13
Jak widać można. Tak samo ile można strzelać się w Counter Strike, biegać po lasach w cRPG albo coś tam? Już nie tylko MP w SA, ale same sesje roleplay, gdziekolwiek, też są fajne. Przecież RP nie zajmuje mi całego życia, gra jak każda inna. Akurat za zagranicznymi serwerami stoją fajne rzeczy, m.in. praktyka języka obcego, międzynarodowe kontakty. Sama przyjemność.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 12 Lipca 2017, 23:39
ogrywam sobie właśnie na PS4 i jest tak zajebiste jak było kiedyś, zajaweczka max
na początku grafika troche w oko kuła ale z godzinka na przyzwyczajenie i nic nie przeszkadza
no i najlepszy soundtrack ze wszystkich części, aż się chce słuchać tego radia - i to większość jak nie wszystkie stacje są zajebiste

mam całą trylogie
w 3 ciężko się gra bo większość misji to przynieś podaj pozamiataj + bohater bez głosu niestety ciężkie do strawienia w 2017
VC jeszcze nie grałem dłużej ale na konsoli się dziwnie steruje kamerą (nie pamiętam nawet jak to wyglądało na pc)

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6