Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 18 Listopada 2018, 23:41

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1085 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 55  Następna strona
FIFA 19 
Autor Wiadomość
Mistrz Typera EPL

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: FIFA 19
  Wysłano: Wtorek, 16 Października 2018, 15:51
struktura tych nagród za rivals jest zjebana totalnie
najlepiej chyba wbijać div4rank1 i brać paczki wtedy
do tych wyższych dywizji się nawet nie opłaca grindować, mogliby tam chociaż progresje 15k zastosować między dywizjami albo coś :dunno:
albo za dywizje 1 paczka ultimate czy cos
bo to jest kurwa bez sens aktualnie

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 16 Października 2018, 18:15
speedmiki napisał(a):
Świerszczu napisał(a):
Testował ktoś już Lewego w tej fifie?
Ja i jakoś szału nie bylo, ale mi się większością zawodników słabo gra także lepiej sam spróbuj

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Ja też mam go w składzie i spodziewałem się po nim zdecydowanie więcej patrząc na overall i cenę

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 16 Października 2018, 18:48
Mi ziomek, który kręci się zazwyczaj koło elity w FC mówił, że Lewy kot straszny u niego. Na futbinie też całkiem propsowany w sumie jest. Ale to tak tylko daje jako ciekawostkę do tego Lewego że może coś tam pomoże, bo osobiście nim nie grałem

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 16 Października 2018, 19:08
Ja mam robercika u siebie w składzie i jest to zdecydowanie najlepszy napastnik jakim grałem w tej fifie, a miałem okazję potestować paru topowych typu suarez aubameyang czy aguero. Ma wszystko czego mógłby potrzebować napadzior w tej edycji - 2x4*, świetne strzały, finesse shot trait, h/m workrate, silny, spoko drybling etc

Powrót do góry

Wysłano: środa, 17 Października 2018, 02:56
Kurwa, gadając z ziomkami, czytając to forum, odnoszę wrażenie że każdy gra w inną grę :lol:
Każdy problemy, czy wkurwy na co innego.

Ja jeszcze nie odczułem tych przewrotek, szybkość dalej robi różnice, chociaż mniejszą, a strzały z dystansu dementuję (kondogbia wsadza wszystko co spadnie mu pod nogi, zmienią mu teraz narodowość na każdej karcie?).
Tylko te niecelne podania, no i mam wrażenie ze uprościli grę w obronie aka jak ich zostawię to sami przecinają podania, a jak zacznę im ruszać formacje, to już gra na gitarach i przeciwnik wchodzi środkiem jak przez szpaler.

Mi ta wersja na razie wchodzi, chociaż mocno ubolewam, bo zagrałem dopiero 16 spotkań i nie ogarniam teraz rynku.

Zmontowałem takich śmieciorzy, naprawdę bez pomysłu na formację i skład, ale jakoś hula.
Spoiler:

Neto wyrabia, obrona klasa, kondogbia, gameiro, rodrigo zajebiści.
Wiem ze skład można sporo ulepszyć ale brakuje mi tych coinsow, za to jak ktoś może polecić jakieś ustawienia do taktyki przy tej formacji, to zapraszam - czasem de marcos i hernandez rozgrywają w środku, a ben yedder broni i reszta gra na gitarach

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: środa, 17 Października 2018, 14:24
ja po tym ostatnim fut champions i teraz rivals mam wrażenie że suwaczki gameplayowe w obu tych trybach są ustawione inaczej
w rivals jest bardziej tak jak mówił jarek, te pogby itd nie robią aż tak gigantycznej różnicy
w fut champions natomiast tak
nie wiem może to przypadek z jednego weekendu (dość mała próbka bo zagrałem tylko 21 meczy) i rywali jakich mi losowało ale w fut champions było dużo mniej przypadkowości w tych wszystkich meczach i jak grałem na gości co mieli jakichś tam Balów i innych Mbappe to ci zawodnicy robili im robote, tak jak mi Pogba czy Hazard
w rivals placki jakieś biegają równie dobrze albo i lepiej i jest męczarnia w 99%tach meczy, nie ważne w jakiej lidze :dunno:
chuj wie ocb, może to przypadek
jako że mam wyjebane na bilans to sobie może zbije dywizje np do 7 i zobacze jak tam się będzie grało tym bardziej że nagrody z najwyższej rangi jaką w tygodniu się osiąga zostają

@edit
tak to robi Pogba :bowdown:
https://www.youtube.com/watch?v=lde9NDQYZjk

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: środa, 17 Października 2018, 19:42
Najpierw 5 spotkań z rzędu wygranych, teraz chyba 6 przegranych :lol:
Każdy mecz wyglada tak samo, nie czuję kto jest lepszy, kto ma lepszy skład.
W dodatku co chwila wywala z division rivals, nie idzie meczu dograć :roll:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 17 Października 2018, 20:02
division rivals to festiwal handicapu imo, nie ma co sie denerwowac

Powrót do góry

Wysłano: środa, 17 Października 2018, 20:25
Gambler napisał(a):
Najpierw 5 spotkań z rzędu wygranych, teraz chyba 6 przegranych

U mnie to samo, teraz za to mam serie remisów, gdzie w ostatnich minutach tracę prowadzenie podczas gdy moja obrona cały mecz gra piękne zawody, kasują wszystko co tylko się da to jakoś po 70 minucie dostają wylewu i przeciwnik jednym zawodnikiem dobija się do mojego pola karnego, oczywiście zalicza z jakieś dwa słupki i pod sam koniec udaje mu się wyrównać.

Dawno już nie miałem dnia w których kilka spotkań był wygrał a kilka przegrał naprzemiennie, z reguły jednego dnia wszystko przegrywam jak leci, żeby następnego jarać się jakich to mam super zawodników, bo nagle wszystko wygrywam.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 17 Października 2018, 21:08
Ja dzisiaj na chillku bo 10k przewagi w DR. Musze odpoczac od tej gry.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 18 Października 2018, 09:57
Co wpadło ciekawe za DR?
Bo u mnie Gnabry, Glik, Dani Alves :rotfl:
Za każdym jebanym razem mówię sobie monety, monety, monety a i tak biorę paczki :damn:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 18 Października 2018, 09:58
u mnie w pierwszej paczuszce lacazette, sugeruję brać paczki.
e: no bywało lepiej, ale i tak warto. super zabawa w tej fifce:)

Spoiler:

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Czwartek, 18 Października 2018, 10:04
po WL zmieniłem formację na 4-2-3-1 (to z 3 x śpo). Tzn, skład tak samo, ale ustawiłem sobie tą formację pod jedną z opcji taktycznych i zmieniam sobie na początku - na razie najlepsza formacja. ŚPD w końcu zostają z tyłu, z przodu dużo jakości, boczni ŚPO grają jak skrzydłowi więc super - nie jestem w stanie znaleźć minusów na razie (może, za wysoko wychodzący mimo wytycznych boczni obrońcy? ale to chyba klasyk w tej fifie).

U mnei dziś za DR znowu niewymienne paczki za 45k (x2) i za 30k (x2). I znowu spoko trafy - Coman, Vidal i Mertens. Zbiera się fajna ekipa na SBC gdzie będą potrzebne wysoko ocenione karty. Wczoraj jeszcze z tej paczki promocyjnej za 12,5k wypadł mi Walker, więc szczeście sprzyja w tej fifie na max (dalej mam ujemny bilans jbc, ale już ledwo co)

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 18 Października 2018, 10:08
Tripaloski napisał(a):
Co wpadło ciekawe za DR?
Bo u mnie Gnabry, Glik, Dani Alves :rotfl:
Za każdym jebanym razem mówię sobie monety, monety, monety a i tak biorę paczki :damn:

Benzema, Milner i Ander Herrera

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 18 Października 2018, 10:11
u mine też niesamowite gówno z DR

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 18 Października 2018, 11:02
Ja parę dni temu sprzedałem firmino, laca, alissona i matipa if bo ich ceny mocno skoczyly przez sbc. Dziś wziąłem sobie paczki niewymienne (dywizja 5, 2 ranga) i wypadł mi alisson, Jesus, Fred i rudiger z tych 4 paczek więc idealnie mi wjada do składu plus parę innych niewymiennych wysoko ocenionych bezużytecznychkart (robię se overmarsa). Więc nagrody na duży plus.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 18 Października 2018, 14:09
instinct napisał(a):
ja po tym ostatnim fut champions i teraz rivals mam wrażenie że suwaczki gameplayowe w obu tych trybach są ustawione inaczej
w rivals jest bardziej tak jak mówił jarek, te pogby itd nie robią aż tak gigantycznej różnicy
w fut champions natomiast tak
nie wiem może to przypadek z jednego weekendu (dość mała próbka bo zagrałem tylko 21 meczy) i rywali jakich mi losowało ale w fut champions było dużo mniej przypadkowości w tych wszystkich meczach i jak grałem na gości co mieli jakichś tam Balów i innych Mbappe to ci zawodnicy robili im robote, tak jak mi Pogba czy Hazard
w rivals placki jakieś biegają równie dobrze albo i lepiej i jest męczarnia w 99%tach meczy, nie ważne w jakiej lidze :dunno:
chuj wie ocb, może to przypadek
jako że mam wyjebane na bilans to sobie może zbije dywizje np do 7 i zobacze jak tam się będzie grało tym bardziej że nagrody z najwyższej rangi jaką w tygodniu się osiąga zostają

@edit
tak to robi Pogba :bowdown:
https://www.youtube.com/watch?v=lde9NDQYZjk
Straciłem podobną bramkę tylko bramkarz piłki nie wypuścił A z piłką w rękach wleciał do bramki, bo ktoś w niego wlecial taranem, ale bramka uznana.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 18 Października 2018, 14:39
dzisiaj tylko Lloris z paczek.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 18 Października 2018, 14:40
instinct napisał(a):

super kanał, piękne filmy i tytuły :bowdown:
pozdrawiam youtubera

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 18 Października 2018, 14:41
jak wbije te 2 koła punktow do mistrzostw FUT i nie wejde w nie w ten weekend to moge zagrac za tydzien czy sie straci?

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1085 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 55  Następna strona