Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 22 Czerwca 2018, 12:35

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5725 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 283, 284, 285, 286, 287
Now playing, czyli co jest grane? 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Now playing, czyli co jest grane?
  Wysłano: Sobota, 9 Czerwca 2018, 17:34
pozdrawiam soulsowych świrów. smash brothers za pierwszym. kurwa jaka ta gra jest świetna, pierdolić że jako remaster średnio się broni. przymierzam się do platynowego sombrera na ps4 :)

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Niedziela, 10 Czerwca 2018, 13:36
kshaq napisał(a):
Na Gogu złapałem Tyranny na przecenie -66% wczoraj. Na razie dwie godzinki pograłem tylko, ale już jestem zachwycony <3 Granie złym skurwysynem to coś, czego w grach ewidentnie brakuje. Satysfakcja ze zjebania jakiegoś niższego rangą kmiotka, jak sobie na za dużo pozwala, jest bezcenna :D No i w ogóle kreacja postaci i jej historii, która rzeczywiście potem MA ZNACZENIE podczas gry. Rozbudowane, wciągające dialogi, w których ma znaczenie to, co powiesz i stosunek postaci do ciebie zmienia się w trakcie.
Nie jestem wielkim fanem klasycznych izometrycznych erpegów, ale ta gra na mnie robi świetne wrażenie od samego początku.

Podbijam, im dalej w las tym lepiej :bowdown: Żadna gra od Wieśka 3 mnie tak nie wessała.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Czerwca 2018, 10:39
Shape of the world - słabszy klon Proteusa. na początku intryguje ale szybko staje się nudnym i powtarzalnym, co w przygodzie o tej długości jest niedopuszczalne :!:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 21:15
ja tez ostatnio soulsy. po bloodbornie obiecałem sobie ogarnąć całą trylogię, zacząłem od dwójki bo akurat sotfs było najtaniej na ps store
jest spoko, trochę miałem problem z oswojeniem się z wolniejszym tempem rozgrywki, używaniem tarczy. srogi wpierdol dostawałem pod wieżą heide i od pierwszego pursuera, ale jak już przezwyciężyłem kryzys to jakoś leci, choć wyzwanie ciągle utrzymuje na satysfakcjonującym poziomie. jestem w drodze do vendricka lamara, póki co tylko demon kuźni jest dla mnie nie do pokonania, strasznie przekokszony. design świata, wrogów i bossów taki sobie, dziwny, niekonsekwentny, pozbawiony wizji w porównaniu do bloodborne, no ale z tego co słyszałem i widziałem w ds1 i ds3 będzie pod tym względem tylko lepiej

trochę też w xcoma 2 z plusa pograłem i nawet podoba mi się, chociaż nigdy nie grałem w nic z serii, ani specjalnie w jakiekolwiek turowe strategie. polecam dać szansę

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku profil na lastfm
moderator

Wysłano: Poniedziałek, 18 Czerwca 2018, 11:00
Mordheima sobie obadaj jak xcom podejdzie.
Co do Soulsów to 2'jka najsłabsza część IMO serii. 1 majstersztyk.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5725 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 283, 284, 285, 286, 287