Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 13 Grudnia 2019, 14:01

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21272 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1060, 1061, 1062, 1063, 1064  Następna strona
Premier League - liga angielska 

Kto wygra ligę w sezonie 2018/2019?
Manchester United 11%  11%  [ 12 ]
Manchester City 35%  35%  [ 38 ]
Chelsea 7%  7%  [ 8 ]
Arsenal 10%  10%  [ 11 ]
Tottenham 6%  6%  [ 6 ]
Liverpool 30%  30%  [ 32 ]
Inna drużyna 1%  1%  [ 1 ]
Liczba głosów : 108

Premier League - liga angielska 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Premier League - liga angielska
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Kwietnia 2019, 16:17
Ty to czytasz czy co?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 1 Kwietnia 2019, 16:29
Nie czytam. Mówię z tym, że wcześniej dokładnie wiem co chcę powiedzieć. Jedyne co mam przed oczami to konspekt z punktami, których nie mogę pominąć (momenty w których spuszczam wzrok).

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 1 Kwietnia 2019, 16:43
Kurka no, na pewno jesteś super człowiekiem Bakan i ogólnie to wielkie 5 dla Ciebie, ale jakoś nie mogę zdzierżyć tego, że recytujesz to wszystko jak ja wierszyk w podstawówie.

https://www.instagram.com/malyapollo/

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 1 Kwietnia 2019, 17:19
Staram się to wyeliminować ale np. jak próbowałem jechać totalny freestyle to było strasznie dużo przestojów „eeeee”, „yyyy” + przejęzyczenia. Może jak luzu trochę z czasem złapię to się to poprawi. Jeśli nie to trudno, raczej nie spodziewałem się, że będzie to super popularny kanał więc póki mi się chce to sobie dziergam. Sam u siebie widzę progres typu, że wcześniej nagrywałem mnóstwo dubli i męczyłem się z odcinkiem nawet 3 godziny, teraz idzie to sprawniej, może to jakiś znak, że w końcu pójdzie to naturalniej ale chuj wie.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 1 Kwietnia 2019, 17:41
ale przecież nie ma nic złego w tym że wiesz co masz powiedzieć, tylko naucz się modulować głos i odpowiednio akcentować wyrazy tak żeby brzmiało to bardziej naturalnie

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 1 Kwietnia 2019, 17:46
podbijam juwena. Oglądając Twoje materiały często czuje się jak na nudnym wykładzie. Odpowiednia modulacja głosu na pewno wniesie sporo ożywienia.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 1 Kwietnia 2019, 19:21
Bakan zobacz sobie jak np okularnik ma pociety odcinek że to płynnie idzie, nie wiem poczytaj jak to robić czy coś https://youtu.be/A3yllffO0dc

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 2 Kwietnia 2019, 19:48
Bakan spoko materiał, widać pozytywną footballową zajaweczkę :) Muszę się jednak przyczepić do pominięcia sztabu trenerskiego, zwłaszcza Mike Phelan, który razem z Ole przywrócił ducha Fergusona. Carrick i spółka też ważne postacie w tej układance. A ostatnio nawet niejaki David Moyes przyznał, że jednym z jego błędów była wymiana całej ekipy po Fergim, w tym Mike Phelan.

Wróciwszy do tematu, to muszę przyznać że robi się ciekawie. Arsenal kolejne pewne 3 punkty, City bez większych przeszkód, Chelsea wygrywa na farcie po golu z ponad metrowego spalonego (gdzie ten VAR w PL?), Liverpool wymęczył kolejne 3 punkty, Tottenham chyba ma jakąś zniżkę ostatnio, skoro wrócili do walki o 4 miejsce. Zaraz następny ciekawy mecz, Wolverhapmton, chyba jedna z niespodzianek tego sezonu kontra walczący o top4 Manchester United.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Wtorek, 2 Kwietnia 2019, 20:04
Bakan, jeśli chodzi o samą treść filmu to myślę, ze nie mam się za bardzo do czego przyczepić, jednak forma pozostawia wiele do życzenia. Jak ktoś już wyżej napisał - może warto by trochę pociąć wypowiedzi, a nie lecieć jednym ciągiem? Nawet jeśli jesteś w stanie bez zacinania się wypowiedzieć całą swoją myśl, to umiejętnie zmontowane zdania nadają nieco dynamiki i kolorytu całości. Poza tym, jak cytujesz czyjąś wypowiedź to myślę, że fajnym pomysłem byłoby dodać jakiś slajd nie tylko ze zdjęciem autora, ale też treścią cytatu. Wiele kanałów na youtube tak robi i jak dla mnie od razu lepiej się to ogląda.

Odbiegając już od tematu filmu:

FMH napisał(a):
Ze wszystkich zespołów tłukących się o miejsca 3-6 właśnie Arsenal ma teoretycznie najlepszy terminarz - "jedynie" mecz wyjazdowy z Tottenhamem na fali dwóch porażek z rzędu i następnie domowe starcie z Manchesterem United. W porównaniu ze Spurs, które czeka przeprawa przez mecz z Kanonierami i dwa wyjazdowe spotkania z Manchesterem City oraz Liverpoolem są jakieś skrawki nadziei na zajęcie podium Premier League.

Na sześć możliwych punktów wpadły aż cztery (choć do tej pory boli mnie przebieg meczu z Tottenhamem, komplet punktów byłby zbawieniem), co w porównaniu z ostatnimi wyczynami Wengera jest wręcz niesamowite i napawa jeszcze większym optymizmem. Najbardziej obawiam się wyjazdowego meczu z Wolverhampton, bo nie wiedzieć czemu Wilki lubią uprzykrzać życie drużynom z wyższych lokat. Ozil chyba powoli wraca do formy, drużyna radzi sobie w meczach ligowych bez Torreiry, a i nawet defensywa ostatnio nie powoduje takich zawałów serca jak ma w zwyczaju, zobaczymy.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 2 Kwietnia 2019, 20:34
Wolverhampton wydaje się głównym kandydatem do tego by w przyszłości rozbić TOP6. Może jeszcze nie w następnym sezonie, ale jeśli wszystko będzie nadal tak rozsądnie prowadzone, to mają potencjał by to zrobić. Przecież oni w tych rozgrywkach przegrali więcej meczów z zespołami z samego dołu niż z tymi z czołówki, Wystarczy tylko i aż nauczyć się punktować na leszczach typu Huddersfield, z którymi przecież dwa razy przegrali.

No chyba, że ich zaraz rozkupią, a pewnie byliby chętni na Nevesa czy innego Jotę.

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Wtorek, 2 Kwietnia 2019, 21:42
nawet jak paru sprzedadzą to Mendes zaraz ogarnie 5 innych

United i Tottenham uszanowanko, wszyscy pod Arsenal grają
byle nie spierdolić bo autostrada i jeszcze najłatwiejszy terminarz

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: środa, 3 Kwietnia 2019, 04:07
A mi się wydaje że obecne wolves i tak skończy jak n'castle pardewa.

F R E E L O W R I D E R
F R E E E T R U S
F R E E D J N I E M A L
F R E E M OT Y W
F R E E W O L N O Ś Ć

Powrót do góry

Wysłano: środa, 3 Kwietnia 2019, 13:44
Rymek napisał(a):
Bakan spoko materiał, widać pozytywną footballową zajaweczkę :) Muszę się jednak przyczepić do pominięcia sztabu trenerskiego, zwłaszcza Mike Phelan, który razem z Ole przywrócił ducha Fergusona. Carrick i spółka też ważne postacie w tej układance. A ostatnio nawet niejaki David Moyes przyznał, że jednym z jego błędów była wymiana całej ekipy po Fergim, w tym Mike Phelan.

Zakładam, że jesteś fanem United dlatego też zbierasz na bieżąco informacje, które mogą mi umnąć w trakcie resarchu przed nagraniem odcinka. Niektóre newsy czy szczegóły z kuluarów można trafić tylko w odpowiednim momencie, potem gdzieś one znikają z obiegu. Mnie jako kibica LFC nie zaskoczysz np. niczym związanym z tym klubem i mniemam, że dla Ciebie żaden odcinek o twoim ulubionym zespole nie będzie czymś zaskakującym a wręcz zawsze pozostanie niedosyt. Co do Carricka to doceniam rolę ale też nie przeceniam bo w sztabie Mourinho też był i jakoś to nie grało. No i dzięki za propsik.

Co do waszych sugestii to moją ambicją było bardziej robienie kanału w „dziennikarskim” stylu coś ala Ćwiąkała. Nie ukrywam, że chciałbym, żeby to zajęcie rozwijało mnie też w kwestii mowy i płynnego przekazywania myśli. Niemniej skoro grono jak widzę życzliwych mi osób radzi, żeby pobawić się w montaż to myślę, że spróbuję i sprawdzę, czy ta „youtuberska” forma nie jest bardziej przystępna. Dzięki w każdym razie za rady.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 3 Kwietnia 2019, 15:25
Rymek napisał(a):
(gdzie ten VAR w PL?)

Będzie od przyszłego sezonu.

FMH napisał(a):
Na sześć możliwych punktów wpadły aż cztery (choć do tej pory boli mnie przebieg meczu z Tottenhamem, komplet punktów byłby zbawieniem), co w porównaniu z ostatnimi wyczynami Wengera jest wręcz niesamowite i napawa jeszcze większym optymizmem. Najbardziej obawiam się wyjazdowego meczu z Wolverhampton, bo nie wiedzieć czemu Wilki lubią uprzykrzać życie drużynom z wyższych lokat. Ozil chyba powoli wraca do formy, drużyna radzi sobie w meczach ligowych bez Torreiry, a i nawet defensywa ostatnio nie powoduje takich zawałów serca jak ma w zwyczaju, zobaczymy.

Niby wszystko spoko, ale Arsenal ma aż pięć wyjazdów, z czego cztery do drużyn walczących o miejsce za TOP 6 plus Burnley, które może się bić o utrzymanie do samego końca. Jak potracą z tego nie więcej niż 6 punktów, to będzie spory sukces i raczej easy awans do LM.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Wysłano: środa, 3 Kwietnia 2019, 15:59
Tylko pamiętajmy, że 4 miejsce niekoniecznie musi dać awans do LM.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na discogs profil na lastfm

Wysłano: środa, 3 Kwietnia 2019, 16:06
przecież daje

czy znowu zmienili

Powrót do góry

Wysłano: środa, 3 Kwietnia 2019, 16:09
to chyba w sytuacji gdyby United wygrało LM i skończyło poza 4 i Arsenal albo Chelsea wygrało LE i skończyło poza 4

Powrót do góry

Wysłano: środa, 3 Kwietnia 2019, 19:38
Bakan słusznie zakładasz, choć dalej myślę, że Carrick to przy upartym Mou miał guzik do powiedzenia, a obecnie wyraźnie widać jak duża jest rola asystentów Solskjaera, zwłaszcza Mike Phelan, który niegdyś był prawą ręką SAFa. Już nie chodzi o mój fanowski niedosyt informacyjny, tylko sam fakt, że zamiast upartego Mourinho i jego giermków teraz jest grupa ludzi mocno związana z klubem i jest to istotne. Odpowiedni dobór kadr ma znaczenie. Mieszkam na wyspach ponad 10 lat i o takich aspektach dość sporo się mówi/pisze.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
moderator

Wysłano: Wtorek, 9 Kwietnia 2019, 09:23
Cytuj:
Kilka godzin przed rozpoczęciem meczu Chelsea z West Hamem, swoje auto rozbił Danny Drinkwater. Anglik prowadził pojazd pod wpływem alkoholu.

Piłkarz Chelsea w niedzielę pojawił się na imprezie charytatywnej w ekskluzywnym barze Victors we wsi Hale. Podczas eventu poznał prawniczkę Beth Mantel, w której towarzystwie opuścił lokal. Zaledwie kilka minut po uruchomieniu silnika 29-latek zderzył się z innych pojazdem.

Trzy osoby (w tym kobieta prowadząca drugi samochód) doznały lekkich obrażeń. Zdecydowanie gorzej wyglądają auta. W wyniki interwencji policji Danny Drinkwater trafił do aresztu.

„29-letni mężczyzna z Nether Alderley został aresztowany pod zarzutem prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu. Obecnie przebywa w areszcie, pomagając oficerom w dochodzeniu” – głosi oficjalne stanowisko Policji z Cheshire.

Chelsea za ten transfer powinna dostać jakieś odznaczenie.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 9 Kwietnia 2019, 09:25
czyli wcale nie taki hehe Drinkwater

Wpłacajcie pieniążki e-koledzy

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 21272 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1060, 1061, 1062, 1063, 1064  Następna strona