Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 11 Grudnia 2018, 21:27

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20758 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 931, 932, 933, 934, 935, 936, 937 ... 1038  Następna strona
Premier League - liga angielska 

Kto wygra ligę w sezonie 2018/2019?
Manchester United 13%  13%  [ 11 ]
Manchester City 33%  33%  [ 27 ]
Chelsea 10%  10%  [ 8 ]
Arsenal 12%  12%  [ 10 ]
Tottenham 6%  6%  [ 5 ]
Liverpool 25%  25%  [ 21 ]
Inna drużyna 1%  1%  [ 1 ]
Liczba głosów : 83

Premier League - liga angielska 
Autor Wiadomość

Ostrzeżenia: 1
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Premier League - liga angielska
  Wysłano: Poniedziałek, 28 Sierpnia 2017, 00:53
Mnie bardziej boli miauczący kot na osiedlu niż ten arsenal.

Serio kibice tego klubu weźcie z schroniska jakieś biedne zwierze i przestańcie supportować ten zespół swoim czasem, pieniędzmi bo potem takie raki jak kaczyński rządzą tym państwem, a tuski europą.... Taka teoria życiowa podejmując złe decyzje świat nie staje się lepszy i teoria piłkarska samymi podaniami wszerz boiska nie wygrywa się meczów. Wenger nie rozumie, że młodzi piłkarze żeby stać się wielkimi piłkarzami to dzisiaj potrzebują AUTORYTETU, opieki w postaci starszych piłkarzy. Wenger nie rozumie, że wypożyczając/ kupując doświadczonego ogranego piłkarza na 2 lub 3 lata z topowego klubu to wykorzystuje jego czas, autorytet, technike, siłe i milion innych rzeczy by dzięki jego działaniu można być bliżej zwycięstwa. Spytajcie się kibiców Arsenalu co sądzą o Walcottcie, Wellbecku, Cazorli, Chamberlainie czy Chambersie. To jest taka ślepa miłość że mi was nie jest żal bo Walcott szybki i fajnie drybluje i wgl bramka z Liverpoolem Adebayora xd bo Wellbeck dobrze gra głowa i się dobrze zastawia, bo Cazorla to piłka co do centymetra, bo Chamberlain to silny fizycznie dobry idealny uniwersalny i bla bla bla no zawsze słysze POZYTYWY...
To co robisz drogi kibicu z tym klubem wydając hajs i czas przypomina popieranie europejskich polityków. Merkel przyjmie jeszcze 10 milionów uchodźców i co 2 tygodnie będzie ginąć 20 osób w zamachu. A Europa nadal będzie wychodzić w proteście machając flagami tęczy.
Arsenal przyjmie jeszcze 20 dzieciaków bo Wenger wyszkoli xd do zespołu typu ( Wilshere pamiętacie jak grał z Barceloną xd albo Asensio--- no no mogłem go kupić xd albo mój ulubiony, gdyby Diaby był zdrowy to mamy mistrza, a on złotą piłke )i co roku ten zespół nie wygrywa nic poważnego, a czas kompromitacji już będzie wynosić teraz co 3 mecze, a nie co 6.

Kiedyś Jan III Sobieski rozjechał osmanów , tak samo Arsenal nie przegrał 42 meczów w lidze i to były czasy....

Apropo muslimów Mustafi to mi się do dzisiaj śni za te 38 milionów bo to obrońca dla West Hamu, a nie Arsenalu i tyle ile noży przyjąłem na klate za teze, że jest przepłacony. Czas przyznał racje.

Co do mzmigroda i działu transfery przypomnijcie sobie kto bronił Morate i opisał przypadek tego człowieka z dokładnością co do centymetra. Morata to jest gwarancja 20 goli, a jak się nic nie stanie to w całym sezonie to będzie 30 bramek.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 28 Sierpnia 2017, 01:11
andzejgolot napisał(a):
Wenger nie rozumie, że młodzi piłkarze żeby stać się wielkimi piłkarzami to dzisiaj potrzebują AUTORYTETU

Przecież tam już kurwa młodych nawet nie ma, same kurwy bez potencjału w wieku 27 lat. Fabregas gra tylko jedną rundę dobrą, zazwyczaj jesień ale czasami wiosna też sie zdarza bo tam wyżej kmina była. Nie wierzysz to se zoba staty. Wenger chuj. Ogólnie to jakoś w nie wiem styczniu powiedziałem sobie że nie obejrzę żadnego meczu dopóki będzie nadal menadżerem i się tego trzymam. Przed sezonem mnie kusiło już, ale logicznie sobie mówiłem że pewnie jak zwykle na początku pograją ładnie, żeby w okresie między listopadem a lutym przekurwić wszystko i potem gonić czołówkę. Jednak się kajam bo nie miałem racji i już na początku chuja grają, dziękuje Pan Wenger.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 28 Sierpnia 2017, 09:15
Fabregas w Arsenalu? XDD
Nie te czasy jak coś, mamy 2017

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 28 Sierpnia 2017, 12:07
Co to za kurwa bełkot tam wyżej?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 28 Sierpnia 2017, 16:09
DeDoK napisał(a):
Fabregas w Arsenalu? XDD

Nie no, wcześniej była gadka o nim, a że mi się przypomniało w połowie zdania to sobie napisałem. No myślałem, że to będzie jasne, ale widocznie powinienem to oddzielić jakimś [offtopic][/offtopic] czy coś, sorki sorki

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 28 Sierpnia 2017, 16:46
andzejgolot napisał(a):
Spytajcie się kibiców Arsenalu co sądzą o Walcottcie, Wellbecku, Cazorli, Chamberlainie czy Chambersie.

1. chujowy 2. chujowy 3. dobry, ale połamany 4. chujowy 5. trudno powiedzieć tbh

andzejgolot napisał(a):
Kiedyś Jan III Sobieski rozjechał osmanów , tak samo Arsenal nie przegrał 42 meczów w lidze i to były czasy....

49 idzie pod młotek

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Poniedziałek, 28 Sierpnia 2017, 17:25
Arsenal to najśmieszniejszy klub na przestrzeni paru ładnych latek, w każdym sezonie jakiś sromotny wpierdol tak jakby to był Sunderland albo Aston Villa u szczytu swojej nędzy, a tam przecież nie biegają ludzie pokroju Cattermola czy Whelana XD tylko OZIL, SANCHEZ, CECH, KOSCIELNY, GIROU, LACAZETTE, reszta zawodników nawet jak uważana za średniaków przez większość to jakie to ma znaczenie, liczy się kolektyw. Z Wengera pieje cały internet, jak on może być autorytetem w szatni? Ewidentnie za dużo wpadek jest w tym klubie.

Free runiek

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 28 Sierpnia 2017, 17:47
Z tym biegającym Ozilem to trochę przesadziłeś

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Poniedziałek, 28 Sierpnia 2017, 18:11
imo problemem nie jest kadra bo z tych zawodników można wyciągnąć w chuj więcej
problemem jest gość na ławce który jest ciepłą kluchą i nie umie wgl krótko trzymać szatni, nikim wstrząsnąć, ani motywować i w dodatku robi chujowe zmiany - czyli na chuj on wgl siedzi na tej ławce :dunno: skoro zajęcia też nie on w Arsenalu prowadzi tylko cały sztab innych "specjalistów"
dać mu posade kurwa jakiegoś tam honorowego dyrektora sportowego za zasługi i niech spierdala bo przecież od lat to jest kpina

i najbardziej to mnie wkurwia właśnie ten ciepły kurwidołek i 0 wyciągania wniosków
ma ulubieńca Welbecka który jest gównem a na ławce siedzą Laca i Giroud :dunno: przecież to jest największy absurd chyba w historii świata to co się odjebało w kadrze meczowej na LFC

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Poniedziałek, 28 Sierpnia 2017, 19:48
@up
+ miliard!!!1

Tak jak mówi Henry: cieplutko i bez presji, hajsy się zgadzają, życie wygodne, a piłkę kopać bez spiny.
Tak jak mówi Carra: piłkarze Arsenalu to tchórze...

Niestety póki jest staruszek tak w tym klubie się nic nie zmieni. Kadra na papierze naprawdę pozwala realnie myśleć o majstrze. Tylko piłkarze to jedno, a taktyka, kolektyw i wymagania to drugie. Jeszcze dwa lata z opcją przedłużenia :bag: :bag:

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Poniedziałek, 28 Sierpnia 2017, 19:52
ja myśle że Wenger zostanie do 70 czyli jeszcze 3 sezony no chyba że ktoś się w końcu ogarnie/ktoś inny przejmie klub i sie ruszy temat

Powrót do góry
złodziej Fen

Wysłano: Poniedziałek, 28 Sierpnia 2017, 20:40
Problem polega na tym, że w tym klubie na sukcesach zależy jedynie kibicom.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 28 Sierpnia 2017, 21:55
Oj tam od razu tylko kibicom. Czasami trafi się piłkarz co też by chciał coś wygrać. Fakt że potem spierdala przy pierwszej lepszej okazji, no ale się zdarzają czasami no nie

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 28 Sierpnia 2017, 22:44
Jakaś strona ze statsami typu, kto ile oddał strzałów w polu karnym albo ile dany zawodnik strzelił goli przeciw danej drużynie?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 28 Sierpnia 2017, 22:45
dopiero dotarło do mnie, że Wenger na Anfield zostawił na ławce Lacazette i wpuścił go dopiero przy 3:0 :bowdown: a w pierwszym składzie grał Holding podczas gdy na ławce siedzieli Kolasinac i Mustafi. Aż dziwne, że to się wyżej nie skończyło w takim razie. Dla mnie gdyby porażkę miała jakąś twarz, byłaby nią facjata sympatycznego francuskiego szkoleniowca. Do dziś mam przed oczami, jak w LM po wpierdolu od Bayernu w pierwszym spotkaniu, podczas drugiego meczu po golu na 1:0 Arsene zaczął żywiołowo bić brawo i motywować, jakby już łapał remontadę za nogi, a godzinkę później siedział smutny po drugim z rzędu 1:5.

carbON napisał(a):
chuj tam z łatką, każda myśląca osoba by wolała wydać innych, by samemu dostać mały wyrok.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 28 Sierpnia 2017, 22:48
Cytuj:
Aż dziwne, że to się wyżej nie skończyło w takim razie.

Gdyby nie Cech i Salah to nie wiem ile by tam było

Ezio_Wroclaw napisał(a):
Oskar to raczej experimental hip-hop w stylu Brockhampton.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 29 Sierpnia 2017, 13:20
RzDPH! napisał(a):
Jakaś strona ze statsami typu, kto ile oddał strzałów w polu karnym albo ile dany zawodnik strzelił goli przeciw danej drużynie?

To drugie masz na transfermarkcie, co do pierwszego pewnie na squawce są mapy wydarzeń z poszczególnych spotkań, czy zbiorowo to nie wiem, może whoscored.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 30 Sierpnia 2017, 20:18
Taka ciekawostka...

Spoiler:

David Ornstein@BBC napisał, że dopiero hajsy ze sprzedaży Alexisa zostaną przeznaczone dla Wengera...
Arsenal inc [']

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: środa, 30 Sierpnia 2017, 20:45
szkoda gadać
śmieć jebany wąsaty, a najlepsze jest to że 95% ludzi było zadowolonych że ten śmieć kupuje klub a nie Usmanov
mam nadzieje że Usmanov sie nie podda i w następne lato znów będzie próbował sam albo z jakimś konsorcjum wykupić te akcje (jakiś tam afrykaniec najbogatszy podobno też jest zainteresowany) bo dopóki to sie nie wydarzy to będzie chuj dupa i kamieni kupa
Kroenke ma 10 klubów w różnych dyscyplinach i wszystkie są chujowe :lol:

ja tak jak już pisałem wcześniej przestaje się w to wczuwać jako że nie mam na to wpływu, a obecne ruchy zarządu to jakiś żart w dodatku słaby to nie chce mi sie irytować tym co widze
Wenger i te jego świetne pomysły to jeden problem, ale dużo większym jest aktualnie właściciel
może za 5 lat sprzeda te akcje komuś jak klub sie na morde wyjebie, ale do tego też potrzebne są akcje kibiców jakieś, tylko problem polega na tym że nie ma na to szans więc karneciki i inne bileciki opłacane będą dalej bez gadania :dunno:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 31 Sierpnia 2017, 00:29
Przestałem oglądać bo jeden typ był cwelem i śmieciem

Nie no kurwa, ostatnio moje posty nic tutaj nie wnoszą całkowicie, ale Arsenal jest w tak chujowej kondycji że ciężko jakoś na to reagować nawet

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 20758 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 931, 932, 933, 934, 935, 936, 937 ... 1038  Następna strona