Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 15 Grudnia 2017, 17:07

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 935, 936, 937, 938, 939, 940, 941 ... 956  Następna strona
Premier League - liga angielska 

Kto wygra ligę w sezonie 2017/2018?
Manchester United 34%  34%  [ 28 ]
Manchester City 30%  30%  [ 25 ]
Chelsea 6%  6%  [ 5 ]
Arsenal 14%  14%  [ 12 ]
Tottenham 7%  7%  [ 6 ]
Liverpool 7%  7%  [ 6 ]
Inna drużyna 1%  1%  [ 1 ]
Liczba głosów : 83

Premier League - liga angielska 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Premier League - liga angielska
  Wysłano: Poniedziałek, 18 Września 2017, 23:05
No dobra, ale jeśli zawodnik miałby taka renomę żeby miał pewne miejsce w składzie którejkolwiek z drużyn z Manchesteru to jaki cel miałby w przechodzeniu do Evertonu? Przecież to nie jest tak, ze dopiero jak sprowadzisz grajków którzy w momencie przyjścia są na poziomie top6, wtedy jesteś w stanie z nimi konkurować

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jest jakaś magia w patrzeniu na lecących samobójców. Część spada spokojnie. Pewnie są pogodzeni z losem, jakby doświadczyli już wszystkiego. Resztę po puszczeniu barierki ogarnia panika - dopiero zrozumieli co tak naprawdę zrobili, że problemy ostatnich dni, tygodni można było rozwiązać. Teraz czeka na nich tylko twarde jak beton lustro wody.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Września 2017, 08:05
Griffin71 napisał(a):
No dobra, ale jeśli zawodnik miałby taka renomę żeby miał pewne miejsce w składzie którejkolwiek z drużyn z Manchesteru to jaki cel miałby w przechodzeniu do Evertonu? Przecież to nie jest tak, ze dopiero jak sprowadzisz grajków którzy w momencie przyjścia są na poziomie top6, wtedy jesteś w stanie z nimi konkurować

Przecież każda drużyna ma określone potrzeby, to, że ktoś prezentuje poziom MU czy City nie znaczy, że z miejsca tam może trafić i zająć miejsce piłkarzy przygotowanych do gry na danej pozycji w tym klubie. Kwestia scoutingu i otworzenia się na różne kierunki. Ja np. uważam, że taki Inigo Martinez z miejsca mógłby grać w angielskim topie i jest piłkarzem klasę lepszym od Keane, podstarzałego Rooneya zamieniałbym np. na Iniakiego Williamsa itd. Przykłady można mnożyć, jak dla mnie pieniądze wydane przez Everton to nie do końca dobrze wydana kasa i w moim odczuciu transfery te nie podnoszą jakoś mocno ogólnej jakości drużyny, raczej zwiększają rywalizację co pozwoli umocnić im się na pozycji numer 7.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 20 Września 2017, 11:06
Post pod postem ale temat zupełnie inny poza tym jest pewien odstęp czasu a więc:

Nieszczęśliwie się złożyło, że wczoraj obejrzałem drugą połowę meczu z Leicester i powiem wam, że ja chyba nigdy nie wybaczę Kloppowi tego, że wydał 40 mln funtów na Oxa w momencie, w którym w klubie nie było ani jednego dobrego środkowego obrońcy (Matipa oceniam jako niezłego). Bramka Okazakiego to niemal kopia gola z Burnley, jakby dołożyć do tego ciągnące się przez całą liverpoolską karierę Niemca problemy ze stałymi fragmentami + nieskuteczność (ogólnie goli sporo ale też sporo spotkań, w których oddane jest milion strzałów a po stronie zysków 0) to mamy obraz drużyny, która będzie dzielnie walczyła o 6 lokatę z wyżej krytykowanym przeze mnie Evertonem.

Tak w ogóle to na tym środku niechże gra ten dwudziestoletni Gomez z Matipem. Każdy jego błąd będzie można nazywać sobie w duchu "błędem młodości" a nie tak jak w przypadku Lovrena/Klavana "jebanym spierdoleniem".

Mignolet- Moreno, Gomez, Matip, TAA- Hendo, Can, Coutinho- Mane, Firmino, Salah

czcionka niepogrubiona, paka na walkę o podium Championship
czcionka pogrubiona, paka na walkę o podium Premiership

Super balans kurwo.

Ostatnio edytowano środa, 20 Września 2017, 11:59 przez Bakan, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: środa, 20 Września 2017, 11:57
Tylko Hendo Ci się przypadkiem też pogrubił.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 20 Września 2017, 11:58
najśmieszniejszy jest chyba fakt że byli gotowi wyłożyć 70 baniek na VVD, a jak się nie udało, zamiast szukać alternatyw, to wyłożyli chuja na tę pozycję jak gdyby nigdy nic

Powrót do góry

Wysłano: środa, 20 Września 2017, 12:01
mzmigrod napisał(a):
Tylko Hendo Ci się przypadkiem też pogrubił.

Nie do końca, jego akurat uważam, że całkiem niezłego piłkarza i odpowiednie uzupełnienie pozostałych zawodników pomocy oraz ataku. Najrozsądniej będzie pogrubić pół nazwiska a jako, że go lubię to niepogrubione będą dwie literki a pogrubione 3. O! Jak się bawić to się bawić! YNWA!

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: środa, 20 Września 2017, 12:10
Ale mogłeś podzielić Hen-do

Takie same jak Janusz Korwin Mikke na zostanie prezydentem Polski.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 20 Września 2017, 12:14
Hehehenderson.

Powrót do góry

Post Premier League - liga angielska
  Wysłano: środa, 20 Września 2017, 13:57
Ty no Bakan ale piszesz jakby Liverpool był poważnym kandydatem do mistrza, albo przynajmniej jakby wszyscy tego oczekiwali. Ja wiem ze Ty im życzysz jak najlepiej ale to szóste miejsce, o które się oburzyłeś to jest obecnie poziom Liverpoolu. To żaden przytyk, bo to niezła lokata, no ale mam nadzieje ze żaden fan Liverpoolu nie będzie zaskoczony ani specjalnie rozczarowany jak będą na 5-6 miejscu bo to bardzo prawdopodobne. Mnie najbardziej dziwi to co Neksa, ze postawili sprawę VVD albo nikt, w efekcie czego na boisku widujemy takiego Klavana, który nie powinien grać w żadnej drużynie w tej lidze, na którym miejscu by ona nie była.

E: pisząc obecnie mam oczywiście na myśli kilka ostatnich lat.

Jest jakaś magia w patrzeniu na lecących samobójców. Część spada spokojnie. Pewnie są pogodzeni z losem, jakby doświadczyli już wszystkiego. Resztę po puszczeniu barierki ogarnia panika - dopiero zrozumieli co tak naprawdę zrobili, że problemy ostatnich dni, tygodni można było rozwiązać. Teraz czeka na nich tylko twarde jak beton lustro wody.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 20 Września 2017, 14:47
Griffin71 napisał(a):
Ty no Bakan ale piszesz jakby Liverpool był poważnym kandydatem do mistrza, albo przynajmniej jakby wszyscy tego oczekiwali. Ja wiem ze Ty im życzysz jak najlepiej ale to szóste miejsce, o które się oburzyłeś to jest obecnie poziom Liverpoolu. To żaden przytyk, bo to niezła lokata, no ale mam nadzieje ze żaden fan Liverpoolu nie będzie zaskoczony ani specjalnie rozczarowany jak będą na 5-6 miejscu bo to bardzo prawdopodobne. Mnie najbardziej dziwi to co Neksa, ze postawili sprawę VVD albo nikt, w efekcie czego na boisku widujemy takiego Klavana, który nie powinien grać w żadnej drużynie w tej lidze, na którym miejscu by ona nie była.

E: pisząc obecnie mam oczywiście na myśli kilka ostatnich lat.

Uważasz, że zarząd zatrudniał takiego trenera jak Klopp czy zatrzymywał na siłę Coutinho po to by bezpiecznie lokować się na pozycji numer 6? W tym celu chcieli wyłożyć 70 mln za Van Dijka i już zakontraktowali najlepszego CMa Bundesligi w postaci Keity? Strasznie bzdurną teorię wysnułeś. Oczywiście, że ambicje klubu są zdecydowanie większe a to, że kroki czynione w tym kierunku są wykonywane nieudolnie bądź wcale to osobny temat i zródło mojej frustracji jako sympatyka LFC. O mistrzostwie głośno się raczej nie mówi ale top4 i regularna gra w LM to podstawowe założenia funkcjonowania tego klubu inna sprawa, że z takim potencjałem ludzkim jest to bardzo trudne albo i niemożliwe do zrobienia. Dlatego właśnie takie rzeczy jak wydawanie milionów na Oxa zamiast na klasowego CB kłuje w oczy bo środki na poprawienie jakosci drużyny jak widać są tylko póki co wygląda, że są one lokowane nie tam gdzie trzeba.

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: środa, 20 Września 2017, 15:22
A mi ten sezon jako żywo przypomina pamiętne popołudnie, kiedy narodziła się ksywa Slippy G. Kurewski brak efektywności, pomysłu na stworzenie przewagi w final third (to się tłumaczy na polski?). Jako klub Liverpool ma niesamowite szczęście do dobierania sobie samozwańczych liderów spośród piłkarzy niemających do tej roli predyspozycji. Ok, ten rok minie pod znakiem oczekiwania na Keitę, mimo wszystko to dziwi w drużynie mające takie a nie inne ambicje. Do tego polityka kadrowa prowadzona w myśl uż Ezio_Wrocław: siły drużyny nie buduje się na obrońcach. Ja za każdym razem powtarzam, że cieszyłbym się z silnego Liverpoolu, bo fajniej będzie go ogrywać, a i tak kończy się klasycznym next year will be our year

Powrót do góry

Wysłano: środa, 20 Września 2017, 16:40
Raikkonen napisał(a):
Ja za każdym razem powtarzam, że cieszyłbym się z silnego Liverpoolu, bo fajniej będzie go ogrywać, a i tak kończy się klasycznym next year will be our year

Tylko, że w ostatnich latach z tym odgrywaniem Liverpoolu przez MU coś słabo. Strach pomysleć co by było gdyby Liverpool był tak silny jak sobie tego życzysz.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 20 Września 2017, 16:54
Fakin superstar de Oxxxxxxxxxxxxxxxxxx :lol:
https://twitter.com/ArsenalsRelated/sta ... 0652915713

Powrót do góry

Wysłano: środa, 20 Września 2017, 16:55
Bakan napisał(a):
Strach pomysleć co by było gdyby Liverpool był tak silny jak sobie tego życzysz.

Może zdobyliby mistrzostwo

Powrót do góry

Wysłano: środa, 20 Września 2017, 17:29
Bycie silniejszym od MU w ostatnich latach niestety nie gwarantuje mistrzostwa, w tamtym sezonie wystarczyło na ledwie 5 miejsce.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 20 Września 2017, 22:11
Obrazek

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na discogs profil na lastfm

Wysłano: Czwartek, 21 Września 2017, 11:09
Raikkonen napisał(a):
A mi ten sezon jako żywo przypomina pamiętne popołudnie, kiedy narodziła się ksywa Slippy G. Kurewski brak efektywności, pomysłu na stworzenie przewagi w final third (to się tłumaczy na polski?). Jako klub Liverpool ma niesamowite szczęście do dobierania sobie samozwańczych liderów spośród piłkarzy niemających do tej roli predyspozycji. Ok, ten rok minie pod znakiem oczekiwania na Keitę, mimo wszystko to dziwi w drużynie mające takie a nie inne ambicje. Do tego polityka kadrowa prowadzona w myśl uż Ezio_Wrocław: siły drużyny nie buduje się na obrońcach. Ja za każdym razem powtarzam, że cieszyłbym się z silnego Liverpoolu, bo fajniej będzie go ogrywać, a i tak kończy się klasycznym next year will be our year

Tak jeszcze wracając do tej wypowiedzi to czy dobrze, że rozumiem, że w twoim odczuciu Gerrard był piłkarzem, który nie miał predyspozycji do bycia liderem zespołu?
Chłopie, gość pół życia ciągnął tę drużynę za uszy i wiele razy w decydujących momentach był tym, który wyciągał klub z największego bagna. Gol w ostatnich minutach z Olympiakosem dający awans z grupy (późniejszy triumf w LM), bramka na 1:3 w finale z Milanem+ wywalczenie rzutu karnego na 3:3 czy wygranie w pojedynkę Pucharu Anglii w meczu z West Hamem to tylko przykłady, które jako pierwsze przychodzą mi na myśl a znalazło by się tego jeszcze od chuja choćby w jakichś pomniejszych starciach ligowych.
Mam nadzieję, że to jakieś nieporozumienie bo może i Gerrardowi piłkarsko brakowało czegoś extra ale jeśli chodzi o cechy osobowe to był to urodzony przywódca, który przez ogromną część kariery był głównym motorem napędowym zespołu, czasem ktoś mu w tym partnerował jak np. Torres a czasami był zdany niemal na siebie. Największym problemem Gerrarda jest to, że w momencie, w którym Lampard dogrywał piłkę Drogbie a Scholes Van Niestelrooyowi to SG dośrodkowywał na Barosa czy innego Croucha (tu ramy czasowe mogą się popierdolić ale nie jest to istotne). Był to jego wybór bo mógł grać w Chelsea, Realu czy Barcelonie ale za to akurat należy się szacunek.
Tak poza tym to ocenianie takiej kariery przez pryzmat jednego popołudnia i zwykłego przypadku, pierdolonego pecha to jakaś ciężka patologia, która może być spowodowana chyba tylko i wyłącznie niechęcią do danego piłkarza, jeśli dodamy jeszcze, że przydarzyło się to w sezonie kiedy Gerrard (znowu...) był czołową postacią drużyny (11 sezonu) to widać jak niesprawiedliwa jest to opinia.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Września 2017, 11:44
Pepe 2 lata kontrakt 5 milionów Euro za sezon ( jak na ligę angielską to żart) 5 meczy zagrał i 1 jedną bramke strzelił w lidze tureckiej, przy nim dużo by się nauczyli wszyscy w obronie oraz fizycznie by nie ustępował nikomu.
Może tempo słabe #kartomania ale rozgrywanie piłki, technika, ustawianie się, stałe fragmenty, do niego w parze szybki zwrotny obrońca i jest na prawde dobrze

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Września 2017, 12:48
http://www.bbc.com/news/uk-england-manchester-41337127 :you_crazy: :you_crazy:
Jutro Swansea, Spurs i Fulham z banami za kolor koszulek domowych

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Września 2017, 14:03
Bakan napisał(a):
Tak jeszcze wracając do tej wypowiedzi to czy dobrze, że rozumiem, że w twoim odczuciu Gerrard był piłkarzem, który nie miał predyspozycji do bycia liderem zespołu?

Pewnie źle się wyraziłem, ale musisz przyznać, że o 3-4 lata za długo opieraliście na nim grę. Miał przebłyski w 13/14, ale tam zrobił statystyki karnymi, oprócz tego no mocno średnio się zestarzał i po trzydziestce już miał predyspozycje do liderowania tylko mentalnie.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 19120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 935, 936, 937, 938, 939, 940, 941 ... 956  Następna strona