Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 22 Września 2017, 21:35

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18767 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 932, 933, 934, 935, 936, 937, 938, 939  Następna strona
Premier League - liga angielska 

Kto wygra ligę w sezonie 2017/2018?
Manchester United 38%  38%  [ 23 ]
Manchester City 26%  26%  [ 16 ]
Chelsea 5%  5%  [ 3 ]
Arsenal 13%  13%  [ 8 ]
Tottenham 7%  7%  [ 4 ]
Liverpool 10%  10%  [ 6 ]
Inna drużyna 2%  2%  [ 1 ]
Liczba głosów : 61

Premier League - liga angielska 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Premier League - liga angielska
  Wysłano: Czwartek, 31 Sierpnia 2017, 10:08
andzejgolot napisał(a):
Spytajcie się kibiców Arsenalu co sądzą o Walcottcie, Wellbecku, Cazorli, Chamberlainie czy Chambersie. To jest taka ślepa miłość że mi was nie jest żal bo Walcott szybki i fajnie drybluje i wgl bramka z Liverpoolem Adebayora xd bo Wellbeck dobrze gra głowa i się dobrze zastawia, bo Cazorla to piłka co do centymetra, bo Chamberlain to silny fizycznie dobry idealny uniwersalny i bla bla bla no zawsze słysze POZYTYWY...

Podejrzewam, że to zwykły troll, ale większych kurwa bzdur dawno nie widziałem. Jeśli zamiast gadać głupoty wejdziesz chociaż na moment na jakąkolwiek grupę dyskusyjną kibiców Arsenalu (polską lub angielską, bez różnicy) to sam zauważysz, że Walcott jest wypierdalany przez 95% kibiców z klubu, Welbeck jest głównym obiektem obelg (a szczególnie nasiliło się to w ostatnim czasie), Cazorla jest uważany za najlepszego pomocnika w klubie, zresztą słusznie, Chamberlain to jeździec bez głowy i nawet kilka ostatnich spotkań na prawym wahadle nie zmieniło zdania kibiców, którzy oglądają jego poczynania od kilku ładnych lat, no a Chambers to na razie wciąż niewiadoma.

Neville w swojej wypowiedzi na temat Arsenalu przesadził jedynie odrobinkę, bo połowa składu jest faktycznie do wyjebania z miejsca. Ten klub potrzebuje na powrót graczy z charakterem, wspomniany wyżej autorytet, bo przecież pewnie nikt już poważnie nie traktuje tego siwego psychopaty. Skoro nawet Henry jako legenda klubu mówi, że nie opowiada się za zespołem to każdemu normalnemu człowiekowi zaświeciłaby się z tyłu głowy lampeczka - a może rzeczywiście robię coś źle? Ale nie, wypierdolmy Mustafiego do Interu, oddajmy Chamberlaina Liverpoolowi nie załatwiając zastępstwa, sprzedajmy Sancheza do City, a w kolejnym meczu Lacazette i Kolasinac będą dopasowywać się do nowej ligi obserwując spotkanie z ławki. No ja pierdole, ile można? Inną sprawą jest gruby, wąsaty Amerykanin, który najwidoczniej zagrzał sobie miejsce już w tym kurwidołku i zamierza uczepić się go do usranej śmierci. Nie wiem dokąd zmierza ten klub, już teraz stał się zwykłym średniakiem a obawiam się, że w kolejnych latach będzie jeszcze gorzej. Kroenke zdechnij, Wenger odejdź.

I na koniec gratisik, Chamberlain oficjalnie w Liverpoolu:

Spoiler:

Ostatnio edytowano Czwartek, 31 Sierpnia 2017, 10:47 przez FMH, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 31 Sierpnia 2017, 10:14
@up
Ciężko się nie zgodzić z tym co piszesz (nie chciało mi się odpowiadać na jego prowokacje).
Ox w LFC z pensją 120k/week odrzucając 180k/week w Londynie mówi wszystko w temacie regresu tego klubu :wall:
(co nie wpływa na moją pozytywną reakcję z domknięcia tej sprzedaży)

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 31 Sierpnia 2017, 13:16
https://www.youtube.com/watch?v=zKbo35e5Tgs

Wywiad z Fabianem

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 1 Września 2017, 11:53
@Everton striker Wayne Rooney has been arrested on suspicion of drink driving
xD

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 2 Września 2017, 22:46
Liverpool będzie miał uciechę.

https://giphy.com/gifs/3ov9jPXeQWlI0mHULS

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 3 Września 2017, 09:43
Bo strzelił bramkę zza pola karnego mając 17 lat? Jak coś pokopie w Premier League to dej znać, bo takich gości było tysiące. Choćby Januzaj, ale ten ma bałagan na strychu. Nigdy mu nie wybaczę, że mnie oszukał.

Generalnie widzę na twitter.lfc że podjarka Chambarlainem, a nie za bardzo wiem czym ta podjarka jest spowodowana. Ja wiem, że jest uniwersalny i tak dalej, ale to szklanka i do tego niezbyt efektywna. Taki Firmino też jest uniwersalny i na każdej pozycji w ofensywie zagra i na każdej dobrze, a Ox też zagra na kilku pozycjach i nigdzie dobrze. :dunno:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 3 Września 2017, 11:37
Jedyna opcja dla Oxa to bycie zmiennikiem Salaha i Mane ale Anglik rzekomo tam grać nie chce, powodzenia w takim razie w wygryzieniu Hendo, Cana, Lallany, Wijnladuma, Coutinho tym bardziej, że jest jeszcze Grujic i Milner...

Przeklejam swoje rozkminy na temat składu LFC z lfc.pl:

--------------------Mignolet--------------------
Clyne---------Matip-----Gomez----Robertson
-----------------------Can-----------------------
-----------Wijnaldun--------Coutinho---------
Salah----------------Firmino-------------Mane

Okno transferowe za nami, już wiemy kim Klopp będzie dysponował w sezonie 17/18. W moim odczuciu tak powinna wyglądać podstawowa jedenastka LFC jeśli wszyscy zawodnicy będą dostępni.
Bramka:
-Karius był naszym najsłabszym ogniwem nawet w meczu, w którym przeciwnik nie oddał strzału na bramkę, to mówi wszystko mimo, że Mignolet ideałem nie jest
Obrona:
-nie wierzę, że można być bardziej niepewnym obrońcą niż Lovren, facet mimo przepracowania całego okresu z drużyną pod okiem Kloppa jest wciąż parodystą, wiara Niemca w trening w jego przypadku nie ma racji bytu, Gomez to wciąż młody obrońca i chyba warto dać mu prawdziwą szansę nawet jeśli niejednokrotnie będzie przysparzał o ból głowy, różnica między nim a Lovrenem jest taka, że Anglika ma szansę na rozwój, Chorwat już raczej nie
-liczę, że Robertson okaże się na tyle solidnym piłkarzem, że nie będziemy się bać o wszystko co dzieje się po lewej stronie naszej połowy, nic więcej od niego nie wymagam, poprawnie w obronie+ coś ekstra w ofensywie a i tak będzie o niebo lepiej niż Moreno
Pomoc:
-Hendo to mój ulubieniec ale forma Cana w ostatnim czasie w pełni uprawnia go do gry w pierwszej 11, Niemiec dodatkowo jest zdecydowanie bardziej wszechstronny choć oczywiście tutaj powinna wywiązać się ciekawa rywalizacja bo Jordan to też ważny zawodnik
-Coutinho jak tylko poukłada mu się w głowie to pewniak, Gini daje nam w drugiej linii dużo nawet jeśli momentami tego nie widać, Lallana oczywiście blisko pierwszego składu, naprawdę nie wiem co z Oxem, nie wiem gdzie on miałby grać bo jest piłkarzem gorszym od wyżej wymienionej trójki...
Atak:
-tutaj mamy trójkę pewniaków choć Sturridge pod warunkiem jeśli będzie zdrowy też da nam naprawdę sporo bo to klasowy napastnik, jeśli chodzi o skrzydła to właśnie tutaj widzę szansę dla Oxa jako uzupełnienie Salaha i Mane, problemem jest to, że rzekomo on tam grać nie chce

*pisząc na tamtym forum używam formy "my", "nas" itd. i jest to jedyne miejsce gdzie wyrażam się w ten sposób bo po prostu ułatwia to pisanie a poza tym przynależność do tej grupy pozwala na jakieś tam w drobnym stopniu utożsamienie się z klubem, w życiu codzienny oczywiście tego nie robię, tak tylko piszę zanim jakiś lamus się przypierdoli

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 3 Września 2017, 12:14
Kto kapitanem w Twojej XI? Najbliżej opaski wydaje się Szymek, ale to śmieszne trochę mimo wszystko.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 3 Września 2017, 12:16
Szczerze to nie mam pojęcia...Coutinho ty chuju...

Może Mane, fakt, że nie ma może jakiegoś wielkiego stażu ale zdaje się być profesjonalistą a w trudnych chwilach jest tym, który ciągnie tę drużynę niesamowicie, na pewno stanowi jakieś tam źródło inspiracji w cięższych momentach i byłby to niezły wybór. Jak nie on to Mignolet lub Clyne ale oni są tak bezjajeczni, że nara. Can byłby kandydatem gdyby nie to, że zwleka z podpisaniem kontraktu i jego przyszłość jest niepewna.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 3 Września 2017, 13:25
Nie ma opcji że zdrowy Hendo usiądzie
i słusznie zresztą.

Ale i tak myślę, że tak od listopada zacznie się płacz za Lucasem bo dziura jakaś zostanie

https://www.facebook.com/StopNiuskulizacjiPolski
https://www.discogs.com/seller/bialysto ... WO/profile

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku profil na discogs profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 3 Września 2017, 13:46
Horry napisał(a):
Nie ma opcji że zdrowy Hendo usiądzie
i słusznie zresztą.

Ja tam Hendo bardzo cenię, jeden z moich ulubionych piłkarzy obecnego LFC ale kogo z wymienionej przeze mnie trójki posadziłbyś jeśli Jordan miałby grać? Pierwsza myśl to Can ale jeśli utrzyma formę to chyba nie ma takiej opcji.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 3 Września 2017, 13:49
Wijnalduma oczywiście.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 3 Września 2017, 13:56
Nie pamiętam drużyny z taką dysproporcją między atakiem a reszta składu. To już rudy Mathieu budził większy szacunek niż para stworzona z Matipa, Lovrena czy sugerowanego Gomeza. Ogólnie widziałem dużo spustów kibiców lfc nad okienkiem, tymczasem żadna newralgiczna luka nie została uzupełniona (sorry, nie przekonuje mnie Robertson w drużynie walczącej o top 4), przy tym jakieś dziwne zagrania honorowe via Coutinho, którego za 100+ wyjebałbym z klubu na kopach, co zrobiono bez żalu z najlepszym CB w klubie.
Swoją drogą Bakan nie sądzisz, że jeśli gracie bez napastnika to lepiej na szpicy wyglądałby Salah niż Bobby?

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 3 Września 2017, 14:04
To okienko w wykonaniu LFC to lekka parodia. Zapowiada się powtórka z zeszłego sezonu.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Wysłano: Niedziela, 3 Września 2017, 14:34
Raikkonen napisał(a):
Swoją drogą Bakan nie sądzisz, że jeśli gracie bez napastnika to lepiej na szpicy wyglądałby Salah niż Bobby?

Skąd ten pomysł? Póki co koncepcja: skrzydła Mane-Salah + Firmino na szpicy sprawdzają się znakomicie. Dołóż do tego Coutinho za ich plecami i rasowy napastnik jest faktycznie niepotrzebny bo ciężar strzelania bramek rozkłada się na 4 piłkarzy, którzy to robić potrafią a jeśli brakuje kogoś kto włożyłby piłkę do siatki z 3 metrów to na ławce jest Sturridge czy Solanke/Ings przy jednoczesnym zaznaczeniu, że ta druga kombinacja to opcja BARDZO awaryjna.

Raikkonen napisał(a):
Nie pamiętam drużyny z taką dysproporcją między atakiem a reszta składu.

A co do tego to przecież United z Rashfordem, Martialem, Matą, Ibrahimovicem, Mkhitaryanem, Lignardem i Pogbą w ofensywie a Rojem, Blindem i Darmianem w defensywie.

Ostatnio edytowano Niedziela, 3 Września 2017, 14:37 przez Bakan, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 3 Września 2017, 14:35
Firmino to w ogóle powinien grać za plecami jakiegoś napadziora a boki Salah/Mane normalnie ale wtedy ciężko całkiem by było pomoc ogarnąć.
a przy 4-3-3 to jak ma być Coutinho to z Hendo i Wijnaldum/Can na zmiane

https://www.facebook.com/StopNiuskulizacjiPolski
https://www.discogs.com/seller/bialysto ... WO/profile

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku profil na discogs profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 3 Września 2017, 14:42
Bakan napisał(a):
Raikkonen napisał(a):

A co do tego to przecież United z Rashfordem, Martialem, Matą, Ibrahimovicem, Mkhitaryanem, Lignardem i Pogbą w ofensywie a Rojem, Blindem i Darmianem w defensywie.

No wiadomo, szkoda, że to druga defensywa w lidze jeśli chodzi o stracone bramki.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Wysłano: Niedziela, 3 Września 2017, 14:44
Bakan napisał(a):
Raikkonen napisał(a):

Rojo przed kontuzją był obok Bailly'ego najlepszym śo w United, zresztą na pewno obrona Bailly-Jones prezentuje się lepiej od środka Liverpoolu, tylko lewa obrona kuleje w United bo Shaw to wielka niewiadoma

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 3 Września 2017, 14:49
Bakan napisał(a):
Raikkonen napisał(a):

Skąd ten pomysł? Póki co koncepcja: skrzydła Mane-Salah + Firmino na szpicy sprawdzają się znakomicie. Dołóż do tego Coutinho za ich plecami i rasowy napastnik jest faktycznie niepotrzebny bo ciężar strzelania bramek rozkłada się na 4 piłkarzy, którzy to robić potrafią a jeśli brakuje kogoś kto włożyłby piłkę do siatki z 3 metrów to na ławce jest Sturridge czy Solanke/Ings przy jednoczesnym zaznaczeniu, że ta druga kombinacja to opcja BARDZO awaryjna.

Raikkonen napisał(a):

Salah to głupi murzyn w ciele Araba i najwięcej pożytku z niego będzie przy tap-inach, Firmino uważam za lepszego piłkarza w każdym calu.
W drugą część to chyba kurwa sam nie wierzysz, ale rozumiem, że wypisanie kontuzjowanego i rezerwowych pasuje Ci do narracji

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 3 Września 2017, 14:53
raptowny napisał(a):
Bakan napisał(a):
Raikkonen napisał(a):

No wiadomo, szkoda, że to druga defensywa w lidze jeśli chodzi o stracone bramki.

Co nie zmienia faktu, że na papierze wygląda to na ogromną dysproporcję i przed startem sezonu raczej mało kto zakładał, że może to funkcjonować dobrze, Mou to ogarnął i chwała mu za to. Niemniej liczba klasowych zawodników w ofensywie zdecydowanie przewyższała liczbę takowych w bloku obronnym, który niemal w całości został złożony z piłkarzy co najwyżej solidnych, którzy jak potem pokazał czas stanowili monolit.

Ps. Pisałem o MU z tamtego sezonu, nie wiem czemu tego nie zaznaczyłem ale nie wymienienie Lukaku nie jest przypadkowe. Jeśli chodzi o teraźniejszą kadrę MU to balans jest zdecydowanie lepiej zachowany.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 18767 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 932, 933, 934, 935, 936, 937, 938, 939  Następna strona