Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 20 Października 2018, 04:08

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20612 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 963, 964, 965, 966, 967, 968, 969 ... 1031  Następna strona
Premier League - liga angielska 

Kto wygra ligę w sezonie 2018/2019?
Manchester United 15%  15%  [ 11 ]
Manchester City 31%  31%  [ 23 ]
Chelsea 9%  9%  [ 7 ]
Arsenal 9%  9%  [ 7 ]
Tottenham 7%  7%  [ 5 ]
Liverpool 27%  27%  [ 20 ]
Inna drużyna 1%  1%  [ 1 ]
Liczba głosów : 74

Premier League - liga angielska 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Premier League - liga angielska
  Wysłano: środa, 10 Stycznia 2018, 13:07
Nadciąga meczyk z City. Wobec nieobecności Coutinho jak zapatrujecie się na środek pola LFC w tym meczu? Póki Lallana nie wróci do pełnej dyspozycji to tercet napastników może być zdany na siebie jeśli chodzi o kreowanie sytuacji. Uważam, że najrozsądniej byłoby cofnąć Firmino do drugiej lini a z przodu, Mane+Salah+Ox, opcjonalnie zamiast Oxa Sturridge/Solanke a Salah bliżej skrzydła.

—-Mane——Salah——-Ox——
——————Firmino—————

Jakoś nie potrafię wyobrazić sobie drugiej lini złożonej z trójki z zawodników: Gini/Milner/Can/Ox bo sorry ale jeśli chodzi o kreację to nie ma kurwa w czym wybierać...

Powrót do góry

Wysłano: środa, 10 Stycznia 2018, 13:21
Obstawiam, że wrzuci Oxa jako rozgrywającego jak to robi ostatnio. Co jak co, ale mało jest skory do experymentów w tym stylu Klopp

Powrót do góry

Wysłano: środa, 10 Stycznia 2018, 13:39
Czy ja wiem czy to taki eksperyment? Akurat Firmino nigdy sztywno do pozycji numer 9 przyklejony nie był, Salah często schodzi w centrum pola karnego i generalnie cała ofensywna czwórka (jeszcze z Coutinhem) trzymała się pozycji w sposób bardzo umówmy. To raczej mała korekta niż rewolucja. Zdaje się, że Firmino grał już jako cofnięty napastnik w okresie, w którym Coutinho robił pierwsze szopki związane z transferem. Generalnie wizja środka z Oxem-Ginim-Canem czy Milnerem pokazuje jak mocno potrzebny jest nowy nabytek. Takim drewnem przecież przecież przez Newcastle czy inny WBA się nie przebijesz o drużynach z czołówki nie wspominając.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 10 Stycznia 2018, 14:17
Myślę, że ze względu na przebojowosc oraz fakt, że nie jest kompletnym drewnem to właśnie Ox zagra na środku. Zresztą on, przechodząc do Live, nie mówił, że właśnie tam chce grać?

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: środa, 10 Stycznia 2018, 15:34
Bakan napisał(a):
Nadciąga meczyk z City. Wobec nieobecności Coutinho jak zapatrujecie się na środek pola LFC w tym meczu? Póki Lallana nie wróci do pełnej dyspozycji to tercet napastników może być zdany na siebie jeśli chodzi o kreowanie sytuacji. Uważam, że najrozsądniej byłoby cofnąć Firmino do drugiej lini a z przodu, Mane+Salah+Ox, opcjonalnie zamiast Oxa Sturridge/Solanke a Salah bliżej skrzydła.

—-Mane——Salah——-Ox——
——————Firmino—————

Jakoś nie potrafię wyobrazić sobie drugiej lini złożonej z trójki z zawodników: Gini/Milner/Can/Ox bo sorry ale jeśli chodzi o kreację to nie ma kurwa w czym wybierać...

Liverpoolowi nie będzie potrzebna żadna kreatywność, tylko porządne zabetonowanie środka i szybkość przy kontrach. I do takiej gry trio, które wymieniłeś najlepiej się nadaje z tego, czym Liverpool dysponuje.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 10 Stycznia 2018, 20:29
mzmigrod napisał(a):
Bakan napisał(a):

—-Mane——Salah——-Ox——
——————Firmino—————

Liverpoolowi nie będzie potrzebna żadna kreatywność, tylko porządne zabetonowanie środka i szybkość przy kontrach. I do takiej gry trio, które wymieniłeś najlepiej się nadaje z tego, czym Liverpool dysponuje.

Klopp nie potrafi betonować środka. To zupełnie nie jego gra, nie wiem skąd ten pomysł.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 10 Stycznia 2018, 23:56
No i w pierwszym meczu LFC było daleko do zabetonowanego i wtedy też brakowało Cou. Jeśli Mane nie będzie bawił się w karate może będzie to wyglądało

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2018, 01:37
Już się podjarałem Wilsherem, a tu jak zwykle kostka :(

A tak z Arsenalowych rzeczy jeszcze to Wengerowi się spodobał ten nowy Grek (mam nadzieje, że #nohomo, patrząc po tym że Ramsey tyle grał dopóki nie dostał kontuzji to tam musi się coś dziać cnie) i zostaje do końca sezonu. Już nie mogę się doczekać trójki stoperów Chambers - Holding - Mavropanos :lol:

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2018, 02:02
gorszy od wymienionej dwójki anglików nie będzie coś czuje

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2018, 15:51
Tamten Grek ma cv na poziomie między Bednarkiem (gorszy klub) a Jachem (młodszy), nie wiem czy tego chcecie na stoperze w Arsenalu

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2018, 16:10
Czyli Grek z gównianego klubu będzie taki super, a krystek bielik kapitan młodzieżowców musi szukać wypożyczenia? bo on chyba na środku obrony tam już grał?

KTO
kto jest na osiedlu?
tyy stary kto wraca kto wraca
MAŁOLAT
taaa

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2018, 16:23
Być lepszym od Holdinga i Chambersa to nie jest duże wyzwanie :D

Bielik dopiero wraca po półrocznej kontuzji, więc to może być jakiś powód. Chociaż i tak wydaje mi się, że Wenger jeszcze mu nie ufa i by na niego nie stawiał. A szkoda, bo jak pogrywał kilka razy to szło mu całkiem przyzwoicie, ostatnie wypożyczenie też bardzo udane miał. Oczywiście szkoda patrząc kto tu teraz gra, w normalnym klubie to sam bym wysłał takiego Bielika na wypożyczenie też

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2018, 20:31
@corrieredellosport.it - Ancelotti dogadany z Arsenalem (od sezonu 18/19 zastępuję Wągra)
Trzymam kciuki za te plotki! Oby to była prawda - kontrakt 8.4mln Ł/sezon przez 4lata <3
Cenię niesamowicie tego fachowca. Świetny strateg. Mocna osobowość. Uznana marka. Autorytet w szatni.
Myślę, że mógłby w końcu zrobić porządek w tym Londyńskim burdelu.
Proszę... od 2015 roku jak pojawił się w kontekście plotek objęcia posady w LFC marzył mi się ten moment, że takiej klasy menago wjedzie na miejsce Papcia i w końcu zacznie rozpierdalać. Proszę... nie chcę się budzić z tego pięknego snu :lol:
:bowdown:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2018, 20:44
W Bayernie się nie popisał ale wydaje się być człowiekiem odpowiednim do ogarnięcia tego pierdolnika.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2018, 20:46
Obudź się. :cry:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2018, 21:07
Carlo w 1 sezonie super sobie radził. Jego Bayern na wiosnę był silniejszy niż jakikolwiek Guardioli, może ten z ostatnich miesięcy pracy Pepa mógł się równać co odpadł z Atletico. W dodatku zrobił z Thiago to samo co z Di Marią - kompletnie odmienił jego grę i dzisiaj Thiago to wymiatacz, a nie popierdółka.

W drugim dużo rzeczy poszło nie po jego myśli, złe przygotowania do sezonu, kontuzje jak zwykle i utrata szatni przez święte krowy. Lepszy od Wengera bankowo.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2018, 22:25
moff napisał(a):
@corrieredellosport.it - Ancelotti dogadany z Arsenalem (od sezonu 18/19 zastępuję Wągra)
Trzymam kciuki za te plotki! Oby to była prawda - kontrakt 8.4mln Ł/sezon przez 4lata <3
Cenię niesamowicie tego fachowca. Świetny strateg. Mocna osobowość. Uznana marka. Autorytet w szatni.
Myślę, że mógłby w końcu zrobić porządek w tym Londyńskim burdelu.
Proszę... od 2015 roku jak pojawił się w kontekście plotek objęcia posady w LFC marzył mi się ten moment, że takiej klasy menago wjedzie na miejsce Papcia i w końcu zacznie rozpierdalać. Proszę... nie chcę się budzić z tego pięknego snu :lol:
:bowdown:

Z tym, że po odejściu Wengera będzie tam jeszcze większy burdel niż po odejściu SAFa z ManUtd. ManUtd wyłożyło niemałe pieniądze i zdaniem Mourinho skład wciąż jest niekompletny, zobaczymy co będzie w Arsenalu.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2018, 22:32
Z tym, że Ferguson po prostu z przeciętniaków robił mistrzów, a Wenger z dobrych zawodników robi chujowych.

Ja tam już nawet byłem pozytywnie nastawiony jak słyszałem o Artecie, także Carlo to bym przyjął z pocałowaniem ręki. I nie chodzi mi tutaj, że na pewno będzie lepiej. Po prostu lepiej spróbować i wiedzieć, że oni chcą tam coś zmienić, wygrywać i kombinują niż tkwić w tym samym gównie bez perspektyw na poprawę.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2018, 22:35
Obrazek

XD

YOU SHOULD HAVE LEARNED - BITCHES LOVE CAKE

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 12 Stycznia 2018, 03:22
Ancelotti z budzetem Arsenalu to raczej wiele nie zdziala, watpie zeby chcial w ogole podejmowac sie takiego wyzwania.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 20612 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 963, 964, 965, 966, 967, 968, 969 ... 1031  Następna strona