Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 19 Listopada 2019, 17:11

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14442 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 723  Następna strona
Zakłady bukmacherskie, wasze typy, analizy 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post Zakłady bukmacherskie, wasze typy, analizy
  Wysłano: Niedziela, 2 Września 2007, 21:37
Z racji tego ,iż wygrałem dzisiaj kupon u buka , postanowiłem założyć ten temat. Gra ktoś , jeśli tak to jak wam idzie? Ja od 2 lat byłem na minusie ok 500 zł , na szczęście ten kupon mi spasował i czuję się jakbym się urodził na nowo :lol: . Piszcie swoje analizy , chwalcie się wygranymi .

Ostatnio edytowano Czwartek, 23 Kwietnia 2009, 22:37 przez Fred., łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zakłady bukmacherskie , wasze typy , analizy
  Wysłano: Niedziela, 2 Września 2007, 22:10
niezla wygrana ;] o co chodzi z tym typem milan-sevilla bo nie kumam? pewnie cos ekstremalnego bo spory kurs ;]

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Niedziela, 2 Września 2007, 23:10
chodzi o to ze obstawiłem ze w 1szej połowie będzie wygrywalł Sevilla a w mecz i tak wygra na końcu Milan.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Niedziela, 2 Września 2007, 23:14
a jakie wg was sa najlepsze stronki bukmacherskie ?

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Niedziela, 2 Września 2007, 23:33
rAs napisał(a):
zawsze coś "pewnego" sie zesra

Obstawianie pewniaków w wielu przypadkach nie jest aż tak pewne, bo kiedyś passa się kończy. Nie obstawiam już od dłuższego czasu, ale zamierzam wrócić.
Ma ktoś polecić jakieś dobre stronki ze statystykami, newsami itd. o futbolu ?

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm WWW

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 3 Września 2007, 06:20
rAs napisał(a):
zawsze coś "pewnego" sie zesra

dokładnie
dlatego już nie gram

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 3 Września 2007, 07:47
Ja gram w Toto-Mixie. Mam swój system, przepierdalam kase na piłce nożnej/hokeju/koszykówce i odbijam sobie na skokach narciarskich. Jeszcze nigdy nie pomyliłem się w typowaniu skoków, nigdy. Dla mnie to pewna kasa. Teraz od bodajże kwietnia nic nie stawiałem, ale muszę znowu zacząć bo kasy brakuje. Ogólnie to jestem na plusie gdzieś 300 zł.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 3 Września 2007, 08:27
smackey napisał(a):
a jakie wg was sa najlepsze stronki bukmacherskie ?

Jak grałem regularnie i wdupiałem to korzystałem z programu SportKeeping , jak ktoś chce to mogę wrzucić na serwer , tam są tabele europejskie , ostatnie mecze , wykaz stoczonych już pojedynków przez 2 drużyny.

Ten typ który mi teraz wszedł to maxymalny cuf :lol: na szczęście mnie los nie ukarał za głupote przy obstawieniu kursu 25 meczami z obsranym kursem 1,20 , a z ManU było blisko :lol:

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 3 Września 2007, 09:18
Fred. napisał(a):
chodzi o to ze obstawiłem ze w 1szej połowie będzie wygrywalł Sevilla a w mecz i tak wygra na końcu Milan.

aha, w sumie myslalem ze cos bardziej hardkorowego, typu czy bramkarz strzeli sobie samoboja, z przewrotki, z rzutu roznego w doliczonym czasie gry, czy cos ;]

Powrót do góry
moderator

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 3 Września 2007, 09:57
Takie obstawianie to raczej zabawa, mam ziomka który naprawde w tym siedzi tylko on raczej obstawia na stronach w necie i to kwoty w stylu 2.000 pln na jeden mecz.

Dwa tygodnie temu wszedł mu kupon na 15.000. :shock:

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 3 Września 2007, 10:00
ja na bwinie zaczynam od dzisiaj, właśnie wpłyneła kasa :)

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 3 Września 2007, 10:38
Ja wracam do bukmaherki na następny weekend. Rozbrat wzięłem na sylwestra, co ciekawe po trafionym kuponie, który zagwarantował mi bombę, bo wszystko wskazywało na to że będę trzeźwy iż miałem wpizdu długów do spłacenia. Mniejsza o to. No ja zawsze korzystałem z www.livescore.cc ale mógłbyś rzucic tym programem, poobczajam. Ogólnie w bukmaherce lubie grać 5 meczy z większym kursem, częściej wchodzą. Tasiemce z kursami 1.20 to bzdura, zawsze jakis ostatni pewniak w stylu Real Madryt-Tłoki Gorzyce spierdoli. Kiedyś byłem maniakiem. Grałem nawet europejskie ligi hokeja, choc nie mam o nich zielonego pojęcia. Znam typa który obstawił kilkadziesiąt meczów na Wimbledonie po kursach i wygrał. Chuj że 16 zł. ale wygrał, choc jedyne co mu sie z tenisem kojarzyło to cycki Kurnikovy. Takie zcharpaganione kupony sa najlepsze.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 3 Września 2007, 10:51
ja na necie gram, na expekcie. lepiej, bo nie ma 10% podatku, pozatym nie musisz zapierdalac zeby postawic kupon tylko mozesz o 3 w nocy stawiac jak ci sie podoba.
jesli chodzi o strony, to polecam forum obstawianie.com.
co jeszcze, jesli chodzi o wyniki to spoko, co miesiac na buty i pare plyt starczy.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 3 Września 2007, 11:21
makao napisał(a):
ja na necie gram, na expekcie. lepiej, bo nie ma 10% podatku, pozatym nie musisz zapierdalac zeby postawic kupon tylko mozesz o 3 w nocy stawiac jak ci sie podoba.
jesli chodzi o strony, to polecam forum obstawianie.com.
co jeszcze, jesli chodzi o wyniki to spoko, co miesiac na buty i pare plyt starczy.

Tylko ,że jak grałem na bet at home to w chuj bezsensownie kasy przewaliłem , bo dziennie coś obstawiałem z nudów. Według mnie jest jeszcze jeden minus internetowych buków , że przy odbiorze kasy nie ma takiej satysfakcji :lol:

PS. SportKeeping
http://www.yousendit.com/transfer.php?a ... 80486751E5

trzeba na bierząco aktualizować go co zajmuje pare sekund

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 3 Września 2007, 12:24
Bukmacherka to jebany nałóg w moim przypadku, oderwałem sie od tego jak skonczyły sie ligi w europie :D ale teraz znowu mnie bierze.
Obstawiam na necie bo nie ma podatku, głównie to bet-at-home.com i expekt.com.pl.
Jezeli chodzi o spoósb typowanie to pierdole bzdury typu progresja itd, najlepszy sposób to stawka tak gdzies 100-200zł i singielki albo max 2-3 zdarzenia.
A tak w ogóle to polecam to forum
http://www.forum.bukmacherskie.com/

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 3 Września 2007, 12:44
mój brat często kiedyś obstawiał, ale już tego nie robi. teraz mam z kolei znajomych, którzy często wykładają hajs na stsy.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 3 Września 2007, 15:34
ogolnie wygrywalem dosyc duzo, w sierpniu przegralem z 2000 i nie gram na razie, ale mysle ze jestem na plusie raczej, nie chce mi sie liczyc
najprosciej wygrywac na ligach europejskich w noge, w tenisie za duzo niespodzianiek ostatnio, mi na ligach wchodzi moze z 90% typow, sierpien caly spierdolilem na tenisie. w ogóle nie gram teraz, za czesto i za duzy hajs na to tracilem wczesniej
na wimbledonie wygralem 500 zl za 20 i to chyba najwiekszy kurs jaki trafilem, poza tym gram na podwojenie po 2,3 mecze na kupon, no, mam konta u wszystkich bukow w necie prawie ;)
sierpien to straszny miesiac byl, jakie mi rzeczy nie wchodzily to wszoku, ostatnio np mialem kupony za dyche po 100 do wygrania i na jednym ajax-groningen, na drugim villa-chelsea (x2 mialem hoho), wczesniej ajax-slavia (najpierw na mega tasmie z awansami, potem na innym kuponie tez x2 w rewanzu)
nie grajcie, glupota, za 2 pln i tak nic nie wygracie, a przy nie wiem, 200 zal by mi juz bylo hajsu

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 3 Września 2007, 16:01
Ema napisał(a):
Jezeli chodzi o spoósb typowanie to pierdole bzdury typu progresja itd, najlepszy sposób to stawka tak gdzies 100-200zł i singielki albo max 2-3 zdarzenia.

dokladnie

a co do obstawiania glupot, gram glownie mlb, rzadko kiedy jest dzien, ze nie stawiam, wiec problemu nie ma :D

edit: bnd, 90% skutecznosci? co ty pieprzysz, chyba jak raz na tydzien stawiasz dwa mecze z podporka :D znam kilka osob, ktore utrzymuja sie z bukmacherki ( ~3000/miecha, zalezy od kapitalu) i wierz mi, zaden nie ma 90% skutecznosci

Ostatnio edytowano Poniedziałek, 3 Września 2007, 16:05 przez makao, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Poniedziałek, 3 Września 2007, 16:02
bnd napisał(a):
nie grajcie, glupota, za 2 pln i tak nic nie wygracie

Pierdolisz tam. Stracisz kilka tych dwójek, które równie dobrze wypadna ci z kieszeni, a po 10 kuponach jebniesz 50-70 zł i poczujesz jakies hajsiwko w kielni. Jak grasz większymi stawkami, np. 200 zł. to nie grasz przeciez tasiemcow po 15 meczy, tylko singla z kursem 1.10, zeby troche te stowki rozmnozyc i trzeba byc pechowcem zeby nie trafic. Znaczy kiedys na bank nie trafisz, ale moze sie okazac, ze z 200 wyszedles 1000 lub wiecej do przodu. Bukmaherka to latwy hajs, tylko nerwy szarpie.

Powrót do góry
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 14442 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 723  Następna strona