Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 24 Stycznia 2020, 14:17

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7482 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 375  Następna strona
Kibicowanie - tylko dla kibiców!!! 
Autor Wiadomość

Banned
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: KIBICOWANIE
  Wysłano: Poniedziałek, 9 Lipca 2007, 13:44
EverlasT napisał(a):
Kamils ja i moi kumple nie widzieliśmy aktów wandalizmu

Wilno to bardzo duże miasto...

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 9 Lipca 2007, 16:01
kurwa protes przeciwko iti?
HJAHAHAHAHAHA, fajnie tam macie. moze protest przeciwko bukmacherom bo wam legia kupon spierdolila?
no wez nie zartuj, pokaz mi wieksza wies w Europie na przestrzeni ostatnich nie wiem, 5 lat? i ty sie dziwisz ze dostaliscie gazem? gdybyscie tak zrobili na Bialorusi czy cos to byscie nawet nie wyszli z tego stadionu sami, a o powrocie do Polski to juz w ogóle marzenia
jeszcze kocham argumenty ze to wina Litwinow, wiadomo, prowokowali was mala liczba ochroniarzy

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 9 Lipca 2007, 16:10
Widziałem tą akcje przed chwila w teleexpresie. Kurwa buraki jebane :/ Nie można normalnie przyjść na mecz pokibicować, podrzeć ryja tylko sie napierdalać??

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 9 Lipca 2007, 17:32
Cytuj:
Kamils ja i moi kumple nie widzieliśmy aktów wandalizmu , ani w sobotę ani w niedzielę a byłem do ok 21 może później coś sie działo w co szczerze wątpię bo było to wystąpienie przeciwko ITI a na mieście jak to zawsze w 3 tys grupie zawsze bedzie taki co coś odwali .

Też dostałem gazem po oczach dwa razy w życiu przy okazji wyjazdów i w ogóle akcje znam i wiem o co chodzi, ale jednak widziałem przekaz telewizyjny i nie wyglądało to w sposób taki, aby to psy czy ktoś inny sprowokował zamieszki. Ot co tak sobie pojechaliście do Wilna, zrobiliście rozpierdol z czego to powodu Wasz ukochany klub będzie miał super przyjemności (przegrywali 2-0 może byście bramkę strzelili czy coś i byłaby szansa na awans a tu guzik walkower dla Vetry i tyle zabawy w pucharach było a w zamian będą sankcje). Zresztą dla mnie kurwa pojechanie zwłaszcza za granicę, gdzie to jeszcze byliście w przewadze liczebnej znaaaaacznej (3k do może 800 kibiców klubu z Wilna) i rozjebanie stadionu to już totalne buractwo i nikt chyba normalny temu nie zaprzeczy. Jest liga hools i tam się popisujcie a nie w taki sposób, by ludzie nie wtajemniczeni i opinia publiczna miała poczucie wstydu czy żalu - tyle miałem do powiedzienia. Dziękuję.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Poniedziałek, 9 Lipca 2007, 22:20
Tak to jest jak się rozmawia z osobami , które w danym temacie mają 0 pojęcie .

Przekręcacie to co mówię i dopowiadacie swoje , że wygląda na to , że - wybiegłem na boisko najebałem w 10 2 psów i jestem zdziwiony , że gazem dostałem po oczach :D

Wiesz bnd z taką grą nie mamy czego szukać w Pucharach mimo tego , że w ciągu ostatnich latach wydaliśmy 6 mln euro na beznadziejne transfery i trenerów - nieudaczników . Mimo , iż klub ciągle upada karnety są coraz droższe . I tak byśmy odpadli z . . . 6 druzyną litewską . . . piłkarskie dno .

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 9 Lipca 2007, 22:35
wiesz gaz nie jest bronia precyzyjna. a ze twoi kumple zrobili zadyme to i ty oberwales.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Poniedziałek, 9 Lipca 2007, 22:55
aż mi sie everlasta komentować nie chce. trenerów nieudaczników?? niedawno jeszcze zieliński musiał was trenować bo nikt nie chciał/ nie było was stać na nikogo...

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Poniedziałek, 9 Lipca 2007, 23:09
S-D-K Urban jest nieudacznikiem takim samym jak Zieliński i Wdowczyk .
Za ITI nie mieliśmy jeszcze dobrego trenera .

Kamils kurwa nie byłeś nie widziałeś a mówisz najwięcej.Trybuna (L)była ok 50 metrów od zadym i normalni ludzie też tam stali , dzieci itp . A tu podszedł policjant i pierdolnoł te pociski z gazem .Dosyć duża pomyłka 50 m :D W sumię mu się nie dziwię , bo pewnie nigdy takiego czegoś nie widział .

Ogólnie szkoda tej całej sytuacji , Litwini nas chcieli ładnie ugościć sprzedali masę biletów .

Ale ITI przegina w sumie za ich rządów nic na dobre się nie zmieniło , piłkarsko - upadliśmy , kibicowsko- utrudniają nam życie,podnosza ceny biletów , herb - zmienili .

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 9 Lipca 2007, 23:13
wasza polityka transferowa to z tego co kojarze nie kwestia iti, tzn mogloby tak byc, ale chyba nie jest co nie? nie sprzedali wam nikogo bez zgody trenera itp
domyslam sie ze tam chodzi bardziej o kontakty z kibicami, costam pamietam bylo takiego przynajmniej nie?

z dupy, ze przez to wszystkie polskie kluby moga byc wykluczone tak dla przykladu.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Lipca 2007, 07:48
W sumie to transfery Legii są bardzo udane :D.

Jakiś czas temu kupili Grzelaka, który nie strzela bramek i zapłacili za niego W CHUJ. Ostatnio kupili za gruby hajs Wawrzyniaka, który w Widzewie grał gorzej niż Magiera (chyba najgorszy lewy obrońca ligi :D) z ŁKSu (teraz Wisły). AAaa i jeszcze odkrycie sezonu Grosicki. Nic nie pokazał, strzelił dwie bramki, ale menadżer i gazety nakręciły mu fejm i Legia musiała wydać wuchte Euro na przeciętnego grajka :].

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Lipca 2007, 08:02
Rapujące Zwłoki napisał(a):
EverlasT napisał(a):
Kamils ja i moi kumple nie widzieliśmy aktów wandalizmu

Wilno to bardzo duże miasto...

To chyba ostatnia rzecz jaką można powiedzieć o Wilnie, wiem bo byłem tam i to jest małe miasto, jak na stolicę europejskiego państwa bardzo małe. Chyba że ironizowałeś.

It came from the heart and it went this way:
Go to hell girl, you make me sick!
I hope your new boyfriend gets cancer in his dick
What the fuck makes you think I'd put your name on my record?
there, now I feel a lot better

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: środa, 11 Lipca 2007, 07:24
W Wilnie mieszka tylko 500 tysięcy ludzi, ale na dużo większej powierzchni. Znaczy się, że gęstość zaludnienia jest niższa niż w dużych miastach Polski, ot psikus.

A co do Legii i ich protestu przeciwko ITI. W tym roku puchary były już przegrane, nie? :] To teraz sobie dłużej od nich odpoczniecie bo UEFA was wypierdoli z nich na minimum 3 lata :).

Oh, trochę jadu przed pracą dobrze robi :L.

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: środa, 11 Lipca 2007, 09:35
Sajmon - jest wystarczająco duże żeby niektórzy nie widzieli wszystkiego co sie działo w mieście. Nie porównuje oczywiście do Berlina czy Paryża ale Wilno to na pewno nie Roztocznik.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lipca 2007, 09:51
trochę pieprzycie. dlaczego everlast ma dostawać wpierdol i gazem za to że nawet nie jego sektor zrobił rozpiździaj ?
oczywiście wiocha że się to stało nie nawidze kiboli takich u nas też w zg wywalają leszno czy gorzów z autobusów przez szyby po żużlu ;/
wstyd wiadomo ale everlasta się czepiacie niepotrzebnie :)

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lipca 2007, 10:09
jedyna ludzka reakcja - 10-12
jakby wszyscy policjanci tak myśleli to świat byłby piękniejszy i byłoby o wiele mniej zadym .

Pozatym co do zadym w mieście wszyscy na legialive mają z tego polew , bo nikt tego nie widział nie tylko ja :D Ale telewizja ma zawsze rację , a pozatym mordujemy dzieci i bijemy matki w domach :lol:

Co do kary to Miklasy i inne pajace mówią że 3 lata albo i 5 . Jak słyszę nie wiem czy mam śmiać się czy płakać . Liverpool za zabicie 20 kibiców Juventusu ( finał LM) dostał 5 lat a my za zniszczenie płotu też mielibysmy tyle dostać ? Feyenoord w zeszłym roku zrobił dokładnie to samo i go nawet z pucharów nie wyrzucili . Wg mnie powinni dać walkower i zakaz wyjazdów .

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: środa, 11 Lipca 2007, 11:45
Feyenoord wyleciał z pucharów

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lipca 2007, 12:42
W tamtym roku tylko teraz juz gra

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lipca 2007, 20:13
nawet cale premiership dostalo zakaz na 5 lat wtedy razem z the reds ;)

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lipca 2007, 21:36
Legia 2 lata

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Czwartek, 12 Lipca 2007, 10:19
w sumie mi Legia wisi.

bardziej sie wkurzam że Górnik Polkowice wylądował w IV lidze w grupie z moją Polonią i chuj z awansu bo z drugoligowcem nie ma szans

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7482 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 375  Następna strona