Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 27 Kwietnia 2018, 07:52

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7434 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 368, 369, 370, 371, 372  Następna strona
Kibicowanie - tylko dla kibiców!!! 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Kibicowanie - tylko dla kibiców!!!
  Wysłano: Czwartek, 23 Listopada 2017, 16:01
zimsky napisał(a):
Gada tak bo przerwano mecz, i to dwukrotnie. Tego się obronić nie da w żaden sposób.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie no, jasne. Sam gardzę patologią i napierdalaniem po trybunach betonami i racami na płytę, raca na trybunie jednak ma swój urok a walkowery to durne rozwiązanie.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 14 Grudnia 2017, 17:58
https://www.youtube.com/watch?v=D7QHAOWteFk

ale zwierzęta

Gdy za dużo zobowiązań dźwiga moja głowa, to słucham sobie UNDY, bo taka nasza rola

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Grudnia 2017, 13:19
https://krakow.onet.pl/lider-kiboli-cra ... pe/148k5kq

Wielki props dla policji; co prawda wszystkich ich się nie wystrzela, ale próbować warto

/modern rastignac

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 23 Lutego 2018, 10:58
Ktoś tu jest z Rzeszowa i wie jak sytuacja na mieście wygląda? W sensie, czy większość osiedli jest np. za Resovią, czy jest to raczej wyrównane?

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 25 Lutego 2018, 09:00
wczoraj TSV Monachium pojechało w 14 tysiecy na wyjazd z rezerwami !. FC Nurnberg (czwarta liga!), musieli dla nich przełożyc mecz na stadion pierwszej drużyny z Norymbergi

czwarta liga
TSV

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 25 Lutego 2018, 11:09
a tu ludzie jarają się 2300 Górnika :D

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Niedziela, 25 Lutego 2018, 12:55
Kolego, jak na oranzade to 2300 Górnika "ładnie wygląda".

Cytuj:
czyli prawie cały polski rap to freestyle

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 25 Lutego 2018, 13:35
Jeśli chodzi o naszą ligę to nie zaprzeczam, jedynie R był u nas w większej liczbie (bodaj 2390/2370) ale poczekajmy do pomeczowej liczby Górnika. Ciekawi mnie ich informacja że na mecz jadą kibice z 90 miast - mam nadzieję że będzie ona rozwinięta z listą tych miast

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Niedziela, 25 Lutego 2018, 15:30
Moje miasto bedzie w czołowce tego zestawienia, ale na Górnik/ Ruch jeżdżą kibice z całego Śląska, więc nic w tym dziwnego :D

Cytuj:
czyli prawie cały polski rap to freestyle

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 25 Lutego 2018, 16:09
Polska scena nie ma się czego wstydzić, jeśli chodzi o frekwencje na wyjazdach - zresztą przy takiej różnicy w zarobkach, te 2300 Górnika to i tak jest mega wynik

Szybkie tempo, mocne basy, koka z tacy, zapach kasy
Agentury, dziwki, szmaty ♥

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 8 Marca 2018, 15:34
Odwołali u mnie w mieście inauguracyjny mecz rundy wiosennej ze względu na stan murawy (tydzień temu mecz też odwołali tylko ze względu na warunki atmosferyczne, ale na niego i tak iść nie miałem planów), szkoda :/ Pewnie dopiero na derby wpadnę na początku maja, z ciekawości może raz przejdę się na Garbarnie tutaj w Krakowie i na tym skończy się moje kibicowanie w tej rundzie. A u was jak tam sytuacja?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 8 Marca 2018, 15:58
ja straciłem zajawkę jakoś. Nie widzi mi się to co się dzieje obecnie na trybunach Śląska

Gdy za dużo zobowiązań dźwiga moja głowa, to słucham sobie UNDY, bo taka nasza rola

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 8 Marca 2018, 16:35
Możesz przybliżyć sytuację na Śląsku z Twojej perspektywy?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 8 Marca 2018, 17:34
Nie wiem jaka jest perspektywa Jadrana, ale na Śląsku ostatnio nie dzieje się nic.
Kilka tysięcy osób na stadionie, -10 stopni a na boisku padaka.
Mrozy i indolencja Śląska wystarczyło żeby zniechęcić tyle osób, co nie zmienia faktu że koniec końców Matysek zakład ze Smokowskim wygra i średnia na Śląsku raczej lekko przekroczy 10k.

Jest jakaś magia w patrzeniu na lecących samobójców. Część spada spokojnie. Pewnie są pogodzeni z losem, jakby doświadczyli już wszystkiego. Resztę po puszczeniu barierki ogarnia panika - dopiero zrozumieli co tak naprawdę zrobili, że problemy ostatnich dni, tygodni można było rozwiązać. Teraz czeka na nich tylko twarde jak beton lustro wody.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 8 Marca 2018, 20:42
nie podoba mi się sam sposób prowadzenia dopingu, brak różnorodności, często jedna przyśpiewka ciągnięta była taki kawał czasu, że aż ludzie krzyczeli by zmienić, doping cichł, ale chuj tam, jedziemy dalej. Ja wiem, że od dłuższego czasu frekwencja nie powala nawet na młynie, ale przecież można coś dodać, żeby ta grupa się bawiła, nakręcić jakoś, a tak to jedynie doping się rozkręcał jak coś kluczowego się działo podczas meczu, albo bluzgoteka była załączana. Może też z wiekiem mentalność mi się zmieniła, bo nie jara mnie już po prostu stanie i krzyczenie wisła chuj, czy pozdrowienia do więzienia :lol: Marzy mi się jakiś melodyjny doping, czy cokolwiek nowego, ale u nas zorganizowany doping to zazwyczaj mentalne seby, więc no. Ostatni raz to się dobrze bawiłem chyba rok temu na meczu z Cracovią bodajże, gdzie podzielony młyn rywalizował która połowa będzie głośniejsza, później jakieś tańce, cały czas coś się działo.

Beka też raz była (już nie pamiętam co to za mecz był) jak dostaliśmy w pizdę, mecz się skończył, zimno jak skurwysyn, ludzie wychodzą ze stadionu powoli, bo tu ani kurwa stać i śpiewać, ani dziękować piłkarzom, a typ się drze na gnieździe "Ci co wychodzą nie są godni chodzenia tutaj, wypierdalać", zostałem, a tu chuj się dzieje, flagi zwijane, możecie iść :rotfl: albo jakiś pajac ziomek prowadzącego, odjebany jak yurkovsky wskakuje na gniazdo i udaje kozaka biorąc przy okazji mikrofon i drze ryja by śpiewać, a sam tylko siedzi. Tak jak mówię, mentalność sebastianów, ziomeczek, mordeczek i super gangusów sprawia, że jesteśmy coraz bardziej w piździe pod względem europy z dopingiem i kreatywnością, ale dalej niech myślą, że jest super, a wszyscy się od nas inspirują.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 8 Marca 2018, 21:44
Dzięki Jadran za konkretną odpowiedź.

Powrót do góry

Lokalizacja: Bitch, I walk around North Lauderdale, like Fuck err'body!
  Wysłano: Czwartek, 8 Marca 2018, 23:29
te same odczucia tylko, że lechia here, wiadomo głównie chodzi pewnie o wyniki i styl w jakim przegyrwamy xd ale fristajle francuza w stylu "sandecja!!!!!!!!!!!1 co???????// impotencja!!!!!!!!!!!!" to jest żenada trochę kurwa jak będzie cieplej to chętnie se pójdę dla towarzystwa, coś przechylić i zajarać ale oglądanie tej padaki przy -10 za 30 zeta tak średnio bym powiedział

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 9 Marca 2018, 07:45
dodam jeszcze tylko, że rozpierdala mnie jak wdaje się w gadkę z typowym polskim kibicem z młyna i często słyszę coś w stylu "a gdzie ty kurwa co ty pierdolisz nie ma co zwracać uwagi na afrykę, czy azje bo to nie to samo" po czym włączam taki filmik https://www.youtube.com/watch?v=9WhjLUnFIHo i zdziwienie, że jak to, albo "bałkany to inna mentalność u nas to się nie przyjmie, ciężko zrobić długą melodyjną przyśpiewkę, żeby to ludzie opanowali" no kurwa, to nie jest jakieś nie wiadomo co, jestem pewny, że wielu by się spodobało takie coś jak chociażby to co wyżej wrzuciłem z Maroka. Znajomi z którymi jeżdżę też przyznają, że chcieliby żeby coś się u nas ruszyło, bo ile można męczyć te same schematy. Byłem na Bałkanach, wszedłem przez squat na stadion Istrii Pula (btw. niesamowite, normalnie stadion przy jakiś opuszczonych blokach z bezdomnymi i ćpunami, zero ochrony, EKSTRAKLASA CHORWACKA), Chorwacja, Serbia, Czarnogóra - stężenie sebów na trybunach większe niż u nas, a jakoś potrafią zrobić zajebistą atmosferę, bawią się (dla mnie to jest klucz - mecz to zabawa, idę tam i chce się bawić na trybunie) i nigdy nie zrozumiem dlaczego tak dużo osób twierdzi, że u nas nie ma szans na doping w takich klimatach. Tam zresztą nawet hoolsi skaczą, drą ryja, nakręceni przez cały mecz, a u nas to założy jeden z drugim bluzę pitbull, oprze się o płot z flagami i stoi. Tak bardzo pierdolą o tym, że osoby przychodzą na stadion tylko się polansować, a robią sami dokładnie to samo. Świetny przykład mam z jednego z meczy w okręgówce, gdzie kręciliśmy doping na lokalnym klubie, naprawdę fajnie to wychodziło, zajawka 100% i przyjechali do nas goście (tacy co to lubią sobie pohasać po polanie) z jednego z FC Śląska, mniejsza skąd. Super sprawa, każdy zadowolony, że idzie to w tym kierunku, przyjeżdżają nas wesprzeć, a tu kurwa :lol: Odpalili piro (jeden wyrwał mi z ręki racę, bo stwierdził, że to on MUSI odpalić, mimo, że byłem jednym z głównych gości co to organizowali i rozkręcali), ponapinali się do ławki rezerwowych i jakiś januszy co przyjechali, jebnęli filmik, po czym mówią, że się zawijamy do baru i zaczęli od młodych ciągnąć hajs na browary no bo trzeba chłopaków wesprzeć :lol: No kurwa, to nie na tym polega. Chaotycznie trochę, ale po robocie jestem i aż się wkurwiłem jak sobie o tym wszystkim pomyślałem. Często też słyszę opinie, że jest zastój u nas, bo młodzi się nie garną do dopingu. Wydaje mi się, że powinna być jakaś widoczna zmiana nie tyle pokoleniowa co przede wszystkim (nikomu nie ubliżając) społeczna u nas, żeby coś się ruszyło, a nie ciągle rycerze ortalionu jako głównodowodzący.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 9 Marca 2018, 10:23
Problem z melodyjnymi przyśpiewkami w Polsce jest taki, że żadna ekipa nie potrafi ich śpiewać, bo wszystko u nas jest krzyczane.
I trwa to od lat.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 9 Marca 2018, 10:38
Muszę tutaj podbić bo jeszcze przed emigracją musiałem już się zmuszać by jeździć na mecze. Człowiek się naogląda greków czy argentynczykow, a później jedzie na ligę i nie wie czy to mecz czy pogrzeb bo takie smuty. Daleko nie szukając bardzo lubie to co robi AIK, super potrafią polecieć.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7434 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 368, 369, 370, 371, 372  Następna strona