Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 19 Września 2018, 04:04

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1151, 1152, 1153, 1154, 1155, 1156, 1157  Następna strona
Liga Mistrzów i Liga Europejska 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska
  Wysłano: Wtorek, 3 Lipca 2018, 13:55
Także polecam ten sposób. Od dawna oglądam tak wszystkie wydarzenia sportowe, zazwyczaj 720p/1080p50fps(chociaż chuj wie ile tu prawdy) i jedyne co mogę zarzucić, to czasami spore opóźnienie (1-2 minuty) przez co zdarzyło mi się parę raz przeczytać spoiler meczu w temacie livescore :( Czasami też tęsknie za farmazonami polskich komentatorów, szczególnie jak nasza piękna reprezentacja gra. Na plus to, że w Angielskiej telewizji w studio siedzą często byli piłkarze PL z całego świata i fajnie czasami posłuchać wariatów ze znajomymi facjatami, jak ostatnio na przykład, Patrice Evra był ekspertem w meczu Senegal-Polska czy Didier Drogba był gościem jak ktoś tam grał :D

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 3 Lipca 2018, 14:32
lydathegreat napisał(a):
już wysyłam na priv

a tak serio to pobierasz program program ACE Stream, wchodzisz sobie tutaj na przykład: https://old.reddit.com/r/soccerstreams/ i masz osobny wątek do każdego spotkania. szukasz linków typu acestream://d80d8a7bf2fd85faaae2890127954bc0a4050ab5, kopiujesz go do przeglądarki i ci powinno automatycznie włączyć ww. program i rozpocząć transmisję, przeważnie opóźnienie rzędu 20-30 sekund, dobra jakość i płynna transmisja

No i dzięki. Będzie testowane w tym sezonie.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 3 Lipca 2018, 14:45
i sprawdzone strimki też zawsze na arenavision

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 3 Lipca 2018, 15:49
MagikDeLow napisał(a):
ile lat jeszcze upłynie zanim kupowanie kurwa jakiś pakietów za biliony złotych, tylko żeby oglądnąć mecz jak cywilizowany człowiek - pójdzie do lamusa? Wszystko już jest w internecie, wszystko w super ultra hd i wszystko za darmo. Nigdy nie pałałem taką nienawiścią jak do tych pakietów telewizyjnych polsatów, ncplus, multimediów, gdzie ZA NIEWIELKĄ KWOTĘ 69ZŁ MIESIĘCZNIE MOŻESZ NABYĆ PAKIET SPORTOWY CZYLI DWA KANAŁY NA KRZYŻ. Super kurwa deal.

Kurwaaaa jak on śmie śmieć żądać pieniędzy za oferowany produkt, gdzie moja wolność kurrrrrrrr

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Wtorek, 3 Lipca 2018, 15:55
Może żądać ile chce. Moim zdaniem żąda za dużo, ja do tego ręki nie dołożę, i mam nadzieję że się na tym potknie i sobie ten głupi ryj rozwali.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 3 Lipca 2018, 16:10
Tylko mi raczej chodzi chodzi o to, że cytowany użytkownik leci tekstem typu po chuj mam płacić za netflixa skoro są torrenty.

Ja jakoś nie mam problemu zamiast konwencjonalnej kablówki złożyć sobie centrum rozrywki z subskrypcji rzeczy, które mnie interesują i mogę mieć w dobrej jakości na dowolnym urządzeniu. Odnośnie ceny: przesadzona mocno, ale za taki produkt chyba warto

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 3 Lipca 2018, 17:11
korzystanie ze streamingów i subskrypcji to piękna rzecz, ja właściwie przestałem ściągać filmy i seriale
tylko z telewizją jest dupa, ja mam pakiety sportowe, wszystkie kanały, ale cweluchy tak to dzielą, że musisz powykupywać w chuj porgramów, na które nawet nie spojrzałem i bulę ciężki hajs, bo w jednym pakiecie jest tylko jeden Eleven, a tu brakuje jakiegoś C+ i ostatecznie musisz wjeżdżać we wszystkie bo oczywiście nie ma tak, że możesz sobie wykupić jakiś bieda pakiet plus kanały, które cię interesują, o nie, nie, cały pakiet, albo nara
i teraz polsat zrobił sobie 2 nowe kanały, co ucieszy mojego operatora kablówki, który zadzwoni i powie "hehe no chyba chce pan oglądać ligę mistrzów? XD no to jedyne 15 zł za te 2 kanały dodatkowo XD" nawet nie mogę oszczędzić, bo wyjebałbym ten C+, bo bez LM to mam ich w chuju ekstraklase, ale oczywiście Eleven się podzielił hiszpańską i co tydzień na C+ albo Real, albo Barcelona i chuj XD
tak się rucha obywateli w tym kraju, czekam jak sport wjedzie na streamingi (legalne dla ludzi) i wypierdolę z radością frajerom kablem od tv

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 3 Lipca 2018, 22:14
Raikkonen napisał(a):
Tylko mi raczej chodzi chodzi o to, że cytowany użytkownik leci tekstem typu po chuj mam płacić za netflixa skoro są torrenty.

Ja jakoś nie mam problemu zamiast konwencjonalnej kablówki złożyć sobie centrum rozrywki z subskrypcji rzeczy, które mnie interesują i mogę mieć w dobrej jakości na dowolnym urządzeniu. Odnośnie ceny: przesadzona mocno, ale za taki produkt chyba warto

Nie to było clue mojej wypowiedzi. Chodzi o to, że internet oferuje ci już wszystko co możliwe za darrmo, a te wszystkie pakiety sportowe są nadal drogie, a w ich skład wchodzą tylko jakieś szczątkowe kanały. I porównanie do Netflixa ma sie tutaj nijak. Bo Netflix za powiedzmy te 50zł (co i tak duża część osób rozkłada przeważnie na kilka osób bo masz kilka kont, czyli na osobe ile wychodzi, 10-15zl?) oferuje ci oglądanie filmu w ultrahd, z dopasowanymi napisami, wszystko wbite w kategorie i szybko po premierze. I to jest prawdziwa konkurencja dla torrentów, bo wolę wydać 15zł i tylko kliknąć aniżeli wybierać w wersji filmu, potem jeszcze dopierać napisy itd.

I jakby taki pakiet powiedzmy 50zł miesięcznie oferował mi 90% meczów, z dobrym komentarzem, z dobrymi ekspertami, jasne, nie miałbym problemu. Ale za te 50zł masz powiedzmy 2-3 kanały, które maja prawa do PD, PL i SerieA, narzucają ci jaki mecz będzie transmitowany, no i przeważnie są to 3 mecze w tygodniu z danej ligi, ekspertem jest Wojciech Jagoda czy inny pajac zagorzały fan Barcelony i tylko się wkurwiasz oglądając taki mecz.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 3 Lipca 2018, 22:35
Fajne dajesz argumenty gdyby nie to, że traktujesz bezprawne podpierdolenie czegoś jako alternatywę

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 3 Lipca 2018, 22:48
MagikDeLow napisał(a):
Raikkonen napisał(a):

Nie to było clue mojej wypowiedzi.

sorki, ze nie na temat, ale strasznie czesto widze bledne uzycie tego makaronizmu. w tym znaczeniu powinno byc clou, a nie clue

Powrót do góry

Wysłano: środa, 4 Lipca 2018, 02:20
streaming i sport jest niemożliwy.

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: środa, 4 Lipca 2018, 10:56
Ale pierdolicie głupoty. Głowa mała. Za nc+ i polsat ze wszystkimi sportami wychodzi 150zl. 89 nc+ i 60 polsat. Macie wszystko. Pakiet za samą LM trochę drogi ale patrząc uczciwie to macie kanały ppv w liczbie 4 za 30zl miesięcznie. Kapec więcej wydaje na wódkę w tydzień. A oglądac pl w 4k albo nawet LM w fhd z dobrym bitratem jest w kurwe wygodniejsze niż szukanie wiecznie streamu i modlenie się czy nie będzie scinal bo Messi gra.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 4 Lipca 2018, 11:00
Kurwa mać, zgadzam się z Lidwinem, co się dzieje

Ezio_Wroclaw napisał(a):
Oskar to raczej experimental hip-hop w stylu Brockhampton.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: środa, 4 Lipca 2018, 11:11
no tutaj ludzie wolą przepić po kilkaset złotych miesięcznie niż dać 150 za sporty w najwyższej jakości. i nie pierdzielcie, że te acestreamy to są super jakości, chyba że dla was szczyt możliwości to oglądanko na ekranie laptopa ew połączenie kablem hdmi do jakiegoś starego tv z hd 720p :lol:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 4 Lipca 2018, 11:25
ogółem oglądanie meczów to droga sprawa i nie ważne co robisz z hajsem.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 4 Lipca 2018, 11:43
to samo można powiedzieć o słuchaniu muzyki z oryginalnych płyt. jednak jak jest się fanem, to chyba są pewne rzeczy, na które można przeznaczyć część środków.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 4 Lipca 2018, 12:18
mylisz się trochę, gdyż muzyka to zapis, a oglądanie meczów to emocje, doznania, chwile. Niektórzy ruchają świnkę piggie i piją browary jak anglicy za to mają fajną lige, niektórzy ruchają najlepszy sort i za to płacą nie mając fajnej ligi, jeśli jesteś fanem to za komfort się płaci i tyle. Problem się robi w tym, że nie lubie słuchać głupszych od siebie i się tylko wkurwiać, dlatego nie wykupuje żadnego pakietu.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 5 Lipca 2018, 15:52
Dodatkowa zmiana w dogrywce potwierdzona już i w tych rozgrywkach

Powrót do góry
moderator

Wysłano: środa, 22 Sierpnia 2018, 15:41
Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 29 Sierpnia 2018, 22:50
Jutro o 18 losowanie grup LM

Koszyk 1: Real Madryt, Atlético Madryt, FC Barcelona, Bayern Monachium, Manchester City, Juventus, PSG, Lokomotiw Moskwa

Koszyk 2: Borussia Dortmund, FC Porto, Manchester United, Szachtar Donieck, Benfica, Napoli, Tottenham Hotspur, AS Roma

Koszyk 3: Liverpool, Schalke, Olympique Lyon, AS Monaco, Ajax, CSKA Moskwa, PSV Eindhoven, Valencia

Koszyk 4: Víctoria Pilzno, Club Brugge, Galatasaray, Young Boys, Inter Mediolan, Hoffenheim, Crvena Zvezda, AEK Ateny

Może być ciekawie :cool:

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 23134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1151, 1152, 1153, 1154, 1155, 1156, 1157  Następna strona