Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 23 Września 2017, 20:54

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22038 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1098, 1099, 1100, 1101, 1102
Liga Mistrzów i Liga Europejska 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska
  Wysłano: Czwartek, 14 Września 2017, 10:07
faulu nie było ale gol obamajanga był i sie nie sraj;)
mecz kozacki ale sędzia wypaczył

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 14 Września 2017, 10:34
smackey napisał(a):
oj już się nie zesraj. płacz o sędziów stał się nudny jakieś 5 lat temu, nie ma powtórek video nic nie zrobisz. faulu kane'a nie było.

ogólnie to kozacki mecz, dawno tak dobrego nie widziałem. akcja za akcją, ładne bramki. oby więcej takich

Tylko trochę co innego płacz o różne faule, niesłusznie gwizdnięte spalone przy wychodzeniu na pozycję bądź ich brak (takich sytuacji było kilka na niekorzyść BVB w tym meczu), a co innego niezaliczenie ewidentnej bramki. Dawać VAR, tylko czy to jest możliwe pod względem logistycznym zważywszy na to, że co sezon obsada LM się zmienia?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 14 Września 2017, 13:20
Bramka niesłusznie nieuznana oczywiście, nic nie mówiłem, że nie. Po prostu ten płacz o sędziowanie już się robi tak nudny, bo umówmy się jeżeli ogląda się piłkę nożną dłużej niż rok i się kibicuje jakiemuś zespołowi to też pewnie kilka razy czuł się oszukany bo takie błędy zdarzają się co tydzien. Jak najbardziej jestem za wprowadzeniem powtórek. oraz za wysłaniem placzkow na realmadryt.pl czy tym podobne strony

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 14 Września 2017, 19:31
Jak mnie wkurwia to odpuszczanie LE przez angielskie drużyny to jest masakra. Potem dziwne, że Bundesliga wyżej w klasyfikacji UEFA. Co z tego, że LFC odprawi Hoffenheim jak jakichś lamusów a Spurs pokonają Borussię jak dzisiaj Everton bez czołowych piłkarzy zbiera wpierdol od Atalanty a Arsenal nie będzie w stanie wygrać z Koeln bo oszczędza się na ligę? Kanonierów jeszcze w jakimś procencie da się zrozumieć (powiedzmy...) bo mają teoretyczne szanse na top4 i wyraźnie interesuje ich LM. Pytanie na co szykuje się niebieska część Liverpoolu? Na walkę o miejsce 6-7 gwarantujące grę w LE, w której grać nie chcą bo skupiają się na lidze? Przecież to jest jakieś kurwa błędne koło :lol: Taki Milan to wzór do naśladowania, mają pakę jak skurwysyn to ją wystawiają i jadą z lamusami a nie Papcio dzisiaj będzie oszczędzał gwiazdorów i z Koeln w pizdę a potem w weekend z Chelsea. Idźcie w chuj z tą angielską butą.

Ps. Nie wiem czy ktoś śledzi angielskie espresso ale dzisiaj jeden z redaktorów pisał, że kolesie w pracy pytali się go czy ta Sevilla co z LFC gra to dobra jest :lol: No nie kurwa, chujowa. Tylko w PL mocne kluby grają.

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: Czwartek, 14 Września 2017, 20:27
kurwa dopiero teraz zobaczyłem że everton dostał wpierdol z jakąś atlantydą 3-0 :lol:

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Czwartek, 14 Września 2017, 20:36
kto taki niby mocny z evertonu odpoczywał? dla mnie żadne zaskoczenie że zgarnęli na pizdę od atalanty, każdego innego dnia byłoby to samo

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Czwartek, 14 Września 2017, 20:42
Slizg poza kontrolo uważając, że wygrana Atalanty to niespodzianka :rotfl:

Cytuj:
czyli prawie cały polski rap to freestyle

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 14 Września 2017, 20:59
smackey napisał(a):
Bramka niesłusznie nieuznana oczywiście, nic nie mówiłem, że nie. Po prostu ten płacz o sędziowanie już się robi tak nudny, bo umówmy się jeżeli ogląda się piłkę nożną dłużej niż rok i się kibicuje jakiemuś zespołowi to też pewnie kilka razy czuł się oszukany bo takie błędy zdarzają się co tydzien. Jak najbardziej jestem za wprowadzeniem powtórek. oraz za wysłaniem placzkow na realmadryt.pl czy tym podobne strony

Ty to mi wyglądasz na typka, który pewnie pisze o meczach Tottenhamu w pierwszej osobie liczby mnogiej, a chcesz mnie odsyłać na jakieś gimbostrony :lol: Gościu wiadomo, że takie błędy sędziowskie mają miejsce nie od wczoraj, chodzi o to, że jest 2017 rok i mogłoby tak nie być, ale z niewyjaśnionych przyczyn piłka nożna wciąż jest sto lat za murzynami i po co ten cały szum wokół VARu, skoro w najważniejszych rozgrywkach nie potrafią, bądź nie chcą go wprowadzić i się czuję osobiście kurwa mocno zdegustowany, gdy chce obejrzeć dobre spotkanie, a tu o jego przebiegu tak naprawdę decyduje ślepiec z gwizdkiem, a nie dyspozycja drużyn czy umiejętności piłkarskie zawodników, tyle.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 14 Września 2017, 21:04
Fusion napisał(a):
kto taki niby mocny z evertonu odpoczywał? dla mnie żadne zaskoczenie że zgarnęli na pizdę od atalanty, każdego innego dnia byłoby to samo

Z pierwszego składu nie grał Pickford, Guye, Klassen, Williams i Ramirez. I tu nie chodzi o to czy to zaskoczenie czy nie, chodzi o to, że angielskie kluby podchodzą do LE po macoszemu, nie wiem jaki byłby wynik tego spotkania w innym wypadku ale absencja 4-5 piłkarzy, którzy na ogół grają w pierwszej jedenastce ma raczej znaczenie jeśli chodzi o ogólny rezultat meczu.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 14 Września 2017, 21:21
Bakan napisał(a):
Jak mnie wkurwia to odpuszczanie LE przez angielskie drużyny to jest masakra. Potem dziwne, że Bundesliga wyżej w klasyfikacji UEFA. Co z tego, że LFC odprawi Hoffenheim jak jakichś lamusów a Spurs pokonają Borussię jak dzisiaj Everton bez czołowych piłkarzy zbiera wpierdol od Atalanty a Arsenal nie będzie w stanie wygrać z Koeln bo oszczędza się na ligę? Kanonierów jeszcze w jakimś procencie da się zrozumieć (powiedzmy...) bo mają teoretyczne szanse na top4 i wyraźnie interesuje ich LM. Pytanie na co szykuje się niebieska część Liverpoolu? Na walkę o miejsce 6-7 gwarantujące grę w LE, w której grać nie chcą bo skupiają się na lidze? Przecież to jest jakieś kurwa błędne koło :lol: Taki Milan to wzór do naśladowania, mają pakę jak skurwysyn to ją wystawiają i jadą z lamusami a nie Papcio dzisiaj będzie oszczędzał gwiazdorów i z Koeln w pizdę a potem w weekend z Chelsea. Idźcie w chuj z tą angielską butą.

Ps. Nie wiem czy ktoś śledzi angielskie espresso ale dzisiaj jeden z redaktorów pisał, że kolesie w pracy pytali się go czy ta Sevilla co z LFC gra to dobra jest :lol: No nie kurwa, chujowa. Tylko w PL mocne kluby grają.

Kiedy to wszystko się trochę równoważy, popatrzmy na przytoczony przez Ciebie Milan - dzisiaj faktycznie przebiegli po Austriakach, ale za to na ostatni mecz w lidze z Lazio wyszli jakimś chujowym składem z Borinim i Montolivo i dostali czwórkę - coś za coś. Poza tym sporo zależy od losu, dajmy na to jakby Kramarić wykorzystał karnego na początku meczu w Niemczech, to Hoffenheim mogłoby wygrać pierwsze spotkanie i punkty do rankingu by uciekły znowu. Tak samo np. Spurs miało wczoraj sporo szczęścia, a Everton nawet i w pełnym składzie ciężko powiedzieć czy postawiłby się tak grającej Atalancie, zwłaszcza patrząc na to jak wcześniej męczyli bułę z Rużomberokiem. Zaś co do Arsenalu, to nie wiem czy właśnie nie lepiej byłoby im zaryzykować i podążyć przetartym przez United szlakiem do LM przez LE, bo w lidze o top4 mogą mieć bardzo ciężko.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 14 Września 2017, 21:30
Bakan napisał(a):
Fusion napisał(a):

Z pierwszego składu nie grał Pickford, Guye, Klassen, Williams i Ramirez. I tu nie chodzi o to czy to zaskoczenie czy nie, chodzi o to, że angielskie kluby podchodzą do LE po macoszemu, nie wiem jaki byłby wynik tego spotkania w innym wypadku ale absencja 4-5 piłkarzy, którzy na ogół grają w pierwszej jedenastce ma raczej znaczenie jeśli chodzi o ogólny rezultat meczu.

Przecież oni dostali po piździe 3-0 już do przerwy, żaden Guye by im raczej nie pomógł. Atlanta tamten sezon miała naprawdę bardzo dobry i nie dziwi to, że wygrali.

PS. Milan też mocno rotuje składem.

"Więc zaczęliśmy od nowa nienawidzić lub żałować, człowiek zawsze znajdzie w życiu jakieś hobby"

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Piątek, 15 Września 2017, 07:26
guye z gisbourne, atalanta falcons sztywniutko na mistrza

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Piątek, 15 Września 2017, 09:24
Nie kumacie w ogóle linijek. Chodzi o to, że interesuję się na tyle PL, że jak patrzę na skład danej drużyny tej ligi wystawiony na mecz LE to jestem w stanie wywnioskować na ile poważnie klub ten podchodzi do wyżej wspomnianych rozgrywek. We wczorajszym dniu po raz kolejny zobaczyłem, że angielskie kluby wciąż traktują LE niezbyt poważnie co mnie dziwi/śmieszy/wkurwia i serio drugorzędne znaczenie ma to czy Atalanta ojebała Everton i czy taki Guye byłby w stanie pomóc angielskiemu klubowi, tak samo nieistotne jest to, że Arsenal jednak sobie poradził z Koeln. Chodzi o traktowanie tych rozgrywek z przymrużeniem oka a to jaki uda się ugrać wynik nie jest sednem moich przemysleń. O!

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Września 2017, 10:46
Arsenal powinien sie skupicntylko na le zeby zagrac za rok w lm :) jak manchater unitred rok temu

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Piątek, 15 Września 2017, 15:17
Bakan napisał(a):
Jak mnie wkurwia to odpuszczanie LE przez angielskie drużyny to jest masakra. Potem dziwne, że Bundesliga wyżej w klasyfikacji UEFA. Co z tego, że LFC odprawi Hoffenheim jak jakichś lamusów a Spurs pokonają Borussię jak dzisiaj Everton bez czołowych piłkarzy zbiera wpierdol od Atalanty a Arsenal nie będzie w stanie wygrać z Koeln bo oszczędza się na ligę? Kanonierów jeszcze w jakimś procencie da się zrozumieć (powiedzmy...) bo mają teoretyczne szanse na top4 i wyraźnie interesuje ich LM. Pytanie na co szykuje się niebieska część Liverpoolu? Na walkę o miejsce 6-7 gwarantujące grę w LE, w której grać nie chcą bo skupiają się na lidze? Przecież to jest jakieś kurwa błędne koło : Taki Milan to wzór do naśladowania, mają pakę jak skurwysyn to ją wystawiają i jadą z lamusami a nie Papcio dzisiaj będzie oszczędzał gwiazdorów i z Koeln w pizdę a potem w weekend z Chelsea. Idźcie w chuj z tą angielską butą.

Protip asie: BL jest wyżej w klasyfikacji UEFA nie dlatego, że angielskie drużyny odpuszczają LE, tylko dlatego, że przez ostatnich kilka sezonów były kompletnymi gównami w każdych rozgrywkach i do tej pory to BVB, Bayern itp. goliły ich jak lamusów w LM, a takie wyniki jak w tym sezonie (wygrana Spurs i Liverpoolu z niemieckimi zespołami) trafiły się po raz pierwszy od bardzo dawna, więc naprawdę nie ma się nad czym brandzlować i jęczeć co by to nie było, gdyby nie odpuszczały LE, bo, odpowiadam: gówno by było.

Ale oczywiście rozumiem, musisz się wyszumieć, bo wreszcie po kilku latach biedogry angielskie kluby nie wyglądają jak zgrają nieudaczników w LM. Masz swoje pięć minut. Zobaczymy tylko jak długo to potrwa, a wyciąganie jakichkolwiek daleko idących wniosków po kwalifikacjach i pierwszej kolejce jest bardzo zabawne.

Poza tym:

Bartuź napisał(a):
Slizg poza kontrolo uważając, że wygrana Atalanty to niespodzianka :rotfl:

Bo Atalanta to ostatnio naprawdę kawał zespołu.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Września 2017, 16:52
Wy jacyś pojebani jesteście, przecież moja wypowiedź to żadne brandzlowanie się nad wynikami angielskich drużyn czy zdziwienie występem Atalanty tylko krytyka a wręcz wyśmianie angielskich zespołów za to jak podchodzą do rozgrywek LE oraz wyszydzenie buty Anglików, którzy poza swoją ligą nie widzą świata i zastanawiają się czy jakaś Sevilla to dobra jest czy niekoniecznie.
No ale kumam, że mzmigroda zapiekło bo nie dość, że Morata napierdala gole to jeszcze Niemcy 4 razy w pizdę z angielskimi drużynami na samym starcie europejskich rozgrywek.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 20 Września 2017, 18:11
Finał ligi mistrzów 2019 na nowym stadionie Atleti, Wanda Metropolitano.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 20 Września 2017, 18:53
No a Gdańsk przegrał z Kebabami Superpuchar. Boniek gdzie twoje kontakty?!

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 22038 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1098, 1099, 1100, 1101, 1102