Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 20 Sierpnia 2019, 01:41

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 334 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
NBA 2018/2019 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: NBA 2018/2019
  Wysłano: Niedziela, 10 Lutego 2019, 09:13
Jest Lopez i Kanter jeszcze podobno

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 10 Lutego 2019, 13:11
Jak tam z waszymi wczesnymi typami MVP slizgerzy?

U mnie póki co wszystko rozgrywa się między Alfabetem i Hardenem - pierwszy póki co z jedynką na wschodzie, obroną i mimo wszystko chyba nadal słabszym supportem niż Broda, drugi od jakiegoś czasu w pojedynkę ciągnie ten wózek i leci na najwyższe PPG regulara od czasu 35.4 Kobe sprzed ponad dekady. Harden jest popularny, ma na koncie bezapelacyjną statuetkę za zeszły rok, ale wydaje mi się, że jeśli Bucks utrzymają 1-2 pozycję na koniec, to nagroda poleci do Greka, bo byłaby to fajna, medialna historia dla ligi i małe szykowanie następcy LBJa przynajmniej na wschodzie.

Gdzieś za nimi oglądam Paula Georga, który będąc jednym z moich ulubionych zawodników zdążył trochę zniknąć mi z radaru po przeciętnym ostatnim sezonie, gdzie kojarzył mi się głównie ze staniem po rogach ze zmniejszoną rolą. W tym coraz częściej gra leci pod niego, przy dobrym wieczorze Donovan ustawia mu bardzo dużo ISO, do tego nadal potrafi być lockdown obrońcą (nie lubię przesadnego szastania angielskimi słówkami, ale nie przyszedł mi do głowy żaden fajny odpowiednik :) ). Nadzieja dla fanów Haywarda, który po złamanej nodze wrócił póki co mocno zardzewiały i niepewny, a PG dwa póki co najlepsze regulary w karierze rozgrywa właśnie po takiej kontuzji.

Z tyłu mam w dowolnej kolejności Leonarda i Embiida. Toronto oglądam bardzo mało (i muszę to zmienić po tradzie Gasola, bo uzbierali już totalnie fo real pakę na północy), ale pod względem cyferek wygląda świetnie jak na prawie rok robienia chuj-wie-czego i rzekomego biegania po lekarzach. Embiid potwierdza rolę niezaprzeczalnej alfy 76ers na parkiecie, czy to przed przybyciem Butlera, czy po wzmocnieniu. Brokuł może sobie drzeć pizde na konferencjach i się obrażać, ale tylko dzięki Hansowi Sixers jakoś trzymają się z HCO, a sam Joel ma w tym sezonie na rozkładzie chyba każdego centra ligi poza Jokiciem.

wielkie kurwa pozdro

Tchórz zanim umrze ginie wiele razy

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 10 Lutego 2019, 13:43
1. Grek
2. PG
3. Harden
tak będzie

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Lutego 2019, 14:55
no, zaraz się wszystko rozkręci na dobre po ASG więc będzie ciekawie
jeśli Bucks utrzymają się na 1. miejscu to wygra Antek
jak Toronto ich wypchnie to jednak Broda
a jeśli jakimś cudem JoJo i spółka rozpierdola najbardziej i wskoczą na nr 1 to wydaje mi się że Kameruńczyk może ostatecznie wyprzedzić wszystkich o długośc swojego nienormalnie wielkiego buta

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Niedziela, 17 Lutego 2019, 04:54
strasznie chujowy był ten konkurs wsadów (jak zwykle w ostatnich latach w sumie, oprócz 2016 gdzie był rozpierdol i najlepszy dunk w historii)
ale ta paczka Diallo nad Shaqiem była spoko
Spoiler:

@edit
a tu najlepsza akcja z meczu
https://www.youtube.com/watch?v=P2hXbLvUWFg
:bowdown:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 18 Lutego 2019, 11:29
konkursy średnie, w sumie zaskakujący zwycięzcy, pierwsza runda wsadów nawet - nawet, ale niestety finałowa już bardzo słabo, także bez podjarki.

wczoraj ASG oglądałem 'na żywo' pierwsza połowa chodzona, w drugiej fajne Lebrony się spięły, i taki Durant zasłużenie MVP zgarnął, bo był głównym goniącym. te trójki to nie do końca moja bajka, wolałbym jakby na ASG więcej ładowania pod kosz było, wsadów, itp. a nie te pojedynki i np 3-4 z rzędu rzuty nie trafione (Harden wczoraj :lol: )

mimo wszystko fajnie obejrzeć raz do roku, JCole fajny występ.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 18 Lutego 2019, 17:30
Pierwszy all star weekend w mojej fanowskiej karierze, który szczerze ani trochę mnie nie obchodził.

O ile przy poprzednich też doskonale wiedziałem o poziomie, czytałem wszystkie deklaracje osób nazywających ASW szopką, to i tak a to obejrzałem mecz z racji wolnego, a to faktycznie ciekawił mnie pojedynek LaVine-Gordon. Teraz ogarnąłem składy na ostatnią chwilę i tylko utwierdziłem się w przekonaniu widząc listę uczestników w konkursach. Skills challenge nudny jak ch**j, do tego według mnie jakiś niedokładny, bo można było sobie rzucać do tego kółka i po pięć podejść, a między przeszkodami spacerować, ważne żebyś tylko zajebał trójkę zanim zrobi to rywal. Nie mam jakiegoś lepszego pomysłu na formułę, no ale na stówkę dałoby się wymyślić coś kreatywniejszego, jakaś sztafeta takich zadań w zespołach czy coś. Nad dunkami aż tak nie ubolewam, w pewnym stopniu nawet rozumiem, bo co jak co ale zasób wsadów możliwych do wykonania faktycznie jest ograniczony i jakiś czas temu wydaje mi się że został rozładowany. Nie chcąc oglądać corocznego festiwalu kopii pięćdziesiątek Vince'a murzyni próbują po prostu kombinować w stronę otoczki i potem jest latanie nad Kią i czarne pantery. Szkoda tylko, że te przygotowania i przebieranki trwają dwie minuty, po czym goście odpierdalają jakiś najzwyklejszy powerdunk, taki DSJ wyglądał jakby serio miał w głowie 'aaa kurwa odjebie cokolwiek'. Opierając się na samych highlightach podobało mi się, że druga połowa meczu miała nawet coś co można nazwać obroną i LBJ nie przejebał ostatecznie jakimś -40, ale i tak rzygam już tym festiwalem trójek i wynikami pokroju tych z gierki gdzie wybieramy własną drużynę, 171-156 i tym podobne mutanty.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Lutego 2019, 00:59
e tam, obnizcie oczekiwania i będzie dobrze
ja tam nie spodziewałem się niczego dobrego, oglądałem bo miałem i tak nockę w robocie a przynajmniej te kilka momentów było

Giannis pod swoim alleyopem napisał coś co sugeruje że chyba możemy się go spodziewać za rok, od razu Donovan napisal, if you're on i'm three

może za rok będziemy mieli porządny konkurs

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Lutego 2019, 01:03
LaVine wrzucał też fotkę z pojedynku z Gordonem i zapraszał do rewanżu, Aaron odpisał że spk

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Lutego 2019, 01:51
jakby była taka 4ka to myślę że byłoby spk

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Czwartek, 21 Lutego 2019, 05:41
Zionowi się najacz rozjebał na meczu i coś mu się stało z kolanem

Cytuj:
Mike Krzyzewski says Zion Williamson has a mild knee sprain, with more details to come tomorrow. Says the knee is stable, which is enormous news.

Cytuj:
Zion won’t return for this game....and perhaps the rest of his college career. Might want to consider shutting it down until the NBA Draft.

nawet jeżeli nic mu się specjalnego nie stało to by była dobra decyzja, całe te NCAA to i tak bagno
chłop ma już taki fejm dojebany że może sobie jakiś deal podpisać fajny i się przygotowywać w spokoju do sezonu NBA zamiast nabijać im hajs do kieszeni

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Lutego 2019, 15:58
gortatula odrzucił ofertę od bucks :you_crazy:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Lutego 2019, 19:01
Zion musi koniecznie zrzucić coś do rozpoczęcia przygody w NBA, bo faktycznie jest bestią, wcieleniem jakiegoś jebanego młodego Kempa i łamie tablice, ale przy jego stylu grania (powerdunki, lądowanie na plecach/krzywych nogach co którąś akcję) ~129kg szybko da się we znaki kolanom i będziemy mieli kolejnego prospecta na 55 spotkań w sezonie.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 22 Lutego 2019, 07:58
wyglądało jak mięsień dwugłowy ale blisko dołu podkolanowego

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 22 Lutego 2019, 08:18
[POST DOSTĘPNY DLA SUBSKRYBENTÓW SLG+]

How we both got the same watch, I'm just keepin' y'all on y'all toes

Ostatnio edytowano środa, 5 Czerwca 2019, 20:26 przez kshaq, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 22 Lutego 2019, 12:02
żadna.

Harden w słabej formie to pewnie nastepny mecz sieknie 50 punktów. ballin geniusz

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 26 Lutego 2019, 18:29
andzejgolot napisał(a):
żadna.

[2]
Sezon imo zmarnowany, bo i tak doczłapanie się na 8 seed to szybki wpierdol od Warriors. Ja tylko czekam na info o podpisaniu znanego doświadczonego mentora w postaci Carmelo Anthonego.

Boję się trochę o LeBrona po powrocie. Niby statsowo jest ok i w ogóle, ale w pomalowanym rusza się jak Dirk, nie używa post-upu prawie wcale.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 26 Lutego 2019, 21:23
Lebron, jakkolwiek nadal jest najlepszym koszykarzem globu, tak chyba za bardzo się wczuł w bycie odpowiedzialnym za wszystko
myśli o posiadaniu klubu w NBA, mówi o tym co powinni LAL robić w kontekście trade'ow, ogólnie zajmuje się wszystkim dookoła koszykówki, co nie jest zle, ale z pewnością nie skupia się na grze w 100%
przypomnę tylko że oprócz Kevina Love'a to w tamtym sezonie grał z gorszymi zawodnikami niż ma teraz w LAL i dotarł do finałów, so...

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 26 Lutego 2019, 21:32
Na bądź co bądź rozczarowującym wschodzie, przy połamanym Haywardzie i samowyjaśniającym się Toronto, które w tym roku wydaje mi się być sporo inne (na plus).

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 26 Lutego 2019, 21:42
tak, ale nadal to było 1. miejsce i w PO przejechanie się po wszystkich
choć przed sezonem mówiłem że Lakers nie wejdą do PO, tak w pewnym momencie myślałem że się pomyliłem
ja wiem że Warriors, Rockets i w tym momencie OKC i Denver są poza zasięgiem na Zachodzie, ale żeby mieć ten 5. seed to nie trzeba grać czegoś wielkiego, a spokojnie z tym potencjałem co mają Lakersi i z Lebronem w swojej optymalnej formie mogliby to zrobić

e: zapomnialem o Portland, bo mało ich oglądam w tym sezonie
ale tak czy inaczej, na pewno nie jest to co Lebron mógł ogarnąć

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 334 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona