Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 17 Listopada 2018, 14:10

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 56  Następna strona
NBA 2017/18 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: NBA 2017/18
  Wysłano: Wtorek, 30 Stycznia 2018, 14:28
Masz jakieś większe szczegóły na ten temat, oprócz wysrywu ESPN, który dementują wszyscy z klubu i coverujący go jako totally misquoted?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 30 Stycznia 2018, 14:38
Generalnie posłuchałem tego: http://www.philly.com/philly/sports/six ... dcast.html i wywiadu z trenerem 76 który się właśnie tłumaczył.

Wiesz to że wszyscy dementują to teraz normalka. Ważniejsza jest reakcja Fultza którą możesz zobaczyć na twitterze bo wisi. Gdyby tam coś nie było na rzeczy to gość by tak nie zareagował imo. Ok ma 19 lat, ale jednak przesadzona reakcja gdyby nic na rzeczy nie było.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 30 Stycznia 2018, 14:48
Znaczy ja właśnie myślałem, że Pompey dostanie wylewu po czymś takim,a wszystko raczej wskazuje na przesadę dziennikarza. Bo takie Mark Jones said Sixers coach Brett Brown disclosed in a production meeting that Fultz has “psychosomatic effects” with his shooting nie brzmi dla mnie zbyt poważnie. Ale ogólnie poroniona sytuacja, #freemarkelle
A Embiid pewnie w weekend gra pierwszy w karierze b2b. Historyczna chwila, będziecie opowiadać wnukom

Powrót do góry

Wysłano: środa, 31 Stycznia 2018, 09:14

Tchórz zanim umrze ginie wiele razy

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: środa, 31 Stycznia 2018, 09:50
Wall też out do dwóch miesięcy. Wschód taki fajny, a na koniec jakieś Heat będzie trzecie po RS

Powrót do góry

Wysłano: środa, 31 Stycznia 2018, 09:58
Drummond za Walla w ASG.

How we both got the same watch, I'm just keepin' y'all on y'all toes

Powrót do góry

Wysłano: środa, 31 Stycznia 2018, 12:04
co zrobil dzis Harden :o
ja wiem ze po poprzednim sezonie nikogo nie dziwi juz zadne triple double no ale bez jaj, 60/11/10, franchise record w zdobytych punktach, chyle czola panie Broda

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 1 Lutego 2018, 11:15
Cousins połamany, Love połamany, Wall połamany, same kontuzje po drodze. W międzyczasie Warriors zaliczyli paskudny występ przeciwko Jazz, to było wręcz ohydne i nie dało się tego oglądać. Harden wykręca kosmiczne cyfry w ramach triple-double, dzisiaj McCollum ma niesamowitą noc rzutową. Na ESPN "sources say that sources say" że LeBron idzie do Warriors.

Z tego wszystkiego najsmutniejsza wiadomość jest taka, że Rasual Butler zginął z żoną w wypadku samochodowym.

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 1 Lutego 2018, 18:59
To z Lebronem to jakaś bzdura największa

How we both got the same watch, I'm just keepin' y'all on y'all toes

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 1 Lutego 2018, 19:27
Według Woja Mirotic idzie do Pelicans za Asika i pick.

edit
Cytuj:
Pelicans guard Tony Allen will join Asik in the trade to the Bulls, league source tells ESPN.

Cytuj:
Jameer Nelson will join the Bulls with Asik and Allen as part of trade, league sources tell ESPN.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 1 Lutego 2018, 20:51
O matko, Dragic za Love'a w ASG. Ja rozumiem, że Heat osiągają świetny wynik, ale jeśli już serio pchać kogoś na siłę z tej ekipy, to już mogli dać Whiteside'a w ramach tzw. kredytu zaufania na przyszłość. Dragic niby robi swoje, ale jest kompletnie nijaki. To już serio bardziej widziałbym Simmonsa w miejsce Love'a.

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 3 Lutego 2018, 12:19
“First thing I did was start laughing, actually. It’s nonsense and it’s a nonstory." @KingJames responds to storylines concerning the Warriors.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 3 Lutego 2018, 12:27
benek187 napisał(a):
O matko, Dragic za Love'a w ASG. Ja rozumiem, że Heat osiągają świetny wynik, ale jeśli już serio pchać kogoś na siłę z tej ekipy, to już mogli dać Whiteside'a w ramach tzw. kredytu zaufania na przyszłość. Dragic niby robi swoje, ale jest kompletnie nijaki. To już serio bardziej widziałbym Simmonsa w miejsce Love'a.

o co chodzi benek?

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 3 Lutego 2018, 13:21
Dragic ani swoją grą nie pasuje do ASG, ani nawet nie jest najlepszym zawodnikiem Miami. Wiem, że Whiteside grał dość mało w tym sezonie, ale on się staje z roku na rok coraz lepszy, a Goran peak ma już za sobą. Z tego względu, nawet trzymając się dość naciąganej tezy, że Dragic nie jest gorszy od Hassana, wolałbym dać szansę murzajowi w ASG.

PS. Niech nikogo nie zwiodą cyferki GS - spotkanie z Kings to było kolejne tragiczne gówno. Spotkania z Jazz nie przebiło, ale wyglądali katastrofalnie. 25 TO i to naprawdę większość z nich absurdalnie głupia.

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 3 Lutego 2018, 21:50
wedlug woja ainge handluje smartem. no ja pierdole

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 3 Lutego 2018, 21:57
C's w końcu nabyli Monroe? Bo jeśli tak, to całkiem udany ruch, moim zdaniem. Nie pamiętam jakie on ma zarobki, ale to będzie fajny gość, który w końcu znajdzie się w drużynie, w której jego brak defensywy nie będzie aż tak widoczny, a jego gra w ataku może dużo dać. Jestem ciekaw jak C's będą wyglądać z Monroe na czwórce i Alem na piątce (albo odwrotnie). Greg dołoży te swoje 12-13 punktów co mecz, czyli da coś, czego Baynes nie gwarantował.

Obrona C's była dobra i mogli szukać wzmocnień w ataku. Pod tym kątem widziałbym handlowanie Smartem. Skoro jednak już się w ataku wzmocnili, to nie wiem co Ainge musiałby dostać za Smarta, żeby się go pozbywać. Znając jego zdolności negocjacyjne, zapowiada się jakaś bomba. :)

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 3 Lutego 2018, 22:46
Monroe za piątaka, Celtics mieli injury-exception po Haywardzie (zostało im jeszcze 3,6 co ciekawe), no i mogli dać więcej, niż Pels (chociaż Pelicans oferowało mu pierwszą piątkę, ale wybrał kasiorkę + wygrywanie). według mnie on nie jest idealnym fitem pod tę drużynę, ale da mnóstwo na tablicach, czego niestety brakuje + w Bucks był raczej propsowany za grę w obronie. jak dojdzie do tego magia Stevensa, to może coś z tego będzie.

Danny chce za Smarta pierwszorundowy pick. ja się z tym kurwa nie zgadzam, ale jeśli miałbym szukać przyczyny wytransferowania Marcusa, to raczej chodzi o zachowanie poza boiskiem, a nie samą gierkę, bo gość jest idealnie skrojony pod system Brada (i w każdym innym będzie zasysał pałkę, casus Crowdera).

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 3 Lutego 2018, 23:29
Ja Smarta kocham i będę płakał po nim w poduszkę, ale już lepiej wziąć ten pick skoro i tak nie dasz ~10m latem

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 4 Lutego 2018, 18:51
nie wiem czym sie kierowałem zarywając nocke dla meczu HOU-CAVS :dunno: ale jak w 2 kwarcie po parkiecie biegał IT-Rose-Wade-Korver?-Green to myślałem, że wyjebie sie ze śmiechu, Houston zresztą też bo podawali Thomasowi nad głową jakby grali z drużyną młodzieżową. po tym meczu zastanawiam sie czy CAVS dadzą rade przejść drugą rundę PO, taki DeRozan jeśli wreszcie sie ogarnie potnie ich jak szmaty

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 4 Lutego 2018, 18:57
Oglądanie tego spotkania rzeczywiście nie było niczym przyjemnym. Cavs byli gwałceni w każdą dziurę. Ten lineup, o którym piszesz, był mega śmieszny. Nawet LeBron się dostosował i zagrał gówno. Ich intensywność w obronie jest porażająca. Co gorsza, w ataku nie grają żadnych akcji, tylko to jest takie pierdolenie kota za pomocą młota.

Żeby nie było, Warriors też ostatnio wyglądają jak kupa gówna. To co, nastawiamy się na finał Rockets-Celtics? ;-)

Wiecie o co biega.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 56  Następna strona