Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 21 Listopada 2017, 01:46

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 22  Następna strona
NBA 2017/18 
Autor Wiadomość
moderator

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: NBA 2017/18
  Wysłano: środa, 23 Sierpnia 2017, 07:07
czardi wyjaśnił

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: środa, 23 Sierpnia 2017, 08:14
Obrazek

hihi

jak usłyszałem przed snem o Thomasie za Irvinga byłem podjarany, wiadomo że trzeba było coś dołożyć, ale jestem w szoku ile Ainge zgodził się oddać. Wierzę jednak w niego ślepo

Kadłub napisał(a):
Dlatego to forum zmierzam ku końcowi.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 23 Sierpnia 2017, 08:15
nie robi się tak

And unafraid of toil

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: środa, 23 Sierpnia 2017, 08:34
Ale, że puścił Bae Crowdera to nie zdzierżę, Ainge weź leki.

Obiektywnie dobry deal pod rozwój Browna i Tatuma, tylko to nie zagra przy jednoczesnym braku Bradleya. Do tego w drużynie został jedyny starter, którym chętnie bym handlował, a żaden krok przez cały offseason nie miał na celu pokrycia jego minusów. Po erze LeBrona to Celtics będą w finałach, ale co z tego?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 23 Sierpnia 2017, 08:34
Jak dla mnie Boston oddało zbyt wiele za Irvinga. Fakt to all-star, ale już wcześniej pozbyli się znakomitego obrońce, teraz oddali kolejnego? Poprawili znacząco siłe rażenia w ofensywie, ale defensywa tego lata im nieco zubożała, a do tego dochodzi ten pick nie wiem czy jest chroniony czy nie, ale jeśli nie, to jak dla mnie wtopa. Thomas zajebisty scorer, Crowder dobry obrońca i wybiegając w przyszłość dobry stoper na Duranta może się okazać. Także na ten moment ta wymiana moim zdaniem nieco na + dla Cavs. Oczywiście jeśli patrząc w przyszłość to przy odejściu LBJ z Cavs, Celtics jak dla mnie w finałach NBA zagości.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 23 Sierpnia 2017, 09:38
Jak myślicie - Cavs sobie zostawią ten pick czy będą nim dealować? Ja bym wypierdolił od razu Thomasa, TT i nowo nabyty pick do Memphis za M. Gasola. Memphis i tak powinno pójść w tank w końcu, więc Thomasa spuszczą za sezon (i tak by nie było dla niego miejsca przy Conleyu), TT zostawią sobie na dłużej, a pick pozwoli im wybrać kogoś, na kim mogli by się budować.

Cavs mają wtedy Rose(Calderon xD) - JR Smith - LeBron - Love - Gasol (najgłupszy backcourt w lidze), a do tego na ławce Crowdera, Zizica i same zera.
Grizzlies grają sobie Conley - McLemore - Parsons - Wright - TT i idą w tanking mode na lata, w drafcie wybierają jakiegoś grubego kozaka i rozpoczynają wielką podróż po złote runo.

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 23 Sierpnia 2017, 10:14
czemu nie Crowder w s5 jako SG? myślę, że tak to będzie wyglądać w większości match-upów, a już na pewno w grach z Warriors, gdzie James będzie miał upragnionego pomocnika do krycia Duranta. JR przeszedłby wtedy na ławkę (w sumie jak to piszę to przypomniało mi się ile pieniędzy zarabiałby wtedy Crowder na boisku, a ile Smith na ławce xd) pełnić rolę czegoś w rodzaju Lou Willa, fire-poweru z ławki zależnie od formy

Powrót do góry

Wysłano: środa, 23 Sierpnia 2017, 10:19
Cavaliers nie oddadzą świeżo pozyskanego All-Stara, który zapełnia dziurę po Irvingu. I nie róbmy z Thomasa chujowego kontraktu, z którego każdy chce zejść, bo to małe pieniądze za rok gry gościa, który cały czas ma coś do udowodnienia. Gdyby przeszedł do Grizzlies to prędzej on byłby starterem niż Conley, a Ty go nawet nie uwzględniasz w swoim składzie. Poza tym pamiętajmy, że Thompson to ziomek Jamesa, mają tego samego agenta, więc nie będzie łatwo przepchnąć go do chujowego Memphis. Chyba, że nowy GM Cavs przejmuje tę grę i zważając na to, że LeBron może zrobić za rok papa - nie patrzy na nic, tylko robi swoje deale.

Pick + TT za niezadowolonego Gasola - to może się wydarzyć. Ostatecznie dorzucą Shumperta, żeby się kaska zgadzała.

ragus napisał(a):
Zresztą imo od Busquetsa lepszy technicznie to nawet jest byle Bonaventura, lub Arteta, o takim Ramseyu nie wspominając.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 23 Sierpnia 2017, 10:26
I taki trade by miał sens co napisałeś, bo to co Benek zaproponował to ja pierdole, oddawać all-stara, gościa, który co noc daje te 25 punktów + obiecujacy pick za Gasola, który tylko czeka na to żeby spierdolić z tej dziury.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 23 Sierpnia 2017, 11:21
Czardi - Ty patrzysz na IT przez pryzmat tego co było, a ja przez pryzmat tego, co będzie. Jasne - na obecnym kontrakcie i z grą taką, jak w zeszłym sezonie - warto go mieć u siebie. Tylko że:
1) za rok jego kontrakt ekploduje (a Cavaliers już teraz płacą spory tax)
2) jego produkcja będzie maleć, a dodatkowo LBJ zabierze mu połowę touches, a IT bez piłki to jakiś ledwie ułamek tego IT, który ma gałę w łapie
3) S. Curry nie będzie się musiał szczególnie napracować w tym matchupie, żeby robić duże punkty, bo Isaiah z racji wzrostu jest jeszcze większą dziurą w obronie, niż Kyrie (wydawać by się mogło, że to niemożliwe, ale jednak).

Osobiście, na teraz, wolałbym Conleya niż IT, ale rozumiem, że ktoś może mieć odmienne zdanie.

Swoją drogą wcześniej zastanawiałem się nad IT + Shumpert + pick, ale Grizzlies zostali by wtedy już kompletnie bez żadnego wysokiego.

Najlepiej oczywiście dla Cavs byłoby pchnąć Shumpa, TT i pick za Gasola, bo przy Gasolu TT raczej nie pogra i za jednym zamachem udaje się zrzucić dwa duże balasty, ale nie sądzę, żeby Grizzlies chcieli na to przystać, bo te kontrakty będą im jeszcze chwilę ciążyć (chociaż jeśli mieli by iść w przebudowę, to jeden kutas im to robi różnicę).

SWN napisał(a):
czemu nie Crowder w s5 jako SG? myślę, że tak to będzie wyglądać w większości match-upów, a już na pewno w grach z Warriors, gdzie James będzie miał upragnionego pomocnika do krycia Duranta.

Nie wiem czemu nie. Może dlatego, że Crowder nie jest typowym shooterem? W każdym razie to bez większego znaczenia czy Crowder będzie wychodził w s5 czy nie, bo problem Cavs dotyczy zupełnie innej osoby. Cavaliers mogli się wzmocnić w obronie na pozycji Love'a albo Irvinga, a okazja nadarzyła się sama, bo skoro Kyrie zażądał odejścia, to trzeba było próbować wzmocnić się tutaj. Tymczasem dziura zrobiła się jeszcze większa i moim zdaniem upgrade, jaki daje Crowder nad Smithem, nie przysypie tej dziury. Już widzę oczyma wyobraźni jak IT/Love bronią pick and roll Curry/Green, ała, aż mnie zabolało.

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 23 Sierpnia 2017, 11:26
z chęcią popatrzę jak cavs znów dochodza do finałów, a kyrie odpoczywa. nie oszukujmy sie, ego tutaj wygrało nad zdrowym rozsądkiem.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 23 Sierpnia 2017, 11:32
Odniosę się na razie tylko do tego, bo wychodzę do pracy

benek187 napisał(a):
jego produkcja będzie maleć, a dodatkowo LBJ zabierze mu połowę touches, a IT bez piłki to jakiś ledwie ułamek tego IT, który ma gałę w łapie

USG% z zeszłego sezonu Thomasa to 34% przy 30,7% Irvinga. Ba, Kyrie miał większy usage niż LeBron. W tej kwestii odnoszę kompletnie inne wrażenie, wydaje mi się, że Thomas po tej stronie parkietu wkomponuje się świetnie obok rozciągającego grę Love'a i Jamesa i nie straci nic ze swojej efektywności.

ragus napisał(a):
Zresztą imo od Busquetsa lepszy technicznie to nawet jest byle Bonaventura, lub Arteta, o takim Ramseyu nie wspominając.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 23 Sierpnia 2017, 11:59
Z tego wynika, że Thomas w Cleveland będzie miał 10% mniej posiadań niż w Bostonie, jeśli przejmie posiadania Kyriego. Podejrzewam, że jego USG% będzie nawet niższy od tego, który miał Kyrie, bo jednak Kyrie jak już dostaje piłkę w łapy, to ani myśli o podawaniu do kogoś innego, tylko idzie sam, a IT robił to, bo nie miał w Bostonie dookoła siebie solidnych scorerów.

Zresztą, nie chodzi już nawet o USG%, bo to też nie jest idealny wskaźnik. Mam po prostu wrażenie, że Thomas zagrał sezon życia i nie powtórzy mu się drugi taki, ale jeśli okaże się, że nie mam racji, to biję się w pierś i będę się cieszył, bo jakby nie patrzeć - trudno jest go nie lubić. :)

E: Tak na marginesie w ramach ciekawostki - Kyrie był 1 pickiem, a Thomas - 60 w tym samym drafcie. Zdarzyła już się kiedyś taka wymiana? :)

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 23 Sierpnia 2017, 12:24
Beka trochę, że zamieszanie dookoła sytuacji Irvinga trwało cały offseason, a tu wieczorem idzie info, że w ogóle trwają jakieś rozmowy Bostonu z Cleveland i kilka godzin później wymiana już dokończona.

Co by nie było to chyba najciekawsze wyjście z całej tej sytuacji

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: środa, 23 Sierpnia 2017, 12:30
Troszkę szok, bo w serduszku gdzieś miałem nadzieję, że cały ten konflikt zostanie z czasem zażegnany i Irving poczeka jeszcze przynajmniej rok, tym bardziej, że ostatnio ucichło o tym. Z wcześniejszych zestawów w ciemno brałbym tylko ten z PHX czyli Bledsoe, Jackson i pick, ale wiadomo, że Suns by tego nie oddali. Tutaj i tak myślę, że sytuacja win-win tak jak czardi pisał. Rozumiem obawy fanów Celtów, ale Irving dopiero wchodzi w swój prime. Z naukami wyciągniętymi od Lebrona, przy dobrym prowadzeniu przez coacha i odpowiednim systemie (gdzie ukryje się jego ułomności w obronie) Kyrie może zrobić level up, bo potencjał ma ogromny i obok Stepha jest najlepiej wyposażoną maszyną w ataku. W dodatku udowodnił już, że nie pęka w ważnych momentach i w ogóle obserwując go od początku kariery (strzelam w ciemno, że widziałem jego 90% meczy w NBA) widać, że to gracz na wielką scenę. Ciekawy jestem tylko jak będzie wyglądała sprawa z holowaniem piłki, może Stevens jakoś do niego dotrze. Crowderem jaram się niesamowicie. Chyba pierwsze March Madness, które śledziłem tak mocno i uczelnia Marquette, której kibicowałem właśnie dzięki niemu. Byłem mocno zdziwiony, że nie poszedł w pierwszej rundzie. Celtics i tak zrobili dobre ruchy, zostają z dwoma (już!) all-starami, którzy dopiero będą wchodzić w swój prime. Jeszcze jak Tatum wyrośnie na kawał gracza to C's będą rządzić na wschodzie.

PS. Benek czemu uważasz, że Gasol jest głupi?

"Więc zaczęliśmy od nowa nienawidzić lub żałować, człowiek zawsze znajdzie w życiu jakieś hobby"

Powrót do góry

Wysłano: środa, 23 Sierpnia 2017, 12:39
w 2011 był mega mocny draft

Powrót do góry

Wysłano: środa, 23 Sierpnia 2017, 13:55
BlackTT - napisałem, że najgłupszy backcourt w lidze (w sensie, że Rose i JR Smith). Faktycznie, wtrąciłem to w dość niefortunnym miejscu.

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 23 Sierpnia 2017, 14:07
Spokojnie tam jeszcze Wade'a za minimum wyciągną jak Chicago pozwoli na to ;).

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: środa, 23 Sierpnia 2017, 15:04
Chciałbym zauważyć, że IT ma dużą szansę na szybki regres (styl gry bazujący na szybkości, nie wiadomo w jakiej formie będzie po kontuzji), w przyszłe lato będzie wołał maksa (co wymusi kolejną przebudowę) i jest zerem w obronie. Weź to sobie w ogóle wyobraź, Stepha i Klaya kryje zestaw IT - Smith z Rosem albo pierdolonym Jose Calderonem z ławki

Powrót do góry

Wysłano: środa, 23 Sierpnia 2017, 15:22
Cavs to wygrali zdecydowanie, za gracza który publicznie powiedział że chce odejść dostać taki pakiet? Piękna robota. Gdyby jeszcze tego picku nie dorzucili to spoko, ale tak to dla mnie oddali za dużo. Cavs teraz mogą ładnie pokombinować z tym pickiem i uderzać chociażby po Gasola lub skleić coś grubszego dodając Lova i TT. Mam nadzieje że Bulls wykupią Wade i ten dołączy do Króla i jeszcze raz powalczy w finałach. Ta wymiana otworzyła nam szanse na to że Cavs jeszcze mogą powalczyć z GSW i to mnie cieszy.

Co do Celtics to fakt pozyskali najlepszego gracza w tej wymianie, ale ja tam obrony i zbiórki nie widzę i najważniejsze nie ma obrońcy za Jamesa, więc znów zapowiada się tylko finał konferencji.

e: Raikkonen

Irving jest również zerem w obronie tylko może troszkę mniejszym więc nie przesadzaj no i Cavs pozyskali Crowdera więc obrona się poprawiła po tej wymianie a nie pogorszyła.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 22  Następna strona