Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 20 Września 2017, 14:02

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
NBA 2017/18 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post NBA 2017/18
  Wysłano: Poniedziałek, 19 Czerwca 2017, 21:10
Draft i sezon ogórkowy już blisko więc czas na nowy temat.

Jest pierwszą wymiana pomiędzy Celticks a Sixers. Jaram się nieziemsko, marzenie się spełniło i Fultz wyląduje w Sixers. Koniec z tankowaniem zaczynamy zabawę. Oby tylko zdrowie dopisało.

Wygląda to obiecująco.

Fultz - Cov - Simmons - Saric - Embiid

Najważniejsze nie przepłacać nikogo latem typu max dla Redicka, wiadomo trzeba komuś zapłacić by się salary zgadzało najlepiej jednoroczny wysoki kontrakt coś jak Heat rok temu z Waitersem. Np rzucić fajna kasę Carterowi by młodzi mieli od kogo się uczyć, a za rok uderzać po Klaya Thompsona który byłby idealnym fitem.

Sixers mają wiele opcji i super przyszłość przed sobą potrzeba tylko jednego czyli zdrowia.

Ciekaw co szykują w Bostonie bo tych picków mają już w chuj i czas coś z tym zrobić.

Co zrobią Cavs, jedyna opcja to handel Lovem. Jakieś plotki o PG ale ten zadeklarował że za rok podpisze w Lakers ale w rok może się wiele zmienić.

Gdzie wyląduje CP3, BG i Hayward. Wszyscy zostaną?

Na koniec trzeba powiedzieć jedno i tak wygrają GSW.

Powrót do góry

Post Re: NBA 2017/18
  Wysłano: Poniedziałek, 19 Czerwca 2017, 21:56
gdzies przeczytalem, ze Philly teraz maja czas zeby sie zgrac, nauczyc i zdobyc doswiadczenie, bo i tak nie ma w tym momencie zadnej konkurencji dla GSW i akurat za 3-4 sezony, jak skonczy sie dominacja Warriors, to Philly bedzie miala idealna paczke kotow zeby napisac piekna historie NBA #trusttheprocess

jaram sie bardzo, placze bo Chicago kolejne kilka,kilkanascie lat bedzie w pizdzie, ale licze na jakies super ruchy w offseason i zeby ten sezon przyniosl cos nowego
moze Boston ruszy po AD? chodza takie ploteczki, chociaz ciezko mi to sobie wyobrazic
CP3 do Spurs? to by bylo ciekawe w chuj
jak dla mnie to Gordon zostanie w Utah

'we will tell what time will say'
jaram sie i czekam

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 19 Czerwca 2017, 22:32
Sixers ponoć mieli na stole Butlera za 3 pick i Okafora.

Teraz wyszło info od Steina że Cavs szukają trzeciego zespołu do wymiany i chcą właśnie Butlera.

Nie ma takich picków za których możesz pozyskać AD to chyba zawodnik o największej wartości w NBA w tej chwili. A NOP nie ma w tym nic do wygrania Brewka ma jeszcze dwa lata kontraktu więc mają czas by mu zbudować zespół walczący o mistrza.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 20 Czerwca 2017, 06:23
na ten moment zapowiada sie tak samo ciekawy sezon jak poprzedni, niestety.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 20 Czerwca 2017, 14:44
K-Mart napisał(a):
Teraz wyszło info od Steina że Cavs szukają trzeciego zespołu do wymiany i chcą właśnie Butlera.

W nagrodę za te ploteczki poleciał GM Cavs, co raczej zwiastuje koniec Clevland jako poważnego contedera w świetle możliwości handlowania Lovem i LBJ będącego LBJ

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: środa, 21 Czerwca 2017, 06:55
No i zaczęło się.

1.

Atlanta Hawks get:
C Miles Plumlee
G Marco Belinelli
2017 No. 41 overall pick

Charlotte Hornets get:
C Dwight Howard
2017 No. 31 overall pick

2.

Los Angeles Lakers get:
C Brook Lopez
2017 No. 27 overall pick

Brooklyn Nets get:
G D'Angelo Russell
C Timofey Mozgov

Pierwszy deal właściwie mnie nie rusza. Nie wiem co Hawks chcieli tym ugrać, ale ani z Plumleego, ani z Belinellego nie będą mieli jakiegoś większego pożytku. Tak samo zresztą, jak z Howarda. Belinelli pewnie zleci po sezonie, więc zaoszczędzą na tym dealu jakieś 10 milionów w salary. Z punktu widzenia Hornets ten deal może wypalić, jeśli Howard się odbuduje (w co nie wierzę). Nie wiem jak u nich z kasą, ale na ten moment przyjęli jakieś 4 bańki więcej, więc dramatu nie ma, a przynajmniej przesunęli się w górę o 10 picków.
Podsumowując: koło chuja mi ten deal lata i nie sądzę, żeby miał on jakiekolwiek znaczenie dla wyglądu tej ligi.

Drugi deal za to jest ciekawy. Wielu fanów LAL zaczęło już rzucać kurwami na Magica, nie trzeba było czekać zbyt długo. Przyznam, że zdziwił mnie ten deal odrobinę, bo jednak DAR miał być jednym z liderów zespołu, a tu nagle BAM. Ok, rozumiem, trzeba było coś poświęcić, żeby pozbyć się Mozgova. W drugą stronę pick i Brook - i tu chyba zakończę swoją wypowiedź, ponieważ nie mam zielonego pojęcia co chce zrobić Magic w tym momencie. Czytam, że ten pick był potrzebny, żeby go wcisnąć Indianie w wymianie za PG13. Nie wiem czy Lakers chcą uderzać po PG13 już teraz i nie mam pojęcia czy Brook zostanie tam na dłużej, więc trudno mi ten deal ocenić. Na pewno jednak Nets zrobili dobry interes i jeśli to był deal dla dealu (w sensie, że Lakers nie mają dalszego pomysłu), to na razie oceniam Nets jako wygranych tej wymiany.

Swoją drogą kto tam będzie biegał na G obok Lonzo? Nie Ingram, nie George, a wydaje mi się, że Lakers nie mają jakoś silnie obsadzonej tej pozycji (kto im tam został, Clarkson i Young?).

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 21 Czerwca 2017, 08:39
Wymienić top prospect z drużyny za cap space Magic ty imbecylu skończony :bowdown: . Obawiałem się że tak to może będzie się toczyć, Magic w erze dominacji GSW zacznie robić pochopne trady za młodych, a Minnesota czy Philly sobie spokojnie poczekają te 3-4 lata. Niech jeszcze wymienią picki za Georga, a ten se spierdoli po roku i Lakers zostają na poziomie perspektyw Orlando i Knicks.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 21 Czerwca 2017, 20:16
no niestety jakis czas temu nawet myslalem, że może nie będzie tak źle z tym Magiciem, ale jednak bez zmian

z Paulem Georgem na podbój zachodu xd

Powrót do góry

Wysłano: środa, 21 Czerwca 2017, 20:54
Do kogo byście porównali Lonzo, jeśli chodzi o jego defensywę? Bo nawet się w sumie wcześniej nie zastanawiałem nad pewną kwestią, a mianowicie przy tym, jak słabym jest obrońcą DLO, ich backcourt mógłby być mocno objeżdżany przez rywali.

Jeżeli Ball okaże się tak dobry, jak go zapowiadają, Ingram rozwinie się na miarę oczekiwań, a do ekipy dołączy George i być może uda się jeszcze zatrzymać na dłużej Brooka, to wtedy przyklasnę Magicowi. Nie wiem dlaczego notowania Brooka są tak niskie wśród fanów - fakt, jest kontuzjogenny, ale jak już gra, to to jest przecież perfekcyjny modern day center (szkoda tylko, że nie ma w ogóle zbiórki).

Zakładam, że nie wydarzy się żaden cud w postaci pozyskania LBJ, więc chciałem zapytać jak ewentualnie Lakers chcą grać z Ingramem i Georgem - Ingram docelowo ma grać na czwórce? Czy on nabiera już tej masy? Bo z tego co wiem, George za żadne skarby nie chce grać na czwórce. Przy obecnej sytuacji, a mianowicie przy trudnościach związanych z pozyskaniem two way SG, czy nie byłoby lepiej np. przesunąć PG na dwójkę, Ingrama póki co na trójkę, a na czwórce grać np. Nancem? Jeśli dobrze pamiętam, to on za bardzo nie ma rzutu, ale to chyba nie będzie problemem, bo cała reszta (Lonzo, PG, Ingram, Lopez) ma solidny rzut, więc spacing nie ucierpi jakoś mocno. Ewentualnie można jeszcze rotować na czwórce Randlem, o ile on się w LAL ostanie.

No i ostatnie pytanie, które mnie chyba ciekawi najbardziej - jak wyglądają postępy Zubaca? Widziałem go kilka razy w zeszłym sezonie i wyglądał naprawdę fajnie, przejawiał spory potencjał.

Wiecie o co biega.

Powrót do góry
FEJM

Wysłano: środa, 21 Czerwca 2017, 22:58
benek187 napisał(a):
fakt, jest kontuzjogenny
podatny na kontuzje

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Czwartek, 22 Czerwca 2017, 05:55
Łoł, dopiero zauważyłem, ze takie słowo chyba faktycznie nie istnieje, lol. Całe życie żyłem w błędzie. :o

Wiecie o co biega.

Powrót do góry
FEJM

Wysłano: Czwartek, 22 Czerwca 2017, 08:19
istnieje, sport moze byc kontuzjogenny, zawodnik podatny na kontuzje :wink:

e: chociaż na sjp widnieje brak, wtf

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Czwartek, 22 Czerwca 2017, 18:04
benek187 napisał(a):
Do kogo byście porównali Lonzo, jeśli chodzi o jego defensywę? Bo nawet się w sumie wcześniej nie zastanawiałem nad pewną kwestią, a mianowicie przy tym, jak słabym jest obrońcą DLO, ich backcourt mógłby być mocno objeżdżany przez rywali.

Jeżeli Ball okaże się tak dobry, jak go zapowiadają, Ingram rozwinie się na miarę oczekiwań, a do ekipy dołączy George i być może uda się jeszcze zatrzymać na dłużej Brooka, to wtedy przyklasnę Magicowi. Nie wiem dlaczego notowania Brooka są tak niskie wśród fanów - fakt, jest kontuzjogenny, ale jak już gra, to to jest przecież perfekcyjny modern day center (szkoda tylko, że nie ma w ogóle zbiórki).

Zakładam, że nie wydarzy się żaden cud w postaci pozyskania LBJ, więc chciałem zapytać jak ewentualnie Lakers chcą grać z Ingramem i Georgem - Ingram docelowo ma grać na czwórce? Czy on nabiera już tej masy? Bo z tego co wiem, George za żadne skarby nie chce grać na czwórce. Przy obecnej sytuacji, a mianowicie przy trudnościach związanych z pozyskaniem two way SG, czy nie byłoby lepiej np. przesunąć PG na dwójkę, Ingrama póki co na trójkę, a na czwórce grać np. Nancem? Jeśli dobrze pamiętam, to on za bardzo nie ma rzutu, ale to chyba nie będzie problemem, bo cała reszta (Lonzo, PG, Ingram, Lopez) ma solidny rzut, więc spacing nie ucierpi jakoś mocno. Ewentualnie można jeszcze rotować na czwórce Randlem, o ile on się w LAL ostanie.

No i ostatnie pytanie, które mnie chyba ciekawi najbardziej - jak wyglądają postępy Zubaca? Widziałem go kilka razy w zeszłym sezonie i wyglądał naprawdę fajnie, przejawiał spory potencjał.

1. DLO robił progres w obronie, a Lonzo ciężko powiedzieć, niby ma wszystko żeby w przyszłości bronić 1-2, ale po pierwsze po workoutach mówiono że coś jest nie tak z jego motoryką, wolno porusza się na nogach itp. Po drugie nie wygląda na guarda co by jakoś wybitnie czytał atak.
2. Do Brooka nic nie mam. Ale sama wartość trade'u jest niedorzeczna, bo Lakers oddali swój top 2 prospect za spadający kontrakt i pick, a po sezonie Lopez będzie oczekiwał maxa albo szansy na pierścień, w Lakers nie dostanie ani jednego, ani drugiego.
3. Ingram z PG akurat są tak wszechstronni że spokojnie się zmieszczą razem w rotacji.
4. O Zubacu nic nie wiem.

Generalnie, jeżeli teraz PG13 nie przyjdzie do Lakers w dzień draftu, to kolejny sezon w pizdu i jeżeli by został jeszcze w Pacers to pół biedy, bo to by oznaczało kolejny jeden sezon w plecy, natomiast jeśli doszło by do trade'u z Cavs albo Celtics, to George tak łatwo już nie spierdoli z contendera, a Lakers szorują dno przez kilka następnych lat.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 22 Czerwca 2017, 23:23
żadnego Georga w Celtics.

And unafraid of toil

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 23 Czerwca 2017, 00:46
Pod osłoną draftu, Chicago puściło cichaczem Butlera do Minnesoty wzamian za LaVine'a, Dunna i #7 pick

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 23 Czerwca 2017, 00:47
Bulls :lol: :lol:

Even the longest of nights turn days

Ty nadal możesz walczyć z wiatrakami, mnie nie skusisz
Poza paroma dawno już straciłem wiarę w ludzi"

"Więc zaczęliśmy od nowa nienawidzić lub żałować, człowiek zawsze znajdzie w życiu jakieś hobby"

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 23 Czerwca 2017, 00:56
Kurwa zabijcie mnie, ja pierdolę

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 23 Czerwca 2017, 00:56
Jeszcze swój 16 pick oddali, super trade xddd

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 23 Czerwca 2017, 01:03
Lavar :lol:

Jaram się Tatumem, będą z niego ludzie.

And unafraid of toil

Powrót do góry
FEJM

Wysłano: Piątek, 23 Czerwca 2017, 07:11
może ktoś coś powiedzieć o tym koleżce, ktory poszedł do knicks?

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona