Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 24 Kwietnia 2018, 13:17

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 771 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 39  Następna strona
NBA 2017/18 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: NBA 2017/18
  Wysłano: Sobota, 30 Grudnia 2017, 18:06
Przecież w tym roku każdy zespół ma problemu z kontuzjami nie tylko Rox.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 31 Grudnia 2017, 11:47
A mimo to to właśnie Rockets grają tak wąska rotacja, chociaż z tego co mi się wydaje, jakichś kolosalnych problemów z kontuzjami to oni wcale nie mieli. Gdyby mieli tych kontuzji tak dużo, to rozkład minut wyglądałby zdecydowanie inaczej.

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 1 Stycznia 2018, 02:06
Lauri Markkanen czy Luka Doncić, chłopacy.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 1 Stycznia 2018, 04:44
A gdzie w sumie trafi Luka?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 1 Stycznia 2018, 10:24
Boston?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 1 Stycznia 2018, 13:51
Bez szans. Po pierwsze nadmiar wingmanów, poza tym napompują go na #1 pick jeśli tylko Trae spuści na chwile z tonu, a z jedynką pewnie będzie ATL wybierać.

Uważałem Lukę za Rubio tej dekady, ale jest o wiele bardziej uniwersalny i ma potencjał na dostosowanie ciała do NBA. Z drugiej strony pewnie wjedzie do ligi na takiej opinii, że matchupy będą go niszczyć jak Lonzo, póki jeszcze uważano go za drugiego Magica. Ciekawe też jak to będzie wyglądało w przeciętnej drużynie, bo nawet jeśli spadnie w drafcie nie trafi do składu walczącego o coś (może Dallas, chociaż tam też trzeba przebudowy). Pod kątem rozwoju wspomniane Hawks czy Kings byłoby super dla niego, tylko jak psychika wytrzyma przejście z topu do drużyny tankującej

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 1 Stycznia 2018, 22:41
Stephen Curry jak sobie wrócił po 11 spotkaniach pauzowania. :bowdown:

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Poniedziałek, 1 Stycznia 2018, 23:01
Przytyło mu się, ale milo się oglądało skrót. Fajnie tez się popisywał, takiego koszykarza warto oglądać.

Co do Doncica to jeszcze rok by mu się przydał, ale kontrakt za 4 lata przy jego picku i szansie. Sorry każdy z nas by to zrobił. Ja napisałem ze będzie jedynką ale czy to dla niego będzie dobre? Raczej nie. Benek opowiedz co zrobił Steph bo szczerze paliłem głupa.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 2 Stycznia 2018, 00:01
Chyba jeszcze nie widziałem tak pozbawionego treści posta, a jestem na tyle próżny, że czytam swoje!

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 2 Stycznia 2018, 01:57
To już ten sezon, że LAL zaczynają wychodzić z dna czy mam wrócić z pytaniem za rok? Bo jak patrzę na ich sytuację to nie wiem czym maja zachęcić do przejścia jakiegokolwiek zawodnika z topu

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 2 Stycznia 2018, 02:47
Sianem i los angeles

Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 2 Stycznia 2018, 04:01
No benek specjalnie takie pisze żebyś trochę rozkręcił towarzystwo. Bo wiesz twoja osoba pisze super cudowne posty o koszykówce i wgl ostatnio robisz to rzadziej i jest pustka w dziale. Lal gdyby mieli jako asystenta trenera benek187 to jestem pewien ze lebron by wpadł z wizyta wraz z Derrick Rose

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 2 Stycznia 2018, 13:04
Raikkonen napisał(a):
Bez szans. Po pierwsze nadmiar wingmanów, poza tym napompują go na #1 pick jeśli tylko Trae spuści na chwile z tonu, a z jedynką pewnie będzie ATL wybierać.

Uważałem Lukę za Rubio tej dekady, ale jest o wiele bardziej uniwersalny i ma potencjał na dostosowanie ciała do NBA. Z drugiej strony pewnie wjedzie do ligi na takiej opinii, że matchupy będą go niszczyć jak Lonzo, póki jeszcze uważano go za drugiego Magica. Ciekawe też jak to będzie wyglądało w przeciętnej drużynie, bo nawet jeśli spadnie w drafcie nie trafi do składu walczącego o coś (może Dallas, chociaż tam też trzeba przebudowy). Pod kątem rozwoju wspomniane Hawks czy Kings byłoby super dla niego, tylko jak psychika wytrzyma przejście z topu do drużyny tankującej

Napisales w tym temacie wiele głupot, ale to, ze najbardziej toksyczna organizacja w lidze byłaby dobrym miejscem rozwoju dla prawdopodobnie najlepszego europejskiego prospekta ever znajdzie się w top1.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 2 Stycznia 2018, 15:32
Ale Joerger jest dobrym trenerem, a nie jakiś kurwa Hoiberg czy inny Triano. I tak będzie dostawał w pizdę na początku, niech się chociaż nauczy grać

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 7 Stycznia 2018, 12:04
Stephen Curry, wróciwszy po kontuzji, w czterech ostatnich spotkaniach notuje 36 PPG w 32 MPG rzucając 7 trójek na mecz, a to wszystko na skuteczności 58/54/90.

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 9 Stycznia 2018, 20:45
LaMelo debiutuje właśnie na Litwie
https://twitter.com/World_Wide_Wob/stat ... 8495212544

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 12 Stycznia 2018, 19:48
Toronto jest fo' real, a Cavaliers są wysrywem z jelit. Po odejściu od izolacji Raptors wyglądają świetnie. W zeszłych latach to było tylko granie na DDR i Lowry'ego. Teraz tam naprawdę gra kolektyw. Co tu się odjebao - Lowry z kontuzją, Ibaka zawieszony, DDR rzuca ledwie 13 punktów, a LeBron zalicza niemalże najwyższą porażkę w swojej karierze. Młodzi w Toronto zaliczają piękny rozwój - Siakam, VanVleet, Poeltl, Powell, Anunoby czy Wright to jest całkiem niezły materiał. Nie dość, że ich młodzież się rozwija; że zaczęli grać team oriented basketball, to jeszcze ich największa gwiazda naprawiła to, co było chyba jego jedyną ułomnością w ofensywie - DeRozan nakurwia teraz te trójki jak wściekły. A, jeszcze na koniec chciałbym dodać, że Poeltl z Valanciunasem zruchali Cavs na deskach jak doświadczony pedofil bezbronne dziecko. Ile ja bym dał, żeby taki Poeltl się trafił w GS, ugh.

Tymczasem w Cavaliers... chujnia, wkurw LeBrona i niewielkie perspektywy na poprawę. Te perspektywy to chyba tylko i wyłącznie poprawa gry IT. Defensywa tego zespołu to jest mistrzostwo świata i galaktyk równoległych - wszyscy są ruchani na lewo i prawo, zaliczają kompletne zapaści umysłowe. Nie chcę być niemiły, ale to jest obrona na poziomie Sacramento. 29 w DRTG, 26 w FG% rywali, 28 w eFG% rywali, 23 w 3PT% rywali. Ofensywnie ten zespół może i jakoś wygląda, ale w obronie to jest poziom mnie i moich chłopaczków dwa razy w tygodniu na hali po robocie.

Może to teza na wyrost, ale widząc taką grę (a obejrzałem dzisiaj Celtics, Raptors i Cavaliers), uważam, że Cavs nie dojadą do finału konferencji. W półfinale Raptors ich mogą zjebać jak psa tym razem, jeśli tylko będą się trzymać nowej filozofii gry. Nawet jeśli przejdą półfinał, to po męczarniach, a tam zajebie ich Boston. Tak czy siak, LeBron's trip to finals is over. Pierwszy to powiedziałem.

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 12 Stycznia 2018, 19:54
czekanko na Lebrona w Lakers grubybenek187?

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 12 Stycznia 2018, 19:58
Przyznam szczerze, że nie wsiadłem nigdy na pokład statku pt. Dalsze losy LeBrona. Prawdę mówiąc, kompletnie mi to wisi czy zostanie w Cleveland, pójdzie do Lakers czy... no właśnie, w sumie nie widzę nawet żadnego innego scenariusza. W trakcie spotkania z Raptors pokazano natomiast fragment czasu, w trakcie którego LeBron wręcz wydzierał się na wszystkich dookoła, więc sytuacja jest ewidentnie nerwowa w Ohio.

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 12 Stycznia 2018, 20:01
Z ciekawszych rzeczy nr 1 draftu zapomniał jak się rzuca i zaraz się okaże że przez ten ruch 76ers pogrzebią lata tanku i całkiem dobrej mimo wszystko roboty.

http://bleacherreport.com/articles/2753 ... -in-london

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 771 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 39  Następna strona