Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 18 Października 2019, 03:22

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Do przerwy 0:3. 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Do przerwy 0:3.
  Wysłano: Poniedziałek, 22 Maja 2017, 23:11
Ja się jarałem mocno meczem Porto z Benfica o mistrza w 2013 i golem Kelvina w 91 minucie dającego im tytuł.
https://www.youtube.com/watch?v=aOqGMCWdRMc

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 22 Maja 2017, 23:32
kocur napisał(a):
a no i Barca - Chelsea i gol Iniesty :joint:

Długo nie mogłem wybaczyć Essienowi tego nieczystego wybicia z pola karnego.

Poza tym.
Chelsea - Barcelona 4:2 8.03.2005
Bayern - Chelsea 3:2 12.04.2005 (lałem w pory, że jeszcze jakimś cudem Bayern to wyciągnie)

Generalnie kiedyś bardziej się jarałem, chodziłem jak poparzony wokół telewizora i wgl. Środa i wtorek godzina 20.45 Liga Mistrzów na TVP. Piękne wspomnienia pozostały :D

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm
  Wysłano: Poniedziałek, 22 Maja 2017, 23:52
manchester bayern, 1999 r., sheringham ty gnoju gnojkowaty

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 23 Maja 2017, 00:22
oczywiście, że wcześniej wspomniany mecz Polski z Portugalią z Ebim w roli głównej

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 23 Maja 2017, 05:42
MU-Bayern- pierwszy finał LM i to jaki

LFC-Milan - comeback jak Jay-Z, Dudek Dance i te sprawy

Polska-Niemcy - wróg na kolanach

Polska-Szwajcaria- na taki mecz czekałem całe życie, pierwsze tak naprawdę znaczące coś w skali piłkarskiego świata zwycięstwo Polski, jak Krychowiak strzelił tego karnego to był moment, w którym poczułem, że naprawdę MOJA drużyna zachodzi daleko w ważnym turnieju, szkoda, że takich chwil nie było w dzieciństwie, zazdroszczę dzisiejszym dzieciakom, że trafiła im się taka kadra, ja musiałem zadowalać się kibicowaniem najpierw Włochom, potem Anglikom by będąc już starszym nie kibicować nikomu bo na kibicowanie "obcym" byłem za stary a nasze ogóry albo kończyły zanim tak naprawdę zaczęły albo nie zaczynały wcale

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 23 Maja 2017, 06:10
To prawda, pierwszy raz poczułem aż tak intensywnie dumę narodową, tak samo przy bramce Lewego z Portugalią, tam był ten moment nadziei, że naprawdę ich ojebiemy i czułem wewnątrz takie podniecenie i ekscytacje

Wpłacajcie pieniążki e-koledzy

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 23 Maja 2017, 07:04
ENEDUERIKEFAKE napisał(a):
Ja się jarałem mocno meczem Porto z Benfica o mistrza w 2013 i golem Kelvina w 91 minucie dającego im tytuł.
https://www.youtube.com/watch?v=aOqGMCWdRMc

W tamtym sezonie Benfica jeszcze przegrała final LE z Chelsea po główce Ivanovicia w ostatniej minucie, ciężki sezon.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 23 Maja 2017, 07:51
borussia - malaga 3:2 2013 - a wtedy faza na kibicowanie bvb, bo przecież polacy cnie i te 2 bramki w 90+

manchester utd - manchester city 4:3 2009 - nie lubiłem wtedy city oporowo przez tych szejków, a tu owen bodajże kupiony przed sezonem zajebał w fergietime jeszcze, piękne

no i wiadomo
liverpool - milan w 2005
chelsea - barca w 2009 i ten gol iniesty - wzruszenie
wygrana z niemcami
klasyk na camp nou i manita, 6-2 na bernabeu, ostatnie gran derbi i to już ścisły top
no i ostatnia remontada z psg

na szybko

przypomniał mi się jeszcze ćwierćfinał ligi mistrzów 13/14 na camp nou z atletico i 1-1, niewyobrażalny poziom, muszę sobie obejrzeć cały znowu

Ostatnio edytowano Wtorek, 23 Maja 2017, 10:00 przez samir, łącznie edytowano 2 razy

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Wtorek, 23 Maja 2017, 08:52
Z tych które widziało się w tv to podbijam Watford - Leicester, wyrwanie mistrza BPL przez City w ostatniej minucie + dziwię się że tak późno wspomnieliście finał LM Bayern - ManU, piękny mecz.

Na estadio najlepsze przeżycia to

Spoiler:

Spoiler:

Piękne chwile, łzy szczęścia.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 23 Maja 2017, 08:59
[POST DOSTĘPNY DLA SUBSKRYBENTÓW SLG+]

How we both got the same watch, I'm just keepin' y'all on y'all toes

Ostatnio edytowano środa, 5 Czerwca 2019, 21:40 przez kshaq, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 23 Maja 2017, 09:23
PRZEPIĘKNY TEMAT

Gol Murawskiego w 120 minucie z kurwa Austrią Wiedeń, nie wiem co się ze mną działo wtedy.

Naturalnie cała kampania europejska z jesieni roku pańskiego 2010, bramki Arboledy i Możdżenia, karnawał radości. Mniej radosny może ten remis z Juve, ale z uwagi na warunki zapamiętam na zawsze, po kończącym pierwsza polowe gwizdku cały byłem z przodu pokryty warstewką śniegu, całkiem nieźle zbitą. Nigdy nie byłem na tak absurdalnym meczu.

mundialowe meczyska - Niemcy tłamszące Brazylię, tworzący legendę mineirazo, Holendrzy gromiący Hiszpanów i ten MAGICZNYKURWA gol van Persiego, ręka Suareza i niewykorzystany karny Gyana w 2010,

klasyki jak Watford z Leicester (Knockaert ty kurwo jebana, dziękuje ci za to)
Liverpool z Milanem z dudek dance
Polska - Niemcy i brama Mili
gole Grosso i Del Piero z Niemcami w 2006
ten gol Aguero na 3:2 z qpr

i jedyny mecz, po którym sie popłakałem, 3:2 Czechów z Holendrami w trakcie euro 2004, nie wiem czemu, ale serio łzy w oczach i szlochanie, ze moi oranje roztrwonili 2:0

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 23 Maja 2017, 09:28
Bramka Smolarka z Portugalią. Do tej pory pamiętam jak patrzył na sędziego asystenta jeszcze przed oddaniem strzału. :bowdown:
Cech broniący karnego po faulu Drogby i później Drogba strzelający ostatniego karnego w finale LM. :bowdown:
Bramka Agueroooooooooooooo z QPR zapewniająca mistrzostwo. W ogóle to lada moment wychodzi dokument o tym momencie.
Comeback Liverpoolu z Borussią.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 23 Maja 2017, 09:30
Polska 2-1 Portugalia https://www.youtube.com/watch?v=saOh6PgIPnU
Real 2-6 Barca, manita w pierwszym sezonie Mourinho
Chelsea 1-1 Barca, https://www.youtube.com/watch?v=KlwvEiG61iY komentarz Szpaka przy golu znam na pamięć, środowe wieczory z LM w TVP, coś pięknego
Barcelona 3-0 Bayern
Manchester United 3-2 Milan i potem rewanż na San Siro i 3-0 dla Milanu, król Kaka
City 3-2 QPR
Pamiętam też rywalizacje United i Celticu w fazie grupowej, jarałem się jak skurwysyn gdy Boruc obronił karnego Sahy i zatrzymał United a bodajże Nakamura zajebał z wolnego i Celtic wygrał, chyba 2006 rok.
Dwumecz Celticu z Milanem w 1/8 LM i parady Boruca i ten gol Kaki :cool:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 23 Maja 2017, 09:45
oj tak, finał LM z 2012 tez coś niebywałego, gol Muellera w końcówce, Drogba, który przezywał istny rollercoaster 0- wyrownuje, fauluje we własnym polu karnym (to pudło Robbena, klasyka) i kończy final pewnym strzałem

a na ławce di Matteo

@rkn: a zaraz potem przecież Balo i jego bomba z Niemcami, aj waj, piękny czas

Ostatnio edytowano Wtorek, 23 Maja 2017, 09:55 przez mql, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry
FEJM

Wysłano: Wtorek, 23 Maja 2017, 09:54
włochy 1:1 hiszpania i gol di natale https://www.youtube.com/watch?v=SRs37dWJqgI ten mecz był wybitny, kosmiczny poziom
prawie wszystkie mecze barcelony i hiszpanii za czasów prime'u xaviego i iniesty (w tym oczywiscie wszystkie gwałty na realu), poezja, siedziałem i sie rozpływałem, tak te małe chujki katalońskie tibijskie operowały piłką
wszystkie genialne mecze pana piłkarza andrei pirlo

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Wtorek, 23 Maja 2017, 10:26
Zapomniałem o Holandia-Włochy na Euro 2000. Byłem wówczas na wycieczce w Holandii i akurat w tym dniu zwiedzaliśmy Amsterdam. Mecz oglądałem z ojcem w holenderskim pubie a byłem wtedy kibicem Włoch więc dusiłam w sobie radość kiedy Toldo wyczyniał cuda w bramce bo jako dzieciak bałem się załamanych Holendrów :lol: Piękne wspomnienie i jak to sobie teraz przypominam to chyba najbardziej intensywne. Oprócz tego przychodzi jeszcze na myśl Francja-Portugalia i ręka Xaviera + karny Zidane'a.

Anglia-Niemcy 5:1, to było jakieś towarzyskie gówno ale pięknie oglądało się ten gwałt na szkopach i wszystkie bramki zdobyte przez piłkarzy LFC (Owen, Heskey, Gerrard)

LFC-Alaves 5:4 - jakoś w tym okresie zaczynała się moja fascynacja Liverpoolem i Gerrardem

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 23 Maja 2017, 12:30
Holandia - Argentyna we Francji w 1998.
https://www.youtube.com/watch?v=0cHzpeOjosU
Mecze Chorwatów na tym mundialu :bowdown: W ogóle te wielkie turnieje do Euro 2004 to było kurwa coś (chociaż MŚ 2002 chujnia, wiadomo). Poza tym na pewno mecze Polaków w fazie pucharowej na ostatnich ME, dobrze że tego dożyłem, mam nadzieję że w Rosji podniosą jeszcze poprzeczkę. Z punktu widzenia trybun za to na pewno to:
https://www.youtube.com/watch?v=x0i4IZhrE1E

carbON napisał(a):
chuj tam z łatką, każda myśląca osoba by wolała wydać innych, by samemu dostać mały wyrok.

eykey napisał(a):
Jesli miałbym mieć syna, który byłby tak głupi jak Aka M, to już wolę córkę świecącą dupą na instagramie.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 23 Maja 2017, 13:08
Bakan napisał(a):
Zapomniałem o Holandia-Włochy na Euro 2000. Byłem wówczas na wycieczce w Holandii i akurat w tym dniu zwiedzaliśmy Amsterdam. Mecz oglądałem z ojcem w holenderskim pubie a byłem wtedy kibicem Włoch więc dusiłam w sobie radość kiedy Toldo wyczyniał cuda w bramce bo jako dzieciak bałem się załamanych Holendrów :lol: Piękne wspomnienie i jak to sobie teraz przypominam to chyba najbardziej intensywne. Oprócz tego przychodzi jeszcze na myśl Francja-Portugalia i ręka Xaviera + karny Zidane'a.

Anglia-Niemcy 5:1, to było jakieś towarzyskie gówno ale pięknie oglądało się ten gwałt na szkopach i wszystkie bramki zdobyte przez piłkarzy LFC (Owen, Heskey, Gerrard)

LFC-Alaves 5:4 - jakoś w tym okresie zaczynała się moja fascynacja Liverpoolem i Gerrardem

Chyba myślisz o 5-1 na starym stadionie w Monachium w eliminacjach do Korei. Pamiętam szybki gol łysego Jankera, a potem Owen show. W Dog Soldiers potem był motyw tego meczu. W pierwszym meczu była chyba 1-0 dla Niemców bo bramce z daleka Hammana, ale nie pamiętam dokładnie.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 23 Maja 2017, 13:55
Chyba dobrze mówisz, Niemcy w zielonych koszulkach?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 23 Maja 2017, 14:04
-ronaldinho srzelajacy chelsea bramke ze szpica
-roberto carlos strzelajacy z ponad 30 metrow pod rękę olivera kahna (prawie sie poplakalem ze szczescia)
- mecze wisly krakow z parmą, szalke i lazio na kartoflisku ehh to byly czasy
- z nowszej historii to oczywiscie wygrana z niemcami - dawno tak sie nie jarałem jakimkolwiek meczem
- krzynowek bramka z portugalią tez darłem sie na pół polski

to tak na szybko

Wir sind unterwegs
Im S500 Coupé
Wir sind unterwegs
Im Kofferraum bunkert der Schnee

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona