Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 12 Grudnia 2017, 16:40

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Eurobasket 2015 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Eurobasket 2015
  Wysłano: Sobota, 5 Września 2015, 09:13
Tematu nie ma więc zakładam.

To tak w skrócie, bez rozwodzenia się.

To już dziś! Rozpoczyna się Eurobasket 2015, który pierwotnie miał być rozgrywany na Ukrainie. Gospodarza zmieniono (z wiadomych względów) i mistrzostwa zostaną rozegrane w czterech różnych państwach (Łotwa, Chorwacja, Niemcy i Francja).

Podział na grupy

Grupa A (Francja, Montpellier)

Rosja, Bośnia i Hercegowina, Francja, Finlandia, Polska, Izrael

Grupa B (Niemcy, Berlin)

Islandia, Turcja, Hiszpania, Serbia, Włochy ,Niemcy

Grupa C (Chorwacja, Zagrzeb)

Holandia, Grecja, Chorwacja, Słowenia, Macedonia, Gruzja

Grupa D (Łotwa, Ryga)

Estonia, Łotwa, Litwa, Ukraina, Belgia, Czechy

Z każdej grupy awans mają cztery drużyny, które później grają ze sobą w systemie pucharowym (win or die!).

Terminarz Polski:

BiH (05.09, godz. 15), Rosja (06.09, godz. 15), Francja (07.09, godz. 21), Izrael (09.09, godz. 17:30), Finlandia (10.09)

Wszystkie mecze do obejrzenia w TVP Sport i Eleven.

SLG ogląda? Kibicuje?

Powrót do góry

Post Re: Eurobasket 2015
  Wysłano: Sobota, 5 Września 2015, 09:47
No proste. Mam nadzieje ze wyjdziemy z grupy. Dzis pierwszy mecz, Bosnia spokojnie do ogrania.

Powrót do góry
I Mistrz Quizwania

Wysłano: Sobota, 5 Września 2015, 13:38
Polska podbudowała sobie morale przez wygraną w tym bydgoskim turnieju. Prosty sposób - opykali leszczy i zwiększyli zgranie. Mam nadzieję, że wyjdzie to na dobre. Trzymam kciuki. Z Francją nie daje nam większych szans, ale z Rosją może powalczymy. Pozostali do ogrania.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Sobota, 5 Września 2015, 13:39
Wyjście z tej grupy jest raczej obowiązkiem. Może nie jest to tak słaby zbiór drużyn jak ten z grupy łotewskiej, no ale wciąć są to dość słabe zespoły w skali kontynentu. Bośnia to bardzo słaba drużyna, Rosjanie też mają ogromne problemy i mieli w ogóle nie grać na mistrzostwach, a w sparingach przegrywali nawet 30 punktami. Finlandia to drużyna na naszym poziomie, napisałbym, że powinniśmy ich pokonać, tylko ten Kopponen. Ten rozgrywający zawsze rzuca naszej drużynie sporo punktów, a jakoś Koszarek czy reszta obwodowych nie potrafią ich klepnąć. Izrael to też podobny poziom, Casspi i Eliyahu powinni ich tam pociągnąć do góry. Z Francją bym się nie łudził, bo to będzie masakra. Gobert najebie tam 20 bloków i z Gortata zrobi sobie swoją panienkę. 3 miejsce w grupie powinno jednak być, a potem oklep od kogoś z grupy B. Turcja, Hiszpania, Włochy, Serbia czy Niemcy. Nie ma to chyba znaczenia z kim z tej grupy zagramy, raczej przegramy.

Polecam komuś obejrzeć mecz Polaków, bo w końcu dorobiliśmy się fajnych zawodników do oglądania - Czyż i Ponitka. Pierwszy słabo gra w kosza, ale jest mocno atletyczny i gra do końca. Drugi z kolei fajnie się rozwija i tylko tego rzutu trochę brakuje, ale fajnie ogląda się jego ścięcia pod kosza.

Jak zwykle biednie z rozgrywającymi, Koszarek i Skibniewski jak zawsze najgorsi na świecie a Slaughter to bardziej 2 niż pg. Gortat lepiej radzi sobie w NBA niż w fibowskiej koszykówce, gdzie dużo gorzej broni a i jakoś zbierać mu się nie chce. Brakuje Lampego, ale ponoć nie dogaduje się z Gortatem i ten nie chce z nim grać[wielka gwiazda polisz hamer] i Ignerskiego ze swoim rzutem.

Sam ze świata czynisz...

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 5 Września 2015, 22:15
Obyśmy wygrali jutro z Rosją i 9 z Izraelem, bo po obejrzeniu Francja - Finlandia na 99% te dwa mecze przegramy. Chyba, że nagle Koszarek zacznie 'walić tróje' na zawołanie xd Finlandia to zbyt dobrze poukładany zespół, na taką grę, jaką dzisiaj zaprezentowaliśmy. Takie zrywy, jakie mieliśmy w meczu, tam będą zdecydowanie za krótkie, albo dobra gra przez 40 minut, albo przegrana. Finlandia przegrała dopiero po dogrywce, a doprowadziła do niej świetnie wykonaną akcją, gdzie ich zawodnik miał czystą trójkę z rogu. Słowa uznania dla nich, długo się trzymali. A Francja jest na zupełnie innym poziomie. Mają wszystko - pod koszem Gobert i ten Francuz z Denver Nuggets, doświadczenie, młodość, atletyzm i Borisa Diawa i przede wszystkim swoich kibiców.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Poniedziałek, 7 Września 2015, 16:13
https://vine.co/v/ethQ5Ywmmxj

W końcu coś fajnego na tym smutnym turnieju.

Sam ze świata czynisz...

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 7 Września 2015, 16:35
Rosja ma sporego pecha.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Poniedziałek, 7 Września 2015, 18:16
Obrazek
Jak dla mnie dogrywka

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 7 Września 2015, 18:33
Bośniacy jak pokarali żydków :bowdown: :bowdown:

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Poniedziałek, 7 Września 2015, 19:09
czuje w kościach, że Serbia wygra te mistrzostwa...

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 7 Września 2015, 20:14
dawac dawac polacy!

Powrót do góry
  Wysłano: Poniedziałek, 7 Września 2015, 20:51
koszarek jaki jest mierny to ja nie mam pytan, cofnal sie w rozwoju od momentu powrotu do plk

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 7 Września 2015, 21:42
było blisko o dziwo, i byla mozliwosc zremisowania, ale gortat musial rzucac za 3, to nie moglo sie udac :D No nic spodziewalem sie pogromu roznica 25 punktow a tak tylko 3. Dobrze to wyglada czekam na dalsze mecze.

Powrót do góry
  Wysłano: Poniedziałek, 7 Września 2015, 21:56
od zawsze hejtowalem i bede hejtowal 2 osoby w kadrze: zamojski i koszar ja pierdole
jeden umie tylko pizgac triple i robic smutne miny jak nie siedzi albo mu zjebia w lapki jak chce sobie posadzic dunka i se strzeli 2 osobowe i pasuje bo sa punkciki to sie kolega w polszy pochwale ze zajebalem na eurobaskecie

a pan koszarek brawo! zadnej straty w dzisiejszym meczu za to ile spierdolonych akcji za chujowe i zachowawcze klepanie gały i strach kurwa w oczach, batuma szanuje mocno za to jak go barkiem wmontowal w kosz i pokazal mu gdzie jego miejsce w europejskiej koszykowce

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 7 Września 2015, 22:01
Ten rzut Gortata wcale taki zły nie był. Wiadomo, poza range, ale w miarę czysta pozycja, a Marcinowi zdarzyło się parę trójek trafić w karierze. Lepsze to niż floater z 10 metrów z łapą na ryju i trzema obrońcami.
Brawo Polacy za walkę!

@PR7YMUV, właśnie takich pizgających triple nam brakuje, jako, że Kulig dotychczas nie wie, co się dzieje.

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Poniedziałek, 7 Września 2015, 22:09
Niestety nie mamy nawet jednego poważnego rozgrywającego, bo te pseudo grajki nawet nie wiedzą o co chodzi w poważnej koszykówce. Koszarek poza klepaniem piłki w miejscu nie potrafi NIC, jakakolwiek bardziej złożona akcja niż podanie do najbliższego kolegi jest mu obca, ten murzaj z kolei raz na dwieście zagrań zaliczy dobre podanie albo sklei jakiegoś pick n rolla. Kulig powinien dostać natychmiastowo powrotny bilet do Polski, a jego nazwisko powinno zostać wymazane ze składu tej drużyny i całej historii koszykówki. Oprócz tego nie jest źle, Waczyński typowy snajper, któremu dużo wchodzi, podoba mi się jego gra, Ponitka naprawdę mnie zaskakuje. Bez kompleksów, dobrze 1 na 1, świetny przegląd pola, momentami jestem jak łał. Więcej minut dla Olka Czyża i Karnowskiego kosztem tego jebanego marniaka, o którym już nawet nie chcę pisać. I Gortat więcej gry, mniej gwiazdorzenia i pierdolenia, a jest szansa na fajny turniej.

"Więc zaczęliśmy od nowa nienawidzić lub żałować, człowiek zawsze znajdzie w życiu jakieś hobby"

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 7 Września 2015, 22:14
Gortat wyglądałby o wiele lepiej, gdyby któryś z tych naszych marnych klepaczy potrafił zagrać pick and rolla.
W porządku mecz, ale ten choke przy wprowadzaniu gały w końcówce :nonono:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 7 Września 2015, 23:05
Gortat wyglądałby przede wszystkim lepiej gdyby przestał gwiazdorzyć i skupiłby się na graniu. Bo winą rozgrywających nie jest nietrafianie lay-upów, nieskakanie czy nawet zastawianie zbiórki czy słabsza obrona. Zobaczymy co w następnych meczach, ale wielki gwiazdor. Dziś z wysokich zaskoczył mnie Karnowski, który w grze tyłem do kosza kilka razy przestawił Goberta, głównego faworyta do nagrody dla najlepszego obrońcy w NBA. No i murzynek, który bardzo mnie zaskakuje. Niby zawodzi, niby nie gra picków, ale przychodzi jego czas i gra jak profesor, ale mija kilka minut i znów nie wie co robić na boisku.

I szkoda, że Ponitka poszedł do Zielonej Góry, spokojnie znalazłby coś lepszego w eurolidze.
I jestem zawiedziony postawą Alfabetu, to miał być mój człowiek w tym turnieju, no obok Teodosicia.

Sam ze świata czynisz...

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 8 Września 2015, 15:02
Oczywiście żałuję, że wchodziłem do tematu i przeczytałem te niektóre obsrane opinie, bo prawda jest taka, że poza Kuligiem, który faktycznie gra absolutną chujnię, to reszta rodaków koszykarzy gra na miarę swoich możliwości. Łącznie z Koszarkiem, który nie rozgrywa najgorszego turnieju, te bodajże 7 punktów z Rosją i mecze bez strat to jego maksimum w tym momencie i nie było źle - gdyby potrafił regularnie kreować dla siebie i innych to nie ściągalibyśmy Slaughtera, a ten gdyby mu częściej wychodziło, to grałby codziennie przeciwko innym Parkerom w NBA. Zgadzam się również z opinią Microlaba na temat ostatniego rzutu.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm WWW

Wysłano: Wtorek, 8 Września 2015, 19:33
gortat mial stawiac druga zaslone a nie oddawac rzut.Skutecznosc gortata z dalekiego midrange w zeszlym sezonie .354

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona