Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 22 Października 2018, 00:20

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1405 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 71  Następna strona
Mistrzostwa Świata 2018 - Rosja 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Mistrzostwa Świata 2018 - Rosja
  Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 14:03
Miał klauzulę 2 miliony euro z tego co czytałem
No i oczywiście chodzi o to, że prezes federacji to debil głupi

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 14:16
Glupim debilem to jestes ty skoro nie rozumiesz, ze nawet klauzula nie zwalnia go z koniecznosci zachowania lojalnosci wobec swojego pracodawcy i nalezalo poinformowac zwiazek o sytuacji i toczących sie rozmowach. Kolejne kurestwo oglaszanie przejscia do Realu 2 dni przed mundialem (bez wiedzy związku) - no rzeczywiscie super zachowanie trenera, niby bedacego w bliskich stosunkach kolezenskich z prezesem - ty bys pewnie na miejscu prezesa jeszcze flache temu trenerowi postawil pewnie i bys sie kurwa zajebiscie cieszyl ze twoj czlowiek wyjebal cie bez slowa 2 dni przed najwazniejsza impreza globu, zaburzajac ostatni etap przygotowan druzyny.

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 14:18
Ale jak wyjebał? Przecież to nie tak, że pierdoli kadre i mundial i idzie już teraz do Realu. A jak ktoś uważa, że przez to byłby mniej skupiony na kadrze to xkurwaD

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 14:19
A co ma jego odejście do Realu z występem na mistrzostwach świata? W trakcie półfinału by patrzył na składy 3ligowcow z Hiszpanii na których wpadnie w Pucharze Króla czy co? Dostał szansę jaka się dostaje raz w życiu i z niej skorzystał. Prezes związku zjebal sprawę i z kontraktem i ze zwolnieniem selekcjonera, proste. Dodatkowo piłkarze chcieli żeby Lopetegui został, więc nie byłoby konfliktu w szatni, ale lepiej wyjebac trenera, który nie przegrał żadnego meczu na 2 dni przed pierwszym spotkaniem na mundialu, zajebista decyzja panie prezesie.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 14:31
Mial wazny kontrakt, dopiero co podpisany. Nie informujac wczesniej zwiazku o niczym pokazal brak szacunku do tych ludzi, a nawet do pilkarzy. Po prostu, jak to sie mowi, uciekl jak zlodziej, jak sobie wyobrazasz dalsza prace z gosciem podczas mundialu, ktoremu juz za chuj nie mozesz zaufac, bo kumasz juz ze on nie gra w twojej druzynie i mial cie centralnie w chuju kiedy ukladal sie z realem, bo myslal tylko o sobie. A pewnie jakby usiadl wczesniej z prezesem i pogadali to by wszystko pyklo.
Mowisz ze prowadzenie Realu to wielka szansa - ja uwazam ze z dwoch opcji kadra, real to kadra jest czyms co sie juz nigdy nie powtorzy, a na real mialby czas.
Skoro to nic a nic nie koliduje to dlaczego oglosili to teraz w tak chujowym momencie, a nie po mundialu? Serio tych idiotycznych ruchów nawet nie da sie wytlumaczyć

Ostatnio edytowano środa, 13 Czerwca 2018, 14:32 przez the_god19, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 14:32
suitup napisał(a):
no jest kicktipp

testowałeś to na jakieś większej grupie? bo w firmie mamy excela, ale bym to chętnie podmienił

Spoiler:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 14:35
http://allegro.pl/mistrzostwa-swiata-ro ... 04876.html ma ktoś taką drabinkę w zajebistej jakości do druknięcia?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 14:36
> uciekł jak złodziej
Weź się pierdolnij w głowę, czy cos

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 14:39
motylma napisał(a):
http://allegro.pl/mistrzostwa-swiata-rosja-2018-drabinka-turnieju-i7349704876.html ma ktoś taką drabinkę w zajebistej jakości do druknięcia?

Od jakiej rozdzielczości uznałbyś za 'zajebistą'?

Tchórz zanim umrze ginie wiele razy

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 14:45
SWN napisał(a):
motylma napisał(a):
http://allegro.pl/mistrzostwa-swiata-rosja-2018-drabinka-turnieju-i7349704876.html ma ktoś taką drabinkę w zajebistej jakości do druknięcia?

nie no 1920x1080 wystarczy, wiadomo że im wyżej tym lepiej

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 14:49
MangoMan napisał(a):
Nie wiem czy bylo juz, ale czy ktos ma jakiegos typera gdzie mozna wpisac wyniki fazy grupowej i komus wyslac linka do tego? Mamy z mordami excela gdzie bedziemy sobie wpisywac wyniki ale niektorzy twierdza ze nie ogarna zrobic tego w webowym excelu... :damn:

predictor.fifa.com
tworzysz ligę i zapraszasz ziomów

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 14:52
the_god19 napisał(a):
Glupim debilem to jestes ty skoro nie rozumiesz, ze nawet klauzula nie zwalnia go z koniecznosci zachowania lojalnosci wobec swojego pracodawcy i nalezalo poinformowac zwiazek o sytuacji i toczących sie rozmowach. Kolejne kurestwo oglaszanie przejscia do Realu 2 dni przed mundialem (bez wiedzy związku) - no rzeczywiscie super zachowanie trenera, niby bedacego w bliskich stosunkach kolezenskich z prezesem - ty bys pewnie na miejscu prezesa jeszcze flache temu trenerowi postawil pewnie i bys sie kurwa zajebiscie cieszyl ze twoj czlowiek wyjebal cie bez slowa 2 dni przed najwazniejsza impreza globu, zaburzajac ostatni etap przygotowan druzyny.

Jasne, że prezes federacji może mieć pretensje do Pereza i Lopeteguiego (co to jest kurwa za nazwisko...), może być nawet na nich wściekły i napluć im w mordę, ważne żeby nie robił tego publicznie bo piastowanie tego stanowiska wymaga pewnych standardów. Jednym z nich jest podejmowanie decyzji najlepszych dla instytucji, którą rządzisz. To jest reprezentacja Hiszpanii, tutaj nie ma miejsca na jakieś unoszenie się honorem a nawet jeśli to w zdecydowanie innym momencie niż przeddzień startu najważniejszej piłkarskiej imprezy na świecie. Jedynym optymalnym wyjściem dla Rubialesa była dobra mina do złej gry, poklepanie po plecach przed kamerami a za kulisami zwyzywanie od judaszy i ewentualna konferencja już po MŚ, na której wyjaśniasz dlaczego Lopetegui kurwą jest. Gość zrobił to co zrobił i ewentualne niepowodzenie Hiszpanów na MŚ (czyli wszystko poniżej finału) będzie tylko i wyłącznie jego winą. To nie jest piaskownica.

Ostatnio edytowano środa, 13 Czerwca 2018, 14:53 przez Bakan, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 14:53
Tytuł: Mistrzostwa Świata 2018 - Rosja

motylma napisał(a):
SWN napisał(a):
motylma napisał(a):

nie no 1920x1080 wystarczy, wiadomo że im wyżej tym lepiej

Tutaj masz kilka rzekomo ponad 3920px, ale na pinterestach tumblrach i tym podobnych trzeba się zalogować żeby otworzyć w pełnej rozdzielczości, a ja nie mam tam konta

https://pl.pinterest.com/pin/753790056357039004/

Tutaj 3508px czysta. Ogólnie szukaj takich rzeczy pod hasłem 'world cup spreadsheet'

https://i.imgur.com/avw8IFt.png

Tchórz zanim umrze ginie wiele razy

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 14:53
Raikkonen napisał(a):
> uciekł jak złodziej

Dla mnie uciekl jak zlodziej, ale domyslam sie ze przecietny Raikkonen wolalby jednak stawic te flache kumplowi i ja razem z nim ojebac, niz sie na kumpla obrazac.

@Bakan, masz po części racje. Niemniej stronę prezesa też rozumiem i można różnie na to spojrzeć.

Ostatnio edytowano środa, 13 Czerwca 2018, 14:57 przez the_god19, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 14:55
the_god19 napisał(a):
Mial wazny kontrakt, dopiero co podpisany.

90% piłkarzy i trenerów odchodzi z klubów przy ważnym kontrakcie. Generalnie wszystkie kontrakty nie są aż tyle warte ile się może wydawać, dlatego nigdy nie skupiam się na przedłużaniu przykładowo Kane'a do 202x roku, bo przyjdzie Barca/Real/City z 200mln i przedłużenie będzie nic nie warte. A, w sumie przedłuża się kontrakty generalnie często aby właśnie podnieść klauzule (vide Umtiti z Barcą czy x piłkarzy z Realu). Po to ustala się klauzule, żeby przyszły pracodawca musiał solidnie zapłacić za tego, kogo chce kupić. Tutaj klauzula była śmieszne 2mln, których suma sumarum Real i tak nie musi płacić :D

Swoją drogą, (nie do Ciebie god) serio ludzie nie potrafią sobie wyobrazić sytuacji, w której trener robi wszystko na turnieju dla dobra kadry i nie myśli o przyszłym pracodawcy? Ciekawe co myśleli sobie w takim razie właściciele Eintrachtu, wiedząc już o tym, że ich trener przejmie Bayern a ma jeszcze do rozegrania finał pucharu z... tym Bayernem właśnie. A, no i jeszcze dodatkowo swojego przyszłego pracodawcę niespodziewanie ojebał.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 14:57
the_god19 napisał(a):
Raikkonen napisał(a):
> uciekł jak złodziej

Dla mnie uciekl jak zlodziej, ale domyslam sie ze przecietny Raikkonen wolalby jednak stawic te flache kumplowi i ja razem z nim ojebac, niz sie na kumpla obrazac.

co ty pierdolisz, przeciętny raikkonen zrobiłby gorsze rzeczy

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 15:05
Czyhra napisał(a):
the_god19 napisał(a):
Mial wazny kontrakt, dopiero co podpisany.

90% piłkarzy i trenerów odchodzi z klubów przy ważnym kontrakcie. Generalnie wszystkie kontrakty nie są aż tyle warte ile się może wydawać, dlatego nigdy nie skupiam się na przedłużaniu przykładowo Kane'a do 202x roku, bo przyjdzie Barca/Real/City z 200mln i przedłużenie będzie nic nie warte. A, w sumie przedłuża się kontrakty generalnie często aby właśnie podnieść klauzule (vide Umtiti z Barcą czy x piłkarzy z Realu). Po to ustala się klauzule, żeby przyszły pracodawca musiał solidnie zapłacić za tego, kogo chce kupić. Tutaj klauzula była śmieszne 2mln, których suma sumarum Real i tak nie musi płacić :D

No tak, ale nawet jak pilkarz odchodzi z klubu np dzieki klauzuli to ten klub przynajmniej wie o tym o wiele wczesniej niz w chwili ogloszenia pilkarza w nowym klubie.
Wedlug mnie to chodzilo tylko o kwestie zlamania zasad lojalnosci itd. I nie spodobalo im sie to ze ich pracownik potraktowal ich jak powietrze. Taka mocna dyscyplinarka.

I to nie jest tak, ze to tylko federacja jest winna obecnej sytuacji. To ten Lepecostam jest tak samo winny, bo to on zachowal sie nieprofesjonalnie i nieodpowiedzialnie, nawet nie wiem czy kiedykolwiek byla taka sytuacja, zeby w ten sposob od tak po prostu podpisac kontrakt z nowym pracodawca i to w takich okolicznosciach.

Ostatnio edytowano środa, 13 Czerwca 2018, 15:12 przez the_god19, łącznie edytowano 2 razy

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 15:08
Ja to rozumiem, tylko po prostu dla mnie ta obecność kontraktu ani czas kiedy był podpisany nie jest argumentem bo to powszechna praktyka, co do reszty zgoda, dało się to zręczniej zrobić.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 15:13
Szukanie lojalności w biznesie na takim jest najśmieszniejsze. Poza tym prezes federacji wycenił usługi Lope na określoną kwotę, a teraz płacze jak ktoś śmiał ją wpłącić, żenada

samir napisał(a):
the_god19 napisał(a):
Raikkonen napisał(a):
> uciekł jak złodziej

co ty pierdolisz, przeciętny raikkonen zrobiłby gorsze rzeczy

No, robiłbym kumpla

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 16:37
obie strony zjebały imo
dzban Perez bo miał w chuju i wszystko zrobił cichcem i prezes związku zwalniając trenera, czym rozjebał kadrę
wystarczyło jakoś się dogadać, z Conte jakoś się udało, więc nie widzę powodu dlaczego tu tak nie mogło być
przynajmniej będzie na Real

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1405 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 71  Następna strona