Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 13 Listopada 2018, 19:59

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1405 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71  Następna strona
Mistrzostwa Świata 2018 - Rosja 
Autor Wiadomość

Ostrzeżenia: 1
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Mistrzostwa Świata 2018 - Rosja
  Wysłano: Niedziela, 15 Lipca 2018, 20:01
1. zdanie o patriotyźmie i polecam nie czytać.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Lipca 2018, 20:03
andrzej, czepiasz się, bo wczoraj nie umiałeś poprawnego szyku zdania zastosować

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Lipca 2018, 20:13
czardi napisał(a):
Nie wiem za co ten Griezmann, ale z drugiej strony taką chujnią wiał ten Mundial, że nie mam lepszego kandydata. Ten chociaż przypajacował w finale.

Udział przy 7 bramkach w fazie pucharowej turnieju.

Jak tak sobie dłużej myśle to mógłbym chyba tylko de Bruyne podmienić, bo faktycznie tam w środku pola była duża konkurencja i niekoniecznie był aż tak wybitny. Mnie się te mistrzostwa podobały. Pamiętam, że RPA obejrzałem prawie całe, zresztą relacjonowałem też i poziom chujni tam był nie do pobicia. 2014 bardzo fajne mistrzostwa, ale jednak tutaj były bardzo fajne historie. Już pomijając tę Chorwację to wreszcie spełniona kadra Belgii, Czerczesow, który po zwalnianiu przez wszystkich przed mundialem wybudował sobie pomnik. Szkoda mi bardzo Islandii, ale tam tamta grupa też wiele emocji przyniosła. No i Peru mi szkoda, ale Guerrero strzelił, więc jestem w stanie im to wybaczyć.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Lipca 2018, 20:18
Bardzo fajny mundial, zabrakło tylko zwycięstwa Chorwacji żeby było idealnie. Super faza pucharowa, wreszcie jakieś ciekawe mecze w tej fazie turnieju a nie 1-0 bez historii jak to było 4 lata temu. No i finał, w którym wreszcie działo się coś więcej niż wyczekiwanie na to kto strzeli pierwszego gola i zamknie mecz.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Lipca 2018, 20:26
dobra, też się pokuszę o swoją 11

w bramce courtois. chciałem llorisa, ale odpierdolił taką durnotę w finale, że muszę dać belga. subasić popisał się w rzutach karnych, ale jeżeli chodzi o interwencje z gry to mnie aż tak nie porywał.

na prawej obronie meunier. w tyłach poziom akceptowalny, z przodu naprawdę fajny grajek. chociaż vrsaljko też ma nieźle ułożoną stopę do wrzuteczki. trippier i pavard zdecydowanie za dużo byków w defensywie.

środek obrony - obowiązkowo varane. nie był to występ spektakularny, ale co najmniej bardzo dobry. klasowy, o tak to ujmę. chociaż wciąż nwm czy to jest typ, który bez ramosa mógłby wziąć defensywę realu za mordę na dłuższą metę

do pary francuzowi yerry mina. nieprawdopodobna siła w ofensywie. potencjał tego faceta jest nieograniczony. w obronie nie przypominam sobie jakichś większych błędów. szybko odpadł, ale żadnego vidy nie będę wyróżniał bo z ryja wygląda jak łukomski pyżalski, natomiast umtiti miał sporo obcinek. anglicy to samo

na lewajce diego laxalt. właściwie tylko za mecz z portugalią, ale pozycja tak słabo obsadzona, że można było ewentualnie dać hernandeza z francji w formie zapchajdziury.

w drugiej linii na szóstce pewniakiem był dla mnie n'golo kante, ale uwalił finał. zatem w pełni zasłużenie jordan henderson, angielski busquets

hehe, oczywiście żart typu dowcip. w miejsce kante paul pogba. umownie na 6, chociaż ile on pracował w obronie to jestem w szoku. widać, że deschamps dotarł do niego i nalał trochę oleju w pusty, murzyński sagan. oprócz tego wspaniały w kontrataku

wyżej luka modrić. szczerze mówiąc - z urzędu. według mnie wcale nie grał aż tak fantastycznie. ale lider wicemistrzowskiej chorwacji zasługuje na miejsce w jedenastce

u jego boku upycham rownież perisicia. według mnie był wspaniały w półfinale i finale. zrobił na mnie wielkie wrażenie. nie wiem, jak on wygląda w klubie, bo meczu interu nie widziałem na oczy od słynnego dubletu diego milito, ale widziałbym go w chelsea. ogień nie zawodnik

na prawajce mbappe. jak ma piłkę przy nodze to śmierdzi od niego, tak na mój nos, co najmniej trzema złotymi piłkami w karierze. chociaż mogą go rzecz jasna poskładać kontuzje, tak jak ronaldo fenomeno. to przyspieszenie jest pewnie mordercze nie tylko dla rywali, ale też dla niego samego, a strasznie na nim bazuje

środek ataku - stary mandżur. kluczowy w fazie pucharowej, ważne bramki jedna za drugą, do tego katorżnicza praca na murawie. pokazał miejsce w szeregu wszystkim wylansowanym dziewiątkom. postrzelać panamie to każden jeden by chciał, ale jebnąć decidera w półfinale to nie ma komu.

honourable mention griezmann. nie bardzo wiem jak tego zawodnika ocenić. miał skomplikowaną rolę w tej układance deschampsa, był kluczowy, maczał palce przy wielu golach, ale chciałem wyróżnić klasyczną dziewiąteczkę w swojej układance. niemniej, antoine jak najbardziej zasługuje na laury w innych zestawieniach

na lewajce hazard. ale gdyby japonia jednak wywaliła belgów, to chyba bym tu wcisnął tego inuiego z eibaru. fajnie pykał

courtois - meunier, varane, mina, laxalt - perisić, pogba, modrić - mbappe, mandżukić, hazard

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Lipca 2018, 20:34
Lewa obrona dobrze wyglądała w Brazylii - zarówno Marcelo, jak i Felipe Luis grali bardzo fajnie. Przynajmniej mi bardziej zapadli w pamięć niż Urus ;)

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Niedziela, 15 Lipca 2018, 20:40
mi się podobał Strinic Modric i Mandzu z wicemistrzów, więc każdy z tych piłkarzy mógłby być w jedenastce

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Lipca 2018, 20:48
a chuj z tym wszystkim koniec mundialu koniec mojego życia nara

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Lipca 2018, 20:48
jebie to kurwa

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Lipca 2018, 20:50
Też czuję pustkę, czuję się trochę jak po powrocie z wakacji do domu - ciężko się odnaleźć w zwykłej rzeczywistości po tej przygodzie.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Lipca 2018, 23:28
można gdzieś ceremonię obejrzeć?

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Lipca 2018, 23:52
serwus napisał(a):
co odjebał courtois

https://www.youtube.com/watch?v=yG6jpk2EddA
niby bez konsekwencji, ale ciężko o tym zapomnieć gdy chciałoby się podsumować jego postawę na tych MŚ.
No i nie przypominam sobie specjalnie jakichś jego "niemożliwych" interwencji, czy się mylę? Ten strzał bodajże Neymara w końcówce meczu z Brazylią raczej i tak nie szedł w bramkę.
W sumie to chciałoby się jeszcze wyróżnić paru zawodników, a nie ma gdzie ich upchnąć w tej jedenastce. Z bramkarzy na pewno trzeba wspomnieć o Schmeichelu, poza tym dobry turniej zagrali też Coutinho, Czeryszew, Lozano, Herrera, Maguire, Inui, CR7 (choć to tak naprawdę tylko dwa mecze i zniknął tak samo można byłoby wyróżnić de Bruyne, który też tylko na dwa mecze "dojechał") Mario Fernandes, Mina. Lukaku sporo zrobił dla drużyny, ale jednak on chyba głównie powinien być rozliczany ze strzelania bramek, poza tym p tak czysto piłkarsko on nie jest do końca przekonujący. Urugwaj wyglądał nieźle, ale tam bardziej różni gracze mieli przebłyski (Lucas Torreira, Laxalt, wiadomo Cavani z Portugalią) niż jeden zagrał kilka dobrych meczów. Z Chorwatów wyróżnić można jeszcze na pewno Vrsaljko, Mandżukicia, też Perisicia za półfinał i finał. Z tych którzy odpadli już w grupie to nieźle pokazali się bramkarze Islandii i Korei, z pola Khazri i w sumie ciekawy całkiem wydaje się Arzani. Jakby Maroko nie było tak nieskuteczne też można byłoby wyróżnić od nich kogoś tam, tak na siłę to może Hakimi.

Ostatnio edytowano Poniedziałek, 16 Lipca 2018, 00:27 przez ergiees, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Lipca 2018, 00:08
skoro się czepiasz błędu, po którym nie było gola, to propsuj też interwencję, choć piłka nie szła w bramkę!

wg mnie mogłaby wpaść od poprzeczki gdyby jej nie musnął palcami

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Lipca 2018, 00:29
w sumie nie można odmówić logiki takiemu rozumowaniu :wink: i faktycznie ta piłka tam spadała, może i miała szansę wpaść, zależy jakby się odbiła

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Lipca 2018, 08:27
Moim zdaniem takimi obowiązkowymi zawodnikami do 11 turnieju są: Varane, Kante, Hazard, Modric i Mbappe. Resztę można dowolnie rotować choć nie ukrywam, że kandydatury takiego KDB, który zagrał dwa dobre mecze, Mueniera który nie potrafi bronić czy Miny, którego wstawia się typowo za gole mocno mnie dziwią.

———————Curtois———————
Vrsajlko—Varane—Vida—Hernandez
—————Modric—Kante——————
Mbappe——Czeryszew———-Hazard
—————-——-Kane———————-

GK: równie dobrze mógłby być Subasic, props również dla Pickforda i Schmeichela, Lloris wypadł z powodu finału
RB: jak dla mnie zdecydowanie najlepszy na swojej pozycji, skuteczny w defensywie i ataku, jeden z najbardziej aktywnych piłkarzy Chorwacji, na plus również Tripper i Pavard
CB: Varane najlepszy, Vida świetny, oprócz tego Maguire, Godin, Granqvist, Gimenez
LB: najsłabsza pozycja, Hernandez za sukces zespołu, Strinic też ok
DM: Kante, zdecydowanie najlepszy na swojej pozycji, jeden z najlepszych na turnieju
CM: piłkarz Mistrzostw
RW: forma nierówna ale po meczu z Argentyną (wygranym przez niego w pojedynkę) ustabilizował się plus dorzucił swoje w finale
LW: lepszy od niego w całym turnieju był tylko Modric
AM: najlepszy piłkarz rewelacji mistrzostw, specjalista od ładnych goli
CF: żaden z napastników nie zachwycił, Kane i Griezmann zrobili statystyki karnymi, Lukaku miewał wybitne momenty ale był niestabilny, ktoś z tej trójki powinien się znaleźć, poszedłem na łatwiznę i postawiłem na króla strzelców

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Lipca 2018, 08:39
nie ukrywam, że czekałem na rozpiskę Bakana :)

Ja bym wcisnął Perisicia gdzieś pewnie, chociaż patrząc po pozycjach byłoby to bardzo ciężkie, chyba, że Hazarda przestawić na nominalną pozycję napastnika, wobec mizerii klasycznych dziewiątek.

Ostatecznie:

Subasic - Meunier, Varane, Maguire, Strinic - Rakitic, Modric, Kante - Perisic, Hazard, Mbappe

blisko 11: Courtouis, Vrsaljko, Vida, Griezmann, Lukaku, Golovin i jeszcze pewnie parunastu innych. Jedni bliżej, drudzy dalej.

Fajne mistrzostwa, na pewno najciekawszy finał, ale jednak 2014 i 1998 całościowo patrząc nadal wyżej.

5 najładniejszych bramek turnieju:

1. Pavard z Argentyną
2. Czeryszew z Chorwacją
3. Coutinho ze Szwajcarią
4. Chadli z Japonią (za całą akcję!)
5. Kolarov z Kostaryką

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Lipca 2018, 09:52
Spoiler:

i chuuuuuuuuuuuuuuj

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Lipca 2018, 10:39
Francuskie imperium kolonialne mistrzem świata 2018

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Lipca 2018, 10:58
ile razy jeszcze będzie to pierdololo o korzeniach graczy reprezentacji Francji? no jest tak i tyle.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Lipca 2018, 14:14
Ty ziomek a widziales ile czarnych jest w reprze USA w koszykówce? Reprezentacja Afryki normalnie hehehe beka

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1405 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71  Następna strona