Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 16 Sierpnia 2018, 05:29

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1701 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 86  Następna strona
NBA 2015/2016 
Autor Wiadomość
Mistrz Typera EPL

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: NBA 2015/2016
  Wysłano: Poniedziałek, 29 Czerwca 2015, 19:08
zostawia sobie furtke bo nie chce zapierdalać jak w finałach solo cały sezon

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Poniedziałek, 29 Czerwca 2015, 20:47
jeżeli nie spełnią jakiś mniejszych lub większych warunków podpisanych przez niego (słyszałem gdzieś o napieraniu na zwolnienie Blatta, ale wątpię żeby ktokolwiek zdrowy to zrobił), między innymi podpisanie jego dobrego ziomka Tristana, który po takim sezonie nawet bez jego pomocy zasługuje na fajny deal to zawsze może im pogrozić, chociaż chyba każdy się domyśli, że nie po to ogłaszał wielki powrót do domu.

Jak coś to czytałem forum dużo wcześniej, tylko omijały mnie otwarte rejestracje.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 29 Czerwca 2015, 20:50
onlyINSTINCT napisał(a):

co

Ale kurwa bzdety niektórzy piszą, weźcie kurwa oglądnijcie więcej niż sport na tvp czy przeczytajcie o koszu na wp. Potem wypisujecie z rumieńcami na twarzach, że Love odstąpił o kontraktu i jakichś pierdolonych furtkach. James odstępuje od kontraktu, gdyż może w tym roku zarobić więcej niż na poprzednim kontrakcie. Gdyby został na starym kontrakcie zarobiłby ok 22 milionów, po zrezygnowaniu z tego kontraktu, podpisując nowy może liczyć na ponad pół miliona podwyżki. Najprawdopodobniej znowu to będzie kontrakt skonstruowany jak poprzedni czyli 1+1, za rok James znowu zrezygnuje z kontraktu i podpisze nowy, maksymalny i długi kontrakt za duże pieniądze. Najprawdopodobniej James będzie czekał długo z podpisaniem tego kontraktu i czekał na to jak podpiszą jego koledzy (Love, Thompson, Shumpert). Mam nadzieję, że J.R'a wypierdolą.

"Więc zaczęliśmy od nowa nienawidzić lub żałować, człowiek zawsze znajdzie w życiu jakieś hobby"

Ostatnio edytowano Poniedziałek, 29 Czerwca 2015, 21:18 przez BlackTT, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 29 Czerwca 2015, 20:59
oby butler i dj nie zmienili barw, za to aldridge w san antonio to świetna opcja. i nie rozumiem czemu ktokolwiek miałby chęć grać w knicks czy lakers obecnie :lol:

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: Poniedziałek, 29 Czerwca 2015, 21:02
onlyINSTINCT napisał(a):
plotki o LeBronie się sprawdziły (rezygnuje z opcji i wchodzi na wolny rynek)

Spokojnie, on tylko wywiera presję. Prawda jest taka, że chce zmiany trenera. Nie wiem czy włodarze Cavs powinni się na to zgadzać. Blatt ich doprowadził do finałów i zwolnienie go byłoby jasnym sygnałem kto rządzi w klubie.

Btw., nieźle to wygląda.
Cytuj:
Cavs free agents:
•LeBron James
•Kevin Love
•J.R. Smith
•James Jones
•Kendrick Perkins
•Tristan Thompson
•Iman Shumpert
•Matthew Dellavedova

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 29 Czerwca 2015, 22:11
BlackTT napisał(a):
onlyINSTINCT napisał(a):

co

Ale kurwa bzdety niektórzy piszą, weźcie kurwa oglądnijcie więcej niż sport na tvp czy przeczytajcie o koszu na wp. Potem wypisujecie z rumieńcami na twarzach, że Love odstąpił o kontraktu i jakichś pierdolonych furtkach. James odstępuje od kontraktu, gdyż może w tym roku zarobić więcej niż na poprzednim kontrakcie. Gdyby został na starym kontrakcie zarobiłby ok 22 milionów, po zrezygnowaniu z tego kontraktu, podpisując nowy może liczyć na ponad pół miliona podwyżki. Najprawdopodobniej znowu to będzie kontrakt skonstruowany jak poprzedni czyli 1+1, za rok James znowu zrezygnuje z kontraktu i podpisze nowy, maksymalny i długi kontrakt za duże pieniądze. Najprawdopodobniej James będzie czekał długo z podpisaniem tego kontraktu i czekał na to jak podpiszą jego koledzy (Love, Thompson, Shumpert). Mam nadzieję, że J.R'a wypierdolą.

Ty czytasz w ogóle co piszesz? :lol:

Napisałem właśnie dokładnie to, co Ty. Tylko że Ty robisz boga z LBJ z tego powodu ("wytargowania" zajebistej podwyżki), a mnie bawi ta decyzja. Tak jak napisałeś, LBJ awansuje z 21.6 na 22 miliony, łał, zajebisty deal. Oczywiście, że to będzie 1+1, po roku zawinie wroty i wróci z wyższymi żądaniami z powodu wzrostu salary cap.

Bredzisz, że wypisujemy o jakichś furtkach, a potem sam piszesz, że James będzie czekał z podpisaniem kontaktu, aż jego koledzy podpiszą.

Ogólnie chyba się najebałeś?

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 29 Czerwca 2015, 22:38
benek187 napisał(a):
BlackTT napisał(a):
onlyINSTINCT napisał(a):

co

Ty czytasz w ogóle co piszesz? :lol:

Napisałem właśnie dokładnie to, co Ty. Tylko że Ty robisz boga z LBJ z tego powodu ("wytargowania" zajebistej podwyżki), a mnie bawi ta decyzja. Tak jak napisałeś, LBJ awansuje z 21.6 na 22 miliony, łał, zajebisty deal. Oczywiście, że to będzie 1+1, po roku zawinie wroty i wróci z wyższymi żądaniami z powodu wzrostu salary cap.

Bredzisz, że wypisujemy o jakichś furtkach, a potem sam piszesz, że James będzie czekał z podpisaniem kontaktu, aż jego koledzy podpiszą.

Ogólnie chyba się najebałeś?

Przecież głąbie to nie było do ciebie skierowane tylko typa, który już któryś raz wpada tutaj z info o tym, że ktoś odstąpił od kontraktu i robi z tego news, którego nikt się nie spodziewał i miał on zmienić oblicze NBA, chociaż wszyscy wiedzieli, że tak się stanie od pół roku.

Nie wiem na jakiej podstawie wysnułeś te swoje pierdoły o robieniu boga. Dałem ci suche fakty o tym dlaczego sytuacja wygląda jak wygląda. Deal jak deal, tym bardziej, że trąbiono o tym od roku. James czekał będzie nie ze względu na furtkę do opuszczenia zespołu, tylko, żeby jego ziomki podpisały dobre kontrakt. Chyba nikt na serio nie myśli, że jest jakaś szansa, że on przejdzie do innego zespołu?

"Więc zaczęliśmy od nowa nienawidzić lub żałować, człowiek zawsze znajdzie w życiu jakieś hobby"

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Poniedziałek, 29 Czerwca 2015, 22:41
carbON napisał(a):
Blatt ich doprowadził do finałów

nie Blatt tylko LeBron.

a ty BlackTT ciągnij druta bo piszesz to co każdy tylko w 4x za długiej wersji chuj wie po co i jeszcze się sapiesz, nara :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 29 Czerwca 2015, 23:27
Bawcie się e-koledzy dalej, tak tylko się wtrącę z mało istotną informacją, że LeBron jest w tej chwili wiceprezesem związku graczy i właśnie dlatego bawi się w te podchody z salary. Mówi się, że James nie chce tworzyć/kontynuować precedensu, pt. najlepsi gracze na świecie biorą pay cuty po to żeby robić miejsce dla innych graczy. Jakkolwiek rycerskie jest to postępowanie, związek graczy zajął stanowisko, że jest szkodliwe dla ogółu graczy NBA.

Druga kwestia to taka, że to podpisywanie 1+1 przez Króla i odstępowanie po roku to przecież jego wybór, ma święte prawo tak robić. Nie rozumiem co w tym niby złego? Gracze dlatego podpisują długie maksymalne kontrakty, żeby zapewnić sobie bezpieczeństwo finansowe. James jest w takiej komfortowej sytuacji że co roku cała liga jest gotowa zaoferować mu maxa na dowolnie przez niego wybranych warunkach. Jednakże bierze też na siebie pewne ryzyko przez takie postępowanie. Choć mam wrażenie że nawet gdyby zerwał ACL w czerwcu, nadal byliby chętni do dania mu 20 baniek z nadzieją że wyleczy się na kolejne PO :lol:

Wreszcie, zdajcie sobie, e-przyjaciele, sprawę z tego, że na obecnych zasadach LeBron ZAWSZE będzie niewyobrażalnie niedopłacony. Ktoś powiedział ze dwa lata temu w jakimś espnie świetną rzecz. Rozmowa była o najbardziej niedopłaconych wówczas zawodnikach w lidze. Najwięcej ludków wskazywało na Chandlera Parsonsa, a tylko jeden dziennikarz powiedział, że LeBron James zarabiający jakoś 18 mln za rok, i miał rację. Myślę że gdyby zlikwidować górną granicę kontraktu, znalazłyby się teamy chętne wycenić LBJa na, dajmy na to, 50 mln za rok, próbując skleić resztę zespołu za jakieś 30. Więc nie pierdolić mi tu jeden z drugim jaka to beka z Jamesa, że chce zarabiać 22 mln rocznie. Rozmawiamy o lidze w której Joe Johnson ma 23 bańki za granie w koszykówkę.

Co do samej kwestii odstąpienia to przeżywają to tylko czytelnicy GwiazdBasketu. Wszystko odbywa się zgodnie z planem, jedyna niewiadoma to to czy Love zostanie w Cavs i wygra tytuł za rok czy będzie pizdą i pójdzie rzucać 25 punktów walczą bohatersko o playoffy na wschodzie. Notabene, jak już tu jestem, pozwolę sobie przekleić swój komentarz z szóstego gracza, może ktoś podejmie dyskusję.

Cytuj:
Jeśli o mnie chodzi, jestem zdania, że najkorzystniejsze dla Cavs jak i samego Love’a byłoby podpisanie pełnej 5-letniej maksymalnej umowy już teraz. Zdaję sobie sprawę z tego, że za rok Kevin może dostać parę milioników więcej, ale kto wie, czy np. w maju 2016, odpukać, nie zerwie sobie ACL pod prysznicem. Cavs dają mu co prawda w tym przypadku kontrakt przewyższający jego aktualne zasługi i rolę w drużynie, ale w nowym CBA umowa ta będzie dużo bardziej strawna. Poza tym z biegiem lat rola Jamesa w regular season bez wątpienia będzie maleć, do czego King będzie na pewno dążył. Wtedy duet all-starów u boku jak znalazł, a i sam Kevin będzie dużo bardziej zadowolony z pozycji w drużynie. Podejrzewam że już za rok-dwa może wrócić do poziomu +20 punktów na mecz w tej drużynie.
Jednak jeśli Cavs uznają, że lepszym rozwiązaniem będzie stworzenie drużyny bez miłości na pokładzie, a Kevin Love rzeczywiście poważnie rozważa mocno grę w Bostonie, od wczoraj prześladuje mnie tego typu trejd. Cleveland podpisuje maxa po czym robi z Celtami sign-and-trade, którego osią są Love z ich strony, a Kelly Olynyk, Avery Bradley i jeden zawodnik o którym mowa później z drugiej.
Boston dostaje oczywiście Love’a na lata, Love na dodatek jest uszczęśliwiony, że nie będzie grał z Olynykiem xd, który też zwalnia dla Kevina miejsce w rosterze wysokiego-białasa-rzucającego-za-trzy. Oddanie Bradleya nie boli tak bardzo przy Thomasie i Smarcie w składzie. Mało tego, Boston zachowuje w tym wypadku nadal sporo pieniędzy na wolnych agentów, zdaje się, że jeszcze na jeden maksymalny kontrakt.
Love gra w swoim Bostonie, bierze na barki legacy Larry’ego Birda, ma bardzo dobrego trenera, maksymalny kontrakt i jest liderem ciekawej, perspektywicznej drużyny na wschodzie.
Wreszcie Cavs dostają świetny backup dla Irvinga w rozsądnej cenie w postaci Bradleya, który gra też z powodzeniem na SG więc pozwoliłby im podpisać tylko jednego spośród dwójki Shumpert-Smith (myślę, że po prostu tego, którego podpiszą korzystniej. obu pozwoliłbym testować rynek). Dostają też znakomity fit w postaci Olynyka, już teraz czołowej w lidze, a nadal rozwijającej się strech-czwórki, tańsza wersja Love’a, która na dodatek walczy i broni, czyli wpisuje się w świeżo powstały ‚grit and grind’ charakter tej drużyny.
Ten deal nie przechodzi finansowo w takiej formie, więc trzeba byłoby go doszlifować. Optymalnym wg mnie rozwiązaniem byłoby sign-and-trade ze strony Bostonu, podpisanie przez nich kontraktu z jednym z dwóch zawodników: Jerebko lub Crowder i wysłanie go do Cleveland. Przyznam jednak, że kompletnie nie wiem jak mogłoby to wyglądać technicznie, czy to jest w ogóle możliwe. Ktoś, coś? Jeśli jest możliwe, to dla Cavs bajka totalnie, każdy z tych graczy to super-wartościowy zmiennik Jamesa o charakterystyce odpowiadającej im. Jeśli nie jest to do zrobienia, trzeba uzupełnić ten trejd wypełniaczami (picki?) albo poszukać trzeciej drużyny.
Jeśli powyższy trejd ziściłby się, na miejscu Cavs podpisałbym dalej Dellavedowę za niewielkie pieniądze (nikt raczej nie da więcej niż 4-5 mln za tak ograniczonego ofensywnie PG), któregoś ancymona z duetu Shumpert/Smith jak pisałem wyżej, podjął opcję Mozgova i… pozwolił pójść na rynek Tristanowi. Absolutnie nie wierzę w to żeby ktoś dał mu maxa, w najgorszym wypadku Cavs by go wyrównali, a nie zdziwiłbym się gdyby skończyło się ostatecznie na czymś w podobie odrzuconego 52/4. Ale nawet pełen max w nowym CBA i bez Love’a jest do przełknięcia. Efektem finalnym byłby roster Irving/Bradley/Dellavedova – Shumpert lub Smith/Bradley – James/Jerebko lub Crowder – Thompson/Olynyk – Mozgov/Varejao. Słabo?
Kto pierwszy mówi nie?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 30 Czerwca 2015, 03:30
Sadze, ze James czeka az Cavs podpisza nowych zawodnikow, oplaca Thompsona i Love'a i sam w tym roku podpisze niewielki kontrakt na rok zeby sie salary zgadzalo, a znowuz za rok jak juz CBA wywinduje to wtedy sie zabezpieczy kilkuletnim maxem.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 30 Czerwca 2015, 07:02
To nie chodzi o to, że beka z Jamesa, bo chce zarabiać 22 miliony, tylko trochę beka z podpisywania kolejnego kontraktu, który da mu mniej niż 2 % podwyżki. :) Dlatego śmieję się w kontekście finansowym, bo za rok jak pierdolnie nowy kontrakt, to te drobne będą mu się wydawać śmieszną kwotką.

PS. Melo chyba coś dostał pod stołem albo ktoś mu się na Insta wjebał :bag:

Cytuj:
On Friday night, Anthony wrote on Instagram that Porzingis was "a steal" and that he "can't wait" to see him play.

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 30 Czerwca 2015, 09:28
No to po takim video http://www.nba.com/grizzlies/news/marc-gasol-of-memphis-150629 raczej wiadomo gdzie Marc Gasol będzie grał w następnym sezonie

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm WWW

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Wtorek, 30 Czerwca 2015, 19:23
Cytuj:
The New York Knicks are emerging as the frontrunners to sign free-agent guard Arron Afflalo, league sources told Yahoo Sports.

For months, the Knicks and rival executives have believed that New York is the likely destination for Detroit fre- agent forward Greg Monroe, and now it appears that Afflalo is the most likey target to potentially join him with Carmelo Anthony in New York, league sources told Yahoo Sports.

With Monroe expecting to command a maximum contract on the market, Afflalo could earn a deal in the neighborhood of three years, $36 million-$38 million, league sources said.

The Knicks have the salary-cap space to sign both, pairing them with All-Star Carmelo Anthony in the starting lineup.

Afflalo finished the past season in Portland, where he had been traded at the February deadline from Denver. Afflalo averaged 13.3 points on the season. Across his seven seasons, including stops in Detroit, Denver, Orlando and Portland, he has averaged 11 points a game.

info od Wojnara

natomiast Jimmy Butler dostał od FO Bulls dwie propozycje: QO i maxa. Teraz jego sytuacja wygląda tak

Cytuj:
This is huge. Now, any offer sheet from another team must be a minimum of three years not counting options.

The only way Butler can become a free agent before 2018 is if he turns down max $ and signs the $4.4 million qualifying offer. Risky

Natomiast Lamarcus Aldridge ma spotkać się przedstawicielami Lakers i Rockets w pierwszej kolejności i podobno skłania się do LA. Oprócz tych 2 klubów, ma się spotkać jeszcze z Dallas, PTB, Spurs, Knicks, Raptors, Suns i nie wiem czy jeszcze ktoś

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 30 Czerwca 2015, 20:25
Jak to śmiesznie brzmi, że LMA ma się spotkać z PTB. :)

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 30 Czerwca 2015, 22:11
W trakcie tego off-season Ridnour zaliczył właśnie piąty klub. Magic - Grizzlies - Hornets - OKC - Toronto. :lol:

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 30 Czerwca 2015, 23:37
Ostatnio bylo info, ze spotkania LMA z Blazers nie bedzie, a Aldridge najblizej jest podpisania kontraktu ze Spurs, ciekawe jak sie to skonczy. Tymczasem Cavs zlozyli juz oferty dla Shumperta, Thompsona i Delly'ego.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 1 Lipca 2015, 00:18
wojnar napisał(a):
Around the league, executives believe the Lakers are pursuing space to offer free agent deals to LaMarcus Aldridge and DeAndre Jordan.

ciekawie

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: środa, 1 Lipca 2015, 00:39
Nie chce Jordana w Lakers bo nie dość, że będzie kurewsko przepłacony to mocno obniży loty bez CP3 i Griffina do których doskonale pasował, a dodatkowo jego pozyskanie będzie wiązało się oddaniem któregoś z rookie

Powrót do góry

Wysłano: środa, 1 Lipca 2015, 00:43
myślę, że to mega prawdopodobne, bo lakers będą chcieli na 15/16 wykręcić możliwie najlepszy skład, co zresztą kupchak obiecał bryantowi, który z kolei wciąż pierdoli o 6 mistrzostwie

russel na wylocie niestety, szkoda :(

Powrót do góry

Wysłano: środa, 1 Lipca 2015, 07:51
Aminu praktycznie w Blazers, Mavericks nie mają zamiaru ponownie podpisywać Monty Ellisa; Davis ugadał się z Pelkami na przedłużenie kontraktu (ma wejść w życie od 2016-17), który gigantycznie zwiększy obecne apanaże tego młodziana (mówi się o 145/5 z możliwością odejścia po czterech latach, ale kwota zależy od wzrostu salary cap w 2016). Kawhi zgodził się na 90/5 (max).

Co do LMA, to w ogóle nie wiem czy chciałbym się bić o tego gościa, tzn. chciałbym go mieć w drużynie, ale nie wiem czy w tym momencie. Niedługo wzrost salary cap, a do tego po sezonie 15/16 LMA będzie miał dziesięć sezonów, więc jego max wzrośnie z 30 % do 35 % capu, więc jest dość oczywiste, przynajmniej dla mnie, że prawdziwe negocjacje zacznie dopiero za rok, a skoro tak, to można się spodziewać, że ten, kto go podpisze teraz, za rok raczej będzie się z nim żegnał? Podobnie jest zresztą z Durantem, tylko jego sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana, bo za rok będzie wolnym agentem, wzrośnie salary cap, ale Durant pewnie też się okaże strzałem na rok, bo za dwa lata wzrośnie mu max z 30 do 35 % capu (a salary cap wzrośnie z ok. 90 do prawie 110 milionów, więc ja pierdolę - KD będzie mógł wtedy sieknąć sobie w wieku 28 lat kontrakt 189/5 i olać wszystko).

Co do Butlera - może mi ktoś trochę rozjaśnić sytuację?

1. Wyczytałem gdzieś, że RFA takim jak Butler inne drużyny nie mogą zaoferować rocznego kontraktu. Co to znaczy "takim jak Butler"? RFA nie mogą podpisać z innym zespołem rocznego kontraktu?

2. Dalej - wyczytałem, że teraz (po złożeniu przez Bulls qualifying offer) każda inna drużyna musi mu zaoferować kontrakt na min. 3 lata. Dlaczego? Dlatego, że Bulls złożyli qualifying offer? Bez tego, inne zespoły mogłyby oferować kontrakt na 2 lata?

3. Co właściwie Bulls mu zaoferowali? Najpierw czytam, że 90/5. Potem w tym samym newsie widzę taki fragment: "Butler could do a four-year deal with a player option after three years to capitalize on new salary-cap money." - no to z tego wynika, że to jest kontrakt 3+1, a nie 5 lat.

4. Jak sądzicie, którą drogą Jimmy pójdzie? Z punktu widzenia finansów, 90/5 wydaje się być gigantycznym skokiem dla niego, ale... z drugiej strony, jak sobie to policzyć, jeśli przystanie na roczny kontrakt z Bulls za 4.5 miliona (śmieszne pieniądze, wiem), a potem walnie sobie nowy kontrakt z innym klubem w oparciu o nowe salary cap na dwa lata, po dwóch latach uderzy na FA i podpisze ponownie dwa lata z tym samym klubem, to wówczas zarobiłby (gdyby dostał maxa) 4,5 miliona za rok w Bulls, 45 milionów za 2 lata gry w nowym klubie (2 x 0,25 x 90) i 64,8 miliona za kolejne dwa lata (nowy kontrakt z tym samym klubem, 2 x 0,30 x 108) co daje łącznie w ciągu 5 lat od teraz 114,3 miliona. Ponad 20 % więcej od tego, co mu teraz oferują Bulls + za rok może sobie wybrać klub. Czy takie rozwiązanie technicznie jest możliwe w ogóle? W gąszczu reguł związanych z kontraktami dosyć łatwo się pogubić.

Wiecie o co biega.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1701 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 86  Następna strona