Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 19 Września 2018, 03:52

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155 ... 157  Następna strona
Sportowy Offtopic 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Sportowy Offtopic
  Wysłano: środa, 16 Maja 2018, 14:02
Wiem, ale prawdziwe info a nie chciało mi się szukać innego zródła. A dokładnie rzecz biorąc zródła, które wspomina jeszcze o tym pięknym dyplomie, bo też jest mocnarny :lol:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 16 Maja 2018, 14:19
ProXima napisał(a):
https://orlyharnasia.przegladsportowy.pl/artykuly/tomasz-hajto-mistrzostwa-swiata-2018-wielkie-wyzwanie-adama-nawalki/6cep5xf

:bowdown:

pod wieloma względami jest to najgorszy tekst jaki czytałem w internecie od bardzo dawna

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 19 Maja 2018, 10:23
dobre buty do biegania? roshe juz mi sie totalnie rozjechaly, wazne, zeby dobrze trzymaly piete, budzet tak do 150, polecacie cos czy podjechac do decathlonu i wziac najwygodniejsze?

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Sobota, 19 Maja 2018, 10:35
Masz temat od biegania

Obrazek

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Piątek, 25 Maja 2018, 18:51
Ronaldinho ożenił się z dwiema kobietami lol :D

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Sobota, 26 Maja 2018, 16:18
https://www.youtube.com/watch?v=MOU5VA9fKhU

Program, w którym Janas na żywo przedstawia swoje powołania na MŚ2006. Ta koncertnacja jak wyczytał bramkarzy wrr

e : xD

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 26 Maja 2018, 16:24
Co tam się odpierdalało najlepszego, przecież to było całkiem niedawno, a przeskok niesamowity pod każdym względem.

https://www.instagram.com/malyapollo/

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 26 Maja 2018, 16:26
no tak powiedziałem :lol:

Tchórz zanim umrze ginie wiele razy

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 26 Maja 2018, 16:29
Kacper napisał(a):
Ta koncertnacja

XD

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Sobota, 26 Maja 2018, 16:31
Zgodnie z prośbą moderatora, przenoszę dyskusję do offtopicu, ale sportowego, bo temat stricte z nim związany.

Lowrider napisał(a):
jak napiszesz maturę z matmy na 29% to znaczy że nie zdałeś i jesteś dzbanem, a nie szczycisz się ze ci mało zabrakło

A jak zdasz na 31% to już jesteś wielki matematyk i idziesz studiować na wydziale matematycznym?

Bez zaskoczenia, najbardziej teraz głosują jakieś miernoty typu ergiees, które się najbardziej skompromitowały. :rotfl:

Undertone napisał(a):
Sprawa druga jest taka, że masz, typie, czelność pisać o honorze, kiedy nie dotrzymujesz danego słowa. Dla mężczyzny dane słowo to świętość.

Oczywiście, że jestem honorowy, przecież przyznałem, że co do samych liczb i w znaczeniu dosłownym nie miałem racji, bo pomyliłem się o jedną. Mówiłem, że nie strzeli 10, strzelił 11. Jestem natomiast niesłowny, co też przyznałem, dlatego słowa nie dotrzymałem i nie mam zamiaru dotrzymać. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego.

ergiees napisał(a):
Zresztą i tak nie ma tragicznych liczb w tym sezonie, a po jego 9 golach w pierwszych 15 meczach coś nie byłeś taki mądry i dziwnym trafem spadła twoja aktywność na forum.

Kogo obchodzi, że strzelił 9 goli w pierwszych 15 meczach, skoro do strzelenia 2 więcej potrzebował kolejnych 20? :lol: Ganisz mnie za logikę, którą sam stosujesz, głuptasku. Poza tym, jedyne co wtedy pisałem, to żebyśmy poczekali do końca sezonu i wtedy się przekonamy. Osoby takie jak ty miały z tym ewidentny problem.

ergiees napisał(a):
Na twoją wielce trafną (ofc w jakimś równoległym wszechświecie) prognozę nie byłeś w stanie nawet postawić pół roku pisania na ślizgu nie wspominając o czymkolwiek więcej, a teraz się kreujesz na jakiegoś moralnego zwycięzcę. .

Oh, ty intelektualna miernoto, czy ty w ogóle wiesz co to jest moralność? Przecież ja otwarcie przyznałem, że mam w dupie dane wam słowo. Nie moralnym, ale merytorycznym zwycięzcą jestem i właśnie dlatego, że jestem, nie muszę się na niego kreować.

Cz4rny1337 napisał(a):
Ja pragnę zaznaczyć że w moim poście napisałem o przystosowaniu się do ligi czego jeszcze nie uczynił, upada, protestuje, sam o tym mówił. Ponadto pomijasz fakt że grał z kontuzją pleców przez pół sezonu i latał do Niemiec na zastrzyki bądź grał z bólem. Stąd spadek formy w drugiej połowie.

W porządku, nie wiedziałem o tym. Wszystko wskazuje jednak na to, że Morata opuści Londyn, a to oznacza jedno: ani klub nie był z niego zadowolony, ani się nie zaadoptował/przystosował (i już tego nie zrobi).

Bakan napisał(a):
Morata rzecz jasna ma za sobą słaby sezon. Czy jednak to wystarczy by dożywotnio nadać mu miano "marniaka" i przyznać rację mzmigrononowi? Cała Chelsea ma za sobą bardzo słabą kampanię, więc jeśli Morata jest marny to konsekwentnie należałoby nazwać Conte słabym trenerem, odebrać Hazardowi miano zawodnika klasy światowej a Curtois trzeba uznać za przeciętnego bramkarz.

Co ma piernik do wiatraka? Co do tej pory Morata takiego pokazał, żeby kolejny słaby sezon usprawiedliwiać argumentem, że słaby sezon może się zdarzyć każdemu? Conte rok temu wygrał mistrzostwo w fenomenalnym stylu. Hazard wymiatał w L1, potem w Chelsea - poza jednym sezonem, w którym całej drużynie nie szło. Courtois nawet jeśli w Chelsea nie broni tak fenomenalnie jak w Atletico, to poziom na pewno trzyma. A Morata? W Juve żenada, w Realu trochę bramek nastrzelanym ogórom, bo przegrywał konkurencję z Benzemą i słaby sezon w Chelsea. Rok temu pisaliście, że nie jest pierwszym wyborem i jak się na niego jasno postawi to nastrzela w sezonie 30 bramek. Teraz piszecie, że to dopiero jego pierwszy sezon, w drugim się zaadoptuje i z pewnością będzie lepiej. Za rok pewnie napiszecie, że to dopiero drugi sezon, a że jest nieśmiałym Hiszpanem, to potrzebuje trochę więcej czasu i dopiero w trzecim zacznie grać na miarę swoich możliwości. A zegar tyka i lada moment gość będzie miał skończonych 26 lat. Co do tej pory pokazał?

Bakan napisał(a):
a połowa użytkowników stała się przez niego zadeklarowanymi fanami Moraty

No cóż, pisząc coś takiego dobitnie dajesz do zrozumienia, że ty i wielu innych o Moracie najpewniej ma zupełnie inne zdanie, niż to tutaj przedstawia, szczególnie po tym sezonie, tylko wstyd wam się teraz przyznać.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 26 Maja 2018, 18:26
klasykiem jest ta konferencja podczas mistrzostw, gdzie po wpierdolu z Ekwadorem Janas wysłał na konfe kucharza i Piechniczka :lol:
ostry Borek atakujący swoimi "faktami" i niesamowitym bilansem Niedzielana 10 bramek, 7 asyst, w ogóle jak posiadł majka i zapytał Piechniczka o jakieś wyższe procenty :bowdown:
nawet Rafał Patyra tam ciśnie, ta konfa to jest pierdolone złoto
https://www.youtube.com/watch?v=ZI1nyPkB5xw

polecam na wolną godzinkę ogarnąć sobie całość

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 26 Maja 2018, 18:39
mzmigrod napisał(a):
Kogo obchodzi, że strzelił 9 goli w pierwszych 15 meczach, skoro do strzelenia 2 więcej potrzebował kolejnych 20?

mzmigrod napisał(a):
Cz4rny1337 napisał(a):
Ja pragnę zaznaczyć że w moim poście napisałem o przystosowaniu się do ligi czego jeszcze nie uczynił, upada, protestuje, sam o tym mówił. Ponadto pomijasz fakt że grał z kontuzją pleców przez pół sezonu i latał do Niemiec na zastrzyki bądź grał z bólem. Stąd spadek formy w drugiej połowie.

W porządku, nie wiedziałem o tym.

mzmigrod napisał(a):
Oczywiście, że jestem honorowy.

mzmigrod napisał(a):
merytorycznym zwycięzcą jestem

:lol: :lol:
merytorycznie to ty się skompromitowałeś, nawet dziecko w piaskownicy wiedziałoby, że główny napastnik Chelsea strzeli w sezonie te 10 bramek, chciałeś na siłę zabłysnąć jakąś kontrowersyjną tezą i strzeliłeś sobie w stopę, a teraz nie potrafisz się przyznać do błędu. To już lepiej po prostu zniknij i nie poruszaj tego tematu (tak jak robisz z Mainz) jeśli masz dalej robić w ten sposób kurwę z logiki. I najlepsze:
mzmigrod napisał(a):
W Juve żenada

pewnie dlatego Real go ściągnął stamtąd z powrotem do siebie, i dlatego teraz chcą go znów w Turynie, że był taki chujowy w ich barwach.
Spoiler:

https://www.youtube.com/watch?v=RaiVk5sB9kk

Ostatnio edytowano Sobota, 26 Maja 2018, 18:54 przez ergiees, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 26 Maja 2018, 18:41
boixos napisał(a):
klasykiem jest ta konferencja podczas mistrzostw, gdzie po wpierdolu z Ekwadorem Janas wysłał na konfe kucharza i Piechniczka :lol:
ostry Borek atakujący swoimi "faktami" i niesamowitym bilansem Niedzielana 10 bramek, 7 asyst, w ogóle jak posiadł majka i zapytał Piechniczka o jakieś wyższe procenty :bowdown:
nawet Rafał Patyra tam ciśnie, ta konfa to jest pierdolone złoto
https://www.youtube.com/watch?v=ZI1nyPkB5xw

polecam na wolną godzinkę ogarnąć sobie całość

Pięknie jest sobie to odświeżyć, tyle lat mineło, ale człowiek momentalnie się wkurwia widząc i słysząc dziada piechniczka i jebanego w dupe listkiewicza

Szybkie tempo, mocne basy, koka z tacy, zapach kasy
Agentury, dziwki, szmaty ♥

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 26 Maja 2018, 18:47
Trener ma wolny dzień. xD Czyli co robi, łowi ryby czy je ciastka. xD Janas sobie kurwa na MŚ zrobił tzw. wolny dzień hahaha. Co tam się dzieje. xD

Wiecie o co biega.

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Wtorek, 5 Czerwca 2018, 16:14
sławek peszko ma nowy biznes

https://vendettawatches.pl/pl/10-zegarki

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 5 Czerwca 2018, 16:36
to logo wygląda jak podjebka armani

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 10 Czerwca 2018, 00:02
#nikogo

Najlepszy tenisista stołowy ostatnich lat Ma Long(Chińczyk), Mistrz świata, olimpijski i co tam jeszcze chcecie przegrał z 14letnim Japończykiem. https://www.youtube.com/watch?v=NWit1czZzc0

Dla podkreślenia wyjątkowości tego wydarzenia dodam, że generalnie Chińczycy jak już przegrywają to tylko z innymi Chińczykami. Na palcach jednej ręki można policzyć porażki top2 chińskiego w danym czasie z zawodnikami spoza Chin.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 10 Czerwca 2018, 00:11
ale stylówka z tym darciem japy, myślałem że tenis stołowy jak snooker i kulturka

Tchórz zanim umrze ginie wiele razy

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 10 Czerwca 2018, 00:33
o kurwa ale meczyk

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Niedziela, 10 Czerwca 2018, 01:21
W stołowym niektóre wymiany są niesamowite.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155 ... 157  Następna strona